Hmmm, ik ken het prijsniveau bij jou in de buurt niet zo goed. Maar gezien het gemiddelde verschil in prijs lijkt me zo ongeveer 20-25 euro wel redelijkquote:Op zaterdag 3 december 2005 11:48 schreef Alicey het volgende:
[..]
Wat vind je niet te duur? Van welk bedrag p.p. ga je dan vanuit?
Alicey ?quote:Op zaterdag 3 december 2005 11:48 schreef Alicey het volgende:
[..]
Wat vind je niet te duur? Van welk bedrag p.p. ga je dan vanuit?
En jij denkt dan nog te slapenquote:Op zaterdag 3 december 2005 11:53 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Slapen bij h6 kan denk ik sowieso wel, ook in het geval dat hij niet mee zou gaan.
Ik doel op de andere mensen die een slaapplaats nodig hebben.quote:
Het hangt er van af naar welk restaurant je gaat. Voor 20-25 pp kom je denk ik wel al gauw op een buitenlandse gelegenheid uit..quote:Op zaterdag 3 december 2005 11:50 schreef Reya het volgende:
[..]
Hmmm, ik ken het prijsniveau bij jou in de buurt niet zo goed. Maar gezien het gemiddelde verschil in prijs lijkt me zo ongeveer 20-25 euro wel redelijk![]()
Jammer ChOas! Ik had het wel leuk gevonden om je weer eens te zien..quote:Op zaterdag 3 december 2005 11:51 schreef ChOas het volgende:
[..]
Alicey ?
Ik moet afzeggen voor Cinnamon en mijzelf
Hey spijt me, mijn pa viert zijn verjaardag dan, en da's er eentje waar ik bij wil/moet zijn
Ik weet niet of een wokrestaurant in dat geval een idee is? Dat is qua eten lopend buffet en dus voor een vast bedrag onbeperkt naar keuze eten. Het enige wat er dan extra bijkomt zijn drankjes.quote:Op zaterdag 3 december 2005 11:53 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Als het inderdaad een beetje een goedkoop restaurant wordt, moet het wmb op zich wel te doen zijn.
Slapen bij h6 kan denk ik sowieso wel, ook in het geval dat hij niet mee zou gaan.
Hmmm, lopend buffet ben ik dan weer niet zo'n fan vanquote:Op zaterdag 3 december 2005 12:12 schreef Alicey het volgende:
[..]
Ik weet niet of een wokrestaurant in dat geval een idee is? Dat is qua eten lopend buffet en dus voor een vast bedrag onbeperkt naar keuze eten. Het enige wat er dan extra bijkomt zijn drankjes.
Buitenlands = goed.quote:Op zaterdag 3 december 2005 12:10 schreef Alicey het volgende:
Het hangt er van af naar welk restaurant je gaat. Voor 20-25 pp kom je denk ik wel al gauw op een buitenlandse gelegenheid uit..
Een wokrestaurant lijkt niet op het lopend buffet wat jij waarschijnlijk in je hoofd hebt. Bij een wokrestaurant zoek je zelf de ingredienten van je maaltijd uit en die wordt dan voor je neus bereid in een wok. Dus geen au-bain-marie-bakken met halflauwe zooi in een sausje.quote:Op zaterdag 3 december 2005 12:14 schreef Reya het volgende:
Hmmm, lopend buffet ben ik dan weer niet zo'n fan van![]()
Klopt. En het is dus een lopend buffet omdat je zelf actie moet ondernemen om aan je eten te komen.quote:Op zaterdag 3 december 2005 12:16 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Een wokrestaurant lijkt niet op het lopend buffet wat jij waarschijnlijk in je hoofd hebt. Bij een wokrestaurant zoek je zelf de ingredienten van je maaltijd uit en die wordt dan voor je neus bereid in een wok. Dus geen au-bain-marie-bakken met halflauwe zooi in een sausje.
Hmmm, ik zou lievcer een wat uitgebreidere kaart hebben, maar als dat een goedkope oplossing is ben ik wel akkoordquote:Op zaterdag 3 december 2005 12:24 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Een Humphrey's-restaurant (of iets soortgelijks) vind ik ook wel wat. Beperkte keus (meestal per gang vijf verschillende gerechten waarvan eentje vega), maar voor minder dan twintig euro een driegangenmenu.
In R'dam zit geen Humphrey's, maar vast wel een paar tenten die volgens een soortgelijk principe werken.
In Rotterdam zitten een hele hoop verschillende tenten.Het is eerder een kunst om door de bomen het bos te zien.quote:Op zaterdag 3 december 2005 12:24 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Een Humphrey's-restaurant (of iets soortgelijks) vind ik ook wel wat. Beperkte keus (meestal per gang vijf verschillende gerechten waarvan eentje vega), maar voor minder dan twintig euro een driegangenmenu.
In R'dam zit geen Humphrey's, maar vast wel een paar tenten die volgens een soortgelijk principe werken.
Ben jij een beetje bekend met de restaurants?quote:Op zaterdag 3 december 2005 12:33 schreef Alicey het volgende:
[..]
In Rotterdam zitten een hele hoop verschillende tenten.Het is eerder een kunst om door de bomen het bos te zien.
De vorige keer dat ik Ethiopisch heb gegeten was het zo pittig dat ik nadertijd half dronken was van alle wijn die ik heb gedronken om mijn mond te blussenquote:Op zaterdag 3 december 2005 12:35 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Met een buitenlands tentje ben je wrs het goedkoopst uit. En vaak hebben ze er verrassend lekker eten. Misschien leuk om een nationaliteit te kiezen waar bijna niemand nog geweest is? Ik kan Ethiopisch bijvoorbeeld van harte aanraden. Heel goedkoop en erg lekker.
Ethiopisch is inderdaad heel erg lekker.quote:Op zaterdag 3 december 2005 12:35 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Met een buitenlands tentje ben je wrs het goedkoopst uit. En vaak hebben ze er verrassend lekker eten. Misschien leuk om een nationaliteit te kiezen waar bijna niemand nog geweest is? Ik kan Ethiopisch bijvoorbeeld van harte aanraden. Heel goedkoop en erg lekker.
Afrikaanse restaurants zijn veel beter dan de KFC. En vooral vel verser; daar worden de kippen live voor je geslachtquote:Op zaterdag 3 december 2005 12:36 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik typ in op detelefoongids.nl: 'Afrikaans restaurant'. Bovenaan staat de KFC.
Klinkt een beetje als Sunshine in Utrecht, waar alles echt op en top was.quote:
Klinkt ook erg goed.quote:Op zaterdag 3 december 2005 12:42 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
http://www.dinnersite.nl/restaurant/?RN=432657&lng=nl
Die ken ik. Goedkoop en leuke inrichting!
Hmm.. Is moeilijk zo te zeggen, maar als je er een neerzet weet ik wel hoe de bereikbaarheid is.quote:Op zaterdag 3 december 2005 12:42 schreef Reya het volgende:
[..]
Hmmm, welke zijn een beetje bereikbaar?![]()
En het vlees is halalquote:Op zaterdag 3 december 2005 12:42 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
http://www.dinnersite.nl/restaurant/?RN=432657&lng=nl
Die ken ik. Goedkoop en leuke inrichting!
Prijzen zien er ook prima uit, vanaf 10 euro een hoofdgerecht.quote:Op zaterdag 3 december 2005 12:41 schreef Alicey het volgende:
Klinkt een beetje als Sunshine in Utrecht, waar alles echt op en top was.
Goudesingel is ook nog wel aan te lopen van en naar het station, dus lijkt me ook een prima optie.
Kaart ziet er erg goed uitquote:Op zaterdag 3 december 2005 12:44 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Prijzen zien er ook prima uit, vanaf 10 euro een hoofdgerecht.
Ik stem voor De Smaak van Afrika.
Hoe bedoel je dat laatste?quote:Op zaterdag 3 december 2005 12:54 schreef Alicey het volgende:
Overigens kunnen we ook met OV naar elk restaurant toe. Wanneer we zorgen dat we voor 1.00 een cafe induiken in het centrum is er niets aan de hand.
Dat is geen enkel probleemquote:Op zaterdag 3 december 2005 12:59 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Hoe bedoel je dat laatste?Ik denk dat ik het cafe oversla, anders wordt het echt te duur. Of ik ga de hele avond met 1 drankje doen ofzo, dat kan ook.
Ik bedoel dat laatste vooral als dat tot 1.00 OV normaal rijdt. Dus dat we voor 1.00 nog van de rand van de stad naar het centrum kunnen komen zonder een paar uur te hoeven lopen.quote:Op zaterdag 3 december 2005 12:59 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Hoe bedoel je dat laatste?Ik denk dat ik het cafe oversla, anders wordt het echt te duur. Of ik ga de hele avond met 1 drankje doen ofzo, dat kan ook.
Ah, op die manier.quote:Op zaterdag 3 december 2005 13:07 schreef Alicey het volgende:
Ik bedoel dat laatste vooral als dat tot 1.00 OV normaal rijdt. Dus dat we voor 1.00 nog van de rand van de stad naar het centrum kunnen komen zonder een paar uur te hoeven lopen.
Het maakt mij niet zoveel uit, zolang ik maar ergens slaapquote:Op zaterdag 3 december 2005 13:09 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Zijn er trouwens mensen van plan om bij h6 te gaan slapen?
Okay, reserveer maarquote:Op maandag 5 december 2005 21:56 schreef Alicey het volgende:
Willen degenen die nog geen definitieve "ik kom" hebben gegeven nu laten weten of ze komen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |