Het zou wel fijn zijn als je weet waar je aan toe bent. Die VVD meneer, ik ben z'n naam even kwijt, vond het al nodig om het woord precario in de mond te nemen voor wat betreft de spandoeken die de brandweer al maanden heeft uithangen. Is dat dan wel geoorloofd?quote:Op woensdag 16 november 2005 15:24 schreef trancethrust het volgende:
Cohen vond blijkbaar dat spandoek dit keer een direct gevaar vormde voor de openbare orde. Had je liever dat ie dan dat ding als fel zou typeren, alleen maar om consequent te zijn?
het doel is een beetje fatsoen te krijgen binnen een wereld waar met een maat gemeten wordt.quote:Op woensdag 16 november 2005 17:45 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
Het zou wel fijn zijn als je weet waar je aan toe bent. Die VVD meneer, ik ben z'n naam even kwijt, vond het al nodig om het woord precario in de mond te nemen voor wat betreft de spandoeken die de brandweer al maanden heeft uithangen. Is dat dan wel geoorloofd?
Cohen kan alleen zo handelen als Verdonk aangifte doet wegens smaad. Dat is nu gebeurd. Als zij dat niet had gedaan, had ie geen poot om op te staan. Het doel is dus wel degelijk het inperken en reguleren van de vrijheid van meningsuiting.
en die maat is onvoorwaardelijk vertrouwen in de politie zekerquote:Op woensdag 16 november 2005 17:46 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
het doel is een beetje fatsoen te krijgen binnen een wereld waar met een maat gemeten wordt.
??? sinds wanneer heeft een hoger parkeertarief ervoor gezorgd dat lokale bewoners zonder hun auto kunnen doen ???quote:Op dinsdag 22 november 2005 23:57 schreef Nielsch het volgende:
Wat de parkeertarieven betreft: prima! Vooral in de binnenstad mogen deze nog veel hoger. Als de auto´s daardoor uit de binnenstad verdwijnen en ik gewoon weer veilig kan fietsen langs de Amstel zonder enorm uit te hoeven kijken voor idiote aso´s met hun patserbakken vind ik het best.
Een hoger parkeertarief zorgt er weldegelijk voor dat mensen hun auto aan de rand van de stad parkeren en vervolgens de metro richting het centrum nemen.quote:Op woensdag 23 november 2005 09:14 schreef salutem het volgende:
[..]
??? sinds wanneer heeft een hoger parkeertarief ervoor gezorgd dat lokale bewoners zonder hun auto kunnen doen ???
Fietsen ? sinds wanneer kan jij niet fatsoenlijk fietsen in dit land ?
Patserbakken ?? ben je gewoon jaloers of knuffel je te veel met bomen ? oftewel wat een belachelijke redenatie
Dat beweer ik ook niet. Ik zeg enkel dat het rustiger zou worden in de binnenstad doordat auto´s van buitenaf in de buitenwijken van de stad blijven staan. Blijkbaar ben jij degene die niet kan lezen.quote:Op woensdag 23 november 2005 09:54 schreef salutem het volgende:
links rechtslezen kan je ook al niet
sinds wanneer heeft een hoger parkeertarief ervoor gezorgd dat LOKALE bewoners zonder hun auto kunnen doen
Ach, in Sim City gaan de mensen tenminste echt de straat op! (In Parijs trouwens ook). De ontevreden Amsterdamse burgers gaan een beetje zitten mokken op een forum.quote:Op woensdag 23 november 2005 09:16 schreef zhe-devilll het volgende:
Cohen moet maar eens het spel simcity gaan spelen, misschien dat hij dan gaat snappen dat ontevreden burgers opruiers worden
Een hoger parkeertarief zorgt ervoor dat er niemand meer naar het centrum toe gaat.......quote:Op woensdag 23 november 2005 09:37 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Een hoger parkeertarief zorgt er weldegelijk voor dat mensen hun auto aan de rand van de stad parkeren en vervolgens de metro richting het centrum nemen.
Ik woon in zuid oost. En ik kan je vertellen dat de "blauwe dienders" geen moment de burger beschermen laat staan dienen. Het enige wat die kakkerlakken hier doen is gele bonnetjes uitschrijven en burgers oppakken omdat ze geen id bij zich hebben. Als je autoraam voor de honderdste keer is ingetikt en je belt die kakkerlakken dan vertellen ze je doodleuk dat ze niks voor je kunnen doen. De enige die nog een beetje wat doen zijn die lui van securicor, inderdaad een particulier bedrijf.quote:Op dinsdag 22 november 2005 23:57 schreef Nielsch het volgende:
Beste Ludwig,
Als je eens een kijkje gaat nemen in enkele winkelcentra in bijvoorbeeld Amsterdam Zuidoost, winkelcentra als de Amsterdamse Poort, Kraaiennest en Ganzenhoef, zul je zien dat er genoeg blauwe dienders op straat lopen om de burger te dienen en te beschermen.
Verder zou ik je willen vragen om eens wat voorbeelden te geven waaruit blijkt dat Cohen steeds maar weer laat zien dat hij geen snars van de Nederlandse rechtstaat snapt.
met dank aan cohen en consorten. amsterdam is allang verkocht, afgezien van wat wijken...quote:Op woensdag 23 november 2005 23:31 schreef dazzle123 het volgende:
(verhaal wat al zo oud is als cohen)
Ik kan me voorstellen dat het irritant is als je autoruit vernield is, maar je kan moeilijk de politie daar de schuld van geven. Net als jij woon ik in Zuidoost en het valt me gewoon op dat de Marokkaanse / Antilliaanse bevolking hier een bovengemiddelde behoefte heeft om dingen doelloos te slopen. Echter, die gasten op heterdaad betrappen blifkt moeilijk, want voordat je een bushokje of autoruitje vernield kijk je natuurlijk wel goed uit of er niet ergens politie loopt. Dat de politie enkel gele bonnetjes uitschrijft lijkt wellicht zo, maar natuurlijk doet ze veel meer; dat is niet alleen mijn mening, ook andere mensen denken er zo over. Verder doet de politie enkel wat hen door minister Remkes via de prestatiecontracten wordt opgedragen: inderdaad zoveel mogelijk bonnetjes uitschrijven om de staatskas lekker te vullen. In het buitenland is er ook eens gewerkt met deze prestatiecontracten en daar zijn ze ook snel weer afgeschaft. Dat mag wat mij betreft hier ook.quote:Op woensdag 23 november 2005 23:31 schreef dazzle123 het volgende:
[..]
Ik woon in zuid oost. En ik kan je vertellen dat de "blauwe dienders" geen moment de burger beschermen laat staan dienen. Het enige wat die kakkerlakken hier doen is gele bonnetjes uitschrijven en burgers oppakken omdat ze geen id bij zich hebben. Als je autoraam voor de honderdste keer is ingetikt en je belt die kakkerlakken dan vertellen ze je doodleuk dat ze niks voor je kunnen doen. De enige die nog een beetje wat doen zijn die lui van securicor, inderdaad een particulier bedrijf.
Wat betreft je tweede vraag, daar kan ik ook wel een antwoord op geven. Een mooi voorbeeld is waar de TS mee begon. De befaamde spandoeken. Nou zijn er een hoop mensen die roepen dat dat allemaal wel goed is dat die spandoeken zijn wegehaald. Toevallig natuurlijk omdat de mening die verkondigd werd op die spandoeken niet overeen kwam met de mening van de lieden die het wel ok vinden dat ze zijn weg gehaald. Het is natuurlijk de hypocrici ten top. Als het spandoeken waren geweest met extreem rechtse leuzen en ze waren weggehaald dan hadden dezelfde lieden er schande van gesproken want we hebben immers vrijheid van meningsuiting in dit land!!!
Nee, gelukkig heeft die Annie Brouwer van jullie zoveel gedaan voor Utrecht.quote:Op donderdag 24 november 2005 11:38 schreef PDOA het volgende:
Veel mensen zijn hier zo te zien pro-Cohen, terwijl de vrijheid van meningsuiting hier mijns inziens ernstig de kop wordt ingedrukt.
What's next: Chinese taferelen om demonstraties uit elkaar te drijven? Mensen arresteren en vervolgen om dat ze het niet eens zijn met het hedendaagse (regerings)beleid?
Meneer Cohen lult veel maar presteert weinig. Tijd voor een frisse wind daar in Amsterdam, Cohen kan wat mij betreft met vervroegd pensioen.
Dus het ene moment bepaald de gemeente hoeveel blauw er op straat loopt en nu ineens weer Remkes? Wat is het nou? Gaan de budgetten niet gewoon via de centrale overheid??quote:Op donderdag 24 november 2005 12:13 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik kan me voorstellen dat het irritant is als je autoruit vernield is, maar je kan moeilijk de politie daar de schuld van geven. Net als jij woon ik in Zuidoost en het valt me gewoon op dat de Marokkaanse / Antilliaanse bevolking hier een bovengemiddelde behoefte heeft om dingen doelloos te slopen. Echter, die gasten op heterdaad betrappen blifkt moeilijk, want voordat je een bushokje of autoruitje vernield kijk je natuurlijk wel goed uit of er niet ergens politie loopt. Dat de politie enkel gele bonnetjes uitschrijft lijkt wellicht zo, maar natuurlijk doet ze veel meer; dat is niet alleen mijn mening, ook andere mensen denken er zo over. Verder doet de politie enkel wat hen door minister Remkes via de prestatiecontracten wordt opgedragen: inderdaad zoveel mogelijk bonnetjes uitschrijven om de staatskas lekker te vullen. In het buitenland is er ook eens gewerkt met deze prestatiecontracten en daar zijn ze ook snel weer afgeschaft. Dat mag wat mij betreft hier ook.
Verder vroeg ik om vele nieuwe voorbeelden van de bewering dat meneer Cohen geen snars snapt van de rechtstaat; niet een onderwerp (de spandoeken) die in dit topic al uitgebreid besproken zijn. In tegenstelling tot wat andere mensen beweren kan ik namelijk best lezen.
De gemeente heeft bepaald dat er in bepaalde delen van de stad meer politie op straat hoort te lopen. Minister Remkes heeft bedacht dat de politiecorpsen per jaar zoveel bonnetjes moeten uitschrijven. Lijkt me toch niet zo heel verwarrend. Gewoon blijven lezen.quote:Op donderdag 24 november 2005 15:31 schreef Ludwig het volgende:
[..]
Dus het ene moment bepaald de gemeente hoeveel blauw er op straat loopt en nu ineens weer Remkes? Wat is het nou? Gaan de budgetten niet gewoon via de centrale overheid??
Wat betreft de onkunde van Cohen op rechtsgebied, hoef ik nog maar weinig aan de verbeelding over te laten. Spandoeken weghalen, krakers oppakken, uitspraken doen over de (on)vrijheid van meningsuiting en een korpschef die Big Brother ambieert.
Nee, Cohen is lekker bezig deze mooie stad te vernielen.
Ja meneer Cohen kan daar beter zijn klep over houden. Hij laat al genoeg zien dat een afwijkende mening volgens hem afgestraft dient te worden.quote:Op donderdag 24 november 2005 15:36 schreef Nielsch het volgende:
[..]
De gemeente heeft bepaald dat er in bepaalde delen van de stad meer politie op straat hoort te lopen. Minister Remkes heeft bedacht dat de politiecorpsen per jaar zoveel bonnetjes moeten uitschrijven. Lijkt me toch niet zo heel verwarrend. Gewoon blijven lezen.
Krakers oppakken? Volgens mij laat Cohen alleen krakers oppakken als ze zich verzetten tegen hun uitzetting, wat zijn goed recht is. Bovendien hebben voormalige Amsterdamse burgemeesters een veel harder beleid gevoerd tegen krakers dan Cohen nu doet, dus je moet niet zeuren.
Uitspraken doen over de vrijheid van meningsuiting? Foei meneer Cohen! Dat is een echte zonde en misdaad! Niet meer doen hoor![]()
Volgens mij laat Cohen krakers gewoon oppakken omdat ze bewust illegaal ergens zijn gaan wonen waar ze niks te zoeken hebben. Bovendien krijgen de heren krakers gewoon eerst een bericht dat ze er voor een bepaalde datum uit moeten zijn. Maar in plaats van dit bericht gewoon te gehoorzamen gaan ze zich verschuilen achter zielige barricades waar de politie toch zo doorheen is. Tijdens deze ontruimingen worden straten, bussen en trams vaak het slachtoffer van krakers die zonodig met verfbommen willen gooien. Volkomen terecht dat dit soort mensen die de gemeente veel geld kosten worden opgepakt. Dat dat volgens hun mening niet terecht is, daar kan ik niks aan doen.quote:Op donderdag 24 november 2005 15:40 schreef Ludwig het volgende:
[..]
Het gaat niet zozeer om het oppakken van krakers an sich, maar wel om het oppakken van krakers omdat hun mening hem niet aanstaat.
En wat had je te zeggen over Big Brother Welting?
Nogmaals de mening van de krakers cq dierenactivisten. Daar schijnt Cohen niet zo goed mee overweg te kunnen gaan.quote:Op donderdag 24 november 2005 15:52 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Volgens mij laat Cohen krakers gewoon oppakken omdat ze bewust illegaal ergens zijn gaan wonen waar ze niks te zoeken hebben. Bovendien krijgen de heren krakers gewoon eerst een bericht dat ze er voor een bepaalde datum uit moeten zijn. Maar in plaats van dit bericht gewoon te gehoorzamen gaan ze zich verschuilen achter zielige barricades waar de politie toch zo doorheen is. Tijdens deze ontruimingen worden straten, bussen en trams vaak het slachtoffer van krakers die zonodig met verfbommen willen gooien. Volkomen terecht dat dit soort mensen die de gemeente veel geld kosten worden opgepakt. Dat dat volgens hun mening niet terecht is, daar kan ik niks aan doen.
Wie bedoel je nou precies met Big Brother Welting? De voormalige voorlichter van de politie Amsterdam-Amstelland Klaas Wilting wellicht? Deze meneer is al bijna 5 jaar weg. Wel een beetje up-to-date blijven. Of bedoel je misschien de huidige corpschef Welten? Ach, hij zit er pas net een jaar...wellicht een beetje kort om zijn hele loopbaan als corpschef te analyseren. Wat camera toezicht betreft ben ik nog in dubio: het is duur, je verliest veel privacy en het werkt niet altijd geweldig. Vooral de eerste generatie CCTV in bijvoorbeeld Londen gaf hele wazige beelden. Tegenwoordig zijn de beelden echter haarscherp. Steeds vaker blijkt dat daders achterhaald kunnen worden door middel van camera's (zoals de moordenaar van Seveke en de daders van de aanslagen in Londen van 7 juli). Kortom, ik weet het nog niet echt...
Wat irritant is is dat ik in een wijk woon waar nogal veel autokraken plaats vinden. Als ik dan vervolgens aan kom rijden en ik zie een motoragent rechtsaf slaan richting de woningen waar geen auto's mogen staan om bonnentjes uit te gaan schrijven en zie vervolgens een mannetje van securicor linksaf lopen om de geparkeerde auto's in de gaten te houden, waar je dus wel mag parkeren, en waar dus de autokraken plaats vinden. En dat gebeurt niet een keer nee dat gebeurt constant.quote:Op donderdag 24 november 2005 12:13 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik kan me voorstellen dat het irritant is als je autoruit vernield is, maar je kan moeilijk de politie daar de schuld van geven. Net als jij woon ik in Zuidoost en het valt me gewoon op dat de Marokkaanse / Antilliaanse bevolking hier een bovengemiddelde behoefte heeft om dingen doelloos te slopen. Echter, die gasten op heterdaad betrappen blifkt moeilijk, want voordat je een bushokje of autoruitje vernield kijk je natuurlijk wel goed uit of er niet ergens politie loopt. Dat de politie enkel gele bonnetjes uitschrijft lijkt wellicht zo, maar natuurlijk doet ze veel meer; dat is niet alleen mijn mening, ook andere mensen denken er zo over. Verder doet de politie enkel wat hen door minister Remkes via de prestatiecontracten wordt opgedragen: inderdaad zoveel mogelijk bonnetjes uitschrijven om de staatskas lekker te vullen. In het buitenland is er ook eens gewerkt met deze prestatiecontracten en daar zijn ze ook snel weer afgeschaft. Dat mag wat mij betreft hier ook.
Wat is er trouwens mis met reisbureau Rita? Het is een volkomen logisch gevolg,quote:Rechter verbiedt weghalen kwetsende spandoeken
AMSTERDAM - De rechtbank in Amsterdam heeft donderdag besloten dat de Staat geen spandoeken meer mag weghalen met beledigende teksten over minister Verdonk (Integratie). Het gaat daarbij om een poster met de woorden 'Reisbureau Rita, arrestatie, deportatie, crematie, adequaat tot het bittere eind', dat aan een pand in Nijmegen hing.
Over de gemeente Amsterdam, die in eerste instantie ook was gedaagd, deed de rechter geen uitspraak. Het Openbaar Ministerie (Openbaar Ministerie) in Amsterdam gaf namelijk tijdens het kort geding vorige week al aan voorlopig geen spandoeken meer in beslag te nemen. De rechter oordeelde dat de Staat dat ook niet mag doen, tenzij het OM overgaat tot strafvervolging en de strafrechter alsnog beslist dat de teksten smadelijk zijn.
Jij denkt serieus dat we in Amsterdam een vrijwillige brandweer hebben ?quote:Op dinsdag 8 november 2005 00:35 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
De staking sluimert al tijden. Van de kant van de brandweer kan ik me heel goed voorstellen dat je voor je rechten opkomt. Daar brandweerlieden 16 uur voor nop werken, denk ik dat je een en ander best tegen elkaar kunt wegstrepen.
Tsjah, dit is nu de spreekwoordelijke meergelijkheid.quote:Op dinsdag 8 november 2005 09:42 schreef Floripas het volgende:
[..]
Oh, hebben we het ineens niet meer over de vrijheid van meningsuiting?
Of geldt die alleen voor LPF'ers?
Nee, je begrijpt het niet, men wordt voor een x aantal uur betaald. 16 uur van die dienst wordt niet uitgekeerd.quote:Op zondag 27 november 2005 05:36 schreef dontcare het volgende:
[..]
Jij denkt serieus dat we in Amsterdam een vrijwillige brandweer hebben ?
Precies!quote:Op zaterdag 26 november 2005 07:25 schreef multatuli het volgende:
Cohen doet het trouwens naar omstandigheden redelijk goed. De boel bij elkaar houden lijkt me zijn eerste taak en dat doet hij heel goed. De prijs die hij daar persoonlijk voor betaalt is overigens behoorlijk groot. Als hij zondagmiddag een wandelingetje door zijn eigen stad wil maken gaan er noodgedwongen drie persoosbeveiligers en een motoragent mee. Wilders en Ali laten geen gelegenheid voorbij gaan om daarmee te kokettereren, maar hem hoor je er nooit over klagen.
misschien omdat de dreiging niet zo groot is juist omdat hij de boel 'bij elkaar houdt"?quote:
welke dreiging?quote:Op zondag 27 november 2005 16:16 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
misschien omdat de dreiging niet zo groot is juist omdat hij de boel 'bij elkaar houdt"?
dat bedoel ik. meneer laat zich graag vergezellen door een groepje omdat hij weet dat hij fout zit, en beheurlijk fout ook.quote:
Wees eens wat duidelijkerquote:Op zondag 27 november 2005 16:38 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
dat bedoel ik. meneer laat zich graag vergezellen door een groepje omdat hij weet dat hij fout zit, en beheurlijk fout ook.
cohen is een prutser en maakt meer kapot dan velen lief is. zo duidelijk genoeg?quote:
Dreiging van rechtse idioten die het nodig vinden om mensen die ze niet mogen (of de familieleden van die mensen) te bedreigen met van alles en nog wat in plaats van normaal de discussie aan te gaan. Ja, dat soort mensen bestaan niet alleen onder moslims en in de linkse kerk, maar ook onder doorgedraaide gasten die door de populariteit van mensen als Wilders en Smit (die wel de discussie aangaan) denken dat ze het absolute gelijk aan hun kant hebben en daardoor maar doen wat ze willen.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |