abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 14 november 2005 @ 13:41:28 #251
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_32256891
quote:
Lazovic moet vrezen na kopstoot grensrechter

Dankzo Lazovic mist het tweede play-offduel dat Servië en Montenegro woensdag speelt tegen Kroatie. De door Feyenoord verhuurde aanvaller wacht een forse schorsing.
Tijdens de 3-1 thuisoverwinning van zijn ploeg liep Lazovic tegen twee gele kaarten op. En nadat hij in de 74ste minuut zijn geelrode kaart kreeg voorgehouden, liep aanvoerder Lazovic naar de grensrechter, die hij vervolgens met een kopstoot tegen het gras werkte.

De tuchtcommissie van de Europese voetbalbond heeft nog geen straf uitgesproken, maar dat Lazovic een flinke tijd niet aan interlandvoetbal zal toekomen, lijkt zeer waarschijnlijk.

Overigens was hij niet de enige van zijn land die tegen een geelrode kaart opliep. Ook Bosko Jankovic moest van het veld en mist de return. Milos Krasic en Simon Vukcevic spelen eveneens niet mee tijdens de tweede wedstrijd, omdat zij opnieuw tegen een gele kaart waren opgelopen.
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
  maandag 14 november 2005 @ 14:24:20 #252
125565 Dorus_
brand goed.
pi_32257932
Jezusmina, als het geen theater van de grensrechter is geweest heb je toch echt een steekje los zitten...
Even geen signature.
pi_32258419
aanvoerder Lazovic S&M u21 neem ik aan?
pi_32258434
quote:
Dudek wil in januari weg bij Liverpool
Vorig seizoen won keeper Jurek Dudek met Liverpool de Champions League, maar sindsdien is hij steeds ongelukkiger geworden bij de Engelse club. Als er niets veranderd aan de huidige situatie, dan wil de Pool in januari vertrekken.

"Het is verschrikkelijk om niet te kunnen spelen terwijl je afgelopen seizoen de Champions League nog hebt gewonnen. Tot nu toe heb ik geconcentreerd naar mijn herstel toegewerkt maar nu ik fit ben wil ik mijn plek terug.", aldus Dudek.

Voordat dit seizoen begon liep de keeper een blessure aan zijn arm op, waardoor hij zijn basisplaats verloor aan José Reina. Hij kwam over van het Spaanse Villareal, zodat er geen plek meer was voor de Poolse keeper.

Verder is Dudek ook bang dat hij zijn plaats in het nationale elftal van Polen gaat verliezen: "De bondscoach heeft me verteld dat het erg moeilijk voor me wordt om bij de Poolse selectie te blijven als ik niet snel aan spelen toekom. Het missen van het WK zou een ramp voor me zijn. Als Benitez me een kans geeft zal ik hem pakken maar anders wil ik in januari weg."
Dudek terug als vervanger van lodewijks volgend seizoen!
pi_32258493
quote:
Op maandag 14 november 2005 14:42 schreef Erasmusch het volgende:
aanvoerder Lazovic S&M u21 neem ik aan?
Klopt.
That's all folks!
pi_32262678
quote:
Op maandag 14 november 2005 13:41 schreef FrankyMcG het volgende:

[..]

oh mijn god.
pi_32262717
quote:
Op maandag 14 november 2005 14:42 schreef Kaap het volgende:
Dudek terug als vervanger van lodewijks volgend seizoen!
Jammer voor Lodewijks, maar als Dudek interesse heeft
Ik heb veel respect voor Lodewijks, maar Dudek toch nog iets meer
  maandag 14 november 2005 @ 20:37:11 #258
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_32268634
quote:
14-11-2005: Kuijt: 'Elftal gaat zich irriteren aan egoïsme van Kalou'
[Bron: Sportweek / FR-Fans.nl]

Morgen verschijnt er in Sportweek een uitgebreid interview met Feyenoord spits Dirk Kuijt. Opmerkelijk is dat de aanvoerder van Feyenoord licht uithaalt naar zijn maatje Salomon Kalou. 'Salomon is wat egoïstischer geworden en een elftal gaat zich daaraan irriteren. Dat is een beetje een probleem aan het worden.'
Oei...
A.M.A.B
pi_32268730
Derksen zegt net dat ze Tiendalli gaan kopen
  maandag 14 november 2005 @ 20:43:16 #260
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_32268839
quote:
Op maandag 14 november 2005 20:40 schreef rotskibo het volgende:
Derksen zegt net dat ze Tiendalli gaan kopen
Weer een jood.
Gelukkig heeft Derksen het nooit bij het juiste eind...

Weet alleen dat Tiendalli bij Utrecht speelt op de rechtsbackpositie. Doet hij dat dan zo goed.
A.M.A.B
pi_32268878
Troubles met K2, hopen dat Kalou dan in de winterstop gehaald verkocht wordt voor een miljoentje of 8, onrust kunnen we niet echt gebruiken lijkt me...
pi_32269007
Teindalli zou ik een goede aankoop vinden. Talentvol en kan ook opbouwen.
  maandag 14 november 2005 @ 20:55:38 #263
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_32269085
Ik wil geen talentvolle spelers. Spelers die er gelijk staan zijn nodig...
A.M.A.B
  maandag 14 november 2005 @ 20:55:48 #264
30919 mitt
Michael Corleone
pi_32269089
Tiendalli speelt bij Utrecht als rechtshalf.

Lijkt me nou geen versterking voor Feyenoord.
Op dinsdag 9 september 2003 13:57 schreef Dr.Daggla het volgende:
[13:57:43] <@Daggla> ik weet ei'k ook niet wie corleone is.. Uit ER ofzo?
pi_32271177
Maar is eigenlijk een rechtsback
pi_32271650
Zegt al genoeg...
pi_32271806
Jong FC Den Bosch - Jong Feyenoord 1-3.

Qua spel was het niet veel, ploegen waren redelijk aan elkaar gewaagd. Allebei niet echt uitgespeelde kansen gehad. Maar Feyenoord scoort 3 x uit een stilstaande situatie (2 x corner 1x vrije trap) En Den Bosch scoort nadat de keeper de bal niet klem heeft na een schot.
pi_32282024
Tiendalli is inderdaad geen versterking voor jullie....

(maar wel de revelatie van dit seizoen bij Utrecht, op het middenveld.)
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_32282516
Een beetje vergelijkbaar met Bosschaart denk ik, goed bij Utrecht maar niet goed genoeg voor Feyenoord. Alhoewel, Ostlund op rechts is ook niet wat.
That's all folks!
pi_32286836
Hoe kun je nu al zeggen of iemand niet goed genoeg gaat worden voor de top? Die jongen is net 22 ofzo, Bosschaart is al 27 dacht ik.

Niet dat ik zo overtuigd ben hoor (zal de komende tijd eens op hem gaan letten), maar Tiendalli is nog jong en slechter dan Ostlund kan toch niet

Maar toch vreemd dat ze niet een snelle aanvallende rechtsback willen (type Trabelsi), want die zou in ons systeem veel beter functioneren.
pi_32288275
Het is natuurlijk afwachten hoe hij zich verder ontwikkelt, maar tot nu toe zie ik in Dwight niet meer dan een subtopper.
That's all folks!
pi_32288335
Tiendalli is 20 en ik ben het met Vaduz eens.
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
pi_32288420
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 15:50 schreef -Vaduz- het volgende:
Het is natuurlijk afwachten hoe hij zich verder ontwikkelt, maar tot nu toe zie ik in Dwight niet meer dan een subtopper.
En wat is Feyenoord dan ?

Top ?

Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_32288475
Die kant wil Feyenoord wel weer op.
That's all folks!
pi_32288507
Mogen ze wel wat betere spelers gaan kopen
Houd van een lijntje.
pi_32289243
Flikker op met die neus, liever Collen dan. Ik snap niet dat die Ostlund gewoon meespeelt bij Zweden, hebben ze daar geen fatsoenlijke verdedigers?
pi_32289474
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 15:50 schreef -Vaduz- het volgende:
Het is natuurlijk afwachten hoe hij zich verder ontwikkelt, maar tot nu toe zie ik in Dwight niet meer dan een subtopper.
Maar ongetwijfeld beter dan Ostlund...
I didn't lose my mind, it was mine to give away.
pi_32289673
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 16:42 schreef aldostuta het volgende:

[..]

Maar ongetwijfeld beter dan Ostlund...
Als we dat als criterium gaan gebruiken...
Collen trouwens 2x gescoord met Jong Feyenoord en Derijck eenmaal
pi_32289708
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 16:49 schreef Erasmusch het volgende:

[..]

Als we dat als criterium gaan gebruiken...
Dan is hij toch een versterking?
I didn't lose my mind, it was mine to give away.
pi_32289769
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 16:50 schreef aldostuta het volgende:

[..]

Dan is hij toch een versterking?
tov Ostlund wel. Maar nog steeds een subtopper.
  dinsdag 15 november 2005 @ 17:44:06 #281
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_32291064
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 15:56 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

En wat is Feyenoord dan ?

Top ?

Voorlopig staan ze anders op een topclub-waardige positie in de eredivisie. Zie niet in waarom Feyenoord geen topclub zou zijn .
2000 light years from home
pi_32291513
Feyenoord begint eigen dvd label
[ Feyenoord.nl ]


Met de uitgave van de dvd-set ‘Feyenoord Winnaar UEFA Cup 2001-2002’ lanceert Feyenoord haar eigen dvd-label. De titel van dit label is: Feyenoord Voor Altijd. Feyenoord is de eerste voetbalclub in Nederland die beschikt over een eigen dvd-label. De eerste DVD in de serie, getiteld ‘De cup die Feyenoord nooit kon winnen’, is vanaf 19 november verkrijgbaar.

De meest memorabele gebeurtenissen en de belangrijkste persoonlijkheden uit de geschiedenis van de Rotterdamse club zullen door middel van een bijzondere reeks van speciale dvd-edities op het label Feyenoord Voor Altijd worden vereeuwigd. Voor de totstandkoming van de titels in de serie wordt onderzoek gedaan onder supporters, die mede kunnen bepalen hoe de serie er uit zal gaan zien.

Voor de productie en marketing werkt Feyenoord opnieuw samen met de innovatieve multimedia maatschappij JG Entertainment waarmee onlangs een meerjarig contract werd afgesloten. JG Entertainment is ook verantwoordelijk voor de seizoensoverzichten van Feyenoord die na het einde van elk seizoen op de markt worden gebracht.

Naar aanleiding van de vele verzoeken om een dvd over de UEFA Cup overwinning van 2002 start het label Feyenoord Voor Altijd met een uitgebreide dubbel-dvd editie getiteld Feyenoord Winnaar UEFA Cup 2001-2002, De cup die Feyenoord nooit kon winnen. Op dit bijna 4 uur durende naslagwerk wordt op sfeervolle wijze teruggekeken op het complete UEFA Cup avontuur met alle hoogtepunten in de aanloop naar de overwinning, maar ook het verhaal achter de schermen en de complete NOS-registratie van de finale wedstrijd.

Dankzij deze unieke verzameling beeldmateriaal voor en achter de schermen, waaronder sfeerreportages, speciale wedstrijdsamenvattingen, de acties van de helden Bosvelt, Van Hooijdonk, Kalou, Tomasson en de debuterende Van Persie, beeldmateriaal door de spelers gefilmd, tientallen interviews, maar ook het feest in de kleedkamer en de badkuip, beleeft de liefhebber het UEFA Cup avontuur van dichtbij. Daarnaast blikt Bert van Marwijk terug en zijn de statistieken van de UEFA Cup uit dat jaar te zien.

De gelimiteerde uitgave is uitgevoerd met een luxe sleeve en is te koop voor een verkoopadviesprijs van ¤ 24,95 en is vanaf 19 november verkrijgbaar in de Feyenoord Fanshops, op www.feyenoord.nl de reguliere dvd-handel.
pi_32291547
Krupul

Een mede-supporter ontving onderstaand antwoord op de vraag waarom FC Antwerp niet mee kon doen aan een indoor soccer toernooi:

Met betreking tot uw vraag inzake deelname van FC Antwerp aan het Flanders Tarkett toernooi 2006 kunnen wij, na consultatie van onze collega's van de voetbalcel Antwerpen, uitsluitend een negatief advies terzake verstrekken.

Voetbalcel Antwerpen deelt mede dat FC Antwerp totaal ongeschikt is voor participatie aan dergelijk evenement.

De supportersschare die voor dit evenement gemakkelijk op 1500 man mag geschat worden staat synoniem voor algemene normvervaging.

FC Antwerp heeft supporters van bedenkelijk allooi waarbij overvloedig drank en drugsmisbruik en het daaraan gekoppeld gedrag ongetwijfeld tot problemen zullen leiden.

FC Antwerp kan, gelet op hun supporters en wat er aan krupul van Feyenoord uit Nederland meekomt, geen positieve bijdrage betekenen voor het Flanders Tarkett Soccer toernooi.

mvg,

Patrick Termont
Hoofdinspecteur van politie

Gepubliceerd op: 15 november 2005

bron: www.lunaticnews.nl
pi_32291870


Wat een lelijk stadion zeg
Houd van een lijntje.
  dinsdag 15 november 2005 @ 18:51:26 #285
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_32292921
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 18:13 schreef Erwtensoep het volgende:
[afbeelding][afbeelding]

Wat een lelijk stadion zeg
Het grote verschil is dat dit stadion er nooit komt, en dat jullie al jaren in een betonnen ufo spelen.

Dus wie kan er nu lachen..... ?
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
  dinsdag 15 november 2005 @ 19:11:05 #286
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_32293457
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 18:01 schreef Luni het volgende:
Krupul

Een mede-supporter ontving onderstaand antwoord op de vraag waarom FC Antwerp niet mee kon doen aan een indoor soccer toernooi:

Met betreking tot uw vraag inzake deelname van FC Antwerp aan het Flanders Tarkett toernooi 2006 kunnen wij, na consultatie van onze collega's van de voetbalcel Antwerpen, uitsluitend een negatief advies terzake verstrekken.

Voetbalcel Antwerpen deelt mede dat FC Antwerp totaal ongeschikt is voor participatie aan dergelijk evenement.

De supportersschare die voor dit evenement gemakkelijk op 1500 man mag geschat worden staat synoniem voor algemene normvervaging.

FC Antwerp heeft supporters van bedenkelijk allooi waarbij overvloedig drank en drugsmisbruik en het daaraan gekoppeld gedrag ongetwijfeld tot problemen zullen leiden.

FC Antwerp kan, gelet op hun supporters en wat er aan krupul van Feyenoord uit Nederland meekomt, geen positieve bijdrage betekenen voor het Flanders Tarkett Soccer toernooi.

mvg,

Patrick Termont
Hoofdinspecteur van politie

Gepubliceerd op: 15 november 2005

bron: www.lunaticnews.nl
Heerlijk.

Wij zijn krupul.
A.M.A.B
  dinsdag 15 november 2005 @ 19:12:18 #287
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_32293492
Zondag eindelijk een keertje binnen een half uur bij een wedstrijd van Feyenoord!
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
  dinsdag 15 november 2005 @ 19:17:16 #288
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_32293653
Veels te vroeg en ver weg voor mij. Kutduitsers...
A.M.A.B
  dinsdag 15 november 2005 @ 19:22:09 #289
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_32293816
quote:
FEYENOORD GHANA HOFLEVERANCIER GHANA ONDER 20
Feyenoords voetbalschool in Ghana begint steeds meer vruchten af te werpen. Nadat eerder al doelman Philemon Macarthy doordrong tot het nationale elftal, levert Feyenoord Fetteh nu liefst vier spelers aan de Ghanese selectie voor spelers tot 20 jaar, bekend als de 'Black Satellites'. Emmanuel Anarfi, Harrison Aful, Sheriff Dan-Ladi en Iddi Yakini gaan binnenkort deelnemen aan het West-Afrikaans Kampioenschap in het Nigeriaanse Abuja.
Zouden we die jongens ooit bij Feijenoord zien? Ik denk het niet...
A.M.A.B
pi_32294628
Tiendalli is niet voor niks bij Ajax vertrokken zonder contract. Lijkt me niet dat Feye daar veel beter van zal worden.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  dinsdag 15 november 2005 @ 19:56:29 #291
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_32294805
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 19:17 schreef Cart_man het volgende:
Veels te vroeg en ver weg voor mij. Kutduitsers...
Mietje!
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
pi_32295983
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 18:51 schreef FrankyMcG het volgende:

[..]

Het grote verschil is dat dit stadion er nooit komt, en dat jullie al jaren in een betonnen ufo spelen.

Dus wie kan er nu lachen..... ?
Ik hoop het voor je kerel

nou ja eigenlijk niet
Houd van een lijntje.
pi_32300981
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 19:12 schreef FrankyMcG het volgende:
Zondag eindelijk een keertje binnen een half uur bij een wedstrijd van Feyenoord!
Ik ook, zit in een hotel in Valkenburg
pi_32301288
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 19:56 schreef FrankyMcG het volgende:

[..]

Mietje!
Hehe ik mag lekker om 8.00 naar het Limburgse afdalen

Vorig jaar goed bevallen, nu weer! Gezellig tussen de limbo's En na afloop misschien nog ff een afzakkertje doen in het supportershome
"..and in my brain it's going wrong.."
  woensdag 16 november 2005 @ 00:09:40 #295
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_32302736
Tot zondag!

Wel een k*ttijd. Vooral voor de lui die vanuit Rijnmond komen...
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
  woensdag 16 november 2005 @ 00:11:04 #296
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_32302766
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 19:12 schreef FrankyMcG het volgende:
Zondag eindelijk een keertje binnen een half uur bij een wedstrijd van Feyenoord!
Support you're locals!
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
  woensdag 16 november 2005 @ 09:29:59 #297
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_32306524
quote:
By DAVE KIDD

CHELSEA have enquired about £12million Dutch striker Dirk Kuyt.

Blues boss Jose Mourinho sees the Feyenoord star as a possible replacement for Hernan Crespo.


Bron: The Sun
Mooi! Wat concurrentie zal hopelijk de prijs opdrijven.
A.M.A.B
pi_32306916
quote:
Op woensdag 16 november 2005 09:29 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Mooi! Wat concurrentie zal hopelijk de prijs opdrijven.
Hij wil zelf pas na dit seizoen weg.
  woensdag 16 november 2005 @ 10:00:05 #299
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_32307083
quote:
Op woensdag 16 november 2005 09:49 schreef Luni het volgende:

[..]

Hij wil zelf pas na dit seizoen weg.
Weet ik, Kuijt heeft dat gezegd ja. Feijenoord wil hem ook graag houden, maar weet dat ze hem kwijt zijn na dit seizoen. Kunnen Arsenal, Tottenham en Chelsea toch mooi in de zomer gaan bieden op hem.
A.M.A.B
  woensdag 16 november 2005 @ 10:15:05 #300
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_32307365
Bron: The Sun

Wat moet Chelsea nou met een werkspits als Kuyt als ze Drogba al hebben?
De bron zegt denk ik genoeg.

Vind Kuyt echt een spits voor Liverpool.
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')