quote:Op vrijdag 11 november 2005 11:08 schreef Dr_Flash het volgende:
hee vriendjes, ik ga weer ff dozen schuiven
Zullen we dit als niet betrouwbaar verklaren?quote:Op vrijdag 11 november 2005 09:14 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Ik zal even voor Speedy invallen:
Redelijk zonnig met af en toe kans op een bui. Wel een beetje aan de frisse kant met een gemiddelde temperatuur van zo'n 13 graden. geloof ik![]()
Ik denk dat we iig kans hebben op mooie wolkpartijen met een lekker zonsondergangetje
mogguh!!
* Puckzzz heeft het kantoorrijk alleen en volgende week ook
En dan met volle energie het weekend inquote:Op vrijdag 11 november 2005 11:23 schreef Dr_Flash het volgende:
nee het zijn PC's die omgewisseld moeten worden, maar dat noem ik "dozen schuiven" om even de intelligentie van het werk aan te geven
Wel leuk even goed hoor, een vrijdagje no-brainen
zoiets jaquote:Op vrijdag 11 november 2005 14:09 schreef PieDobbelJoe het volgende:
[..]
En dan met volle energie het weekend in![]()
quote:Op vrijdag 11 november 2005 17:35 schreef Dr_Flash het volgende:
Thuis
Ben al heel wat minder vrolijk over die databasetoestand
Mwoa, het is niet alsof ik er voor betaald wordquote:Op vrijdag 11 november 2005 17:36 schreef PieDobbelJoe het volgende:
[..]
![]()
Maar je bent thuis...hebt weekend ...dus nix geen databasetoestand.
nieuw biertje voor de database?quote:Op vrijdag 11 november 2005 19:55 schreef Dr_Flash het volgende:
ben alweer terugWas erg gezellig
En leerzaam ook
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |