Nee, hij denkt... heb ik zo mijn best gedaan deze groep sportiever te krijgen deze dagen... gaat alles verloren met een feestjequote:Op dinsdag 1 november 2005 20:23 schreef Mike1964 het volgende:
Menno kijkt mij even te bedenkelijk, wat zal er in die jongen om gaan? Ik heb niet echt het idee dat hij hier blij mee is.
quote:Op dinsdag 1 november 2005 20:23 schreef Sonique het volgende:
Typisch talpa...
Weer worden die twee nichten (Gordon en Joling) door je strot geduwt, of je het wil of niet...
Wat een hoerenforum! Ik heb al een hoop hoerenforums gezien, echt waar, maar dit....quote:Op dinsdag 1 november 2005 20:23 schreef flugeltje het volgende:
Hebben we eindelijk een hoerenfeest, is fok traag
Zou ik ook doen, die lui staan al drie weken droog.quote:Op dinsdag 1 november 2005 20:22 schreef Rica het volgende:
Deze week staat in het teken van gezondheid en conditie opbouwen en wat doen ze bij de eerste aanblik van zuip en snoepwaar?
En wat kan ze toch lekker met dat kontje schudden he?quote:Op dinsdag 1 november 2005 20:24 schreef Pinball het volgende:
Heeej.. Lieske doet haar 3 seconden dansje weer even
Leuk toch beter dan een hangende chantalquote:Op dinsdag 1 november 2005 20:24 schreef Pinball het volgende:
Heeej.. Lieske doet haar 3 seconden dansje weer even
Net zo'n slappe hap als de bewoners dusquote:Op dinsdag 1 november 2005 20:25 schreef APK het volgende:
[..]
Zou ik ook doen, die lui staan al drie weken droog.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |