buiten het huis vast wel bij Rikkert jaquote:Op maandag 7 november 2005 14:57 schreef Gert het volgende:
Uhm... een krokodilletje?
nee het eindigde er wel mee dat ze daarom maar een kledingstuk van Rikkert aanmoest. Omdat haar kledingkast niet aan de juiste definitie voldeed.quote:Op maandag 7 november 2005 15:02 schreef dragems het volgende:
moest ze misschien zo een petje op met z'n bolletje??? ik weet het echt niet
je mag t van mij zeggen hoor ter aanvullingquote:Op maandag 7 november 2005 15:09 schreef Isabeau het volgende:
Ik heb het antwoord gevondenMaar volgens mijn eigen regel mag ik maar 1x raden en 'saai' was goed
Alleen het moet dus nog iets hebben. Mag ik mijn antwoord aanvullen of vinden jullie dat dat dan ook niet mag?
quote:Dag 8 - 31 augustus 2005
23:54"Het moet saai en lelijk zijn en een kraag hebben"
Rikkert en Joost zijn in de Tuin aan het golfen. Nathalie wil het ook graag leren. Rikkert vindt het goed, mits zij de juiste kleding draagt. “Het moet saai en lelijk zijn en een kraag hebben”. Rikkert loopt met Nathalie mee naar haar kledingkast. “Dit kan dus echt niet, dit ook niet, misschien deze broek. Weet je wat, je mag een polo van mij aan, want die kunnen echt niet.”
Hij is goedquote:Op maandag 7 november 2005 15:12 schreef Isabeau het volgende:
Het moest een kraag hebbendat was ik vergeten
[..]
quote:Op maandag 7 november 2005 15:12 schreef Isabeau het volgende:
Het moest een kraag hebbendat was ik vergeten
[..]
quote:Op maandag 7 november 2005 15:14 schreef dragems het volgende:
[..]
![]()
![]()
een boxer is toch wijd en slobberig met een kraag gnagnagna lol
![]()
Batmaaaaaaan.quote:Op maandag 7 november 2005 15:17 schreef Isabeau het volgende:
Goed, wat is Joost hier aan het doen?
[afbeelding]
meee man D66-manquote:
Volgens mij heeft Menno dat tóch niet hardop uitgesproken, mocht dat wel zo zijn dan zijn het er drie.quote:Op maandag 7 november 2005 15:24 schreef Isabeau het volgende:
Ingrid en Menno idd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |