quote:PARIJS - In de nacht van vrijdag op zaterdag zijn in Frankrijk bij rellen bijna negenhonderd auto's in vlammen opgegaan. Dat hebben de politie en de Parijse aanklager Yves Bot zaterdag laten weten. De politie verrichtte 253 arrestaties. Het was de negende nacht op rij van ernstige rellen.
Bot repte voor radiozender Europa 1 van "georganiseerd geweld". Hij zei dat jongeren van buiten Parijs op internet zijn opgeroepen het voorbeeld van de oproerkraaiers in de Franse hoofdstad te volgen. In Parijs is het al ruim een week onrustig. Bot zei dat hij niet wist wie voor de georganiseerde acties verantwoordelijk zijn. "Als ik dat precies zou weten, zouden die mensen al zijn gearresteerd", aldus de openbare aanklager.
In de nacht van vrijdag op zaterdag waren de onlusten opnieuw in Parijs het hevigst. Relschoppers staken daar ruim 650 auto's in brand. In een noordelijke wijk moesten enkele honderden bewoners uit twee flatgebouwen worden geëvacueerd, omdat de relschoppers een ondergrondse garage in brand hadden gestoken. Verder gingen onder meer twee textielmagazijnen en een autoshowroom in vlammen op. Ook in Toulouse en Lyon in het zuiden en de noordelijke steden Lille en Rennes was het onrustig.
Arrestaties
De omstreden en ambitieuze minister van Binnenlandse Zaken Nicolas Sarkozy bezocht vrijdagavond een politiepost en verzekerde de agenten dat ze op steun van de regering kunnen rekenen. "De sleutel tot de oplossing ligt in arrestaties", zei hij. De communistische partij heeft inmiddels om zijn aftreden gevraagd omdat Sarkozy met zijn retoriek de rellen zou aanwakkeren.
De socialistische PS, de grootste oppositiepartij, is hierop tegen omdat de relschoppers dan zouden worden beloond. De premier wil voor het eind van de maand met een actieplan voor verloederde buitenwijken presenteren
ze hebben toch eerlijke kansen gehad en zelfs kansen extra (positieve discriminatie). allerlei projecten om ontspoorde allochtone jeugd weer in het gareel te krijgen etc.quote:Op zaterdag 5 november 2005 12:07 schreef SCH het volgende:
[..]
Kom op zeg. Eerlijke kans.
Racisme en discriminatie is tegenwoordig echt volstrekt echt legitiem he? Je schaamt je er ook niet eens meer voor.
En een vrouw die door jongens levend in de brand was gestoken.quote:Op zaterdag 5 november 2005 12:13 schreef Meki het volgende:
Vredesmars
Duizenden inwoners van de voorstad liepen zaterdagochtend mee in een door de burgemeester geleidde vredesmars. De mars liep tussen het stadshuis en het transformatorhuisje waar de jongens waren omgekomen toen zij zich verstopten voor de politie.
De rellen in Clichy-sous-Bois, ten noordoosten van Parijs, begonnen met een aanval op de brandweer, die was opgeroepen om hulp te bieden aan de slachtoffers, onder wie ook een jongen die zware brandwonden had opgelopen
jep heb het al gelezenquote:Op zaterdag 5 november 2005 12:14 schreef JohnDope het volgende:
[..]
En een vrouw die door jongens levend in de brand was gestoken.
Als je solliciteert als Ertan word je niet uitgenodigd, en als Roel wel. Dat kan ik onmogelijk een eerlijke kans noemen.quote:Op zaterdag 5 november 2005 12:11 schreef DarkDancer het volgende:
[..]
ze hebben toch eerlijke kansen gehad en zelfs kansen extra (positieve discriminatie). allerlei projecten om ontspoorde allochtone jeugd weer in het gareel te krijgen etc.
de laatste zet was om groepsverkrachtingen en bedreigingen van een gehandicapt minderjarig meisje door marokkanen in de doofpot te stoppen!
hoeveel jongens heten er roel in frankrijk? of zat je weer een beetje off topic uit je stigmatiserende nek te lullen?quote:Op zaterdag 5 november 2005 12:18 schreef SCH het volgende:
[..]
Als je solliciteert als Ertan word je niet uitgenodigd, en als Roel wel. Dat kan ik onmogelijk een eerlijke kans noemen.
omdat ze niet allemaal moslims zijnquote:Op zaterdag 5 november 2005 12:19 schreef DarkDancer het volgende:
waarom is het btw niet: Franse moslims in opstand?
afrikanen is zo'n groot begrip
misschien hebben mensen wel hele slechte ervaringen met moslims...quote:Op zaterdag 5 november 2005 12:18 schreef SCH het volgende:
[..]
Als je solliciteert als Ertan word je niet uitgenodigd, en als Roel wel. Dat kan ik onmogelijk een eerlijke kans noemen.
quote:Op zaterdag 5 november 2005 12:18 schreef Drugshond het volgende:
Meki was eerder![]()
Wel is de TT iets beter gevat.![]()
Da's volgens de noemer: als we't beestje nu anders noemen heeft het vast niet zo'n negatieve bijsmaak.quote:Op zaterdag 5 november 2005 12:19 schreef DarkDancer het volgende:
waarom is het btw niet: Franse moslims in opstand?
afrikanen is zo'n groot begrip
afrika is een heel continent met allemaal verschillende culturen. zijn overwegend moslims die rellen naar aanleiding van een ongeluk met moslims. dus franse moslims is beter op zijn recht hier.quote:Op zaterdag 5 november 2005 12:20 schreef Meki het volgende:
[..]
omdat ze niet allemaal moslims zijn
er zijn ook veel negers fransen die meedoen![]()
Afrikanen is betere woord ervoor
Veel West-Afrikanen zijn ook islamitisch. Vooral uit de vroegere Franse kolonies.quote:Op zaterdag 5 november 2005 12:20 schreef Meki het volgende:
[..]
omdat ze niet allemaal moslims zijn
er zijn ook veel negers fransen die meedoen![]()
het zijn Afrikanenquote:Op zaterdag 5 november 2005 12:23 schreef DarkDancer het volgende:
[..]
afrika is een heel continent met allemaal verschillende culturen. zijn overwegend moslims die rellen naar aanleiding van een ongeluk met moslims. dus franse moslims is beter op zijn recht hier.
(als nederlanders iets flikken en jij maakt een topic erover dan staat er ook altijd heel duidelijk iets als "autochtone nederlanders ....."
dus wel consequent blijven he!
het zijn geen afrikanen. nu discrimineer jij ookquote:Op zaterdag 5 november 2005 12:25 schreef Meki het volgende:
[..]
het zijn Afrikanen
ik ga niet kijken welke afkomst of welke huidskleur of welke geloof
niet van belang bij deze topic
vorige week met de boot he?quote:Op zaterdag 5 november 2005 12:25 schreef Meki het volgende:
Ze komen allemaal uit Afrika
oow andere keer zet ikquote:Op zaterdag 5 november 2005 12:26 schreef DarkDancer het volgende:
[..]
het zijn geen afrikanen. nu discrimineer jij ook![]()
het zijn toch mensen die geimmigreerd zijn en dus frans zijn.
de rellen zijn begonnen naar incidenten met moslims.
de relschoppers zijn overwegend moslim dus de TT moet zijn: Franse moslims ....
de brandbom, die gelukkig geen schade heeft aangericht, in een synagoge is wel een vaststaand feit.quote:Op zaterdag 5 november 2005 12:33 schreef Refragmental het volgende:
Is het gerucht dat er een traangas granaat bij een moskee naar binnen is geschoten al bevestigd?
Volgens mij is het je reinste bullshit, enkel een verzonnen reden voor de relschoppers om te blijven rellen.
Wanneer je solliciteert als Chang wordt je ook uitgenodigd.quote:Op zaterdag 5 november 2005 12:18 schreef SCH het volgende:
Als je solliciteert als Ertan word je niet uitgenodigd, en als Roel wel. Dat kan ik onmogelijk een eerlijke kans noemen.
Dat ligt denk ik aan je politieke voorkeur. Hoe linkser de voorkeur, hoe groter de kans dat je weer een renault koopt....quote:Op zaterdag 5 november 2005 12:21 schreef DarkDancer het volgende:
[..]
misschien hebben mensen wel hele slechte ervaringen met moslims...
als jij een renault koopt en de remmen doen het niety en je krijgt een ongeluk en je hoort dat ook van anderen, koop je dan weer een renault of toch maar een vw?
Misschien heb je het op de FP ook al gelezen, maar:quote:Op zaterdag 5 november 2005 12:33 schreef Refragmental het volgende:
Is het gerucht dat er een traangas granaat bij een moskee naar binnen is geschoten al bevestigd?
Volgens mij is het je reinste bullshit, enkel een verzonnen reden voor de relschoppers om te blijven rellen.
http://www.volkskrant.nl/buitenland/1130825183883.htmlquote:‘Traangas in de moskee, dat raakt ons hart’
Van onze correspondent Fokke Obbema
CLICHY-SOUS-BOIS - In de Parijse voorstad Clichy-sous-Bois vinden elke avond rellen plaats. Een forse politiemacht en jongeren spelen kat-en-muis. ‘De politie provoceert dagelijks.’
In de Parijse voorstad Clichy-sous-Bois voeren migrantenjongeren al dagen een verbeten veldslag met de politie
‘Wat er moet gebeuren om de rust te laten terugkeren? Heel eenvoudig: Sarkozy moet zijn troepen terugtrekken, net zoals Bush dat uit Irak moet doen. Door de aanwezigheid van ordepolitie hou je de spiraal van geweld in stand. Dan stopt het nooit’, zegt de 31-jarige Mamadour Kanoute, sociaal werker in Clichy-sous-Bois.
In die voorstad ten noordoosten van Parijs vinden al vijf avonden op rij rellen plaats. De verwachting dat het na een paar dagen zou stoppen, bleek ijdel. Zondagavond sloeg de vlam in de pan toen een traangasgranaat in een moskee belandde. De gelovigen moesten blootsvoets en hoestend een veilig heenkomen zoeken.
De minister van Binnenlandse Zaken, Nicolas Sarkozy, reageerde daarop met de mededeling dat nog moest worden uitgezocht wie verantwoordelijk is, suggererend dat het ook wel eens niet de politie zou kunnen zijn geweest. In Clichy-sous-Bois is de verontwaardiging daarover groot. ‘Als het in een synagoge was gebeurd, was Chirac er persoonlijk op afgekomen’, meent een jonge moslim.
[...]
Volkskrantquote:Op zaterdag 5 november 2005 12:51 schreef Clourhide het volgende:
[..]
Misschien heb je het op de FP ook al gelezen, maar:
[..]
http://www.volkskrant.nl/buitenland/1130825183883.html
Volgens mij is merendeel van die jongeren nog nooit in Afrika geweest ...quote:Op zaterdag 5 november 2005 12:25 schreef Meki het volgende:
Ze komen allemaal uit Afrika
het maakt eigenlijk niet zo gek veel uit wat er naar binnen is geschoten, gerold of geschopt. ook zonder dit minieme feit zou de vlam in de pan slaan. daar zijn het namelijk relschoppers voor.quote:Op zaterdag 5 november 2005 12:55 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Maar oké
Er staat.... "Zondagavond sloeg de vlam in de pan toen een traangasgranaat in een moskee belandde."
Dat is iets anders dan dat ding met vol geweld naar binnen schieten.
Ik kan me namelijk niet voorstellen dat de politie zonder reden een granaat bij een dienst naar binnen schiet.
Dat het per ongeluk naar binnen is gerold of zelfs gegooid door een relschopper vind ik velen malen geloofwaardiger (zoals verklaard door een ooggetuige).
Dat doet er niet toe.... Of dat ding er nou expres naar binnen ging of niet, wat was er eerder, de rellen of de granaat? Juist de rellen, hoe kan je dan achteraf die granaat de schuld geven van rellen die er al waren? Die gasten draaien oorzaak en gevolg om! Als zij niet zouden rellen was de granaat niet gebruikt, was 'ie ook niet in een moskee terecht gekomen... SIMPEL!quote:Op zaterdag 5 november 2005 12:55 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Volkskrant
Maar oké
Er staat.... "Zondagavond sloeg de vlam in de pan toen een traangasgranaat in een moskee belandde."
Dat is iets anders dan dat ding met vol geweld naar binnen schieten.
Ik kan me namelijk niet voorstellen dat de politie zonder reden een granaat bij een dienst naar binnen schiet.
Dat het per ongeluk naar binnen is gerold of zelfs gegooid door een relschopper vind ik velen malen geloofwaardiger (zoals verklaard door een ooggetuige).
Ditzelfde heb ik ook al op de FP gezegd.
er waren er drie, de politie achtervolgde hen niet, maar ze dachten van wel. toen gingen ze in een electriciteitshuisje en werden er twee geëlectocuteerd. logisch dat er dan rellen komen, toch?quote:Op zaterdag 5 november 2005 12:59 schreef beelz het volgende:
Even kijken of ik het goed begrijp:
Er waren dus 2 zandmensen die wat stouts deden en door de politie werden achtervolgd. Die zandmensen gingne zich toen verstoppen in een transformatorhuisje en werden door hun eigen stomme schuld gefrituurd en nu zijn er rellen?
Wow die lui sporen niet...
ben wel benieuwd wat de rellende afrikanen in een amsterdamse moskee gaan gooien. ik gok op een varkenskop. jij?quote:Op zaterdag 5 november 2005 13:00 schreef Refragmental het volgende:
Zal niet lang duren of hier gebeurt hetzelfde
Wat mij betrefd mogen die rellen daar nog een week of 2 doorgaan.
Lekker genieten van de multicultuur.
Kunnen de fransen alvast oefenen en experimenteren zodat het voor ons een stuk makkelijker wordt
dat flikte ze jaren geleden al bij onsquote:Op zaterdag 5 november 2005 13:02 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ben wel benieuwd wat de rellende afrikanen in een amsterdamse moskee gaan gooien. ik gok op een varkenskop. jij?
De politie zat ook al 22 minuten koffie te drinken, toen het gebeurde.quote:Op zaterdag 5 november 2005 13:00 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
er waren er drie, de politie achtervolgde hen niet, maar ze dachten van wel. toen gingen ze in een electriciteitshuisje en werden er twee geëlectocuteerd. logisch dat er dan rellen komen, toch?
waarna er een groot hinkelspel onstond?quote:Op zaterdag 5 november 2005 13:05 schreef JohnDope het volgende:
[..]
dat flikte ze jaren geleden al bij onsweet je wat ze ook wel eens flikten *grijnz* die gasten moeten toch hun sloffen uit doen wanneer ze dat ding binnen gaan, toen was 1 of andere gek naar binnen gelopen en die had van alle paren sloffen 1 slof mee genomen
wat een dom geklets toch de hele tijd van die Florip[asquote:Op vrijdag 4 november 2005 21:20 schreef Floripas het volgende:
[..]
Ja, en nee. Vergelijk het met kinderen die gepest worden in de klas. Er is altijd een oorzaak voor (sommige kinderen sluiten zichzelf buiten door wangedrag) of een aanleiding (die en die heeft een bril, een beugel, is dik). Dat die processen plaatsvinden is bijna inherent aan iedere groep van een bepaalde omvang. Daarom heb je ook een corrigerende overheid nodig.
Daarbij versterkt het één het ander: criminele Joegoslaven (ik zeg maar iets) zijn aggressief, waardoor Joegoslaven niet meer aangenomen worden, waardoor ze eerder in de criminaliteit belanden, enzovoorts.
nog meer onzin dit keer van gebruiker SCHquote:Op zaterdag 5 november 2005 11:42 schreef SCH het volgende:
[..]
Turken en Marokkanen die eenmaal een baan hebben doen het ook verdomde goed, of wou je het tegendeel beweren?
Inderdaad. Deze "Franse" jongeren worden niet "gepest" door de politie omdat ze Afrikaans zijn, nee, maar omdat ze problemen geven. Nu weten heel veel mensen dat mooi om te draaien en deze jongeren in een slachtofferrol te plaatsen. Bij deze rellen zie je dan toch weer de ware aarde van sommigen...quote:Op zaterdag 5 november 2005 13:11 schreef schanuleke het volgende:
[..]
wat een dom geklets toch de hele tijd van die Florip[as
deze softe theorien zijn nog nooit onomstotenlijk bewezen en dus nooit als algemene waarheden aanvaard. dat het af en toe zo zal gaan zal best maar echt niet altijd. kut-marokanen worden heus niet allemaal crimineel omdat ze door anderen als crimineel gezien worden. dat is echt ontzettende onzin
echte softie jaren zeventig nonsens
ik voorzie weer een verloren oorlog in europa. sommige mensen hebben patent op kruit maken, sommige op het te snel verschieten ervan.quote:Op zaterdag 5 november 2005 13:16 schreef DarkDancer het volgende:
de laatste jaren zijn de problemen met moslims overal in europa en in de wereld toegenomen.
nu gigantische rellen in frankrijk, straks een burgeroorlog? slaat over op rest europa?
ik voorzie een exodus van moslims
* DarkDancer graaft de stengun van opa maar weer ff op
Dat zeg ik toch ook niet? Ze doen het gewoon gemiddeld net zo goed en slecht dan autochtonen.quote:Op zaterdag 5 november 2005 13:16 schreef schanuleke het volgende:
turken en marokanen die eenmaal een baan hebben doen het gemiddeld echt niet beter dan anderen. integendeel.
quote:Op zaterdag 5 november 2005 13:24 schreef Monidique het volgende:
Enkele kleine relletjes in wat Franse buitenwijken en er is meteen een burgeroorlog.!
Ik moet wel toegeven dat er minder doden vallen dan bij een nachtje rellen in de VS, of bij een brandje in een nederlands detentiecentrum.quote:Op zaterdag 5 november 2005 13:24 schreef Monidique het volgende:
Enkele kleine relletjes in wat Franse buitenwijken en er is meteen een burgeroorlog.!
Je moet het zien als een emmer die langzaam voldruppelt, stel dat dit achteraf maar een klein relletje is, de autochtone fransen zullen het in ieder geval lang niet vergeten en zich daardoor negatief/nog-negatiever gaan opstellen tegen die cultuur. Er zal radicalere politiek bedreven gaan worden en niet alleen in frankrijk maar in heel europa. Op een dag zal er een taboe heersen op het pappen en nathouden.quote:Op zaterdag 5 november 2005 13:24 schreef Monidique het volgende:
Enkele kleine relletjes in wat Franse buitenwijken en er is meteen een burgeroorlog.!
Och ja, alles wat in de VS gebeurt legt ie onder een vergrootglas, de ongelofelijke puinzooi die de Europese multiculti salonsocialisten (excusez le mot, een betere karikaktuur kan ik ff niet verzinnen) Europa nalaten moet zoveel mogelijk gebagatelliseerd worden.quote:
Ja misschien moeten ze het proberen dood te zwijgen, zeg maar de Nederlandse methode voor problemen met allocthonen. Niemand die last heeft van deze kleine incidentjes in Frankrijk toch.quote:Op zaterdag 5 november 2005 13:24 schreef Monidique het volgende:
Enkele kleine relletjes in wat Franse buitenwijken en er is meteen een burgeroorlog.!
Minder vuuurwapens. Dat verandert nog wel. Bovendien, de banlieues bestaan voor 95% uit allochtonen. Ze maken elkaar (nog) niet af.quote:Op zaterdag 5 november 2005 13:48 schreef Doderok het volgende:
[..]
Ik moet wel toegeven dat er minder doden vallen dan bij een nachtje rellen in de VS, of bij een brandje in een nederlands detentiecentrum.
ja ik vind een beloning beter dan een keiharde maatregel in dit geval...quote:Op zaterdag 5 november 2005 13:57 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
En in België schreeuwt de directeur van het Centrum voor Gelijke Kansen en Racismebestrijding dat men de Franse nationale voetbalploeg met Zidane op kop naar de wijken moet sturen om de jongeren te kalmeren ...
ja doe maar. dan worden wij misschien ook nog eens weredlkampioenquote:Op zaterdag 5 november 2005 13:57 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
En in België schreeuwt de directeur van het Centrum voor Gelijke Kansen en Racismebestrijding dat men de Franse nationale voetbalploeg met Zidane op kop naar de wijken moet sturen om de jongeren te kalmeren ...
inderdaadquote:Op zaterdag 5 november 2005 13:58 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ja ik vind een beloning beter dan een keiharde maatregel in dit geval...![]()
de belgen voelen gewoon nattigheid.
misschien een lekkere kop thee zetten wil ook nog wel eens helpen!quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:02 schreef zoalshetis het volgende:
ik zou als franse overheid de imams en de kopstukken uit de 'afrikaanse' gelederen nu oproepen keiharde woorden te uitten over deze rellen. denk dat dat het slimst is. maar de meerderheid zal het wel begrijpen en tegelijkertijd afkeuren ofzo...
en daarna amsterdam en dan hoop ik dat ik halsema nooit, maar dan ook nooit meer hoor. evenals de pvda en cohen.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:01 schreef schanuleke het volgende:
[..]
inderdaad
belgie zit ook helemaal vol met ontevreden 'afrikanen'. steden als antwerpen staan al jaren op het punt te ontploffen. dit zou zo maar eens de aanleiding kunnen worden
Men voelt inderdaad nattigheid, er waren afgelopen nacht ook al zware rellen in de voorsteden van Roubaix en Rijsel op nauwelijks enkele kilometers van onze grens ...quote:Op zaterdag 5 november 2005 13:58 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ja ik vind een beloning beter dan een keiharde maatregel in dit geval...![]()
de belgen voelen gewoon nattigheid.
ik hoop dat je geen benedenwoning hebt.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:02 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Men voelt inderdaad nattigheid, er waren afgelopen nacht ook al zware rellen in de voorsteden van Roubaix en Rijsel op nauwelijks enkele kilometers van onze grens ...
de kans daarop is klein, want die verdraaien het wel weer zo dat het toch allemaal aan die verfoeide autochtonen ligtquote:Op zaterdag 5 november 2005 14:02 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
en daarna amsterdam en dan hoop ik dat ik halsema nooit, maar dan ook nooit meer hoor. evenals de pvda en cohen.
quote:Op zaterdag 5 november 2005 13:31 schreef kLowJow het volgende:
beelz en Ps2K, doe op een normale manier mee aan de discussie of blijf weg.
daar ben ik idd bang voor, dat ze dat wederom met droge ogen durven te beweren.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:04 schreef schanuleke het volgende:
[..]
de kans daarop is klein, want die verdraaien het wel weer zo dat het toch allemaal aan die verfoeide autochtonen ligt
Nee joh, autochtonen hebben er helemaal niks mee te makenquote:Op zaterdag 5 november 2005 14:05 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
daar ben ik idd bang voor, dat ze dat wederom met droge ogen durven te beweren.
weet ik, maar zo spelen ze (jij) het wel vaak.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:06 schreef SCH het volgende:
[..]
Nee joh, autochtonen hebben er helemaal niks mee te maken![]()
dat weet ik wel zeker. en zoals ik al schreef zullen ze wederom hun kruit te snel verschieten, dus liever nu dan dat straks het halve leger islamitisch is.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:06 schreef DarkDancer het volgende:
ik denk dat wanneer dit overslaat naar belgie de kans groot is dat dit wel eens een "groot" moment in de europese geschiedenis gaat worden...
overal zijn de verhoudingen tussen moslims en de andere burgers op gespannen voet ...
van de lach of van de angst? of om jouw riducule manier van discussiëren?quote:
En dan lees je dit in de krant en besef je dat het op een haartje na nog gebeurd was ook:quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:06 schreef DarkDancer het volgende:
ik denk dat wanneer dit overslaat naar belgie de kans groot is dat dit wel eens een "groot" moment in de europese geschiedenis gaat worden...
overal zijn de verhoudingen tussen moslims en de andere burgers op gespannen voet ...
quote:Jongeman door politie neergeschoten in Brusselse metro
BRUSSEL - De politie heeft vanmorgen een jongeman neergeschoten in het Brusselse metrostation Madou. Het slachtoffer werd overgebracht naar het ziekenhuis maar zou niet in levensgevaar verkeren.
De politieagent die het vuur heeft geopend zou zich bedreigd hebben gevoeld met een vuurwapen, een wapen dat achteraf een replica bleek te zijn.
Rond 7 uur merkte een metrobestuurder in het station Madou een duo op dat op een bankje met een type vuurwapen aan het spelen was. De metrobestuurder verwittigde de MIVB-centrale die vervolgens de metrobrigade op de hoogte bracht. Twee agenten werden ter plaatse gestuurd.
Toen het verdachte duo de politieagenten opmerkte draaide de man met het vermeende wapen zich naar de politieagenten toe en zijn kompaan zou een hand in zijn vestzak gestoken hebben. De politieagenten voelden zich bedreigd en openden het vuur. Elk van de agenten zou een schot gelost hebben. Daarbij zou een van de twee verdachten geraakt zijn.
Achteraf bleek dat de verdachten geen echt vuurwapen maar een replica bij zich hadden. Het station Madou werd een tijdlang gesloten. De metro bleef wel circuleren, maar op- en afstappen in het station was een tijdje onmogelijk. De politieagent die het schot heeft gelost, is voor verhoor ter beschikking gesteld van het parket, zo verduidelijkte de subsitituut. Die substituut zal zaterdagmiddag ook de camerabeelden van het schietincident bekijken. Ook de verdachte die niet gewond raakte zal verhoord worden door het parket.
Nee. Jij geniet ervan, blijkbaar...quote:
ik niet,. m'n man en zijn vrienden zitten al jaren te wachten op hun grote kans om de buurt eens schoon te kunnen vegenquote:
dit is uw eerste inteligente uitspraak die ik gezien hebquote:Op zaterdag 5 november 2005 14:06 schreef SCH het volgende:
[..]
Nee joh, autochtonen hebben er helemaal niks mee te maken![]()
15 miljoen nederlanders versus 1 miljoen moslims....quote:
kom dan een keer gezellig langs in de diamantbuurt, want de politie doet niks en cohen al helemaal niet.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:13 schreef schanuleke het volgende:
[..]
ik niet,. m'n man en zijn vrienden zitten al jaren te wachten op hun grote kans om de buurt eens schoon te kunnen vegen
als ik me niet vergis was die uitspraak sarcastisch bedoeld ...quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:14 schreef schanuleke het volgende:
[..]
dit is uw eerste inteligente uitspraak die ik gezien heb
wat mijn man en zijn vrienden kunnen, kunt u toch ook? een honkbalknuppel kost 10 euro bij de ijzerhandelquote:Op zaterdag 5 november 2005 14:14 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
kom dan een keer gezellig langs in de diamantbuurt, want de politie doet niks en cohen al helemaal niet.
klopt daarom vroeg ik ook of je gezellig langs kon komen.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:16 schreef schanuleke het volgende:
[..]
wat mijn man en zijn vrienden kunnen, kunt u toch ook? een honkbalknuppel kost 10 euro bij de ijzerhandel
om de krachten te bundelen?quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:18 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
klopt daarom vroeg ik ook of je gezellig langs kon komen.
Sorry, waar is de burgeroorlog in Amerika?quote:Op zaterdag 5 november 2005 13:50 schreef klez het volgende:
[..]
Och ja, alles wat in de VS gebeurt legt ie onder een vergrootglas, de ongelofelijke puinzooi die de Europese multiculti salonsocialisten (excusez le mot, een betere karikaktuur kan ik ff niet verzinnen) Europa nalaten moet zoveel mogelijk gebagatelliseerd worden.
Voorspelbaar.
Het is een serieus probleem, maar dat sommigen het hier al hebben over een burgeroorlog, dat is absurd en lachwekkend.quote:Op zaterdag 5 november 2005 13:51 schreef dewd het volgende:
[..]
Ja misschien moeten ze het proberen dood te zwijgen, zeg maar de Nederlandse methode voor problemen met allocthonen. Niemand die last heeft van deze kleine incidentjes in Frankrijk toch.![]()
typische moslimredenatie inderdaad.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:16 schreef Balthar het volgende:
Waarom zijn die ( voornamelijk ) Moslimjongeren nu eigenlijk zo boos op de Fransen?
Die 2 jongens die omgekomen zijn, waren aan het inbreken tijdens de Rammadan ( heilige maand toch?). Dus Allah heeft even laten weten dit niet goed te keuren.
Ze zijn zelf toch in dat elektriciteitshokje gekropen? Niemand heeft ze daar in geduwd.
Als ze misdadiger geweest waren in een Moslimland hadden ze een flinke straf gehad, en iedereen had dat normaal gevonden. Inbreken tijdens een heilige maand....
Nu is het ineens de schuld van de Fransen?
Die winkeleigenaars en autobezitters waren de schuldigen?
Die invalide mevrouw die levend in brand werd gestoken is de schuldige?
Een vooraanstaande moslimleider riep de Franse regering op om respect te hebben voor zijn gemeenschap.
oei, da's een hardequote:Op zaterdag 5 november 2005 14:20 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
En dan zijn wij nog heterosexueel, Jaap.
een potentiele burgeroorlog ligt wel in het verschiet met de onbuigzame houding van belaapde mensen die groepen weten op te stoken.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:21 schreef Monidique het volgende:
[..]
Het is een serieus probleem, maar dat sommigen het hier al hebben over een burgeroorlog, dat is absurd en lachwekkend.
Welnee, dat penetreert zijn schild van zelfbedrog/minachting heus niet.quote:
Welnee, dit zijn rellen die er al decennia zijn. Het kan erg uit de hand lopen in die probleemwijken en eromheen, maar een burgeroorlog, dat is zo absurd.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:29 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
een potentiele burgeroorlog ligt wel in het verschiet met de onbuigzame houding van belaapde mensen die groepen weten op te stoken.
Tja, wat moet je nu als politie-agent in de Metro , eerst geven ze je maandenlang na de aanslagen in Londen de instructies om bij het minste risico in de metro te schieten, en nu ...quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:11 schreef Clourhide het volgende:
[..]
En dan lees je dit in de krant en besef je dat het op een haartje na nog gebeurd was ook:
[..]
Dat past helemaal bij het plaatje van de bange witte heteroman met de grote bekquote:Op zaterdag 5 november 2005 14:20 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
En dan zijn wij nog heterosexueel, Jaap.
Precies, dat soort engerds zijn net zo'n groot probleem.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:13 schreef schanuleke het volgende:
[..]
ik niet,. m'n man en zijn vrienden zitten al jaren te wachten op hun grote kans om de buurt eens schoon te kunnen vegen
Natuurlijk hoop je dat wel.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:32 schreef Evil_Jur het volgende:
Ik had wel een burgeroorlog in Europa verwacht met de Islam als inzet, maar ik hoop niet dat het nu al zover gaat komen.
Laten we het er op houden dat het de sfeer binnen de maatschappij niet ten goede komt en er grote gaten onstaan in de politiek die perfect door types als Wilders opgevuld kunnen wordenquote:Op zaterdag 5 november 2005 14:30 schreef Monidique het volgende:
[..]
Welnee, dit zijn rellen die er al decennia zijn. Het kan erg uit de hand lopen in die probleemwijken en eromheen, maar een burgeroorlog, dat is zo absurd.
absurd en wellicht nog te vroeg, maar dat ie er komt kan je gif op innemen.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:30 schreef Monidique het volgende:
[..]
Welnee, dit zijn rellen die er al decennia zijn. Het kan erg uit de hand lopen in die probleemwijken en eromheen, maar een burgeroorlog, dat is zo absurd.
Die burgeroorlog komt er niet.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:32 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
absurd en wellicht nog te vroeg, maar dat ie er komt kan je gif op innemen.
Nee, jij post nooit over vermeende wantoestanden waar de VS bij betrokken is. Die bagatelliseer je ook.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:25 schreef Monidique het volgende:
O! Ik heb het nergens gehad over een burgeroorlog in Amerika? Nou, rot dan op met je tering-Amerika.
Kortom, ik heb het niet over burgeroorlogen in Amerika, je klets uit je nek, het is irrelevant. Duidelijk.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:33 schreef klez het volgende:
[..]
Nee, jij post nooit over vermeende wantoestanden waar de VS bij betrokken is. Die bagatelliseer je ook.![]()
prima gehandeld toch, hoe kan je nou zien dat het een replica is van een afstandje? sommige mensen leven voor de dood, dus die zal het worst wezen als ze met hun acties sterven voor het goede doel.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:31 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Tja, wat moet je nu als politie-agent in de Metro , eerst geven ze je maandenlang na de aanslagen in Londen de instructies om bij het minste risico in de metro te schieten, en nu ...
inderdaad zulke rellen zijn er al decennia.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:30 schreef Monidique het volgende:
[..]
Welnee, dit zijn rellen die er al decennia zijn. Het kan erg uit de hand lopen in die probleemwijken en eromheen, maar een burgeroorlog, dat is zo absurd.
quote:
Die krijg je ook zolang sakozy zo door gaat als ie nu doet.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:34 schreef SCH het volgende:
Triest hoor: al die hormonale gedrochtjes hier die zo hopen op een burgeroorlog. Waanzinnig
de toekomst zal het leren beste troll.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:37 schreef SCH het volgende:
[..]
Ja, moest je ook eens doen, dat denkt wat helderder.
Vind ik ook.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:34 schreef SCH het volgende:
Triest hoor: al die hormonale gedrochtjes hier die zo hopen op een burgeroorlog. Waanzinnig
Ben ik trouwens de enige die telkens als hij die kop van Sarkozy te zien krijgt steeds aan "Rocky" moet denken ?quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:36 schreef salutem het volgende:
[..]
Die krijg je ook zolang sakozy zo door gaat als ie nu doet.
nooit niet?quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:36 schreef Monidique het volgende:
[..]
Dat zal ik doen, wetend dat er geen burgeroorlog komt in Europa.
wel wetend dat er langzamerhand een taboe gaat rusten op 1 van jouw favorietste politieke instrumenten: het pappen, pamperen && nathouden.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:36 schreef Monidique het volgende:
[..]
Dat zal ik doen, wetend dat er geen burgeroorlog komt in Europa.
Je weet wel veel van me. Eerst vind ik Zjirinovski ontercht een fascist en nu is pappen, pamperen && nathouden een van mijn favoriete politieke instrumenten.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:40 schreef JohnDope het volgende:
[..]
wel wetend dat er langzamerhand een taboe gaat rusten op 1 van jouw favorietste politieke instrumenten: het pappen, pamperen && nathouden.
Wat stem je dan?quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:41 schreef Monidique het volgende:
[..]
Je weet wel veel van me. Eerst vind ik Zjirinovski ontercht een fascist en nu is pappen, pamperen && nathouden een van mijn favoriete politieke instrumenten.
jij leest wel heel erg graag wat je wil zien he? als je over untermenschen begint dan sla je de spijker volledig mis.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:40 schreef Monidique het volgende:
Ondertussen is dus gebleken dat dit topic er niet is om te praten over de rellen in Parijs, maar dat het een forum is geworden voor propagandisten die hopen dat door middel van een burgeroorlog eindelijk eens afgrekend kan worden met die minderheid van islamitische untermenschen, zoveel is wel duidelijk.
Ik heb het ook niet over burgeroorlogen in Europa. Jij hebt het over "kleine relletjes".quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:34 schreef Monidique het volgende:
[..]
Kortom, ik heb het niet over burgeroorlogen in Amerika, je klets uit je nek, het is irrelevant. Duidelijk.
Ja, dit zijn relatief kleine relletjes in vergelijking met de benodigdheden voor een burgeroorlog.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:42 schreef klez het volgende:
[..]
Ik heb het ook niet over burgeroorlogen in Europa. Jij hebt het over "kleine relletjes".
is een tactiek. eerst bagettaliseren en dan kritiek geven op mensen die dat gebaggetaliseer meer dan zat zijn.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:42 schreef klez het volgende:
[..]
Ik heb het ook niet over burgeroorlogen in Europa. Jij hebt het over "kleine relletjes".
Jij kletst dus uit je nek.
je weet erg veel van burgeroorlogen en het ontstaan ervan. verklaar je nader, ohh allesweter.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:42 schreef Monidique het volgende:
[..]
Ja, dit zijn relatief kleine relletjes in vergelijking met de benodigdheden voor een burgeroorlog.
Een negatief hoef je niet te bewijzen.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:43 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
je weet erg veel van burgeroorlogen en het ontstaan ervan. verklaar je nader, ohh allesweter.
We hadden het moeten weten, ook les gekregen in het debatteren door Filip De W. van net over de grens ?quote:
quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:44 schreef Monidique het volgende:
[..]
Een negatief hoef je niet te bewijzen.
gelukkig zijn dit allemaal uw woorden.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:40 schreef Monidique het volgende:
Ondertussen is dus gebleken dat dit topic er niet is om te praten over de rellen in Parijs, maar dat het een forum is geworden voor propagandisten die hopen dat door middel van een burgeroorlog eindelijk eens afgrekend kan worden met die minderheid van islamitische untermenschen, zoveel is wel duidelijk.
ff serieus nu. Of schaam je je?quote:
wat kletst u danquote:Op zaterdag 5 november 2005 14:40 schreef Monidique het volgende:
[..]
Ik kan niet in de toekomst kijken.
Een burgeroorlog is het vuile werk opknappen? Vuil werk is dus iets dat gedaan moet worden, maar wat niemand wil. Oftewel: jij vindt dat een burgeroorlog nodig is?quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:45 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
zoals ik al zei, slaap zacht. laat de anderen het vuile werk maar opknappen. kan je dadelijk weer lekker kritiek gaan geven.
Net zomin als er een vulkaan zal uitbarsten in Nederland. Nooit niet? Ik kan niet in de toekomst kijken.quote:
tjonge wat een droevig en slap antwoord.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:47 schreef Monidique het volgende:
[..]
Net zomin als er een vulkaan zal uitbarsten in Nederland. Nooit niet? Ik kan niet in de toekomst kijken.
niet noodzakelijk. wel onvermijdelijkquote:Op zaterdag 5 november 2005 14:46 schreef Monidique het volgende:
[..]
Een burgeroorlog is het vuile werk opknappen? Vuil werk is dus iets dat gedaan moet worden, maar wat niemand wil. Oftewel: jij vindt dat een burgeroorlog nodig is?
Ik heb het woord 'islamiet' niet genoemd. Als de overheid niet effectief optreed tegen relschoppers, kan je erop wachten dat mensen het recht in eigen handen nemen. Geen goede ontwikkeling.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:40 schreef Monidique het volgende:
Ondertussen is dus gebleken dat dit topic er niet is om te praten over de rellen in Parijs, maar dat het een forum is geworden voor propagandisten die hopen dat door middel van een burgeroorlog eindelijk eens afgrekend kan worden met die minderheid van islamitische untermenschen, zoveel is wel duidelijk.
Een waarheid die vaststaat, ik kan er ook niets aan doen dat het de wereld van de burgeroorlogpropagandisten vernietigt.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:48 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
tjonge wat een droevig en slap antwoord.
doe dan ook niet net of u dat wel kunt met uw 'er komt geen burgeroorlog in europa'quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:47 schreef Monidique het volgende:
[..]
Net zomin als er een vulkaan zal uitbarsten in Nederland. Nooit niet? Ik kan niet in de toekomst kijken.
De SP is de enige linkse partij die serieus genomen moet worden, alleen vanwege het feit dat wanneer het er op aankomt ze ook principieel socialist zijn, in tegenstelling tot de rest; die allemaal salonsocialist zijn.quote:
Een oplettend persoon kent de context (rellen in Parijs) en kent de tijdspanne (over millennia hebben we het niet).quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:49 schreef schanuleke het volgende:
[..]
doe dan ook niet net of u dat wel kunt met uw 'er komt geen burgeroorlog in europa'
dat weet u helemaal niet
denk je dat mensen zitten te wachten op een burgeroorlog omdat ze dat leuk vinden?quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:48 schreef Monidique het volgende:
[..]
Een waarheid die vaststaat, ik kan er ook niets aan doen dat het de wereld van de burgeroorlogpropagandisten vernietigt.
Ja, dat denk... dat weet ik.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:51 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
denk je dat mensen zitten te wachten op een burgeroorlog omdat ze dat leuk vinden?
Kom je wel eens buiten de deur (flauw, ik weet het antwoord al).quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:50 schreef Monidique het volgende:
[..]
Een oplettend persoon kent de context (rellen in Parijs) en kent de tijdspanne (over millennia hebben we het niet).
ohh alwetende, wat weet jij toch veel en geef je slappe nietszeggende antwoorden. hoe komt dat?quote:
Daar heb je zonder meer gelijk in. Geld niet voor mij trouwens, ik heb teveel te verliezen...quote:
Dít? Ja. Dat neemt niet weg dat er vele probleemwijken zijn in Europa.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:52 schreef klez het volgende:
[..]
Denk je dat dit een 'Parijs probleem' is?
als u dan tot de conclusie komt dat er absoluut geen burgeroorlog van zou kunnen komen, bent u absoluut geen oplettend persoon. eerder een dagdromerquote:Op zaterdag 5 november 2005 14:50 schreef Monidique het volgende:
[..]
Een oplettend persoon kent de context (rellen in Parijs) en kent de tijdspanne (over millennia hebben we het niet).
Ik ben ook lid van de Bruinsma-groep.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:53 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ohh alwetende, wat weet jij toch veel en geef je slappe nietszeggende antwoorden. hoe komt dat?
Irrelevant, schannuleke.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:53 schreef schanuleke het volgende:
[..]
als u dan tot de conclusie komt dat er absoluut geen burgeroorlog van zou kunnen komen, bent u absoluut geen oplettend persoon. eerder een dagdromer
ik heb je nog nooit gezien anders.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:54 schreef Monidique het volgende:
[..]
Ik ben ook lid van de Bruinsma-groep.
Ja, dan kan ik lekker vanuit China toekijken hoe daar de stront losbarst, geweldig lijkt me dat. Raar mens...quote:
Het probleem is dus vooral in nederland, dat de dromers de dienst uit maken. Het beste zou zijn dat er 1 goede zelfmoordaanslag plaats vindt in nederland en dan zijn ze in 1 klap wakker(uitzonderingen daar gelaten).quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:53 schreef schanuleke het volgende:
[..]
als u dan tot de conclusie komt dat er absoluut geen burgeroorlog van zou kunnen komen, bent u absoluut geen oplettend persoon. eerder een dagdromer
Je weet ook niet hoe ik er uitzie.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:54 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik heb je nog nooit gezien anders.
Dát is pas een rare constatering.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:55 schreef schanuleke het volgende:
[..]
u bent het dus met mijn constatering eens
De domoren die hier posten geilen er wel op ja.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:51 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
denk je dat mensen zitten te wachten op een burgeroorlog omdat ze dat leuk vinden?
Maar de vraag is natuurlijk, wat is in godsnaam een burgeroorlog? We spreken hier misschien van als het helemaal moest losbreken hoogstens een paar honderdduizental jongeren op een bevolking van 60 miljoen Fransen ?quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:53 schreef schanuleke het volgende:
[..]
als u dan tot de conclusie komt dat er absoluut geen burgeroorlog van zou kunnen komen, bent u absoluut geen oplettend persoon. eerder een dagdromer
ik vrees van niet, want dan is het wederom de schuld van de autochtoon.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:55 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Het probleem is dus vooral in nederland, dat de dromers de dienst uit maken. Het beste zou zijn dat er 1 goede zelfmoordaanslag plaats vindt in nederland en dan zijn ze in 1 klap wakker(uitzonderingen daar gelaten).
Waarom denk je dat het déze keer wel goed zou gaan? Als je begrijpt waar ik op doel? Europa...quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:53 schreef Monidique het volgende:
[..]
Dít? Ja. Dat neemt niet weg dat er vele probleemwijken zijn in Europa.
Wat denk je van de media, een burgeroorlog is 1 groot kijkcijferkanon zeker wanneer het in het welvarende europa gebeurt.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:56 schreef SCH het volgende:
[..]
De domoren die hier posten geilen er wel op ja.
wat is geilen sch? constateringen maken iemand nog niet tot een liefhebber van de wapens uit het vet halen.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:56 schreef SCH het volgende:
[..]
De domoren die hier posten geilen er wel op ja.
Dat geld voor 'remote' oorlogen, niet eentje in je achtertuinquote:Op zaterdag 5 november 2005 14:56 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Wat denk je van de media, een burgeroorlog is 1 groot kijkcijferkanon zeker wanneer iets in het welvarende europa gebeurt.
Ik weet niet waar je op doelt.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:56 schreef klez het volgende:
[..]
Waarom denk je dat het déze keer wel goed zou gaan? Als je begrijpt waar ik op doel? Europa...![]()
Hele goede opmerking. Kijk maar wat we zagen gebeuren met New Orleans en Irak...quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:56 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Wat denk je van de media, een burgeroorlog is 1 groot kijkcijferkanon zeker wanneer iets in het welvarende europa gebeurt.
Europa heeft bepaald geen 'trackrecord' als het gaat over omgaan met etnische spanningen.quote:
Correct.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:58 schreef klez het volgende:
[..]
Hele goede opmerking. Kijk maar wat we zagen gebeuren met New Orleans en Irak...
Gun de rest van de wereld ook een keer watquote:Op zaterdag 5 november 2005 14:58 schreef ExTec het volgende:
[..]
Dat geld voor 'remote' oorlogen, niet eentje in je achtertuin
als u mijn uitspraak irrelevant noemt zonder dat te onderbouwen dan ga ik er van uit dat u het met mij eens bent. mijn uitspraak is immers net zo relevant als uw uitspraak waarop ik reageerde/.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:56 schreef Monidique het volgende:
[..]
Dát is pas een rare constatering.
Met dat laatste ben ik het oneens en dat eerste ontbeert logica.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:59 schreef schanuleke het volgende:
[..]
als u mijn uitspraak irrelevant noemt zonder dat te onderbouwen dan ga ik er van uit dat u het met mij eens bent. mijn uitspraak is immers net zo relevant als uw uitspraak waarop ik reageerde/.
quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:55 schreef ExTec het volgende:
Er komt geen burgeroorlog.
De benodigdheden zijn er idd niet.
Maar wat ik me nou afvraag, als er veel drama plaats vindt in de wereld, worden die reclameblokken dan ook duurder omdat er dan meer actualiteiten gekeken worden?quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:58 schreef klez het volgende:
[..]
Hele goede opmerking. Kijk maar wat we zagen gebeuren met New Orleans en Irak...
quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:59 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Gun de rest van de wereld ook een keer wat
je bedoelt dat niemand bijdraagt aan een samenleving, maar dat mensen alleen nog maar willen dat bepaalde elementen uit deze maatschappij verwijderd worden? je ziet spoken doordat je teveel op je roze wolkje leeft.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:58 schreef SCH het volgende:
[..]
Tuk zijn op polarisatie en confrontatie en geenszins zoeken naar een oplossing.
komt u dan maar eens met een oplossing. uw oplossing bestaat waarschijnlijk uit: alle autochtonen het land uit, behalve uzelf. kunt u gezellig met de allochtonen theedrinken terwijl Nederland langzaam wegzakt in de Noordzeequote:Op zaterdag 5 november 2005 14:58 schreef SCH het volgende:
[..]
Tuk zijn op polarisatie en confrontatie en geenszins zoeken naar een oplossing.
nogal wiedes, als u het met het eerstye al oneens bent vind u ook dat het tweede logica ontbeert.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:00 schreef Monidique het volgende:
[..]
Met dat laatste ben ik het oneens en dat eerste ontbeert logica.
Wat is die oplossing dan volgens jou? Alle welvaart herverdelen en niemand meer 'beledigen'? Zodat die zo "terechte" bron van onvrede weggenomen is?quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:58 schreef SCH het volgende:
[..]
Tuk zijn op polarisatie en confrontatie en geenszins zoeken naar een oplossing.
Weetje wat het is,quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:05 schreef klez het volgende:
[..]
Wat is die oplossing dan volgens jou? Alle welvaart herverdelen en niemand meer 'beledigen'? Zodat die zo "terechte" bron van onvrede weggenomen is?
Helaas, zo intelligent ben ik niet.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:05 schreef schanuleke het volgende:
[..]
maar bent u ook inteligent genoeg om uit te leggen waarom u het met het eerste oneens bent?
Dan zou het dus inderdaad wel eens een soort van straatoorlog kunnen worden...quote:The town had been previously untouched by the violence. Some residents demanded that the army be deployed, or that citizens rise up and form militias. At the school gate, the mayor tried to calm tempers.
"We are not going to start militias," Mayor Alain Outreman said. "You would have to be everywhere."
dat vermoeden had ik al. u kletst maar wat. een soort Floripasquote:Op zaterdag 5 november 2005 15:06 schreef Monidique het volgende:
[..]
Helaas, zo intelligent ben ik niet.
Misschien ben ik wel een kloon van haar?quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:10 schreef schanuleke het volgende:
[..]
dat vermoeden had ik al. u kletst maar wat. een soort Floripas
met dat verschil dat flripas een lesbie is met de drang naar een trio, dat maakt de boel toch een stuk lekkerder dan een stenegooier met een stinkende jas.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:10 schreef schanuleke het volgende:
[..]
dat vermoeden had ik al. u kletst maar wat. een soort Floripas
Correct, maar waar zie je tegenwoordig nog een stenegooier met een stinkende jas?quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:12 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
met dat verschil dat flripas een lesbie is met de drang naar een trio, dat maakt de boel toch een stuk lekkerder dan een stenegooier met een stinkende jas.
ah vandaar dat Florpas ook zo vaak genoemd word in de pol verkiezingen en monidique helemaal niet. iedereen probeert in haar broekje te komenquote:Op zaterdag 5 november 2005 15:12 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
met dat verschil dat flripas een lesbie is met de drang naar een trio, dat maakt de boel toch een stuk lekkerder dan een stenegooier met een stinkende jas.
O, maar ik word wel genoemd!quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:15 schreef schanuleke het volgende:
[..]
ah vandaar dat Florpas ook zo vaak genoemd word in de pol verkiezingen en monidique helemaal niet. iedereen probeert in haar broekje te komen
Vijf maal beste schrijfstijl, een keer kroonprins.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:18 schreef schanuleke het volgende:
[..]
als meest nutteloze user zeker
je geur versprijdt zich op internet. en ik kan je zeggen dat het stinkt naar angst, ongewassenheid, armoede en bagetallisatie op de verkeerde momenten.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:14 schreef Monidique het volgende:
[..]
Correct, maar waar zie je tegenwoordig nog een stenegooier met een stinkende jas?
toch jammer voor u dan dat iedereen er over heen leestyquote:Op zaterdag 5 november 2005 15:20 schreef Monidique het volgende:
[..]
Vijf maal beste schrijfstijl, een keer kroonprins.
Mogelijk. Onwaarschijnlijk, maar mogelijk.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:21 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
je geur versprijdt zich op internet.
Vooralsnog blijkt het tegendeel.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:23 schreef schanuleke het volgende:
[..]
toch jammer voor u dan dat iedereen er over heen leesty
? Dat zegt niet veel.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:20 schreef Monidique het volgende:
[..]
Vijf maal beste schrijfstijl, een keer kroonprins.
zegt iets over de oude fok! toen de wereld nog niet gedomineerd werd door ransapen die hun zin met geweld willen doorvoeren.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:23 schreef schanuleke het volgende:
[..]
toch jammer voor u dan dat iedereen er over heen leesty
waar blijkt dat uit dan? ik heb de verkiezingen goed doorgelezen. en de namen van de gebruiksters sigme en Floripas werden heel erg vaak genoemd. typisch natuurlijkquote:Op zaterdag 5 november 2005 15:24 schreef Monidique het volgende:
[..]
Vooralsnog blijkt het tegendeel.
angst. anderen lossen dat wel voor je op.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:23 schreef Monidique het volgende:
[..]
Mogelijk. Onwaarschijnlijk, maar mogelijk.
Angst: Dat beaam ik.
Ongewassenheid: Op het moment klopt dit.
Armoede: Relatief en ik durf wel te zeggen dat daar geen sprake van is.
Bagatellisatie op de verkeerde momenten: Oneens. Realisme wanneer het nodig is, zou ik eerder zeggen.
Nu is het volgens CNN weer rustig, er is een 'vredesmars', maar volgens mij stelt dat niets voor, te zien aan de hoeveelheid mensen.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:30 schreef Swetsenegger het volgende:
Maar wat is de huidige status nu in Parijs.
Ja, volkomen ontopic sorry...
quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:30 schreef Swetsenegger het volgende:
Maar wat is de huidige status nu in Parijs.
Ja, volkomen ontopic sorry...
Zijn CNN en BBC afgesloten?quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:33 schreef Evil_Jur het volgende:
Een beetje informatie over de huidige situatie zou ik ook wel fijn vinden, westerse media zijn hier moeilijk te bereiken dus voorlopig is fok mijn beste bron.
mja. dit is zoveel geklets in 1 zin dat ik er niet eens meer op wil reagerenquote:Op zaterdag 5 november 2005 15:28 schreef Monidique het volgende:
[..]
De reacties die ik in dit topic al krijg. Daarnaast de reacties op mijn geweldige topics.
Tekenend.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:34 schreef schanuleke het volgende:
[..]
mja. dit is zoveel geklets in 1 zin dat ik er niet eens meer op wil reageren
Tuurlijk niet, dit waait vanzelf weer over.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:31 schreef indahnesia.com het volgende:
Is het leger nu nog al niet ingezet?
Zolang ze weer terug roeien....quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:39 schreef popolon het volgende:
[..]
Tuurlijk niet, dit waait vanzelf weer over.
Rare TT trouwens, alsof er een bataljon Afrikanen even zijn komen oversteken om de boel in de hens te zetten.
goed voor de Franse autoindustrie en dus voor de werkgelegenheidquote:Op zaterdag 5 november 2005 15:40 schreef Frutsel het volgende:
Hoever laten die fransen het nog uitbreiden...
Weinig tot geen arrestaties en dagelijks honderden auto's in de fik...
Lekker dan als je karretje daar staat...
of je synagoge, of je huis, of je kleuterschool...quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:40 schreef Frutsel het volgende:
Hoever laten die fransen het nog uitbreiden...
Weinig tot geen arrestaties en dagelijks honderden auto's in de fik...
Lekker dan als je karretje daar staat...
Of je gehandicapte tante in een rolstoel.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:41 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
of je synagoge, of je huis, of je kleuterschool...
of een politieagent die met scherp beschoten wordtquote:Op zaterdag 5 november 2005 15:42 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Of je gehandicapte tante in een rolstoel.
quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:24 schreef Johan_de_With het volgende:
Ik geloof mijn ogen niet.
Een "opstand" dus inderdaad, burgeroorlog is wel wat veel gezegd om nog even terug te komen op die discussie (zeker omdat het hoofddoel van die rellende jongeren overheidsgebouwen en hulpverleners zijn, en geen specifieke bevolkingsgroep).quote:Says a French interior ministry official: "If these things continue and spread to places like Lyon, Toulouse and Strasbourg, we'll have a state of insurrection." If that happens, the real debate about how to integrate France's poor people will be postponed again. And the fire next time could be even worse.
Je bedoelt natuurlijk: Meteen een mooi excuus om islamieten voor de rest van hun leven in concentratiekampen te plaatsen.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:45 schreef McCarthy het volgende:
Meteen een mooi excuus om dat tuig voor de rest van hun leven in werkkampen te plaatsen.
BBC volledig, CNN komt zelden door de censuur heen, bijproductje van het geweldige communisme van Mao.quote:
nee, zit in Ivoorkustquote:Op zaterdag 5 november 2005 15:31 schreef indahnesia.com het volgende:
Is het leger nu nog al niet ingezet?
kan jij eens ophouden met je domme gelul over praktijken die absoluut niet vergelijkbaar zijn. gewoon lekker terug naar het land waar ze tijdens rellen keihard door hun kop worden geschotenen.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:48 schreef Monidique het volgende:
[..]
Je bedoelt natuurlijk: Meteen een mooi excuus om islamieten voor de rest van hun leven in concentratiekampen te plaatsen.
Wow, ik dacht dat ze die grote zenders nog wel toelieten, maar verkeerd gedacht.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:49 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
BBC volledig, CNN komt zelden door de censuur heen, bijproductje van het geweldige communisme van Mao.
Het gehele oeuvre van McCarthy in ogenschouw nemend, durf ik wel te concluderen dat hij dit bedoelt.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:51 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
kan jij eens ophouden met je domme gelul over praktijken die absoluut niet vergelijkbaar zijn.
Als ze terug moeten, gaan ze waarschijnlijk naar... Frankrijk.quote:gewoon lekker terug naar het land waar ze tijdens rellen keihard door hun kop worden geschotenen.
Dat schrijft hij niet? Je bent wel obsessief. Ik zou zeggen: eerder christenunie dan SP.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:48 schreef Monidique het volgende:
[..]
Je bedoelt natuurlijk: Meteen een mooi excuus om islamieten voor de rest van hun leven in concentratiekampen te plaatsen.
Heropvoedingskampen!quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:48 schreef Monidique het volgende:
[..]
Je bedoelt natuurlijk: Meteen een mooi excuus om islamieten voor de rest van hun leven in concentratiekampen te plaatsen.
Je hebt gelijk: eerder CU dan SP.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:52 schreef klez het volgende:
[..]
Dat schrijft hij niet? Je bent wel obsessief. Ik zou zeggen: eerder christenunie dan SP.
Natuurlijk niet! Dat deze rellen er zijn ligt aan de Koran, waarin wordt opgeroepen de ongelovigen geweldadig te bekeren en invalide vrouwen in de fik te steken.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:52 schreef Gia het volgende:
[..]
En dat het Moslims zijn is toch toeval?!
ach, even lijden om van grotere toekomstige problemen verlost te zijn.quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:34 schreef SCH het volgende:
Triest hoor: al die hormonale gedrochtjes hier die zo hopen op een burgeroorlog. Waanzinnig
Dan escaleert de boel, en sta je internationaal voor lulquote:Op zaterdag 5 november 2005 15:45 schreef McCarthy het volgende:
snap niet dat de politie niet me scherp schiet?
Denk niet dat je het politiek gezien overleeft.quote:Dan vallen er maar een paar doden hoor, niet te slap zijn. En als het dan escaleert zet je desnoods het leger in.
Meteen een mooi excuus om dat tuig voor de rest van hun leven in werkkampen te plaatsen.
Misschien word het tijd dat je eens een dagje vrij neemt van Fok. Continue mensen woorden in de mond leggen, en tegelijkertijd de vermoorde onschuld spelen...quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:52 schreef Monidique het volgende:
[..]
Je hebt gelijk: eerder CU dan SP.
denk het nietquote:Op zaterdag 5 november 2005 15:52 schreef Monidique het volgende:
Als ze terug moeten, gaan ze waarschijnlijk naar... Frankrijk.
land uit is ook goed hoor.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:48 schreef Monidique het volgende:
[..]
Je bedoelt natuurlijk: Meteen een mooi excuus om islamieten voor de rest van hun leven in concentratiekampen te plaatsen.
Staat dat in de Koran? Goh, wist ik niet! Heb toch regelmatig in dat boekje gekeken, maar nog nooit zoiets zien staan.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:53 schreef Monidique het volgende:
[..]
Natuurlijk niet! Dat deze rellen er zijn ligt aan de Koran, waarin wordt opgeroepen de ongelovigen geweldadig te bekeren en invalide vrouwen in de fik te steken.
Ik heb dat al eens vier dagen gedaan, dat was niet gezond.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:55 schreef klez het volgende:
[..]
Misschien word het tijd dat je eens een dagje vrij neemt van Fok.
Je moet doen waar je goed in bent, zei een of andere Griekse filosoof eens.quote:Continue mensen woorden in de mond leggen, en tegelijkertijd de vermoorde onschuld spelen...![]()
Dat denk ik dus ook, vele van die raddraaiers hebben waarschijnlijk gewoon de Franse nationaliteit, zijn 'r zelfs geboren.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:52 schreef Monidique het volgende:
Als ze terug moeten, gaan ze waarschijnlijk naar... Frankrijk.
Wen er maar aan, kakkerlakken zoals in Frankrijk heb je ook op FOK...quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:55 schreef klez het volgende:
[..]
Misschien word het tijd dat je eens een dagje vrij neemt van Fok. Continue mensen woorden in de mond leggen, en tegelijkertijd de vermoorde onschuld spelen...![]()
wow, zelfkennis, respect!quote:Op zaterdag 5 november 2005 14:58 schreef SCH het volgende:
[..]
Tuk zijn op polarisatie en confrontatie en geenszins zoeken naar een oplossing.
ze mogen ook vrijwillig vertrekken hoorquote:Op zaterdag 5 november 2005 14:40 schreef Monidique het volgende:
Ondertussen is dus gebleken dat dit topic er niet is om te praten over de rellen in Parijs, maar dat het een forum is geworden voor propagandisten die hopen dat door middel van een burgeroorlog eindelijk eens afgrekend kan worden met die minderheid van islamitische untermenschen, zoveel is wel duidelijk.
En de gewone burgers elke dag betalen voor die kneuzen...quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:56 schreef Gia het volgende:
[..]
Staat dat in de Koran? Goh, wist ik niet! Heb toch regelmatig in dat boekje gekeken, maar nog nooit zoiets zien staan.
Jij haalt erbij dat men Islamieten (zo noem je ze toch niet!) in concentratiekampen wil plaatsen.
Ik zeg gewoon dat we deze ontspoorde jongeren in heropvoedingsgestichten moeten douwen tot hun 23ste, minstens. En dan bij goed gedrag met een schone lei de maatschappij in. Als ze zich dan nog niet kunnen gedragen gewoon hoppa de bak in. Bij elk vergrijp de detentie-tijd verdubbelen.
Voor iemand die zo vaak op Fok! zit vind ik het soms wat magertjes.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:56 schreef Monidique het volgende:
Je moet doen waar je goed in bent, zei een of andere Griekse filosoof eens.
Ik heb het over internet, TV is allemaal van de staat. Één Engelstalige zender die niet veel meer doet dan vertellen waarom je Japanners moet haten. En dat is nog maar een klein voorbeeld van het gebrek aan vrijheid hier.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:51 schreef Monidique het volgende:
[..]
Wow, ik dacht dat ze die grote zenders nog wel toelieten, maar verkeerd gedacht.
Beter is: Waar je het best in bent. Dat hoeft dus niet per se goed te zijn.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:59 schreef klez het volgende:
[..]
Voor iemand die zo vaak op Fok! zit vind ik het soms wat magertjes.
Aight.quote:End of subject wat mij betreft.![]()
Ik heb nooit SP gestemd, nou goed, drie jaar geleden, maar dat was een fout.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:59 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Denk er nog maar eens over na volgende keer dat je SP stemt...
Sorry, ik zou niet weten wat.quote:Op zaterdag 5 november 2005 16:00 schreef Pietverdriet het volgende:
Monidique, dit is denk ik een mooi moment om wat over anne frank te zeggen, met een snik in je stem.
Doe es normaal. Dat die jongeren zo zijn geworden ligt wel voor een groot deel aan de opvoeding. Ik denk dat heropvoeding heel goed zou kunnen werken voor deze jongens. Haal ze uit die ghetto en geef ze een fatsoenlijke opvoeding met normen en waarden, zonder mogelijkheid om extremistisch te worden, zonder kans om geronseld te worden voor een of andere achterlijke Jihad.quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:58 schreef Frutsel het volgende:
[..]
En de gewone burgers elke dag betalen voor die kneuzen...
Een kogel is goedkoper...
Schokkend, niet, de realiteit van het reeel bestaand socialisme...quote:Op zaterdag 5 november 2005 15:51 schreef Monidique het volgende:
[..]
Wow, ik dacht dat ze die grote zenders nog wel toelieten, maar verkeerd gedacht.
Als het nog lang voortduurt, zeker weten dat ze in Brussel ook beginnen met relschoppen.quote:Vijf politieagenten gewond bij schermutseling in Schaarbeek
BRUSSEL 05/11 (BELGA) = Vijf politieagenten van de zone Brussel-Noord zijn zaterdagochtend gewond geraakt bij een vechtpartij in Schaarbeek. Dat werd zaterdag vernomen bij de politie. Een van de agenten zou twee dagen werkonbekwaam zijn. Zaterdagochtend merkte een politiepatrouille in Schaarbeek een individu op die tegen een wagen aan het plassen was. De politieagenten vroegen de man de wagen proper te maken. Daarop ontstond een meningsverschil.
Enkele jongeren kwamen uit een nabijgelegen café en provoceerden de agenten. Ze zouden ermee gedreigd hebben om rellen te starten zoals in Frankrijk als de politie niet zou vertrekken. Twee personen, onder wie de man die tegen het voertuig heeft geplast, werden opgepakt en zijn ter beschikking gesteld van het Brusselse parket.
Vertel, vertel!quote:Op zaterdag 5 november 2005 16:01 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Schokkend, niet, de realiteit van het reeel bestaand socialisme...
Dit is anders ook geen bezwaar voor je om ergens wat over te posten.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |