Hij is wigger?quote:Op vrijdag 4 november 2005 09:56 schreef Triangeljosti het volgende:
[..]
Waarom praat hij dan Surinaams?
Hey, nu heb ik ook een keer in OUD gepost.quote:Op vrijdag 4 november 2005 09:59 schreef Triangeljosti het volgende:
[..]
Had je mijn nichtje die vannacht geboren is al gezien?
Zwangerschap en Geboorte, deel 160
Ik wilde het net zeggenquote:Op vrijdag 4 november 2005 09:40 schreef MasterDisaster het volgende:
[..]
Zo'n oude bak verdient gewoon minstens 1 deuk
Wie zet er dan ook een hond achter het stuur.quote:
Volvo's zijn stoer. Verder is volvo het meest mannelijke merk. Van alle merken heeft volvo het hoogste percentage mannelijke bestuurders. Dus als jij volvo stom vind, ben jij ook stom. En een mietje. Een girley-man. Lekker puh.quote:
Een hummer is nog mannelijker, en denk dat het percentage vrouwen daarin lager ligt dan bij een volvo. (Ik wil wel cijfers zien eigenlijk.quote:Op vrijdag 4 november 2005 11:23 schreef rashudo het volgende:
[..]
Volvo's zijn stoer. Verder is volvo het meest mannelijke merk. Van alle merken heeft volvo het hoogste percentage mannelijke bestuurders. Dus als jij volvo stom vind, ben jij ook stom. En een mietje. Een girley-man. Lekker puh.
Hier in nederland hebben we geen hummers, en wat er in pseudo-SUV's rondrijdt zijn voor het merendeel overjarige teutebellen.quote:
Welles! Ik heb er genoeg zien rijden, ja de echte!quote:Op vrijdag 4 november 2005 11:34 schreef joshus_cat het volgende:
[..]
Hier in nederland hebben we geen hummers, en wat er in pseudo-SUV's rondrijdt zijn voor het merendeel overjarige teutebellen.
Ik durf te wedden dat jij zittend plast.quote:Op vrijdag 4 november 2005 11:27 schreef pc-fr34k het volgende:
[..]
Een hummer is nog mannelijker, en denk dat het percentage vrouwen daarin lager ligt dan bij een volvo. (Ik wil wel cijfers zien eigenlijk..)
Ik wou net zeggen... je ziet ze niet zo vaak als een Twingo nee...quote:Op vrijdag 4 november 2005 11:40 schreef pc-fr34k het volgende:
[..]
Welles! Ik heb er genoeg zien rijden, ja de echte!
Niet.quote:Op vrijdag 4 november 2005 11:47 schreef rashudo het volgende:
[..]
Ik durf te wedden dat jij zittend plast.
quote:Op maandag 14 november 2005 19:57 schreef Het_Biertje het volgende:
UPDATE
vandaag bijgeschreven 948 euro
![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |