waar hangt pool uit eigenlijk?quote:Op zaterdag 12 november 2005 02:08 schreef Snakey het volgende:
[..]
Het streven is een 1 op 1 bezetting.
relax die is ff mijn typo's aan het verbeterenquote:Op zaterdag 12 november 2005 02:16 schreef Big_Fat_Wombat het volgende:
[..]
waar hangt pool uit eigenlijk?
Die zien we dus nooit meer terugquote:Op zaterdag 12 november 2005 02:21 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
relax die is ff mijn typo's aan het verbeteren
Waarom denk je dat ze nog een mod zoekenquote:Op zaterdag 12 november 2005 02:26 schreef Big_Fat_Wombat het volgende:
[..]
Die zien we dus nooit meer terug
Ik wist dat ik een kans maakte.quote:Op vrijdag 11 november 2005 19:13 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Ja, jij mag mailen naar bupatih@gmail.com. [afbeelding]
Al jaren zelfs.quote:Op zaterdag 12 november 2005 10:56 schreef livEliveD het volgende:
Ik ben al jaren voor het idee om geen moderators in onzin te hebben maar begeleiders. En ja, dat kost wat mankracht maar alles om de ander te helpen. Een wekelijks praatgroepjestopic lijkt me ook wel zinvol zodat je met lotgenoten over je baggerverslaving kunt praten. En je op vaste tijden melden. Daarnaast een soort van integratieplan zodat je langzaam mee kan gaan posten in de serieuze fora. Ook een apart icoon voor baggeraars lijkt me een pre zodat anderen daar rekening mee kunnen houden (soort van rijschool uithangbord op je auto zeg maar). Wie is voor?
Heh dit is best een off-topic post
Zou best leuk zijn. Met stemrondes en opdrachten e.d.quote:Op zaterdag 12 november 2005 08:53 schreef Classics het volgende:
[..]
Ik wil mods weg kunnen stemmen
Big Modder
Elke week een mod minder![]()
Ik was er altijd vroeg bij. Toen ik bv 3 was kreeg ik al het idee om 80km/u op de ringweg van Amsterdam in te stellen.quote:
quote:Op zaterdag 12 november 2005 02:07 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Misschien moet ik me inderdaad maar afmelden
sorry jongens
quote:Op zaterdag 12 november 2005 10:56 schreef livEliveD het volgende:
Ook een apart icoon voor baggeraars lijkt me een pre zodat anderen daar rekening mee kunnen houden (soort van rijschool uithangbord op je auto zeg maar).
Ik ben voorquote:
Nou ja...quote:Op zaterdag 12 november 2005 08:19 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ik wist dat ik een kans maakte.![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |