Vorige delenquote:Hier zit je in het DIG-café. Je zit hier tussen de vaste gasten van DIG. Natuurlijk is het hier erg gezellig en zorgen we er met zijn allen voor dat het ook gezellig blijft. We hebben het hier over allerhande zaken en een vraag op zijn tijd kan natuurlijk ook. Gelukkig hebben we ook uitsmijters (Marty26, Slarioux en Jump) van dienst voor het geval dat er een keertje ruzie is of er wat uit de hand loopt.
Een paar punten waar je goed op moet letten:discussie over moderatie hoort in het FB-topic. schelden, flamen, mensen belachelijk maken hoort niet. Ook niet ergens anders. probeer plaatjes zoveel mogelijk te resizen Geen gespam, geen ge-etter.
Je begrijpt het goed, dit is een van de vele delen van de slowchatreeks in DIG en er zullen er zeker nog wel meer komen.
Je kan velen van de vaste gasten ook vinden op IRC in het kanaal #DIG!
Nog een extra toevoeging:quote:
Game on!quote:DIG is al jaren een van de meest serieuze fora op Fok!. Met een niet aflatende rij van mods van kaliberheeft dit forum het volgehouden tussen de soms flink verbaggerde fora (sorry, collega's
).
Hoe dan ook, dat houden we graag zo, en het geldt ook voor slowchat. Daarom het vriendelijke verzoek om van deze reeks geen eindeloze "hoi/doei" reeks te maken. Ga niet smilie-chatten, maar probeer een leuk gesprek te houden. Geen eindeloze gesprekken over de kat van de buren en weet ik wat. Slowchat moet een toevoeging zijn op ons chat-kanaal. En als dat niet lukt, dan gaat deze reeks gewoon weer dicht.
Het heet niet voor niets slowchatten. Het kanaal #DIG is een kanaal waar het serieuze en het lollige elkaar goed in stand houden. Laten we er voor zorgen dat dat hier ook kan.
Volgens mij niet, zo mag je ook niet zo maar een deur van een huis in lopen ook al staat ie open...quote:Op donderdag 17 november 2005 12:31 schreef BlueCurl het volgende:
mag dat eigenlijk? als iemand zijn wireless router niet heb beveiligd gewoon via zijn routertje internetten?
quote:
Met mijn druk bezette leven let ik daar niet opquote:Op donderdag 17 november 2005 12:38 schreef Chandler het volgende:
[..]
waarschijnlijk wilde hij 134 maken en moet nu wachten op 135
![]()
Volgens mij is het legaal om de signalen gewoon op te pikken maar om er ook echt verder gebruik van te maken niet.quote:Op donderdag 17 november 2005 12:31 schreef BlueCurl het volgende:
mag dat eigenlijk? als iemand zijn wireless router niet heb beveiligd gewoon via zijn routertje internetten?
true.. maar kan net zo goed een accespoint zijn waarop ik zitquote:Op donderdag 17 november 2005 12:32 schreef Chandler het volgende:
[..]
Volgens mij niet, zo mag je ook niet zo maar een deur van een huis in lopen ook al staat ie open...
Dab verveel je je echtquote:Op donderdag 17 november 2005 12:42 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
true.. maar kan net zo goed een accespoint zijn waarop ik zit
hehehe ik gaat als het mooi weer is met laptop rondlopen... want signaal is zeer zwak... als ik dichter bij accespoint kom moet ie toch sterker worden lijkt me!
Ja als je er niet langer dan een jaar gebruik van wil maken.. na een jaar, of 2 donderen ze helemaal uit elkaarquote:Op donderdag 17 november 2005 12:41 schreef _DeMoN_ het volgende:
[..]
Volgens mij is het legaal om de signalen gewoon op te pikken maar om er ook echt verder gebruik van te maken niet.
Aldi PC's zijn btw gewoon goede apparaten.
quote:Op donderdag 17 november 2005 12:41 schreef _DeMoN_ het volgende:
[..]
Aldi PC's zijn btw gewoon goede apparaten.
niet verkeerdquote:Op donderdag 17 november 2005 13:03 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
ik ben gewoon benieuwd naar wie er zou zo dom isis dat zo verkeerd?
onzin, hier staat er 1 van bijna drie jaar oud waarmee nog nooit een probleem is geweest en je hoort ook zelden klachten hieroverquote:Op donderdag 17 november 2005 12:56 schreef Giem het volgende:
[..]
Ja als je er niet langer dan een jaar gebruik van wil maken.. na een jaar, of 2 donderen ze helemaal uit elkaar![]()
Volgens mij mag het wel.quote:Op donderdag 17 november 2005 12:32 schreef Chandler het volgende:
[..]
Volgens mij niet, zo mag je ook niet zo maar een deur van een huis in lopen ook al staat ie open...
Je had mazzelquote:Op donderdag 17 november 2005 13:33 schreef Quincy5 het volgende:
[..]
onzin, hier staat er 1 van bijna drie jaar oud waarmee nog nooit een probleem is geweest en je hoort ook zelden klachten hierover
Maar wel op volspammen?quote:Op donderdag 17 november 2005 12:39 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Met mijn druk bezette leven let ik daar niet op
juist, aldi producten zijn echt niet eerste klas...en daarom kopen zoveel mensen daar, valt te eten maar is niet echt heel duur en wil je lekkerder/beter dan ga je na appie hein.quote:
Volgens mij niet, dan maak je onrechtmatig gebruik van iets... dus is het nog strafbaar tenzij je nadrukkelijk op papier hebt staan dat jij er gebruik van mag maken... kijk maar eens in dat mooie strafrechtelijke boekje... er zijn altijd wel weer andere regels die andere regels overbodig of juist niet makenquote:Op donderdag 17 november 2005 13:39 schreef Jo0Lz het volgende:
[..]
Volgens mij mag het wel.
Als het beveiligd is, mag je het niet kraken, maar als hij open staat, mag je verbinden volgens mij.
Ze moeten de wetgeving mbt. probleem nog aanpassen...
quote:Op donderdag 17 november 2005 13:55 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Voornamelijk op mensen die me iets te veel losse kut reacties zetten over het gehele forum
Maaar... Win XP doet dat automatisch, hoe zit het dan met de mensen die niet eens weten dat ze op andermans connectie surfen? Die heb ik ook genoeg gezien, "Hoe heet je netwerk dan?" "Nou zo en zo" "Hmmm, maar je maakt nu verbinding met linksysquote:Op donderdag 17 november 2005 13:55 schreef Chandler het volgende:
[..]
Volgens mij niet, dan maak je onrechtmatig gebruik van iets... dus is het nog strafbaar tenzij je nadrukkelijk op papier hebt staan dat jij er gebruik van mag maken... kijk maar eens in dat mooie strafrechtelijke boekje... er zijn altijd wel weer andere regels die andere regels overbodig of juist niet maken
Al sla je me harstikke dood.quote:Op donderdag 17 november 2005 14:22 schreef Giem het volgende:
Hey even een vraagje.. In newsleecher heb en een zooi bestanden gedownload, en sommigen zijn niet compleet. Nu heb ik de par2 reparatie bestanden ook gevonden. Alleen nu heb ik een probleem, al die gestanden die niet compleet zijn blijven in mijn queue staan. Hoe krijg ik ze daar uit en op mijn hd zodat ik ze kan repareren met mijn par bestand.
In de opties aangeven dat niet complete bestanden ook gedownload moeten wordenquote:Op donderdag 17 november 2005 14:22 schreef Giem het volgende:
Hey even een vraagje.. In newsleecher heb en een zooi bestanden gedownload, en sommigen zijn niet compleet. Nu heb ik de par2 reparatie bestanden ook gevonden. Alleen nu heb ik een probleem, al die gestanden die niet compleet zijn blijven in mijn queue staan. Hoe krijg ik ze daar uit en op mijn hd zodat ik ze kan repareren met mijn par bestand.
Maar dan zijn de incomplete compleet, en dan hoeft die reparatie niet meer, toch?quote:Op donderdag 17 november 2005 14:31 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
In de opties aangeven dat niet complete bestanden ook gedownload moeten worden
Ze staan incomplete op de serverquote:Op donderdag 17 november 2005 15:50 schreef Jo0Lz het volgende:
[..]
Maar dan zijn de incomplete compleet, en dan hoeft die reparatie niet meer, toch?
Of zit ik nou te moeilijk te denken...
Ach zooooo! Maar, waarom wil je dan incomplete meuk downloaden? Moet je het daarna zelf gaan fixxenquote:Op donderdag 17 november 2005 15:58 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Ze staan incomplete op de server![]()
Dus je download de incomplete bestanden
Dan kan je ze lokaal fixxen
irritant van Newsleecher dat het standaard aan staat dat ie die niet moet downloaden
Bijna alles heeft wel 1 or more missing blocksquote:Op donderdag 17 november 2005 16:00 schreef Jo0Lz het volgende:
[..]
Ach zooooo! Maar, waarom wil je dan incomplete meuk downloaden? Moet je het daarna zelf gaan fixxenIk heb trouwens nog nooit gehad dat ik incomplete bestanden heb, download niet zoveel met newsleecher... Misschien moet ik me er eens in verdiepen...
jaquote:Op donderdag 17 november 2005 16:08 schreef Chandler het volgende:
Trouwens nog iets uit het vorige topic; ik heb nog steeds dat probleem met sims 2, ik heb deamon tools draaien maar krijg een fout bij het opstarten(eerst vraagt ie om cd 1, die mount ik) en dan krijg ik een klein schermpje met een button OK en geen textuele melding en een ROOD rondje met een kruisje er in... anybody!?
Pfff heb nu 1 dag news leecher gebruik, en ik ben het nu al zooooooooo zat.. bagger zooiquote:Op donderdag 17 november 2005 16:08 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Bijna alles heeft wel 1 or more missing blocks
Nooit problemen meequote:Op donderdag 17 november 2005 16:20 schreef Giem het volgende:
[..]
Pfff heb nu 1 dag news leecher gebruik, en ik ben het nu al zooooooooo zat.. bagger zooiHet gaat dan wel snel, maar alles is stuk, niet te maken, en werkt gewoon niet..
Jaja, die krijgt ze al voor sinterklaas maar wilde het alvast laten spelen..quote:
Ik zocht naar de slowchat, zag aldi en dacht dat het een ander topic wasquote:Op donderdag 17 november 2005 13:34 schreef Godlike02 het volgende:
WTF doen al die aldi lovers hier op eens![]()
Hier mag het niet. Is laatst nog een rechtzaak overgeweest en de persoon die iemand anders zijn wlan gebruikte is daarvoor schuldig bevonden (weet niet meer waarvoorquote:Op donderdag 17 november 2005 13:39 schreef Jo0Lz het volgende:
[..]
Volgens mij mag het wel.
Als het beveiligd is, mag je het niet kraken, maar als hij open staat, mag je verbinden volgens mij.
Ze moeten de wetgeving mbt. probleem nog aanpassen...
Het mag niet, net zo als inbreken in een open huis ook niet magquote:Op donderdag 17 november 2005 17:26 schreef devzero het volgende:
[..]
Hier mag het niet. Is laatst nog een rechtzaak overgeweest en de persoon die iemand anders zijn wlan gebruikte is daarvoor schuldig bevonden (weet niet meer waarvoor)
ik heb de originele versie... maar pas 2x paar uurtjes gespeeldquote:Op donderdag 17 november 2005 16:08 schreef Chandler het volgende:
Trouwens nog iets uit het vorige topic; ik heb nog steeds dat probleem met sims 2, ik heb deamon tools draaien maar krijg een fout bij het opstarten(eerst vraagt ie om cd 1, die mount ik) en dan krijg ik een klein schermpje met een button OK en geen textuele melding en een ROOD rondje met een kruisje er in... anybody!?
Ik behoor tot die groep, daarom heb ik ook meer dan 30.000 postingsquote:Op donderdag 17 november 2005 13:55 schreef Godlike02 het volgende:
Voornamelijk op mensen die me iets te veel losse kut reacties zetten over het gehele forum
Ja telken, "Deze mag ook dicht"quote:Op donderdag 17 november 2005 20:08 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
is volgens mij ook enorm omhoog geschoten toen je mod werd?
32 bitsquote:Op donderdag 17 november 2005 20:07 schreef SpeedyGJ het volgende:
Avondddddd.
Vraagjeeeeeee.
Wat is nou het verschil tussen AMD 64 bit en standard?
Ja maar wat is het verschil nu? Qua prestaties?quote:
En hij is iets nieuwer, sneller, en geloof ik ook een andere socket, maar dat weet ik niet zeker.quote:
dan heb je niet genoeg aan 512quote:Op donderdag 17 november 2005 20:54 schreef SpeedyGJ het volgende:
Ik wil namelijk een goeie stevige pc hebben die veel programma's tegelijkertijd aan kan, daar gaat me het voornamelijk nu even om.
Ik heb hierbij alleen maar 512 MB extra geheugen nodig, goeie processor en moederbord.
zal ik zwaardjes meenemen? ook 1 voor jouw!quote:Op donderdag 17 november 2005 21:28 schreef Jump het volgende:
Moeha, zaterdag Antwerpen onveilig gaan maken![]()
![]()
Dan kan je eventueel ook kijken naar een Athlon 64 X2. Al zijn die wat aan de prijzige kant.quote:Op donderdag 17 november 2005 20:54 schreef SpeedyGJ het volgende:
Ik wil namelijk een goeie stevige pc hebben die veel programma's tegelijkertijd aan kan, daar gaat me het voornamelijk nu even om.
Ik heb hierbij alleen maar 512 MB extra geheugen nodig, goeie processor en moederbord.
Pas wel op, onlangs 2 mensen gearresteerd op die Internationale treinquote:Op donderdag 17 november 2005 21:31 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
zal ik zwaardjes meenemen? ook 1 voor jouw!
Naar Jump?quote:Op donderdag 17 november 2005 19:59 schreef BlueCurl het volgende:
ikkuh 3850 ofzo d8 ik... toen ik voor het laatste keek...
Zaterdag lekker naar Antwerpen!
ga idd nog wel eregens ander kijken maar voor die prijs wordt het lastigquote:Op donderdag 17 november 2005 22:38 schreef SHERMAN het volgende:
Ergens anders kijken dan?
Welke serie trouwens?
Veel programma's tegelijk, dan moet je een dual core nemen, met veel geheugenquote:Op donderdag 17 november 2005 20:54 schreef SpeedyGJ het volgende:
Ik wil namelijk een goeie stevige pc hebben die veel programma's tegelijkertijd aan kan, daar gaat me het voornamelijk nu even om.
Ik heb hierbij alleen maar 512 MB extra geheugen nodig, goeie processor en moederbord.
Aha, je was me voor, zag ik niet..quote:Op donderdag 17 november 2005 21:36 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Dan kan je eventueel ook kijken naar een Athlon 64 X2. Al zijn die wat aan de prijzige kant.
:}w goed lezen, EXTRAquote:Op donderdag 17 november 2005 21:11 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
dan heb je niet genoeg aan 512
Zal wel even kijke hoe duur die dingen zijn, het meeste spul heb ik wel dus dat scheelt weerquote:Op donderdag 17 november 2005 21:36 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Dan kan je eventueel ook kijken naar een Athlon 64 X2. Al zijn die wat aan de prijzige kant.
amd is beterquote:Op vrijdag 18 november 2005 12:20 schreef SpeedyGJ het volgende:
Ze zijn idd aan een prijzige kant helaas... in intel pentium beter dan AMD 64 of nou net andersom
Maar die van Intel zijn ook een stuk minder snel en worden nog warmer ook. Dus die raad ik eigenlijk af. En als ik het me goed herriner heeft Intel die goedkope versie ook wat zwakker gemaakt dan de andere.quote:Op donderdag 17 november 2005 22:58 schreef Giem het volgende:
[..]
Aha, je was me voor, zag ik niet..
Nou die van intel zijn wel een stuk goedkoper, ik geloof dat de 820 "maar" 170 euro koste
2 GB aan geheugen is ook niet enorm prijzig meer. Ik heb voor een kit van 2× 1 GB ¤229 betaald. Maar ik zou inderdaad minstens voor 1 GB gaan.quote:Op vrijdag 18 november 2005 12:14 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
:}w goed lezen, EXTRAik heb zelf hier al 512, dan kom ik op 1024MB
[..]
Zal wel even kijke hoe duur die dingen zijn, het meeste spul heb ik wel dus dat scheelt weer![]()
Lul niet zoveel poepquote:Op vrijdag 18 november 2005 12:59 schreef the_jasper het volgende:
[..]
amd is beter
zelfs de oude amd modellen blijven de nieuwe pentiums voor
alleen een zwaar overgeklokte celeron m maakt het de amd's nog wel eens lastig
maar die dingen zijn bedoeld als laptopporcessor
2 GB komt er ook zeker in alleen even wat laterquote:Op vrijdag 18 november 2005 14:18 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Maar die van Intel zijn ook een stuk minder snel en worden nog warmer ook. Dus die raad ik eigenlijk af. En als ik het me goed herriner heeft Intel die goedkope versie ook wat zwakker gemaakt dan de andere.
[..]
2 GB aan geheugen is ook niet enorm prijzig meer. Ik heb voor een kit van 2× 1 GB ¤229 betaald. Maar ik zou inderdaad minstens voor 1 GB gaan.
Wat vind jij dan beter?quote:Op vrijdag 18 november 2005 16:05 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Lul niet zoveel poep
Zelden zoveel onzin in 1 post gelezen
Ligt er maar net aan wat je wil doen en waar je voorkeur ligt.quote:Op vrijdag 18 november 2005 16:31 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
2 GB komt er ook zeker in alleen even wat later![]()
[..]
Wat vind jij dan beter?
Wat doe je met photoshop? Continue filters in batch mode of interactief een beetje prutsen met plaatjes? open office: 5 minuten per uur of per dag? Klinkt alsof je meer hebt aan een flinke bak geheugen en een HT processor dan een dual dual-core systeem.quote:Op vrijdag 18 november 2005 13:04 schreef SpeedyGJ het volgende:
Aha oke![]()
Waar zou ik voor moeten gaan.
Ik gebruik voornamelijk het volgende:
1: Paintshop en Photoshop.
2: Open office, voor mijn temperatuur statieken, hierbij moet hij heel wat berkenen zodat ik nu momenteel zo'n 5 min mee bezig ben.
3: Er draaien en flink aantal programma's op de achtergrond, Heavy Weather (om mijn weergegevens op de pc te kunnen bekijken) WebcamXP, om de 30 sec plaatje op i-net zetten. Daarnaast nog een programma om mijn actuele weergegevens online te zetten, daarnaast nog een aantal programma's wat aan moet blijfen.
quote:Op vrijdag 18 november 2005 16:34 schreef Godlike02 het volgende:
Ligt er maar net aan wat je wil doen en waar je voorkeur ligt.
http://en.wikipedia.org/wiki/Hyperthreadingquote:Op vrijdag 18 november 2005 16:48 schreef SpeedyGJ het volgende:
Ik kan het zo zeggen, ik heb een flink systeem nodig aangezien ik straks ook satelliet kaarten op mijn pc krijg gestuurt (Reken zo even zo'n 5 gig per dag aan data).
De beelden zijn echt behoorlijk groot waardoor is met deze pc zeker niet lekker mee ga werken...(je moet zo denken dat 1 beeld richting de 100 MB gaat lopen).
En wtf is een HT processor?
Oke sla me dood maar ik ben bagger in engelsquote:Op vrijdag 18 november 2005 16:51 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
http://en.wikipedia.org/wiki/Hyperthreading
En jij hebt dus vooral memory nodig.
Als je ze ook nog is gaat renderen een HT procie
Dat zijn dus iets van 50 beelden per dag. Ik neem niet aan dat je die met photoshop gaat bewerken. Kun je niet een dedicated machine kopen met een standaard processor en daar een hoop geheugen bij proppen?quote:Op vrijdag 18 november 2005 16:48 schreef SpeedyGJ het volgende:
Reken zo even zo'n 5 gig per dag aan data
...
1 beeld richting de 100 MB gaat lopen.
Nou, dat is een verrassende uitkomst zegquote:Op vrijdag 18 november 2005 17:33 schreef ElmarO het volgende:
Dual Core zonder HT kan in een aantal gevallen een heel stuk beter presteren dan een single core met HT.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |