Ahhh oke, bij deze mijn excuses.quote:Op donderdag 10 november 2005 00:44 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Heb ik niet gezegd/geschreven. Is ook niet zo.
Klopt, vergelen met Chantal en Tanja zeker.quote:Op donderdag 10 november 2005 00:47 schreef Wickedangel het volgende:
TT![]()
Menno is wel okee hoor, vergeleken bij de rest.
Ik vind het knap dat hij zijn mond dicht houdt omdat hij weet dat het toch niet helpt. Roel flipte gisteren. En wat heeft het hem geholpen? Oh ja Rob die zegt rustig te moeten blijven omdat alles wel goed komt. En hoe wordt daar op gereageerd?quote:Op donderdag 10 november 2005 00:42 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Jaaaa, laten we maar helemaal niks zegge, de gebeten hond spelen, en rustig afwachten dat de mensen thuis "Aaaaah, arme Menno, wat lief" gaan denken, SMS'jes voor hem opofferen, en door helemaal NIKS, NADA, NIENTE van zichzelf te laten zien de finale inzeilen.![]()
Al vergeten hoe iedereen hier de eerste paar weken zei dat Menno zo kleurloos is als een lege melkfles? Nooit een eigen mening. Altijd ja-knikken.
Leuk hoor, zo'n kleurloze LPF-stemmer als BB bewoner, ben je mooi klaar mee.![]()
Geen probleemquote:Op donderdag 10 november 2005 00:47 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ahhh oke, bij deze mijn excuses.![]()
Ik zou ook een hele slechte zijn om in zo'n huis te wonen, irl floepen dat soort opmerkingen er ook spontaan uit.
En soms zoals nu ten onrechte, dan ik het best wel lullig![]()
Je zegt vieze dingen foei.quote:Op donderdag 10 november 2005 00:47 schreef Wickedangel het volgende:
TT![]()
Menno is wel okee hoor, vergeleken bij de rest.
quote:Op donderdag 10 november 2005 00:47 schreef Wickedangel het volgende:
TT![]()
Menno is wel okee hoor, vergeleken bij de rest.
Hij kan momenteel ook niet veel meer doen. Alles wat hij doet wordt in zijn nadeel uitgelegd, geen optimale situatie om jezelf in te profileren, dus. Waarschijnlijk is hij stukken minder kleurloos dan iedereen denkt.quote:Op donderdag 10 november 2005 00:42 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Jaaaa, laten we maar helemaal niks zegge, de gebeten hond spelen, en rustig afwachten dat de mensen thuis "Aaaaah, arme Menno, wat lief" gaan denken, SMS'jes voor hem opofferen, en door helemaal NIKS, NADA, NIENTE van zichzelf te laten zien de finale inzeilen.
Al vergeten hoe iedereen hier de eerste paar weken zei dat Menno zo kleurloos is als een lege melkfles? Nooit een eigen mening. Altijd ja-knikken.
Leuk hoor, zo'n kleurloze LPF-stemmer als BB bewoner, ben je mooi klaar mee.
Niet waar. Kunst!quote:Op donderdag 10 november 2005 00:48 schreef FuTilE het volgende:
Een lege melkfles is altijd transparant.
quote:Op donderdag 10 november 2005 00:48 schreef FuTilE het volgende:
Een volle trouwens ook, als je de melk wegdenkt.
Mijn god pfffffffffffffffffff ik ga dalijk janken.quote:Op donderdag 10 november 2005 00:50 schreef scanman01 het volgende:
Komt dat verhaal weer over 'vertrouwen'
Kunst is niet bestemd om melk in op te slaanquote:Op donderdag 10 november 2005 00:50 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Niet waar. Kunst!
[afbeelding]
Die jongen zal echt niet veranderen.quote:Op donderdag 10 november 2005 00:48 schreef scanman01 het volgende:
Chantal vraagt zich af of het niet een wanhoopsdaad is als hij zich vanaf morgen echt laat zien als hij mag blijven. Volgens mij is dat dus niet zo, want als hij opnieuw mag blijven, houdt dat dus in dat de mensen hem blijkbaar mogen zoals hij nu is. Als hij dan gaat veranderen is dat alles behalve een wanhoopsdaad lijkt mij. Het lijkt zelfs niet verstandig te zijn.
quote:Op donderdag 10 november 2005 00:51 schreef kissa het volgende:
Ik mag ze geen van allen, maar Menno en lieske zijn het minst erg![]()
Taruste allemaal![]()
Donderdag wordt leuk (hoop ik)![]()
Nou, FuTilE, voordat iedereen in het huis als een bezetene op hem sprong, wat ik uiteraard ook niet eerlijk vind voor Menno, was hij al zo kleurloos. Zo mogelijk nog kleurlozer. Gisteren in bed vertelde hij Joost dat hij het klusje wel even zou klaren a la Bart in BB 1, die ook elke week op de bank zat. Dat hij zich gedeisd zou houden, en dat ie er zo wel zou komen. Een paar weken, makkie, zei hij.quote:Op donderdag 10 november 2005 00:50 schreef FuTilE het volgende:
[..]
Hij kan momenteel ook niet veel meer doen. Alles wat hij doet wordt in zijn nadeel uitgelegd, geen optimale situatie om jezelf in te profileren, dus. Waarschijnlijk is hij stukken minder kleurloos dan iedereen denkt.
Wel als de kunst niet mooi isquote:Op donderdag 10 november 2005 00:51 schreef FuTilE het volgende:
[..]
Kunst is niet bestemd om melk in op te slaan![]()
![]()
Futile is een kloon van Gert.quote:Op donderdag 10 november 2005 00:51 schreef it_was_me het volgende:
FuTilE Wat zijn wij het toch vaak eens!
Hij zegt dus zelf ook dat hij totáál niet zichzelf is en dat geloof ik ook. Hij heeft een rol proberen aan te nemen en dat breekt hem nu op. Hij zei net zelf ook dat hij het een volgende keer héél anders zou doen.quote:Op donderdag 10 november 2005 00:51 schreef mazaru het volgende:
[..]
Die jongen zal echt niet veranderen.
Volgens mij is wat je ziet, de echte Menno.
Ah! Als er gelijkgestemden zijn, dan moet ik hier toch eens vaker komen. Dat maak je niet altijd mee namelijkquote:Op donderdag 10 november 2005 00:51 schreef it_was_me het volgende:
FuTilE Wat zijn wij het toch vaak eens!
Ech niequote:Op donderdag 10 november 2005 00:52 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Futile is een kloon van Gert.
Ik had geen reactie van jou verwachtquote:Op donderdag 10 november 2005 00:52 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Futile is een kloon van Gert.
Als iemand zo massaal achterbaks in de hoek wordt geduwd, voel je als vanzelf wat medeleven met zo'n persoon. De populariteit van de underdog. Ik voel dat zelf ook wel, ik vind het voor 90% puur onrecht wat hem allemaal achter z'n rug om verweten wordt en daarom zou ik het lullig vinden als hij er morgen uit moet.quote:Op donderdag 10 november 2005 00:45 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Hij heeft zich al 2 maand lopen inhouden. Hij is totaal zichzelf niet en daarom snap ik ook niet dat hij zo populair blijkt te zijn hier op fok enzo. Dat is mij een volkomen raadsel.
Helemaal mee eens. Ik zou het echt een aanfluiting vinden als iemand als Menno BB zou winnen.quote:Op donderdag 10 november 2005 00:52 schreef Stereotomy het volgende:
Er zit dus ook niet veel meer in hem die hij wil laten zien in BB. En dat is mij BB winnaar-onwaardig.
Zei die dat letterlijk zo, ja?quote:Op donderdag 10 november 2005 00:53 schreef scanman01 het volgende:
Hij zegt dus zelf ook dat hij totáál niet zichzelf is en dat geloof ik ook. Hij heeft een rol proberen aan te nemen en dat breekt hem nu op. Hij zei net zelf ook dat hij het een volgende keer héél anders zou doen.
quote:Op donderdag 10 november 2005 00:54 schreef Lkw het volgende:
[..]
Als iemand zo massaal achterbaks in de hoek wordt geduwd, voel je als vanzelf wat medeleven met zo'n persoon. De populariteit van de underdog. Ik voel dat zelf ook wel, ik vind het voor 90% puur onrecht wat hem allemaal achter z'n rug om verweten wordt en daarom zou ik het lullig vinden als hij er morgen uit moet.
Terwijl ik het eigenlijk een vervelend wijspikkie vind... Maar op deze manier afgebrand worden, mag niet beloond worden.
Zoiets![]()
Fijn hè, zo'n verrassingquote:Op donderdag 10 november 2005 00:54 schreef it_was_me het volgende:
[..]
Ik had geen reactie van jou verwacht![]()
Helemaal mee eens. Hij is gewoon geen winnaar vind ik. Hij mag best wat klootzakken eruit spelen... maar winnen zeer zeker niet.quote:Op donderdag 10 november 2005 00:54 schreef Lkw het volgende:
[..]
Als iemand zo massaal achterbaks in de hoek wordt geduwd, voel je als vanzelf wat medeleven met zo'n persoon. De populariteit van de underdog. Ik voel dat zelf ook wel, ik vind het voor 90% puur onrecht wat hem allemaal achter z'n rug om verweten wordt en daarom zou ik het lullig vinden als hij er morgen uit moet.
Terwijl ik het eigenlijk een vervelend wijspikkie vind... Maar op deze manier afgebrand worden, mag niet beloond worden.
Zoiets![]()
Tja, ik volg het niet vanaf het begin, dus wat dat betreft begrijp ik je ook wel. Het is ook niet zozeer zo dat ik een Menno-fan ben, meer dat ik een grote aversie heb tegen het collectief van nitwits dat hem omringtquote:Op donderdag 10 november 2005 00:52 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Nou, FuTilE, voordat iedereen in het huis als een bezetene op hem sprong, wat ik uiteraard ook niet eerlijk vind voor Menno, was hij al zo kleurloos. Zo mogelijk nog kleurlozer. Gisteren in bed vertelde hij Joost dat hij het klusje wel even zou klaren a la Bart in BB 1, die ook elke week op de bank zat. Dat hij zich gedeisd zou houden, en dat ie er zo wel zou komen. Een paar weken, makkie, zei hij.
Er zit dus ook niet veel meer in hem die hij wil laten zien in BB. En dat is mij BB winnaar-onwaardig.
Maak je niet druk joh.quote:Op donderdag 10 november 2005 00:46 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Ruzies voorkomen is heel wat anders dan mensen achter hun rug om zwart maken. Vind ik weer het andere uiterste.
Hij heeft niet gezegd dat hij een rol speelt. Hij zei wel dat hij totaal niet zichzelf is. Volgens mij is dat zo ongeveer hetzelfde trouwens, maar hoeft niet persé.quote:
Dat hele huis roept dat hij niet zichzelf is, dus hij denkt dat hij misschien iets mist.quote:Op donderdag 10 november 2005 00:53 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Hij zegt dus zelf ook dat hij totáál niet zichzelf is en dat geloof ik ook. Hij heeft een rol proberen aan te nemen en dat breekt hem nu op. Hij zei net zelf ook dat hij het een volgende keer héél anders zou doen.
quote:Op donderdag 10 november 2005 00:54 schreef mijn23 het volgende:
nou laat nu die heftige porno maar komen
Ja, ik denk dat de meeste van de Menno-aanhangers dit wel hebben hoor.quote:Op donderdag 10 november 2005 00:56 schreef FuTilE het volgende:
[..]
Tja, ik volg het niet vanaf het begin, dus wat dat betreft begrijp ik je ook wel. Het is ook niet zozeer zo dat ik een Menno-fan ben, meer dat ik een grote aversie heb van het collectief van nitwits dat hem omringt![]()
Maar moet hij daarom winnenquote:Op donderdag 10 november 2005 00:56 schreef FuTilE het volgende:
Het is ook niet zozeer zo dat ik een Menno-fan ben, meer dat ik een grote aversie heb tegen het collectief van nitwits dat hem omringt![]()
Graag. Weekopdracht. Hou met de groep Chantal's vinger in een vlam. Voor elke seconde krijg je een EUR.quote:Op donderdag 10 november 2005 00:57 schreef newsman het volgende:
Chankwal : "Menno, ik had echt me vingers in het vuur gestoken "
Nee, maar wel de finale halen. Ik weet niet wie ik het gun om te winnen. Op dit moment niemand!quote:
Dat vroeg jij. De groeten.quote:Op donderdag 10 november 2005 00:56 schreef Coos het volgende:
[..]
Maak je niet druk joh.![]()
Wie vraagt jou om je te verdedigen??![]()
Als je op alles ingaat![]()
Roel of Menno?quote:Op donderdag 10 november 2005 00:57 schreef golfer het volgende:
Do the match wie dit jaar de winnaar wordt.
Precies... en dat is het misschien wel. Wie weet gaat hij thuis dus wel altijd tegen iemand in waar hij het niet mee eens is. Menno speelt een spel en doet en reageert (of juist niet) op zo'n manier waarvan hij denkt dat hij scoort.quote:Op donderdag 10 november 2005 00:57 schreef mazaru het volgende:
[..]
Dat hele huis roept dat hij niet zichzelf is, dus hij denkt dat hij misschien iets mist.
Door te zeggen dat hij niet zichzelf is, lijkt het alsof er nog een hele spannende Menno zou zijn.
Maar die is er niet
Menno gaat tegen niemand in, zelfs niet als hij zeker weet dat hij gelijk heeft.
Dus ze geniet al 40 jaar nietquote:Op donderdag 10 november 2005 00:59 schreef Day het volgende:
Volgens Chantal kan je dus niet in je eentje genieten.
Nee, ik zie 'm zeker ook niet graag winnen. Ik denk dat of Joost of Roel of Dido wint. En dan gun ik het Joost veruit het meest.quote:Op donderdag 10 november 2005 00:56 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Hij is gewoon geen winnaar vind ik. Hij mag best wat klootzakken eruit spelen... maar winnen zeer zeker niet.
Bingo!quote:
Dan lijkt het me geen zak aan om te kijken eigenlijkquote:Op donderdag 10 november 2005 00:58 schreef it_was_me het volgende:
[..]
Nee, maar wel de finale halen. Ik weet niet wie ik het gun om te winnen. Op dit moment niemand!
Het is ook geen underdog-pity, alhoewel dat de meest voor de hand liggende optie lijkt. Rob kan me gestolen worden, voor mijn part zit hij tot maart 2047 in het BB-huis. De karakterloze doortraptheid van de rest van de bewoners fascineert me gewoon, geen idee waarom ;]quote:Op donderdag 10 november 2005 00:57 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ja, ik denk dat de meeste van de Menno-aanhangers dit wel hebben hoor.
Underdog-pity voelen, plus Rob eruit willen kicken, dat is de motivatie voor Menno-aanhangers.![]()
Dat vind ik ook van Rob. Wat ziet die er verlopen uitquote:Op donderdag 10 november 2005 00:59 schreef mijn23 het volgende:
chantal ziet er nu uit als een verlopen alcoholist
Dit gaat mij zeker punten kostenquote:
Ik geloof hem voor geen meter. Ik denk dat ie in BB gewoon echt niet meer heeft, dan wat ie nu doet. Buiten BB om, daar wil ik vanaf zijn.quote:Op donderdag 10 november 2005 00:56 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Hij heeft niet gezegd dat hij een rol speelt. Hij zei wel dat hij totaal niet zichzelf is. Volgens mij is dat zo ongeveer hetzelfde trouwens, maar hoeft niet persé.
quote:Op donderdag 10 november 2005 01:00 schreef golfer het volgende:
Bingo!
Hela, heb jij jezelf vernoemd naar het album van Alan Parsons?quote:
Je hebt mazzel, als ze een beetje te vertrouwen isquote:
Ralph is allang weer aan het daten, hopelijk met een leuker type dan Naat.quote:Op donderdag 10 november 2005 00:59 schreef Stereotomy het volgende:
Vraag me af of Ralphie thuis niet enorm zit af te rukken op die beelden van Naat.
Ik zie zo graag die menselijke dingen. Oftewel het roddelen en jezelf zoveel mogelijk veren in de reet steken!quote:Op donderdag 10 november 2005 01:01 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dan lijkt het me geen zak aan om te kijken eigenlijk
En nu verwijt Chantal Menno dat hij toen Tanja er nog was nooit een mening over haar had en sinds ze weg is ineens wel.quote:Op donderdag 10 november 2005 01:01 schreef Lamon het volgende:
Het ge Menno bash loopt redelijk synchroon met het vertrek van Tanja, dus misschien moeten ze gewoon iemand hebben om massaal hun frustraties op te botvieren.
Daaruit kan Roel opmaken dat Dido waarschijnlijk domweg jaloers was dat de zg. 'bink van het huis' naar Lieske toetrok en niet naar háár, The Queen. Dat klopt niet volgens de louter uit Dido bestaande wereld van het wicht, dus heeft ze maar gezorgd dat hij bij haar werd ingelijfd.quote:Op donderdag 10 november 2005 01:02 schreef Kolomo het volgende:
Dido vertelt Roel op originele wijze dat ze hem leuk vindt, door te vertellen wat ze achter zijn rug om op hem heeft lopen mopperen en roddelen als hij met Lieske richting bubbelbad gaat ofzo: "Loop je pik maar achterna!" En daar moet Roel dus uit opmaken dat Dido hem leuk vindt.....
Zei BB wat dan?quote:Op donderdag 10 november 2005 01:07 schreef scanman01 het volgende:
Dido ligt nog steeds in een deuk om iets wat BB net zei. Heeft iemand gehoord wat?
Nah, op de een of andere reden luister ik nog steeds naar chantalquote:Op donderdag 10 november 2005 01:07 schreef scanman01 het volgende:
Dido ligt nog steeds in een deuk om iets wat BB zei. Heeft iemand gehoord wat?
Hahaha, nee, liefde maakt blind hequote:Op donderdag 10 november 2005 01:06 schreef Lkw het volgende:
[..]
Daaruit kan Roel opmaken dat Dido waarschijnlijk domweg jaloers was dat de zg. 'bink van het huis' naar Lieske toetrok en niet naar háár, The Queen. Dat klopt niet volgens de louter uit Dido bestaande wereld van het wicht, dus heeft ze maar gezorgd dat hij bij haar werd ingelijfd.
Dat kan Roel hieruit opmaken, maar dat doet hij vast niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |