Opmerking vooraf: vanaf nu zal ik geen transacties meer uitvoeren waarbij ik zelf moet berekenen hoeveel er van de partijen af gaan. Een voorbeeld daarvan is Tafkahs die zegt 10 op het CDA te willen ten koste van de SP of Lyrebird die zegt dat alles Wilders aangevuld met VVD naar het CDA maximaal moeten gaan. Dat is in beginsel niet mijn werk, maar jullie werk!Geen nieuwe spelers deze week.
Zakjapannertje heeft als koploper het meeste gewonnen. Dat mocht ook wel weer eens na 2 weken behoorlijk verlies, maar het maakt het er niet spannender op. Wat me verder opvalt is dat veruit de meeste mensen wel goed gegokt hebben deze week. Na een paar weken van matige winsten is het deze week weer eens meer dan 30 euro. Hulde daarvoor allen!
![]()
MrX heeft een nieuw dieptepunt bereikt. Via deze weg zou ik hem toch willen aansporen wat beter op te letten. Freako heeft ook eindelijk weer winst geboekt. Kennelijk kon het inderdaad niet lager voor hem.
![]()
De verandering per persoon ten opzichte van vorige week:
![]()
De totalen per persoon:
![]()
De verschillen per partij ten opzichte van vorige week:
![]()
De totale inleg van de partijen:
![]()
De inzetten per persoon: