Precies en de prijs is ook niet nix voor 1malig 20 euroquote:Op dinsdag 15 november 2005 21:50 schreef Snaptnix het volgende:
[..]
Tja ik zou het persoonlijk nooit doen. Zonde van het geld. Zijn van die typische dingen die zijn 1 dag, misschien een paar dagen leuk en lachen. Daarna verdwijnt het in een kast om nooit geen daglicht meer te zien.
Kalm maar. Denk aan je hart. Dido heeft iets met filters en de tuinslang gedaan en is daarna binnen verslag uit gaan brengen. Ze zit nu een sigaret te roken.quote:Op dinsdag 15 november 2005 21:51 schreef Gert het volgende:
En dadelijk gaat Chantal charmant lachen.
En Roel kijkt naar Dido en krijgt een BOBBEL in zijn broek.
En Rob spreekt drie zinnen uit zonder het woordje "ik" te gebruiken.
Nou ja, etcetera.![]()
en Ingrid gaat de tafel van drie (drie!) opzeggen...en Lieske gaat in 5 minuten (5 minuten!) het verhaal van "in de ban van de ring" uitleggen...etcquote:Op dinsdag 15 november 2005 21:51 schreef Gert het volgende:
[..]
En dadelijk gaat Chantal charmant lachen.
En Roel kijkt naar Dido en krijgt een BOBBEL in zijn broek.
En Rob spreekt drie zinnen uit zonder het woordje "ik" te gebruiken.
Nou ja, etcetera.![]()
En Nathalie is binnen 10 (!!!!) minuten klaar met kleren uitzoeken en haren kammenquote:Op dinsdag 15 november 2005 21:54 schreef Mike1964 het volgende:
en Ingrid gaat de tafel van drie (drie!) opzeggen...en Lieske gaat in 5 minuten (5 minuten!) het verhaal van "in de ban van de ring" uitleggen...etc
20 euro??? Ja, dan gaat het idd niet doorquote:Op dinsdag 15 november 2005 21:51 schreef lovebear het volgende:
[..]
Precies en de prijs is ook niet nix voor 1malig 20 euro
Daar lijkt t leuk maar die bewoners hebben nooit wat te doen![]()
quote:Op dinsdag 15 november 2005 21:54 schreef Isabeau het volgende:
Oh god, Dido lult nu wel heel erg uit haar nek.
Ze vindt het apparaatje heel slim dat die precies kan weten wat je denkt en wil het wel gaan inzetten als een soort leugendetector voor de politie![]()
Godzijdank, d8 ff dat het end der tijden werd aangekondigd!quote:Op dinsdag 15 november 2005 21:49 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik heb het vermoeden dat de poging is gestrand bij het eruit halen van het filter en 'getsie' zeggen.
20 euro jep, daarom zonde van je geldquote:Op dinsdag 15 november 2005 21:54 schreef scanman01 het volgende:
[..]
20 euro??? Ja, dan gaat het idd niet door
Je kan ook gezellig samen met ze achter de PC plaats nemen en surfen naar http://www.20q.net/quote:Het werkt ook wel, want ik wil ook wel zo'n ding kopen voor mijn kinderen voor Sinterklaas.
Ik dacht dat het zo'n aardigheidje was, te koop voor een paar euro. 20 euro is belachelijk.quote:Op dinsdag 15 november 2005 21:55 schreef lovebear het volgende:
[..]
20 euro jep, daarom zonde van je geld
Daar heb ik net even gekeken en tis wel leuk.quote:Op dinsdag 15 november 2005 21:56 schreef soylent het volgende:
[..]
Je kan ook gezellig samen met ze achter de PC plaats nemen en surfen naar http://www.20q.net/
Heb ik net al even gedaan. Na 25 vragen en 5 gokken nog niet geradenquote:Op dinsdag 15 november 2005 21:56 schreef soylent het volgende:
[..]
Je kan ook gezellig samen met ze achter de PC plaats nemen en surfen naar http://www.20q.net/
Het is nieuw en nog in de aanbieding.quote:Op dinsdag 15 november 2005 21:56 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik dacht dat het zo'n aardigheidje was, te koop voor een paar euro. 20 euro is belachelijk.
yechhhh...quote:
Wat had je in gedachten dan?quote:Op dinsdag 15 november 2005 21:57 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Heb ik net al even gedaan. Na 25 vragen en 5 gokken nog niet geraden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |