Je kan zoveel voorstellen als je wilt, er staat niet dat het gebeurt.quote:Op vrijdag 7 april 2006 10:23 schreef Resonancer het volgende:
[..]
Kun je geen engels lezen?
One technique proposed to seed the metallic particles was to add the tiny particles to the fuel of jet airliners, so that the particles would be emitted from the jet engine exhaust while the airliner was at its cruising altitude.
En daarom staat het (nog) in TRU. onbegrijpelijk genoeg. Labtesten, Wat jezelf ziet als je omhoog kijkt, Global Dimming, etc..quote:Op vrijdag 7 april 2006 10:27 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Je kan zoveel voorstellen als je wilt, er staat niet dat het gebeurt.
Zoals stranger in het spookwolk topic al aangeeft (ik vind het heel mooi verwoord, ben het er 100% mee eens)quote:Op vrijdag 7 april 2006 10:25 schreef Resonancer het volgende:
klakkeloos? knap geconcludeerd
Ben hier nog naar aan het kijken
http://eastsouthwestandno(...)s-of-chemtrails.html
Is vrij complex.
Simpel... Brandstof+ toevoeging = sunscreen.
quote:Nee, ik wil geen website, ik wil jouw mening. Je zegt immers zelf dat je het niet 100% eens bent met de genoemde site. Als ik een discussie met jou aanga, wil ik op zijn minst weten wat jouw denkbeelden zijn, niet die van een website.
Heel grappig ja, Waarom denk je dat er zoveel mensen van op de hoogte moeten zijn?quote:Op vrijdag 7 april 2006 10:22 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En daar staat niets over het mengen van enge stoffen aan de brandstof. Sterker nog, de IATA is niet het soort instantie dat zoiets zou toestaan, en als ze het toestaan is dat vervolgens publiek.
Grappig dat je meent dat een industrie die zo streng wordt gecontroleerd en waar zoveel mensen werken (de luchtvaart) in staat zou zijn zoiets in het geheim uit te voeren.
En jij bent de enige die imuum is. Hoe komt dat?quote:Op vrijdag 7 april 2006 10:54 schreef Resonancer het volgende:
[..]
Heel grappig ja, Waarom denk je dat er zoveel mensen van op de hoogte moeten zijn?
Is niet nodig i.m.o.
Nieuwe Motoren, nieuwe brandstof, er hoeft maar n heel klein groepje mensen op de hoogte te zijn wat er precies inzit.
Probeer JIJ maar 's achter de preciese inhoud te komen.
Bedrijfsgeheim.
http://www.osha.gov/dts/chemicalsampling/data/CH_248748.html
Dat er kankerverwekkende zooi in jetfuel voor militaire toestellen zit lijkt MIJ wel duidelijk.
Strenge controle MY ASS, de EPA controleert dit, de EPA en 9-11Duidelijk wiens belang die dienen.
En in NL ? het RIVM... lol..
Net zo vakkundig als met de ELAL ?
Gelukkig is het niet zo dat er bij de US.govt mensen werken afkomstig uit diezelfde oliebranche, nee dat zijn er gelukkig niet zoveel. En straks hebben wij onze eigen Wouter Shell Bos min. president.
lol gaade weer beginnen ?quote:Op vrijdag 7 april 2006 10:24 schreef CoolGuy het volgende:
Hou nou eens op met die kutreacties man. Reageer gewoon eens on-topic in plaats van die one-liners. Ik sluit me geheel aan bij het verhaal van Piet Verdriet. Reageer daar nou eens inhoudelijk op in plaats van komen binnenwaaien en een dergelijke post zoals je die bijna altijd maakt te plaatsen.
Waarom vragen jullie dan altijd bronnen ?quote:Op vrijdag 7 april 2006 10:50 schreef natte-flamoes het volgende:
Zoals stranger in het spookwolk topic al aangeeft (ik vind het heel mooi verwoord, ben het er 100% mee eens)
Kinderachtig flamoes, heel kinderachtig.quote:Op vrijdag 7 april 2006 10:57 schreef natte-flamoes het volgende:
[..]
En jij bent de enige die imuum is. Hoe komt dat?
hij heeft wel gelijk. Je bent gewoon een sidekick die zo nu en dan een 'hilarische' opmerking plaatst maar inhoudelijk weinig tot niks toevoegd, en als iemand kritiek op je levert spring je weer snel in die slachtofferrol.quote:Op vrijdag 7 april 2006 11:09 schreef UncleScorp het volgende:
lol gaade weer beginnen ?
Met wa moeit gij u eigenlijk ? Ga uw mama wa lastigvallen ofzo ...
Ik sluit me aan bij resonancer ... voila ik ben ontopic![]()
Huh? Nu zijn de effecten opeens lichamelijk en gisteren had je het er nog over dat we op die manier beinvloedbaar worden? Wat is je volgende verhaal?quote:Op vrijdag 7 april 2006 11:11 schreef Resonancer het volgende:
[..]
Kinderachtig flamoes, heel kinderachtig.
Ongeveer een op de tien Nederlanders heeft luchtwegklachten. Dat zijn 1,6 miljoen mensen.
Dus er zijn er nog meer immuun hoor wees niet bang.
Het aantal mensen dat lijdt aan hersenaandoeningen, waaronder de ziekte van Alzheimer, de ziekte van Parkinson en aandoeningen van de motorische zenuwen zijn in twintig jaar tijd in het westen enorm gestegen, hebben wetenschappers ontdekt. De alarmerende stijging, waaronder getallen over dementie zijn verdrievoudigd, worden in verband gebracht met verhoging van de hoeveelheid bestrijdingsmiddelen, industriële uitstoot, huishoudelijk afval, uitlaatgassen en andere milieuverontreinigende stoffen, staat in een rapport in het tijdschrift Public Health.
http://www.aspartaam.nl/artikelen/dementie.html
ja surequote:Op vrijdag 7 april 2006 11:12 schreef natte-flamoes het volgende:
hij heeft wel gelijk. Je bent gewoon een sidekick die zo nu en dan een 'hilarische' opmerking plaatst maar inhoudelijk weinig tot niks toevoegd, en als iemand kritiek op je levert spring je weer snel in die slachtofferrol.
bronnen zijn om je verhaal te bewijzen/ondersteunen.quote:Op vrijdag 7 april 2006 11:10 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Waarom vragen jullie dan altijd bronnen ?![]()
ow ok ...quote:Op vrijdag 7 april 2006 11:19 schreef The_stranger het volgende:
bronnen zijn om je verhaal te bewijzen/ondersteunen.
je mening (in dit geval Resonacers mening) is om duidelijk te maken waar we het over hebben
Ik heb helemaal nergens beweerd dat dit het hoofdoel zou zijn.quote:Op vrijdag 7 april 2006 11:13 schreef natte-flamoes het volgende:
[..]
Huh? Nu zijn de effecten opeens lichamelijk en gisteren had je het er nog over dat we op die manier beinvloedbaar worden? Wat is je volgende verhaal?
Slachtofferrolquote:Op vrijdag 7 april 2006 11:20 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
ow ok ...
moet je maar es een mening over 911 proberen te hebben zonder dat je een bron kunt voorleggen![]()
Daar is die slachtoffer-rol weer. Ja, zodra je die mening niet als feit probeert neer te leggen, DAN mag je een mening hebben. En zodra je je ook actief mengt in een discussie, en ingaat op punten, DAN mag je je mening verkondigen, maar gewoon een one-liner plaatsen en je verder niet meer laten zien in een topic, tenzij het is om nogmaals een one-liner te plaatsen, en dan ook nog gaan huilen als mensen daar terecht iets van zeggen.quote:Op vrijdag 7 april 2006 11:20 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
ow ok ...
moet je maar es een mening over 911 proberen te hebben zonder dat je een bron kunt voorleggen![]()
DIT BEGINT TEGEN TE STEKEN HOORquote:Op vrijdag 7 april 2006 11:33 schreef natte-flamoes het volgende:
Slachtofferrol
Ja joh. Leg de schuld maar weer bij iemand anders (slachtofferrolquote:Op vrijdag 7 april 2006 11:39 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
DIT BEGINT TEGEN TE STEKEN HOOR
HET WORDT TIJD DAT GE ES WAT NIEUWE WOORDJES BIJLEERT
![]()
Zelfs deze vraag stellen zal worden geinterpreteerd als het in het hoekje drukken van degenen die erin geloven wat dus niet moet kunnen in TRU. Komt er eigenlijk op neer dat een 'gelover' zijn/haar verhaal mag vertellen waarom je vervolgens niet kritisch kunt zijn. Een pool van onzinnige theorieen.quote:Op vrijdag 7 april 2006 11:39 schreef CoolGuy het volgende:
On-topic snap ik nou niet meer wat nou volgens de believers hier het doel is van die chemtrails, ik wil daar een duidelijk antwoord op. Dan is het zus, en dan is het zo. Wat is nou het doel/reden van die chemtrails?
wow zit hier gewoon vol wannabe psychiatersquote:Op vrijdag 7 april 2006 11:49 schreef CoolGuy het volgende:
Ja joh. Leg de schuld maar weer bij iemand anders (slachtofferrol). Leer jij nou maar eens gewoon kritiek te accepteren, en leer nou maar eens doorhebben dat zodra jij uit die slachtofferrol komt, je het woord ook niet meer zult tegenkomen.
Je lijkt wel een oud wijf wat constant zit te zeuren. Waarom is het trouwens dat jij, als je ergens op aangesproken wordt, belgisch gaat typen ?![]()
voor de zoveelste keer dan maarquote:Op vrijdag 7 april 2006 11:39 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
On-topic snap ik nou niet meer wat nou volgens de believers hier het doel is van die chemtrails, ik wil daar een duidelijk antwoord op. Dan is het zus, en dan is het zo. Wat is nou het doel/reden van die chemtrails?
Dit lijkt als een steek/flAme (?) naar mij toe.quote:Op vrijdag 7 april 2006 11:50 schreef natte-flamoes het volgende:
[..]
Zelfs deze vraag stellen zal worden geinterpreteerd als het in het hoekje drukken van degenen die erin geloven wat dus niet moet kunnen in TRU. Komt er eigenlijk op neer dat een 'gelover' zijn/haar verhaal mag vertellen waarom je vervolgens niet kritisch kunt zijn. Een pool van onzinnige theorieen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |