stemafspraken zijn verboden.. sanctie!quote:Op maandag 14 november 2005 12:50 schreef versabommie het volgende:
[..]
Geef me nou maar gewoon twee punten, dan trap ik teamlead wel uit de top12 mocht die erin komen na 10 december!
en verder blijf ik van mening dat brood nix is, nix was en het in ieder gevaal ook nooit meer zou worden. Kan er nix aan doen, heb gewoon helemaal niets met 'm.
Wat wil je... 24 uur unieke liedjesquote:Op maandag 14 november 2005 12:49 schreef teamlead het volgende:
[..]Ik lach me anders helemaal kapot hier
Ik wil jouw schouder om op te huilen, jouw huis om in te schuilen
Ze gaan al herhalen dus
Omdat ze dit met z'n allen zouden doen en Joost al uren in de tuin ligt te slapen.quote:
deze ken ik nietquote:Op maandag 14 november 2005 12:52 schreef Bocaj het volgende:
Why Tell me Why!
ach vent, zit niet zo te miepen!quote:Op maandag 14 november 2005 12:48 schreef Kleintje het volgende:
men, dit is toch geen leuke opdracht...
quote:Op maandag 14 november 2005 12:51 schreef TRiXeS het volgende:
[..]
Wat wil je... 24 uur unieke liedjes
ken je klassiekersquote:
Nergens in de regels gelezen!quote:Op maandag 14 november 2005 12:50 schreef teamlead het volgende:
[..]
stemafspraken zijn verboden.. sanctie!
De stem van TAFKAR is ook al niet meer om aan te horen. ( Dus eigenlijk geen verschilquote:Op maandag 14 november 2005 12:39 schreef Veulen het volgende:
Is er al iemand schor?
KIJK NAAR MIJN AVATAR!!!!!!!!quote:Op maandag 14 november 2005 12:53 schreef versabommie het volgende:
[..]
ach vent, zit niet zo te miepen!
En jij blijft een lamstraal en een psychoot! Maar gelukkig voor je heb ik wel iets met losers!quote:Op maandag 14 november 2005 12:50 schreef versabommie het volgende:
[..]
Geef me nou maar gewoon twee punten, dan trap ik teamlead wel uit de top12 mocht die erin komen na 10 december!
en verder blijf ik van mening dat brood nix is, nix was en het in ieder gevaal ook nooit meer zou worden. Kan er nix aan doen, heb gewoon helemaal niets met 'm.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |