Ik moet lachen, want in zekere zin ben je een béétje warm, buurman.quote:Op maandag 14 november 2005 09:33 schreef Parabola het volgende:
Is dat nou G.B.J. Hilterman, buuf?
Ga nou maar raden!quote:Op maandag 14 november 2005 10:59 schreef Gellius het volgende:
Mijnheer heeft zelgs grote plannen met de wereld, lijkt het wel.
[afbeelding]..
Niet huilen, je denkt het goed, Gellius.quote:Op maandag 14 november 2005 12:39 schreef Gellius het volgende:
Oh ja, dat hoort zo hier. Hmz. Mijnheer is in zaken, denk ik.
Ha die Z! Goedemorgen.quote:Op woensdag 16 november 2005 09:57 schreef Z het volgende:
Of was het een tv-persoonlijkheid. Wat een raar woord is dat.
Ha, die Z.quote:Op woensdag 16 november 2005 10:12 schreef Z het volgende:
Ha die Tokay.
Meneer is dus bedenker van één of ander consumptieproduct waar hij z'n naam aan verbonden heeft en wat wereldwijd verkrijgbaar is. Is het meneer Milky Way? Of is één van de M-en in M&M's?
Neen! Hoe kóm je er op!quote:Op woensdag 16 november 2005 10:26 schreef Vliegvrager het volgende:
Ooooh, Dus dat is meneer Burger King
Altijd weet tricky, rhetorische vragen met een ontkenning erin. Voor je het weet zeg je het tegenovergestelde van wat je bedoelt en valt je gesprek dood. Ontwijkingstactiek dan maar:quote:Op woensdag 16 november 2005 10:30 schreef Tokay het volgende:
[..]
Neen! Hoe kóm je er op!
Meneer wàs wel een burger, maar zijn we dat goedbeschouwd niet allemaal, Vliegvrager?
Tja, nodig. Tussenplaatjes raden is hoe dan ook een nogal nodeloze bezigheid. Toch doen we dat zonder enige vorm van dwang.quote:
Helaas. Je kunt er níet tanken, buurman Gellius.quote:Op woensdag 16 november 2005 10:53 schreef Gellius het volgende:
Ah, mijnheer S. Eleven.
Inderdaad. Het is dan ook niet Walt Disney.quote:Op woensdag 16 november 2005 10:55 schreef Vliegvrager het volgende:
Toch?
Kijk, nu gaat het tenminste ergens over.quote:Het zou dus een wereldberoemde winkelketenmeneer kunnen zijn, waar je ook kan eten.
quote:Op woensdag 16 november 2005 11:29 schreef Vliegvrager het volgende:
Conrad Nicholson Hilton
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |