Omdat volgens de OP de burgers in dienst staan voor de immer trouwe overheid.quote:Op zondag 13 november 2005 14:12 schreef Erik.Martens het volgende:
Ik zie even het punt van deze discussie niet.
Als een Duitser in Nederland wil komen wonen kan dit toch gewoon?
Of een Belg, Fransman, Amerikaan, ...
Waarom zou dit andersom dan niet mogen?
[..]
Maakt niet uit of Achmet hier zijn voordeel komt halen, of dat die Nederlander daar de boel gaat uitbuiten. Het komt zich precies op hetzelfde neer.quote:Op zondag 13 november 2005 14:06 schreef marq het volgende:
als een goed geschoolde NL'er naar 't buitenland gaat, dan hebben ze er wat aan.. als achmed hier komt hebben we niet zoveel aan het feit dat ie iedere zandkorrel uit het middenoosten kent.
Was zeker een Nederlands bedrijf.quote:Op zondag 13 november 2005 14:10 schreef SeLang het volgende:
Ik ben gevraagd om in Taiwan te komen werken omdat de benodige kennis/ ervaring die nodig was niet beschikbaar was. Als ik niet meer nodig ben moet ik weer oprotten. En zo hoort het ook.
Dan ben je hetzelde als Achmet.quote:Op zondag 13 november 2005 14:11 schreef Miguel het volgende:
Fok jou, als ik afgestudeerd ben, is emigreren het eerst wat ik doe! Nederland mag zonder mij verrotten...
Leuk dat je precies in die zin een taalfout maakt.quote:Op zondag 13 november 2005 14:15 schreef Lammie het volgende:
Okee die Nederlander leerd dan wel sneller de taal.
Een internationaal bedrijf, en ik ben uitgezonden vanuit de UK.quote:
Dat gebeurd zeker, net zoals die boer die naar Amerika vertrekt omdat die het hier helemaal gehad heeft.quote:Op zondag 13 november 2005 14:21 schreef Yildiz het volgende:
Denkt TS ook wel eens aan de mogelijkheid dat er Amerikaanse onderzoekers hier komen wonen omdat ze het in de USA helemaal gehad hebben?
Of andere vauit andere landen, anders dan Marokko of Turkije?
Jazeker, dat gebeurt.
Had je dat niet zelf kunnen bedenken lammie?quote:Op zondag 13 november 2005 14:06 schreef marq het volgende:
als een goed geschoolde NL'er naar 't buitenland gaat, dan hebben ze er wat aan.. als achmed hier komt hebben we niet zoveel aan het feit dat ie iedere zandkorrel uit het middenoosten kent.
Kom jij nog voor een verassing te staan als je denkt dat het elders zoveel beter is. Natuurlijk is het leuk om naar het buitenland te gaan en Nederland is echt niet perfect maar wel een van de beste plaatsen op aarde om te wonen.quote:Op zondag 13 november 2005 14:11 schreef Miguel het volgende:
Fok jou, als ik afgestudeerd ben, is emigreren het eerst wat ik doe! Nederland mag zonder mij verrotten...
Misschien wel, ga nu maar asperges uitsteken.quote:Op zondag 13 november 2005 14:29 schreef vosss het volgende:
[..]
Had je dat niet zelf kunnen bedenken lammie?
Hier iemand die het snapt.quote:Op zondag 13 november 2005 14:32 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Kom jij nog voor een verassing te staan als je denkt dat het elders zoveel beter is. Natuurlijk is het leuk om naar het buitenland te gaan en Nederland is echt niet perfect maar wel een van de beste plaatsen op aarde om te wonen.
En TS snapt het helemaal niet. Wij brengen kennis, ervaring en expertise naar het buitenland. Je komt echt niet zomaar elk land binnen, zeker niet als je niks te bieden hebt. Veel asielzoekers en vluchtelingen komen hier op zoek naar een beter leven zonder dat ze iets kunnen bieden voor onze samenleving, en vaak willen ze niet eens iets toevoegen.
Goede tegenargumentenquote:Op zondag 13 november 2005 14:34 schreef Lammie het volgende:
[..]
Misschien wel, ga nu maar asperges uitsteken.![]()
Denk je nou werkelijk dat dat het doel is, om daar kennis, ervaring en expertise naar het buitenland te brengen. Kan je vergeten, want geloof me een Nederlander wat in het buitenland een bedrijf opzet, probeerd zolang mogelijk de mensen dom te houden. Wat dat betref is een Nederlander wel slim en vooral uitgekookt.quote:Op zondag 13 november 2005 14:32 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Kom jij nog voor een verassing te staan als je denkt dat het elders zoveel beter is. Natuurlijk is het leuk om naar het buitenland te gaan en Nederland is echt niet perfect maar wel een van de beste plaatsen op aarde om te wonen.
En TS snapt het helemaal niet. Wij brengen kennis, ervaring en expertise naar het buitenland. Je komt echt niet zomaar elk land binnen, zeker niet als je niks te bieden hebt. Veel asielzoekers en vluchtelingen komen hier op zoek naar een beter leven zonder dat ze iets kunnen bieden voor onze samenleving, en vaak willen ze niet eens iets toevoegen.
Kennisoverdracht is in de meeste gevallen de opdracht.quote:Op zondag 13 november 2005 14:45 schreef Lammie het volgende:
[..]
Denk je nou werkelijk dat dat het doel is, om daar kennis, ervaring en expertise naar het buitenland te brengen. Kan je vergeten, want geloof me een Nederlander wat in het buitenland een bedrijf opzet, probeerd zolang mogelijk de mensen dom te houden. Wat dat betref is een Nederlander wel slim en vooral uitgekookt.
Geen idee waar ik over praat.quote:Op zondag 13 november 2005 14:49 schreef SeLang het volgende:
[..]
Kennisoverdracht is in de meeste gevallen de opdracht.
Er staat ook een tijdschema voor wanneer dat voltooid moet zijn.
Je denkt toch niet dat een bedrijf voor de lol dure expats inhuurt in plaats van lokale mensen?
Jij hebt werkelijk geen idee waar je over praat.
Buitenlanders mogen best immigreren naar Nederland. Er is echter een verschil tussen iemand die hier asiel aanvraagt en iemand die een werkvergunning aanvraagt. De gronden waarop beiden worden toegelaten verschillen onderling. Een Nederlander die bijvoorbeeld zoals 1 van onze medefokkers naar Taiwan vertrekt vraagt daar geen asiel aan en dus is je analyse niet correct. Het zou een mooie boel worden wanneer iemand die hier een werkvergunning aanvraagt, en alle papieren heeft die nodig zijn, als een asielzoeker wordt behandeld.quote:Op zondag 13 november 2005 13:54 schreef Lammie het volgende:
Nederlanders verplicht in Nederland laten wonen.
Het is toch hypocriet dat een Nederlander wel mag immigreren naar een ander land, om zichzelf te verijken of om welk voordeel dan ook te behalen. En een buitenlander hier niet.
Terwijl hier geen oorlog is, geen hongersnood of waterramp .
Iedereen heeft een dak boven zijn hoofd en er is democratie en toch vertrekken Nederlanders massaal weg van hier.
Met dit strenge intergratie beleid zouden eigenlijk ook alle Nederlanders verplicht moeten worden, om niet in het buitenland te mogen gaan wonen, of een bedrijf daar op te zetten.
Eigelijk zouden alle landen nu ook moeten zeggen, iedere Nederlander die alleen hierheen komt om economisch voordeel te halen:
ERUIT of acuut het ASSIELCENTRUM in.
Hoe kom je daarbij? Heb je zelf ervaringen gehad met Nederlandse boeren die niet positief waren?quote:Op zondag 13 november 2005 14:57 schreef Lammie het volgende:
[..]
Geen idee waar ik over praat.
Een Nederlandse boer zal zeker uitleggen hoe je een stuk gereedschap moet gebruiken om het land te bewerken. Maar hij verteld er niet bij waarom, het land bewerkt moet worden.
Dat doet het dus niet. Een economisch vluchteling, of ie nu Achmed heet of Henk, komt hier niet om op eigen kracht deel te nemen aan het economisch proces. Iemand die in een ander land een bedrijf op wil zetten, wederom een Achmed of Henk zijn prima mogelijk, doen dat wel. Wel even het 1 van het ander onderscheiden, voor je mensen tekort doet. Dat zou jammer zijn.quote:Op zondag 13 november 2005 14:15 schreef Lammie het volgende:
[..]
Maakt niet uit of Achmet hier zijn voordeel komt halen, of dat die Nederlander daar de boel gaat uitbuiten. Het komt zich precies op hetzelfde neer.
Okee die Nederlander leerd dan wel sneller de taal.
quote:Op zondag 13 november 2005 14:15 schreef Lammie het volgende:
[..]
Maakt niet uit of Achmet hier zijn voordeel komt halen, of dat die Nederlander daar de boel gaat uitbuiten. Het komt zich precies op hetzelfde neer.
Okee die Nederlander leerd dan wel sneller de taal.
Ja ik heb het ook over die vrachtwagenchaufeur of die loodgieter uit polen.quote:Op zondag 13 november 2005 15:18 schreef Sickie het volgende:
[..]
Het zou een mooie boel worden wanneer iemand die hier een werkvergunning aanvraagt, en alle papieren heeft die nodig zijn, als een asielzoeker wordt behandeld.
Ok, het emigratiecijfer is gestegen de laatste jaren maar je wekt de indruk dat Nederland aan het leeglopen is wat imo niet aan de orde is.
Wat heeft dat te maken met de zogenaamde leegloop wat Nederlanders betreft? Naar mijn weten wordt een Poolse vrachtwagenchauffeur niet in een asielzoekscentrum gegooid als ie hier komt werken.quote:Op zondag 13 november 2005 15:31 schreef Lammie het volgende:
[..]
Ja ik heb het ook over die vrachtwagenchaufeur of die loodgieter uit polen.
It's Just FUN,quote:Op zondag 13 november 2005 15:30 schreef Prego het volgende:
ik woon sinds 8 maanden in frankrijk Lyon.
ik begon tijdelijk voor het steunpunt van de ANWB hier. toen dat contract afliep heeft de franse assistance me een vast contract aangeboden omdat ik 4 talen spreek. kun je wel een verrijking noemen, het engels van de meeste fransen is om te brullen zo slecht.
TS: ik vind dat je posts nogal gepiekeerd overkomen, of ligt dat aan mij? het lijkt wel alsof je je er druk over maakt..
quote:TS: ik vind dat je posts nogal gepiekeerd overkomen, of ligt dat aan mij? het lijkt wel alsof je je er druk over maakt..
Jammer dat je voorbij gaat aan het feit dat het vaak juist de succesvolle Nederlanders en juist niet de Tokkies zijn die langdurig naar het buitenland vertrekken. Waarmee je hele verhaal als een tang op een varken slaat, en dus als nooit verteld mag worden beschouwd. Tenzij het geniepige doel van je plan is om Nederland te verrijken ten koste van 'het buitenland', voor dat doel is dit plan uitermate geschikt.quote:Op zondag 13 november 2005 13:54 schreef Lammie het volgende:
Eigelijk zouden alle landen nu ook moeten zeggen, iedere Nederlander die alleen hierheen komt om economisch voordeel te halen:
ERUIT of acuut het ASSIELCENTRUM in.
Ah tof weer zo'n knuppel die even zeer naar zijn eigen idealen leeft als Jack Spijkerman en consorten, veel plezier in Spanje hypocriet.quote:
Als ik het goed begrijp, wil je via het discussieëren van de emmigratie van Nederlanders naar het buitenland, eigenlijk het in jouw ogen slechte asielbeleid van Nederland aankaarten.quote:Op zondag 13 november 2005 15:36 schreef Lammie het volgende:
[..]
It's Just FUN,
Ik vind het beleid gewoon te streng.
Ik vertrek zelf naar Spanje.
Yepquote:Op zondag 13 november 2005 16:03 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Als ik het goed begrijp, wil je via het discussieëren van de emmigratie van Nederlanders naar het buitenland, eigenlijk het in jouw ogen slechte asielbeleid van Nederland aankaarten.![]()
Als je een beetje een man jongen van idealen was dan had je nu ook de door de overheid aan jou overhandigde studiefinanciering niet geaccepteerd, maargoed liever een rijke hypocriet dan een arme man die zijn idealen naleeft zeker?quote:Op zondag 13 november 2005 16:06 schreef McCarthy het volgende:
ik ga daar wonen waar de belastignen lager zijn dan in deze communnistische heilstaat
fuck nederland, ik laat me niet misbruiken door al die linkse kwallen
Nogal gemiste kans dan.quote:
luister pipo, dat is het geld dat de overheid jarenlang van mijn pa heeft gestolen. In de vorm van studie financiering krijgen we daar nu een klein percentage van terug. De rest van het geld is door die rovers aan afrika, asielzoekers, een goed geoliede propaganda machine (NOS) & "werklozen" uitgedeeldquote:Op zondag 13 november 2005 16:14 schreef Hoehner het volgende:
[..]
Als je een beetje een man jongen van idealen was dan had je nu ook de door de overheid aan jou overhandigde studiefinanciering niet geaccepteerd, maargoed liever een rijke hypocriet dan een arme man die zijn idealen naleeft zeker?
Heel vrijmoedig van je dat je nu door middel van studiefinanciering het geld van de rijke overheid aan je arme vaderrrr terugbetaalt. Althans ik mag er toch vanuit gaan dat, gezien je beredering, je volledige studiefinanciering direct de portemonnee van je pa in stroomt?quote:Op zondag 13 november 2005 16:20 schreef McCarthy het volgende:
[..]
luister pipo, dat is het geld dat de overheid jarenlang van mijn pa heeft gestolen. In de vorm van studie financiering krijgen we daar nu een klein percentage van terug. De rest van het geld is door die rovers aan afrika, asielzoekers, een goed geoliede propaganda machine (NOS) & "werklozen" uitgedeeld![]()
Dan sla je de plank dus volledig mis. Er is een verschil tussen economische migratie en asielzoekers.quote:
En een groot deel daarvan gaat in België of Duitsland net over de grens wonen.quote:Op zondag 13 november 2005 15:18 schreef Sickie het volgende:
Hoe kom je er trouwens bij dat Nederlanders massaal vertrekken? Ok, het emigratiecijfer is gestegen de laatste jaren maar je wekt de indruk dat Nederland aan het leeglopen is wat imo niet aan de orde is.
En voor al dat geld krijgt je pa weer allemaal dingen terug. Dus je blijft nog steeds een smerige profiteur. Maargoed, dat was toch allang duidelijk. En inderdaad, draag je je hele studiefinanciering dan af aan je pa, aangezien jij het niet verdient.quote:Op zondag 13 november 2005 16:20 schreef McCarthy het volgende:
[..]
luister pipo, dat is het geld dat de overheid jarenlang van mijn pa heeft gestolen. In de vorm van studie financiering krijgen we daar nu een klein percentage van terug. De rest van het geld is door die rovers aan afrika, asielzoekers, een goed geoliede propaganda machine (NOS) & "werklozen" uitgedeeld![]()
Nou, ik zit liever in Canada, heb daar al familie zitten. Binnen een paar jaar kun je de canadese nationaliteit krijgen (staan wel wat regels voor, maar zolang je je deel bijdraagt aan de maatschappij en niet met de politie in aanraking komt is dat allemaal niet zo moeilijk) en als je belasting betaald ben je ook meteen verzekerd voor veel medische zaken (bijverzekeren is nog wel nodig, maar in ieder geval geen 120 euro per maand die we hier volgend jaar mogen gaan betalenquote:Op zondag 13 november 2005 14:32 schreef Evil_Jur het volgende:
Kom jij nog voor een verassing te staan als je denkt dat het elders zoveel beter is. Natuurlijk is het leuk om naar het buitenland te gaan en Nederland is echt niet perfect maar wel een van de beste plaatsen op aarde om te wonen.
Zou ik daar mee zitten dan?quote:
Precies.quote:Op zondag 13 november 2005 19:19 schreef Miguel het volgende:
Liever een landverrader in jouw ogen dan nog één jaar te veel in NL te zitten![]()
Alsof iedere Achmed dom is. Ik geloof dat je niet weet hoeveel domme Nederlanders in dit land wonen.quote:Op zondag 13 november 2005 14:06 schreef marq het volgende:
als een goed geschoolde NL'er naar 't buitenland gaat, dan hebben ze er wat aan.. als achmed hier komt hebben we niet zoveel aan het feit dat ie iedere zandkorrel uit het middenoosten kent.
Ik geloof dat je als Nederlander niet zo gemakkelijk in bepaalde landen komt zoals de VS . Je kunt binnen de EU vrij gemakkelijk emigreren.quote:Op zondag 13 november 2005 14:12 schreef Erik.Martens het volgende:
Ik zie even het punt van deze discussie niet.
Als een Duitser in Nederland wil komen wonen kan dit toch gewoon?
Of een Belg, Fransman, Amerikaan, ...
Waarom zou dit andersom dan niet mogen?
Als er mensen uit een zeer arm land naar Nederland willen komen, maar dit om welke reden ook niet mogen, met hun laatste geld in een vliegtuig stappen (...vakantie...) en hun paspoort door het toilet spoelen, zijn ze illegaal in Nederland.
Ik zie maar weinig mensen naar dat soort landen emigreren, ik denk niet dat dat van toepassing is.
Wij leven in een zorgstaat. Daar betalen wij Nederlanders aan mee.
Er zijn landen waar geen sprake is van een zorgstaat (vrij veel overigens).
Is het dan eerlijk om burgers van deze landen onbeperkt op te nemen in onze zorgstaat waar ze (in eerste instantie) niet aan meebetalen?
Je zegt het zelf een van de beste landen. Er zijn zat landen waar het beter gaat dan in NL en waar de mensen uit verschillende achtergronden in de samenleving een stuk beter met elkaar omgaat. Mijn advies verleg je grenzen desnoods buiten Europa.quote:Op zondag 13 november 2005 14:32 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Kom jij nog voor een verassing te staan als je denkt dat het elders zoveel beter is. Natuurlijk is het leuk om naar het buitenland te gaan en Nederland is echt niet perfect maar wel een van de beste plaatsen op aarde om te wonen.
En TS snapt het helemaal niet. Wij brengen kennis, ervaring en expertise naar het buitenland. Je komt echt niet zomaar elk land binnen, zeker niet als je niks te bieden hebt. Veel asielzoekers en vluchtelingen komen hier op zoek naar een beter leven zonder dat ze iets kunnen bieden voor onze samenleving, en vaak willen ze niet eens iets toevoegen.
Komt doordat de meesten Fransen vertikken het Engels te spreken. Heb je als je zo nationalistisch bent.quote:Op zondag 13 november 2005 15:30 schreef Prego het volgende:
ik woon sinds 8 maanden in frankrijk Lyon.
ik begon tijdelijk voor het steunpunt van de ANWB hier. toen dat contract afliep heeft de franse assistance me een vast contract aangeboden omdat ik 4 talen spreek. kun je wel een verrijking noemen, het engels van de meeste fransen is om te brullen zo slecht.
TS: ik vind dat je posts nogal gepiekeerd overkomen, of ligt dat aan mij? het lijkt wel alsof je je er druk over maakt..
Daar kom ik dus net vandaan. Misschien moet jij gewoon eens gaan wonen en werken in een compleet ander land, dan zul je merken dat we het hier echt niet slecht hebben. Al dat gezeur van Nederlanders over de meest triviale onzin is een beetje triest eigenlijk. En in andere westerse landen zijn net zoveel problemen, alleen weer net iets anders.quote:Op zondag 13 november 2005 22:25 schreef Stratos het volgende:
[..]
Je zegt het zelf een van de beste landen. Er zijn zat landen waar het beter gaat dan in NL en waar de mensen uit verschillende achtergronden in de samenleving een stuk beter met elkaar omgaat. Mijn advies verleg je grenzen desnoods buiten Europa.
Het is makkelijk te beredeneren, z komen hier op zoek naar een beter leven voor henzelf, niet om het land waar ze naartoe gaan beter te maken. En natuurlijk zijn er genoeg die willen, maar er zijn er maar zo weinig die ook daadwerkelijk kunnen, het is naief om de grenzen open te gooien voor iedereen die belooft zijn best te doen om er wat van te maken.quote:Kan jij bewijzen dat asielzoekers vaak niets willen toevoegen? Of is dat een vooroordeel van jouw kant?
Omdat bijvoorbeeld Nederlandse agrariers overal terecht kunnen in de wereld, ze hoeven maar te knikken en zijn al welkom.quote:Op zondag 13 november 2005 13:54 schreef Lammie het volgende:
Nederlanders verplicht in Nederland laten wonen.
Het is toch hypocriet dat een Nederlander wel mag immigreren naar een ander land, om zichzelf te verijken of om welk voordeel dan ook te behalen. En een buitenlander hier niet.
Terwijl hier geen oorlog is, geen hongersnood of waterramp .
Iedereen heeft een dak boven zijn hoofd en er is democratie en toch vertrekken Nederlanders massaal weg van hier.
Met dit strenge intergratie beleid zouden eigenlijk ook alle Nederlanders verplicht moeten worden, om niet in het buitenland te mogen gaan wonen, of een bedrijf daar op te zetten.
Eigelijk zouden alle landen nu ook moeten zeggen, iedere Nederlander die alleen hierheen komt om economisch voordeel te halen:
ERUIT of acuut het ASSIELCENTRUM in.
Ik betwijfel hetquote:Op zondag 13 november 2005 14:15 schreef Lammie het volgende:
Okee die Nederlander leerd dan wel sneller de taal.
Klinkklare onzin.quote:Op maandag 14 november 2005 09:06 schreef more het volgende:
Een Achmed uit het rifgebergte kost meestal alleen maar geld.
Ook onzin. Alhoewel er in Canada bijvoorbeeld wel leuke belastingvoordeeltjes bestaan als je als immigrant een boerenbedrijf op wil zetten, moet je in eerste instantie wel met een hele flinke bom duiten aan komen zetten om een bedrijf te beginnen. Dit kan natuurlijk omdat je het boerenbedrijf in Nederland verkoopt, maar je moet nog steeds de financiele middelen hebben om een bedrijf te starten.quote:Omdat bijvoorbeeld Nederlandse agrariers overal terecht kunnen in de wereld, ze hoeven maar te knikken en zijn al welkom.
Ja dit klopt inderdaad, ik woon in Saskatchewan en daar proberen ze zoveel mogelijk mensen aan te trekken aangezien deze provincie leegloopt. Het oppervlak van deze provincie is 4 maal zo groot als Nederland en er wonen maar 950.000 mensen, genoeg plaats om een boerderij over te nemen of te beginnen!quote:Op maandag 14 november 2005 23:02 schreef maartena het volgende:
[..]
Ook onzin. Alhoewel er in Canada bijvoorbeeld wel leuke belastingvoordeeltjes bestaan als je als immigrant een boerenbedrijf op wil zetten, moet je in eerste instantie wel met een hele flinke bom duiten aan komen zetten om een bedrijf te beginnen. Dit kan natuurlijk omdat je het boerenbedrijf in Nederland verkoopt, maar je moet nog steeds de financiele middelen hebben om een bedrijf te starten.
Nederlandse Boeren met een flinke zak duiten in de hand zijn welkom. Nederlandse boeren die failliet zijn worden linea recta weer naar huis gestuurd. En dat geldt trouwens ook voor een Afrikaanse boer die in Canada iets zou willen beginnen..... als je een flinke bom duiten meeneemt om direct een boerderij te kopen en land te ontwikkelen dan ben je als boer uit Ghana net zo welkom. Alleen die rijke boeren uit Afrika komen nooit naar het westen omdat ze het in die corrupte landen al goed genoeg hebben.....Maar in principe zijn de regels gelijk.
- Het heeft ermee te maken dat veel buitenlanders die naar Nederland komen niet blank zijnquote:Op zondag 13 november 2005 13:54 schreef Lammie het volgende:
Nederlanders verplicht in Nederland laten wonen.
Het is toch hypocriet dat een Nederlander wel mag immigreren naar een ander land, om zichzelf te verijken of om welk voordeel dan ook te behalen. En een buitenlander hier niet.
Terwijl hier geen oorlog is, geen hongersnood of waterramp .
Iedereen heeft een dak boven zijn hoofd en er is democratie en toch vertrekken Nederlanders massaal weg van hier.
Met dit strenge intergratie beleid zouden eigenlijk ook alle Nederlanders verplicht moeten worden, om niet in het buitenland te mogen gaan wonen, of een bedrijf daar op te zetten.
Eigelijk zouden alle landen nu ook moeten zeggen, iedere Nederlander die alleen hierheen komt om economisch voordeel te halen:
ERUIT of acuut het ASSIELCENTRUM in.
Precies!! Ik woon dus in de VS, en als ik even met mijn vrouw iets wil overleggen waarvan we niet willen dat iedereen het kan horen, dan doen we dit eventjes in een hoekje en in het Nederlands.quote:Op dinsdag 15 november 2005 03:05 schreef Nembrionic het volgende:Nederlanders die naar het buitenland vertrekken gedragen zich vaak precies hetzelfde.
Oh fuck...ik had het woord "precies" niet mogen gebruikenquote:Op woensdag 16 november 2005 21:09 schreef maartena het volgende:
[..]
Precies!! Ik woon dus in de VS, en als ik even met mijn vrouw iets wil overleggen waarvan we niet willen dat iedereen het kan horen, dan doen we dit eventjes in een hoekje en in het Nederlands.
Maar als twee Marokkanen in het Arabisch aan het praten zijn DAN is het opeens verdacht.... Welnu, als ik hier in de trein of het vliegtuig zit dan spreek ik af en toe gewoon lekker Nederlands met mijn vrouw. Wie zal mij tegenhouden? En waarom zou dat niet kunnen?
Inderdaad af en toe, maar je beheerst wel de taal van het land waar je woont. En dat is het grote verschil.quote:Op woensdag 16 november 2005 21:09 schreef maartena het volgende:
dan spreek ik af en toe gewoon lekker Nederlands met mijn vrouw.
Ik denk dat het gros van het klootjesvolk in Nederland (en dat zijn er nogal wat) inderdaad denken dat als twee Marokkanen even afgezonderd met elkaar in het Arabisch staan te praten dat men het meteen over criminele of terroristische organisaties hebben..... terwijl in realiteit ze even afspreken dat ze bij elkaar komen voor het suikerfeest.quote:Op donderdag 17 november 2005 00:59 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Oh fuck...ik had het woord "precies" niet mogen gebruiken
Nou goed...."BIJNA precies eender". Nou goed?
En dat heeft dus te maken met je kleurtje ja.
Tuurlijk moet het kunnen, niemand kan je tegenhouden. Maar ben jij er ook weer zo één die gaat ontkennen dat het gros van de mensen WEL zo denkt?
Mjah... 25% van de staat California spreekt geen Engels, dus het is maar hoe relatief je dat opvat natuurlijk. Ik spreek namelijk geen woord Spaans....quote:Op donderdag 17 november 2005 09:41 schreef more het volgende:
Inderdaad af en toe, maar je beheerst wel de taal van het land waar je woont. En dat is het grote verschil.
ik ga met je mee, heb daar ook familie zitten..quote:Op zondag 13 november 2005 19:19 schreef Miguel het volgende:
[..]
Nou, ik zit liever in Canada, heb daar al familie zitten. Binnen een paar jaar kun je de canadese nationaliteit krijgen (staan wel wat regels voor, maar zolang je je deel bijdraagt aan de maatschappij en niet met de politie in aanraking komt is dat allemaal niet zo moeilijk) en als je belasting betaald ben je ook meteen verzekerd voor veel medische zaken (bijverzekeren is nog wel nodig, maar in ieder geval geen 120 euro per maand die we hier volgend jaar mogen gaan betalen![]()
Heb er al contacten lopen, dus het is nu een kwestie van m'n tijd uitzitten hier... Liever een landverrader in jouw ogen dan nog één jaar te veel in NL te zitten![]()
Wat een onzin. Ik ben met een Duitser getrouwd en woon in Duitsland. Dus we zouden maar moeten gaan scheiden zodat ik weer in Nederland kan gaan wonen? En waar moeten mijn kinderen met de Nederlandse én de Duitse nationaliteit dan gaan wonen? De één in Nederland en de ander in Duitsland? Of gewoon doormiddensnijden die twee? Dan is het natuurlijk wel eerlijk verdeeld.quote:Op zondag 13 november 2005 13:54 schreef Lammie het volgende:
Nederlanders verplicht in Nederland laten wonen.
Het is toch hypocriet dat een Nederlander wel mag immigreren naar een ander land, om zichzelf te verijken of om welk voordeel dan ook te behalen. En een buitenlander hier niet.
Terwijl hier geen oorlog is, geen hongersnood of waterramp .
Iedereen heeft een dak boven zijn hoofd en er is democratie en toch vertrekken Nederlanders massaal weg van hier.
Met dit strenge intergratie beleid zouden eigenlijk ook alle Nederlanders verplicht moeten worden, om niet in het buitenland te mogen gaan wonen, of een bedrijf daar op te zetten.
Eigelijk zouden alle landen nu ook moeten zeggen, iedere Nederlander die alleen hierheen komt om economisch voordeel te halen:
ERUIT of acuut het ASSIELCENTRUM in.
Ik heb niet gezegd dat we het hier slecht hebben, ik heb wel gezegd dat er landen zijn waar het beter gaat dan in NL. En ik heb zeker weten in het buitenland gewoond en zal zeker weer in het buitenland wonen, eerst even mijn masters halen.quote:Op maandag 14 november 2005 05:29 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Daar kom ik dus net vandaan. Misschien moet jij gewoon eens gaan wonen en werken in een compleet ander land, dan zul je merken dat we het hier echt niet slecht hebben. Al dat gezeur van Nederlanders over de meest triviale onzin is een beetje triest eigenlijk. En in andere westerse landen zijn net zoveel problemen, alleen weer net iets anders.
[..]
Het is makkelijk te beredeneren, z komen hier op zoek naar een beter leven voor henzelf, niet om het land waar ze naartoe gaan beter te maken. En natuurlijk zijn er genoeg die willen, maar er zijn er maar zo weinig die ook daadwerkelijk kunnen, het is naief om de grenzen open te gooien voor iedereen die belooft zijn best te doen om er wat van te maken.
hadden we dit ook maar tegen al die economische gelukszoekertjes gezegd die nu van onze sociale voorzieningen zitten te profiteren...quote:Op zondag 13 november 2005 13:54 schreef Lammie het volgende:
Eigelijk zouden alle landen nu ook moeten zeggen, iedere Nederlander die alleen hierheen komt om economisch voordeel te halen:
ERUIT of acuut het ASSIELCENTRUM in.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |