idd. Niet gedacht dat ik ooit nog zo fan zou zijn van een speler van PSV maar deze jonge is echt geweldigquote:
quote:Op zondag 13 november 2005 20:43 schreef Yeahinho het volgende:
Woensdag lopen ze er gewoon met 4 of 5-0 overheen...
Verhaegh erin gvd!!
Samen met Schaars en Aissati op het middenveld, linkshalf dus zeg maar...quote:Op woensdag 16 november 2005 20:10 schreef Dos37 het volgende:
Op welke positie speelt Urby eigenlijk. Hij loopt met rugnummer 10 volgens mij speelt ie als aanvallende middenvelder
ik vind het maar weinig rendement hebben. Al die bewegingen.quote:Op woensdag 16 november 2005 20:19 schreef Messenga het volgende:
Hoe simpel Quincy ook loopt heknap.
Mwah, hij mag wel met een heel stuk meer rendement gaan spelen.quote:Op woensdag 16 november 2005 20:19 schreef Messenga het volgende:
Hoe simpel Quincy ook loopt heknap.
Het is voor het EK onder 23, dus..quote:Op woensdag 16 november 2005 21:18 schreef Hertog_Martin het volgende:
hoe kan die huntelaar nog in jong oranje spelen? hij is 22?
Die commentator ziet wel meer dingen die er niet zijn. Zojuist zag ie in een valpartijtje een pingel.quote:Op woensdag 16 november 2005 21:23 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Het is voor het EK onder 23, dus..
Zag die commentator trouwens een vrouw in het publiek aan voor Foppe de Haan of wat?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |