Die kan je kopen op de marketquote:Op maandag 14 november 2005 17:55 schreef Maanvis het volgende:
Hoe train je die learning skills dan in godsnaam? In mijn skill training lijstje staat niets wat er op lijkt.
Ja ik heb het net gevondenquote:
Uhm, daar zou ik in het vervolg wel mee oppassenquote:Op maandag 14 november 2005 18:33 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Ja ik heb het net gevonden
Heb maar meteen alles gekocht wat ik kon leren, zijn allemaal skills die 14 minuten duren om te leren dus is opzich wel snel.
Nouuu dit zijn alleen maar de learning skills die ik kon kopen om je attributen op te hogen, geen specifieke skillsquote:Op maandag 14 november 2005 19:57 schreef PhaE het volgende:
[..]
Uhm, daar zou ik in het vervolg wel mee oppassen
Voordat je het weet heb je een skilltree van 200 skills waarvan je de helft nooit zal gebruiken...
Ennuh, naar level 1 is 14 minuten ja..
Naar level 5 ben je toch wat langer mee bezig
Zo heb ik een hoop gunnery skills op level 3 waar ik helemaal niets aan heb. Ben vooral gespecialiseerd in missiles (caldari he), dus tjah...
Op zich een goed plan, maar zoek een corporation uit.quote:Op dinsdag 15 november 2005 11:11 schreef papierclipje het volgende:
maar zoals ik al zei iemand nog hints?
Ketter!quote:Op dinsdag 15 november 2005 13:25 schreef papierclipje het volgende:
trouwens ik ben wel amarr maar ik vlieg minmatar
ongeveer even hard, even hard of harder?quote:Op dinsdag 15 november 2005 12:55 schreef JeeWeeJ het volgende:
Ja,de Osprey (en Scythe trouwens voor de minmatar onder ons) hebben leuke bonussen. Met cruiser skill op lvl 4 minen ze met 3 t2 mining lasers ongeveer even hard als een schip met 7 t2 miners. Echter gaat er gewoon niks boven een Apocalypse of een barge
Aangezien dit volledig skill afhankelijk is valt dit niet precies te zeggen. Als je in een scythe mined met minmatar cruiser op lvl 1 (bij wijze van spreken) is het logisch dat je in een ferox harder mined. Maar als voorbeeld: ik minde laatst met een corpmate van me (die alle mining skills op lvl 5 heeft) plagioclase. Hij in een apoc (8 lasers en dus max skills) ik in m'n scythe ( met 3 lasers en minmatar cruiser + mining + astrology op lvl 4). Hij haalde per cylce ~1900 plag d'r uit, ik ongeveer 1400.quote:Op donderdag 17 november 2005 00:36 schreef speedcore het volgende:
[..]
ongeveer even hard, even hard of harder?
ik heb een tijdje gemined met een osprey met 3 lvl 2 miners, maar heb toch het idee dat m`n ferox met 5 lvl 2 miners sneller gaat(alhoewel ik nu wel regelmatig een leeglopende capacitator heb )
Eehm,misschien wel qua CPU en power, maar er zitten maar 3 turretslots op.quote:Op donderdag 17 november 2005 12:55 schreef papierclipje het volgende:
ik heb binnenkort ook een scythe.. maar volgensmij kun je er met wat coprocessors best 4 lasers erop zetten toch? anyway ik ga toch uiteindelijk voor de mining barge...
T2 = Elitequote:Op donderdag 17 november 2005 20:02 schreef PhaE het volgende:
T2 mining barges?
Elite mining barges toch?
Hmm maakt weinig uit, dat wordt een stripmining frenzy
quote:Op donderdag 17 november 2005 20:45 schreef JeeWeeJ het volgende:
[..]
T2 = Elite
En ja, dat gestripmine ben ik ook bang voor. Het komt nu al geregeld voor dat ik een belt in warp die leeg is of waar alleen maar "knikkers" hangen.![]()
Ik heb er geen sceenie van, maar ga maar eens door caldari space vliegen (in the forge bijvoorbeeld), daar vliegen die gedrochten zat rond.quote:Op vrijdag 18 november 2005 10:08 schreef Maanvis het volgende:
Heeft iemand een screenshot van een obelisk? Lijkt me echt geweldig om te zien zo'n groot schip met 750000 m3 cargo capacity!
Bij deze:quote:Op vrijdag 18 november 2005 10:08 schreef Maanvis het volgende:
Heeft iemand een screenshot van een obelisk? Lijkt me echt geweldig om te zien zo'n groot schip met 750000 m3 cargo capacity!
Erhm, ik heb PRINC voorbij zien komen. Ik zelf zit in N-MNA, er is een nederlandse sub-corp van Arcane Industries (zijn pirates).quote:Op zaterdag 19 november 2005 00:31 schreef chojin het volgende:
kan iemand mij een lijst geven van de nederlandse coorps die er bestaan?
Go try it again!quote:Op zaterdag 19 november 2005 00:50 schreef Dr_Crouton het volgende:
Ik wil nog steeds spelen, maar sinds de spontane reboots tijdens de vluchten in de trial periode, zo'n jaar geleden, ben ik daar nog steeds bang voor. Lijkt me een geweldig spel.
De servers zullen wel stabiel zijn, maar met reboots bedoel ik dat mijn eigen pc tijdens het vliegen in het spel spontaan ging rebooten zonder enige waarschuwing.quote:Op zaterdag 19 november 2005 10:56 schreef JeeWeeJ het volgende:
[..]
Go try it again!
Server is vrij stabiel de laatste tijd, alleen in de drukke systemen wil het nog wel eens laggy zijn in de weekenden.
Een Hercules 9800XT met 256mb geheugen, wordt over een week 2 jaar. Heb een nieuwe fan+cooler bij moeten gooien omdat de orignele fan overleed, maar dat was maanden na de trial gebeurd.quote:Op zondag 20 november 2005 17:58 schreef JeeWeeJ het volgende:
Wat voor videokaart heb je dan? (hopelijk geen ATI uit de 7X00 serie)
Want met de laatste expansions zijn de eisen alleen maar hoger geworden
Ik wel, zo'n jaar geleden. Spontane reboots tijdens het vliegen. Had de nieuwste drivers, heb het spel opnieuw geïnstalleerd, niets hielp.quote:Op maandag 21 november 2005 04:17 schreef PhaE het volgende:
Kwou net zeggen, nooit problemen gehad!
Ati 9800 Pro 128 Mb hier, speel altijd op 1600*1200, fullscreen, antialiasing aan, nooit gezeik!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |