Je wilt niet weten hoe makkelijk ze in Duitsland briefjes schrijvenquote:Op dinsdag 1 november 2005 00:40 schreef abraham het volgende:
Moeten we niet naar het Duitse systeem waarin je gewoon naar je werk gaat tenzij je een verklaring hebt van een arts dat je ook echt ziek bent? Geen Krankenschein geen lui in bed hangen!
en dat is toch absoluut waar het allemaal om draait in het leven mensen!quote:Op dinsdag 1 november 2005 00:48 schreef abraham het volgende:
Daar gaat zo weer 3 % economische groei.
Niet te geloven...quote:Op dinsdag 1 november 2005 01:04 schreef Troeta het volgende:
zeg, waar maak je je druk om.
ik vind het heerlijk om af en toe even te spijbelen, gewoon omdat ik nog 2 uurtjes langer wil slapen of omdat ik lekker op de bank wil hangen.
Als er eens wat makkelijker gedaan werd over vrije dagen, dan pas mogen ze klagen.
ja perfect systeem, ik zie het al gebeuren dat iedereen met zijn griepje naar de huisarts moet voor een briefje. Tis nu al lastig om op normale termijn een afspraak met die man te maken, dan wordt het helemaal elende.quote:Op dinsdag 1 november 2005 01:07 schreef Libris het volgende:
[..]
Niet te geloven...
Niet naar je werk gaan omdat je lekker op de bank wil hangen. Hoop dat je baas dit leest.
Hier in Singapore hebben we ook dat Duitse systeem. Als je ziek bent moet je een bewijs bij de dokter halen. Goed systeem, zeer weinig verzuim![]()
In Nederland zijn de meeste huisartsen daar ook niet op berekend, als dat systeem hier ingevoerd zou worden is het misschien een maand wat lastiger om je ziek te melden maar daarna zal de gemiddelde huisarts wel snel een bewijsje schrijven verwacht ik zoquote:Op dinsdag 1 november 2005 01:09 schreef Dandelion het volgende:
[..]
ja perfect systeem, ik zie het al gebeuren dat iedereen met zijn griepje naar de huisarts moet voor een briefje. Tis nu al lastig om op normale termijn een afspraak met die man te maken, dan wordt het helemaal elende.
Mijn baas heeft niks te klagen, ik ben een harde werkerquote:Op dinsdag 1 november 2005 01:07 schreef Libris het volgende:
[..]
Niet te geloven...
Niet naar je werk gaan omdat je lekker op de bank wil hangen. Hoop dat je baas dit leest.
Hier in Singapore hebben we ook dat Duitse systeem. Als je ziek bent moet je een bewijs bij de dokter halen. Goed systeem, zeer weinig verzuim![]()
zoek een fatsoenlijke werkgever, bitchquote:Op dinsdag 1 november 2005 01:47 schreef Troeta het volgende:
[..]
Mijn baas heeft niks te klagen, ik ben een harde werker
Soms moet je gewoon aan jezelf denken en als je dan geen vrij kan krijgen, dan maar zo!
Wat een complete bullshit.quote:Op dinsdag 1 november 2005 00:40 schreef abraham het volgende:
Moeten we niet naar het Duitse systeem waarin je gewoon naar je werk gaat tenzij je een verklaring hebt van een arts dat je ook echt ziek bent? Geen Krankenschein geen lui in bed hangen!
Ik denk dat ze voorgedrukt klaar liggen. Lekkere uitbreiding van de bureaucratie, doe maar nietquote:Op dinsdag 1 november 2005 01:14 schreef Vava het volgende:
[..]
In Nederland zijn de meeste huisartsen daar ook niet op berekend, als dat systeem hier ingevoerd zou worden is het misschien een maand wat lastiger om je ziek te melden maar daarna zal de gemiddelde huisarts wel snel een bewijsje schrijven verwacht ik zo
precies.quote:Op dinsdag 1 november 2005 11:06 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Ik denk dat ze voorgedrukt klaar liggen. Lekkere uitbreiding van de bureaucratie, doe maar niet.
Hoe kom je erbij dat dat kan en mag?quote:Op dinsdag 1 november 2005 11:41 schreef nummer_zoveel het volgende:
Voor een griepje hoeft een dokter geen briefje te schrijven, maar langdurig zieken komen er soms toch wat makkelijk van af.
Belachelijk dat mensen weken thuis blijven omdat ze zeggen overspannen te zijn. Bij ons kan dat dus echt niet, dan komt de bedrijfsarts eens met je praten.
Heb je last van je rug? Neem fysiothearpie, dat is een verplichting. Of kom maar werken, maar dan aangepast werk. Bij ons vinden ze wel wat voor je.
Maar niet wekenlang met vage klachten thuishangen, dat kan echt niet.![]()
Ken iemand die dat doet.quote:Op dinsdag 1 november 2005 11:52 schreef Floripas het volgende:
[..]
Hoe kom je erbij dat dat kan en mag?
Maar het zorgt er ook voor dat mensen die twee dagen ziek zijn, de derde dag ook nog wel thuis blijven.quote:Op dinsdag 1 november 2005 12:07 schreef cinnamongirl het volgende:
Sommige bedrijven hebben een wachtdagen-regeling.
Dat houdt in dat je de eerste 2 ziekdagen geen salaris ontvangt. Blijf je erna ziek dan worden deze dagen wel uitbetaald.
Prima 'drempelsysteem' om de 'baaldagjesmensen' te ontmoedigen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |