Breng hem nu maar.quote:Op woensdag 16 november 2005 21:45 schreef lovebear het volgende:
[..]
maar als ik de rollator voor je moet brengen zeg je t maar
Nee hoor, misschien heb je het willen doen, maar ben je het vergeten. Van jou heb ik nog geen punten ontvangen.quote:Op woensdag 16 november 2005 21:18 schreef Isabeau het volgende:
Ik heb al eerder op M en A gestemd voor de leuke streamverslagen en wilde dat vanavond weer doen. Maar zo te zien gaat het hier helemaal niet om wie je bent of wat je doet, maar alleen om hoe hoog je staat.![]()
quote:Op woensdag 16 november 2005 21:50 schreef Coos het volgende:
[..]
Breng hem nu maar.
Maar doe wel iets gemakkelijks aan.![]()
Weet jij dat uit je hoofd?quote:Op woensdag 16 november 2005 21:50 schreef M-en-A het volgende:
Van jou heb ik nog geen punten ontvangen.![]()
Zit je maar te fucken pik, doelde op die openingspostings die je ene tijdje terug te vroeg deed en dat iedereen op je ging zeiken puur om te dollen ...quote:
quote:Op woensdag 16 november 2005 21:45 schreef Gert het volgende:
sorry Day, Wicked zit een beetje in de stress enzo, daar wordt ze paranoia van.Maar ze is normaal altijd heel lief hoor.
![]()
Ik kan de komende uren zes stemmen geven. En hoewel veel mensen het onzin vinden om naar de stand te kijken, vind ik het tactische aspect van kijken wie jij vindt dat er in de finale thuishoren, wel een leuk onderdeel van het spel.
En zo langzamerhand moet je daar rekening mee gaan houden. Ik ga dus zes tactische stemmen uitdelen, die te maken hebben met of iemand m.i. al dan niet bij de laatste 12 moet. Drie keer plus en drie keer min. Criterium is: postgedrag in deze BB-forumeditie.
Als dit niet genoeg motivatie is, dan hoor ik het wel.
Hier de eerste drie; straks na twaalven dus nog twee plussen en een min.
Lovebear --
Latevogel --
Demins ++
Hey jij zou met mij in de kelder zijnquote:Op woensdag 16 november 2005 22:01 schreef cuall het volgende:
[..]
![]()
Ik wel.......leer mij Coos kennen
![]()
Veel plezier Lovebear![]()
Ja dat bedoel ik dus....quote:Op woensdag 16 november 2005 21:56 schreef versabommie het volgende:
[..]
Zit je maar te fucken pik, doelde op die openingspostings die je ene tijdje terug te vroeg deed en dat iedereen op je ging zeiken puur om te dollen ...
Volgens mij zou WhippedAngel eerst en daarna Gert stemmen.quote:Op woensdag 16 november 2005 22:03 schreef SuperMOM het volgende:
kan ik even? (stemmen dus he?)
Ik doe dat wel NA je bezoekje aan Coos, ben je helemaal in de stemmingquote:Op woensdag 16 november 2005 22:02 schreef lovebear het volgende:
[..]
Hey jij zou met mij in de kelder zijn![]()
![]()
hmm, ik dacht echt dat ik jou ook al punten had gegeven. Ik vond jouw en Snaptnix streamverslagen leuk om te lezen namelijk. En ik beoordeel eigenlijk op wat ik van iemand lees op het forumquote:Op woensdag 16 november 2005 21:50 schreef M-en-A het volgende:
Nee hoor, misschien heb je het willen doen, maar ben je het vergeten. Van jou heb ik nog geen punten ontvangen.Maar ik ben niet ongeduldig, kan altijd nog. (al heb ik uit jou reactie te zien mijn kans verspeeld
)
Thxxxx Isabeau, ik wachtte op jouquote:Op woensdag 16 november 2005 22:11 schreef Isabeau het volgende:
Ik wacht eerst op superMOM trouwens.
Thnx voor de punten smom, zet 'm ook ff op volgorde als je wilt!quote:Op woensdag 16 november 2005 22:15 schreef SuperMOM het volgende:
[..]
Thxxxx Isabeau, ik wachtte op jouIk vroeg het 2 keer aan de anderen maar toen ik geen reactie kreeg ben ik maar gegaan
All yours nu!![]()
Ik heb toenvallig een goed geheugenquote:Op woensdag 16 november 2005 21:53 schreef Gert het volgende:
[..]
Weet jij dat uit je hoofd?
Damn, you're good.![]()
Oke thnxxxxxquote:Op woensdag 16 november 2005 22:17 schreef Isabeau het volgende:
Ik zet ze wel even op volgorde, ik ga nu
thx beebquote:Op woensdag 16 november 2005 22:11 schreef Isabeau het volgende:
[..]
hmm, ik dacht echt dat ik jou ook al punten had gegeven. Ik vond jouw en Snaptnix streamverslagen leuk om te lezen namelijk. En ik beoordeel eigenlijk op wat ik van iemand lees op het forumDie minpunten heb ik ook altijd moeite mee, maar meestal wacht ik net zolang tot iemand iets doms doet (zoals iemand die ik leuk vind gigantisch de grond intrappen oid) en dat lukt vaak wel
![]()
Maar goed, ik ga dus stemmen.
quote:Op woensdag 16 november 2005 18:05 schreef muizemeis het volgende:
Snaptnix, Isabeau en Scanman krijgen van mij alledrie --
Ik vind het maar niets dat ze, op een forum waar iedereen gelijk is, zó boven de massa uitstijgen
Skjoes me wijl i kisj de skij!quote:
dikke vette lijst
Ik lees de streamverslagen altijd en ben er heel erg blij mee, zeker als je een dag moet werken of wat dan ook, dan ben je snel bij. De echte belangrijke dingen staan er eigenlijk altijd wel vermeld.quote:Op woensdag 16 november 2005 22:19 schreef Snaptnix het volgende:
[..]
thx beeb![]()
Doe m'n best, meer kan ik niet doen. Fijn dat iemand het iig leuk vind om te lezen.
Geeft de burger moed zeg maar.
Meestal als ik werk kan ik juist de streams echt goed volgen. Als ik een dagje vrij heb moet ik vaak de SV's lezen!quote:Op woensdag 16 november 2005 22:27 schreef cuall het volgende:
[..]
Ik lees de streamverslagen altijd en ben er heel erg blij mee, zeker als je een dag moet werken of wat dan ook, dan ben je snel bij. De echte belangrijke dingen staan er eigenlijk altijd wel vermeld.
oeps wrong topic, laat het toch maar staan
![]()
quote:Op woensdag 16 november 2005 22:26 schreef versabommie het volgende:
[..]
Skjoes me wijl i kisj de skij!
En ook bedankt.... zit ik me in ieder geval niet iedere keer voor niks lam te tikkenquote:Op woensdag 16 november 2005 22:27 schreef cuall het volgende:
[..]
Ik lees de streamverslagen altijd en ben er heel erg blij mee, zeker als je een dag moet werken of wat dan ook, dan ben je snel bij. De echte belangrijke dingen staan er eigenlijk altijd wel vermeld.
oeps wrong topic, laat het toch maar staan
![]()
quote:Op woensdag 16 november 2005 22:29 schreef versabommie het volgende:
[..]
Meestal als ik werk kan ik juist de streams echt goed volgen. Als ik een dagje vrij heb moet ik vaak de SV's lezen!
Keep up the good workquote:Op woensdag 16 november 2005 22:30 schreef M-en-A het volgende:
[..]
En ook bedankt.... zit ik me in ieder geval niet iedere keer voor niks lam te tikken![]()
Edit: waarschijnlijk ook verkeerde topic, maar IK laat het ook ff staan![]()
Wat nâh ahá??quote:Op woensdag 16 november 2005 22:23 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Aha!![]()
Sorry van je computerellende
Dan wacht ik nog even.quote:Op woensdag 16 november 2005 22:42 schreef Snaptnix het volgende:
ik ga voor vandaag ook even m'n stem uitbrengen
Snaptnix is nu bezigquote:Op woensdag 16 november 2005 22:44 schreef APK het volgende:
Mag ik nu stemmen, of staat er nog een wachtrij![]()
Jij bent onbetaalbaarquote:Op woensdag 16 november 2005 22:42 schreef Coos het volgende:
[..]
Wat nâh ahá??![]()
a: ben jonger van geest dan Gert
b: voor droogrije moet je idd bij Gert zijn.![]()
c: computerellende![]()
![]()
d: kom je ook een rollator brengen?![]()
Doe maar even lieve kale kuthomoquote:Op woensdag 16 november 2005 22:44 schreef APK het volgende:
Mag ik nu stemmen, of staat er nog een wachtrij![]()
Druk dat dan effe uit in punten jâh!!quote:
De meeste mannelijke Fokkers denken maar aan één ding... puntenquote:Op woensdag 16 november 2005 22:47 schreef Coos het volgende:
[..]
Druk dat dan effe uit in punten jâh!!![]()
Coosquote:Op woensdag 16 november 2005 22:47 schreef Coos het volgende:
[..]
Druk dat dan effe uit in punten jâh!!![]()
Hartelijk bedankt voor de punten, ondanks mijn (met pijn in het hartquote:Op woensdag 16 november 2005 22:37 schreef Isabeau het volgende:
M-en-A ++ Ik dacht dat die plusjes al waren vergeven, maar niet dus. Welverdiend en ik hoop nog veel moois van je te kunnen lezen![]()
quote:Op woensdag 16 november 2005 22:37 schreef Isabeau het volgende:
Dan de minnetjes. Altijd het moeilijkste tenzij iemand iets grofs doet. Vandaag heb ik echter niemand kunnen betrappen op grof gedrag of iets anders wat me een reden gaf om minnetjes uit te delen. Iedereen is dus heel liefgeweest. Of ik heb niet opgelet. Maar goed, nu moet ik dus iemand kiezen. Het wordt cuall. Waarom? Omdat ze in mijn ogen een idiote nominatie naar mij toe heeft gedaan en omdat ze dus duidelijk niet weet wie wèl de modjes zijn van dit forum. Ik niet
Ik ben hier net als zij een user, geen mod. Daarbij heb ik nog wel eens het gevoel dat ze de sfeer verpest, maar dat is meer een gevoel. Ik vind haar namelijk best leuk en sympathiek zoals ze in het SC topic aanwezig is. Meid, niets aantrekke van deze stem, maar ik hoop dat je er wat gemotiveerder van gaat stemmen. En dat je onthoudt dat ik hier geen mod ben maar een BBverslaafde idioot die haar tijd hier (met veel plezier) verdoet
Nee, hier schiet ik wat mee op, met zo'n post.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |