Ach, zo was het hier vroeger ook. Was de man ook het belangrijkste en konden jongemannen ook doen wat ze wilden. Dus die lui liggen gewoon achter.quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:05 schreef schanuleke het volgende:
de islam heeft er natuurlijk wel wat mee te maken, maar zijdelings. oa de islam heeft deze jongens gemaakt tot wat ze zijn.
heeft u ooit van de term 'prinsjes' gehoord? de islam plaatst jonge mannen op een voetstuk. mannen krijgen alle macht en alle kansen. als ze het dan niet waar kunnen maken gaan ze maar moorden en verkrachten en gehandicapten in de brand steken
u zegt het een beetje grof, maar daar komt het wel op neer.quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:01 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
nee dat zeg ik. als het vrouwen waren geweest was er allang een ongestelde kut die op het rode knopje had gedrukt. meermaals zelfs.
vroegahquote:Op vrijdag 4 november 2005 17:06 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ach, zo was het hier vroeger ook. Was de man ook het belangrijkste en konden jongemannen ook doen wat ze wilden. Dus die lui liggen gewoon achter.
maar nu niet meer, al heel lang niet meer.quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:06 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ach, zo was het hier vroeger ook.
dat wisten we al, maar dat mogen we niet zeggenquote:Was de man ook het belangrijkste en konden jongemannen ook doen wat ze wilden. Dus die lui liggen gewoon achter.
Ik weet niet om welke Pim het hier precies gaat, die ene die gewaarschuwd heeft voor de radicale Islam en keer op keer weer gelijk krijgt? Ik denk dat die zich al meerdere keren heeft omgedraaid. Maar erg relevant lijkt me dat in deze discussie niet.quote:Op vrijdag 4 november 2005 16:51 schreef Zemi77 het volgende:
[..]
Dus jij beweert ook dat de daders zelf niet schuldig zijn, nee hen kun je niets verwijten, het ligt aan hun omgeving en hun religie, het ligt aan de sociale omstandigheden en aan hun religie. Oh ja voornamelijk hun religie. Dus om het probleem op te lossen moeten we niet de daders aanpakken, maar de religie.
Kansloos, Pim draait zich om in zijn graf![]()
Ik denk dat niemand hier zal beweren dat er mensen zijn die niet verantwoordelijk zijn voor hun eigen daden (geesteszieken daargelaten). De daders zijn verantwoordelijk en moeten opgepakt en berecht worden blablabla, etc. Nog meer open deuren die ik voor je moet intrappen? Dat zegt echter nog niks over de oorzaken van de rellen. Om een probleem op te kunnen lossen (en niet alleen de symptonen) dien je deze eerst goed te benoemen, ook al staan deze oorzaken jou misschien niet aan.quote:Mijn mening. Focus je op de daders en filter ze uit de samenleving. Iedereen is verantwoordelijk voor zijn eigen daden en zal daarop beoordeeld worden. Niet op zijn afkomst, sociale klasse, geslacht, uiterlijk of religie.
Zo werk ik niet graag met mannen. Als je met alleen maar met mannen werkt wordt je niet serieus genomen en het mikpunt van (seksuele) grapjes.quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:06 schreef schanuleke het volgende:
[..]
u zegt het een beetje grof, maar daar komt het wel op neer.
het is absoluut geen pretje om tussen alleen maar vrouwen te werken, zelfs niet als vrouw. als het afdelignshoofd ongesteld is is er meteen herrie in de tent
tussen alleen maar mannen werken is echter een hele verademing,. heerlijk
daar heb ik geen last van. mannen zijn veel voorspelbaarder, roddelen minder achter je rug enzo, doen gewoon hun werk en zeuren niet zo. als vrouw tussen de mannen kun je gewoon jezelf blijven, je hoeft je niet beter voor te doen dan je bent omdat je niet hoeft te concurreren met andere vrouwen. heerlijk!quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:09 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Zo werk ik niet graag met mannen. Als je met alleen maar met mannen werkt wordt je niet serieus genomen en het mikpunt van (seksuele) grapjes.
En dan daarna zeiken dat ik zo'n bitch ben.![]()
Dat jij je omhoogpijpt in je werk hoeft nog niet te zeggen dat ik dat ook ga doen.quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:13 schreef schanuleke het volgende:
[..]
daar heb ik geen last van. mannen zijn veel voorspelbaarder, roddelen minder achter je rug enzo, doen gewoon hun werk en zeuren niet zo. als vrouw tussen de mannen kun je gewoon jezelf blijven, je hoeft je niet beter voor te doen dan je bent omdat je niet hoeft te concurreren met andere vrouwen. heerlijk!
en die seksistische opmerkingen moet je maar even doorheen, dat hoort er nu eenmaal bij. die maken ze naar elkaar ook. ziet u het maar als een ontgroening. als je er eenmaal doorheen bent nemen ze je des te serieuzer, dan vinden ze je helemaal top.
in het werk waar ik werk is seksime allang niet meer zo groot als in het schoonmaakwerk wat jij doet.quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:09 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Zo werk ik niet graag met mannen. Als je met alleen maar met mannen werkt wordt je niet serieus genomen en het mikpunt van (seksuele) grapjes.
En dan daarna zeiken dat ik zo'n bitch ben.![]()
Je bent echt net een griet. Op een onbewaakt moment sla je toe en laat je je tanden zien. Vals, vals...quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:16 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
in het werk waar ik werk is seksime allang niet meer zo groot als in het schoonmaakwerk wat jij doet.
enkele steden. je kan googelen. of dit topic doorlezen.quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:18 schreef Bauhaus het volgende:
In hoeveel steden zijn er nu rellen ?
Dat lees ik nergens...
lol.quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:19 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Je bent echt net een griet. Op een onbewaakt moment sla je toe en laat je je tanden zien. Vals, vals...
Pas maar op jij, dat je niet ooit mijn patient wordt...![]()
nou nou. u hoeft niet meteen grof in de mond te worden. ik kan me niet herinneren u beledigd te hebbenquote:Op vrijdag 4 november 2005 17:16 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Dat jij je omhoogpijpt in je werk hoeft nog niet te zeggen dat ik dat ook ga doen.
hoe komt u daar nu weer bij? vrpouwen concurreren juist heel veel met elkaar. maar dan op alle gebieden behalve het werk zelf. wie er het mooiste uit ziet, wie door de baas het leukst gevonden word, dat soort dingen. allemaal jaloezie onder die vrouwen.quote:Verder concurreren vrouwen niet zo met elkaar, dat is meer iets voor mannen onderling.p
ze knijpen elkaar niet in de reet, hoe komt u daar nou weer bij? maar ze maken wel grove seksuele opmerkingen naar elkaar. maar niet over elkaar, gewoon om elkaar te schockeren,quote:En maken mannen seksuele opmerkingen naar elkaar toe, tot aan in elkaars reet knijpen aan toe?
nee, daar werk ik nietquote:Werk jij in de gay-bar ofzo?
En wat is jouw probleem, eerst normaal reageren, vervolgens niks en dan dit.quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:09 schreef Gia het volgende:
Mja, anders moet je je naam veranderen in Sweetgirly.![]()
Okay, iedereen weer ontopic graag!quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:24 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
En wat is jouw probleem, eerst normaal reageren, vervolgens niks en dan dit.
Kutcomplex zeker (en voorspelbaar.. gaap)![]()
Ciao!
http://www.nrc.nl/buitenland/artikel/1131084070595.htmlquote:PARIJS, 4 NOV. De rellen in Parijse voorsteden hebben ,,niets spontaans'' en worden ,,perfect georganiseerd''. Dat zei de Franse minister van Binnenlandse Zaken, Nicolas Sarkozy, na weer een onrustige nacht in Parijse voorsteden.
Voor de achtste achtereenvolgende nacht raakten jongeren in zo'n twintig voornamelijk noordoostelijke voorsteden van Parijs slaags met de politie. Ook buiten Parijs was het vannacht op een aantal plaatsen onrustig. Kleine groepen jongeren in Dijon, in Rouen en in de regio Bouches-du-Rhône in de buurt van Marseille raakten slaags met de politie. Maar die rellen bleven beperkt.
In Parijs was het volgens de politie vannacht iets rustiger dan in de nachten ervoor. Toch werden opnieuw honderden auto's in brand gestoken. Ook tientallen bussen brandden uit. De politie werd opnieuw enkele malen beschoten en er werden molotovcocktails gegooid. In Aulnay-sous-Bois ging een winkel in vlammen op. Negen mensen raakten licht gewond, 143 relschoppers zijn gearresteerd.
De rellen begonnen eind vorige week nadat twee jongens omkwamen door elektrocutie in een transformatorhuisje. Ze hadden zich daar verstopt voor de politie. Veel jongeren in de veelal arme buitenwijken gaven de politie de schuld van de dood van de jongens.
Een gisteren gepubliceerd voorlopig onderzoeksrapport pleit de politie vrij. Voorafgaand aan het incident was een groep jongeren slaags geraakt met de politie. Zes jongeren werden gearresteerd, waarna de politieagenten waren vertrokken. Later vluchtten drie jongens na een partijtje voetbal toen ze twee agenten zagen. Twee van de drie, een jongen van 15 uit Mauretanië en een van 17 uit Tunesië, verstopten zich in het transformatorhuisje. De twee negeerden de derde jongen (17 jaar en van Turkse komaf), die in het rapport wordt geciteerd en hen had gewaarschuwd.
Onduidelijk blijft waarom de jongens op de vlucht sloegen voor de agenten. De ouders hebben een aanklacht ingediend, waardoor er een justitieel onderzoek komt. ,,We willen dat de waarheid duidelijk wordt'', zei de vader van een van hen in een telefonisch interview met het persbureau AP. Volgens de vader gaat het niet om schadevergoeding. ,,We willen weten of er fouten zijn gemaakt door de veiligheidspolitie of niet.''
De regering ligt zwaar onder vuur omdat ze er niet in slaagt een einde aan de ongeregeldheden te maken. Het is nog niet duidelijk waarop Sarkozy zijn beschuldiging baseert dat de rellen niet spontaan zijn ontstaan. ,,Ik zal niet accepteren dat georganiseerde bendes in sommige buurten hun eigen wetten maken'', zei premier Dominique de Villepin gisteren in de Senaat. ,,Ik zal niet accepteren dat criminele netwerken en drugsdealers profiteren van de onrust.'' (AFP, AP, Reuters)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |