Precies. Welke heb je dan eigenlijk nog liggen?quote:Op woensdag 30 november 2005 11:17 schreef H.Flick het volgende:
Eigenlijk is het ook onzin. Ik speel die spellen nu niet, dus ga ik ze ook niet spelen als ik vrijdag een Xbox360 heb.
PES4, maar dat is eigenlijk onzin want ik heb PES5 ookquote:Op woensdag 30 november 2005 11:19 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Precies. Welke heb je dan eigenlijk nog liggen?
Doom3 ligt voor 32 euro bij de MM en voor 25 bij de BS..quote:Op vrijdag 2 december 2005 20:51 schreef Strolie75 het volgende:
Ik wil Doom 3 graag ook nog een keer spelen. Maar ik wacht even tot het origineel en het expension pack worden samengevoegd en worden aangeboden voor een zacht prijsje.
Over een paar maanden is hij vast afgeprijst.quote:Op zaterdag 3 december 2005 09:57 schreef Bastard het volgende:
Ja.. maar voor HL2 moest ik wel 55 euro betalen.. scheelt nog wel weer dan
Doom3 vond ik zuigen op de pc, half life 2 vond ik wel leuk maar niet bijzonder goedquote:Op zaterdag 3 december 2005 10:10 schreef Morthill het volgende:
Weet je wat, koop geen van beide, ze zuigen namelijk allebei en wacht gewoon op Black(Dat is wat ik ga doen tenminste
)
Omdat het azijnpissers zijn.quote:Op zaterdag 3 december 2005 12:28 schreef Bastard het volgende:
Ok ik hap, waarom zou DOOM3 zuigen vlgs jullie?
Blackquote:Op zaterdag 3 december 2005 10:10 schreef Morthill het volgende:
Weet je wat, koop geen van beide, ze zuigen namelijk allebei en wacht gewoon op Black(Dat is wat ik ga doen tenminste
)
Was wel ff lachen net met co op.quote:Op zaterdag 3 december 2005 12:28 schreef Bastard het volgende:
Ok ik hap, waarom zou DOOM3 zuigen vlgs jullie?
Op de xbox is het echt een juweeltje namelijkdie gfx, spanning, geluiden.. echt overweldigend mooi gewoon. Maar goed, ieder zn smaak natuurlijk
omdat (op de pc tenminste)quote:Op zaterdag 3 december 2005 12:28 schreef Bastard het volgende:
Ok ik hap, waarom zou DOOM3 zuigen vlgs jullie?
Op de xbox is het echt een juweeltje namelijkdie gfx, spanning, geluiden.. echt overweldigend mooi gewoon. Maar goed, ieder zn smaak natuurlijk
Wat werden wij geslacht in die zaal met die 3 grote beestenquote:Op zaterdag 3 december 2005 13:05 schreef gijsje79 het volgende:
[..]
Was wel ff lachen net met co op.
Vind het ook een pracht van een shooter, zit tenminste goeie sfeer in.
Ja da's ook mijn kritiek. Alhoewel ik het wisselen tussen flashlight en wapen juist wel cool vond, bracht extra spanning erin. Maar voor de rest leek alles eindeloos op elkaar en je had elke keer dezelfde bekende schrikeffecten, waar je dus niet erg van schrok.quote:Op zaterdag 3 december 2005 13:09 schreef Gamedemon het volgende:
omdat (op de pc tenminste)
Je het eerste uur zoiets hebt van : ah cool, tering ik schrok
en vervolgens proberen ze om de 2 minuten je op dezelfde manier aan het schrikken te maken, gaat gewoon vervelen.
En je wist dat als je bij een licht stuk kwam dat er iets zou gebeuren waardoor de lampen uitgingen
En het meest irritante vond ik nog het wissellen tussen flash light en wapen constant.
je krijg later in het spel sneller vijanden die niet schieten maar heel snel slaan en dan is het een kwestie van gokken waar ze staan, zuig dus
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |