Oh, heb ik niet veel gemist in dat kwartierquote:Op vrijdag 11 november 2005 18:32 schreef JohnDDD het volgende:
anyways vandaag...Tony en Victor hadden een gesprek. ze dachten beiden dat de moordenaar een vrouw moest zijn. Nicole hoorde alles. John ontvoerde Marlena. Tsja verder niets hoor.
quote:Op vrijdag 11 november 2005 19:08 schreef JohnDDD het volgende:
Volgende week in Days:
Een naaste van Bo is in levensgevaar
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Iemand plaatst een anonieme advertentie in de krant dat de identiteit van de moordenaar onthuld zal worden in het Horton CircusSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Life is the road
Now and forever
Wonderful journey
Richard Marx & Donna Lewis - At The Beginning
Gelukkig het is een foutje .. pffquote:Hope schrikt als ze hoort dat ze Bo Brady gaan begraven.
Roman word begraven.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 25% gewijzigd door lugum op 12-11-2005 16:11:41 ]Wat is het punt van een punt
Time and again I tell myself, I'll stay clean tonight
ow Patrick Brian?quote:Op zaterdag 12 november 2005 14:41 schreef JohnDDD het volgende:
De broer van Mimi is Patrick "Brian" Lockhart (en dan is er nog kleine Connor Lockhart)
Kleine Days-trivia trouwens:
Wat zijn de echte, volledige namen van Bonnie en Mimi? (Niet opzoeken graag)
Tja, ik zit niet altijd op FOK! Forumquote:Op zondag 13 november 2005 18:24 schreef MasterHarmony het volgende:
Jammer dat het hier zo stil is, Days is een geweldige show en ik ben echt mega fan, echt jammer dat er zo weinig animo voor is!
Nee dat snap ik, maar het blijft toch jammer!quote:Op zondag 13 november 2005 20:40 schreef -Marlii- het volgende:
[..]
Tja, ik zit niet altijd op FOK! ForumEn het is hier idd niet zo heel druk, maar niet iedereen die kijkt forumt ook
"kan je maandag om 4 uur? uhh nee dan moet ik dool kijkenquote:Op maandag 14 november 2005 14:39 schreef JohnDDD het volgende:
wie spreekt er dan ook om 4 uur bij de tandarts af
ik zorg er ook altijd voor dat ik nooit na drieën met mijn psych afspreek zodat ik iig niets mis
Als het echt niet andesr kan, spreek ik rond uur of 4 af .. anders doe ik het ook niet hoorquote:Op maandag 14 november 2005 22:52 schreef lugum het volgende:
[..]
"kan je maandag om 4 uur? uhh nee dan moet ik dool kijken"
dool is leuk maar ik lig er niet wakker van als ik het een keer mis.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |