Als je denkt dat Atletico met 1 doelpunt verschil gaat winnen kun je een leuke surewinst maken met grote inzetten.quote:Op zondag 30 oktober 2005 20:43 schreef Hork het volgende:
Iemand nog ideeen over Atletico-Villareal ?
Idd aardige odds .......toch maar gewoon 20 euro Atletico winst; Villareal doet het uit niet slecht dit seizoen.quote:Op zondag 30 oktober 2005 20:49 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Als je denkt dat Atletico met 1 doelpunt verschil gaat winnen kun je een leuke surewinst maken met grote inzetten.
3.60 (-1) voor 1, 3.15 voor X en 3.50 voor 2.
Ik heb nog een combo staan met Osasuna en Villareal. Ben benieuwd.quote:Op zondag 30 oktober 2005 20:54 schreef Hork het volgende:
[..]
Idd aardige odds .......toch maar gewoon 20 euro Atletico winst; Villareal doet het uit niet slecht dit seizoen.
Fenerbahce uit bij Schalke lijkt me weggegooid geld![]()
Osasuna..........redder van mijn zondagquote:Op zondag 30 oktober 2005 21:00 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Ik heb nog een combo staan met Osasuna en Villareal. Ben benieuwd.
Je kan hem trouwens kijken op CCTV5.
Live wedstrijden via Internet Streams #4 lees maar eens doorquote:Op zondag 30 oktober 2005 21:07 schreef Hork het volgende:
[..]
Osasuna..........redder van mijn zondag![]()
2005-10-30 16:30:32 N°24220929 28.30 Gewonnen : + 55.19 ¤
30-10-2005 17:00:00 Osasuna - Espanyol / 1X2 / Osasuna 1.95
Wat is CCTV5 ?
Bedankt voor je infoquote:Op zondag 30 oktober 2005 21:11 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Live wedstrijden via Internet Streams #4 lees maar eens doorof kijk hier
1-0 Atletico trouwens
Installatie stelt niets voor. Het is erg relaxed, net Barca gekeken, gisteren Tottenham - Arsenal. Vandaag werd zelfs Versatel kanalen gestreamd.quote:Op zondag 30 oktober 2005 21:30 schreef Hork het volgende:
[..]
Bedankt voor je info; installatie van software is zo te zien vereist .......
Soccerstand voldoet vooralsnog wel voor dit soort wedstrijden
waarom vraag je dit, man city is toch je tipquote:Op zondag 30 oktober 2005 22:06 schreef burberry het volgende:
morgen op man city spelen
of raden jullie het af ?
Huh toch wel gewoon 2-2 afgelopen..quote:Op zondag 30 oktober 2005 23:18 schreef VinnieJones het volgende:
89' Boavista 2 - 2 Sporting Lisbon
Helaas zal er zo een doelpun vallen..
Zit toch al niet mee de hele dag..
![]()
staat er bij.. 50 euro..quote:Op zondag 30 oktober 2005 23:30 schreef raz0r1986 het volgende:
wat was je inzet vinnie had handicap gedaan 1 euro x 6 euro maar ja helaas 0-2 toen werd het ineens 2-2 hehe..
quote:Op maandag 31 oktober 2005 01:02 schreef VinnieJones het volgende:
Hmmm
geven ze laatste kwartier gewoon een 2-0 voorsprong weg..
Dit is gewoon niet normaal meer..
Echt frusterend is dit..
Door dit soort geintjes kom ik nu elke keer op verlies..
Gister ook met NHL..Iedere tipster geeft m als favoriet..Staan ze 3-1 voor, geven ze het in de laatste momenten alsnog weg 3-5..
Waarom gebeurt er zoiets nooit in mijn voordeel![]()
Betting sucks !!!!![]()
joh ik maakte gisteren hetzelfde mee 3 euro@80euro maar ja als lissabon geen 0-2 voorsprongkan behouden weet ik het ook niet meerquote:Op zondag 30 oktober 2005 23:53 schreef VinnieJones het volgende:
[..]
staat er bij.. 50 euro..
Santos 2-0 HT
houden zo![]()
90. 2-1
slotfase.. spannend![]()
2-2 gefeliciteerd![]()
![]()
![]()
Ben je gek? Ajax is een dikke vette banker.quote:Op maandag 31 oktober 2005 10:23 schreef BliksemSchigt het volgende:
Wat een kutwedstrijden komende week
Chelsea is ook een banker.quote:Op maandag 31 oktober 2005 15:13 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ben je gek? Ajax is een dikke vette banker.
Schijnt nog uitgebreider te zijn....heb nu op e-bay voor £0.99 zo'n "abbo" gekocht....ben benieuwd...zal het wel ff laten wetenquote:
Ik durf er serieus geen geld op te zetten. Neem aan dat jij het ook niet serieus bedoelt.quote:Op maandag 31 oktober 2005 15:13 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ben je gek? Ajax is een dikke vette banker.
Kijk eens naar m'n bets. Ajax wint echt wel van die degradatiekandidaat uit Zwitserland.quote:Op maandag 31 oktober 2005 17:11 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Ik durf er serieus geen geld op te zetten. Neem aan dat jij het ook niet serieus bedoelt.
Tot nu toe Chelsea, Liverpool en Lyon. Zie verder echt bijster weinig, maar misschien dat ik nog wat doe met Barca, Real, Club Brugge, Porto oid. Zie het wel.
Op basis van die 1-6 van afgelopen weekendquote:Op maandag 31 oktober 2005 17:13 schreef cultheld het volgende:
[..]
Kijk eens naar m'n bets. Ajax wint echt wel van die degradatiekandidaat uit Zwitserland.
Arsenal is een topclub, maar zonder Henry geen topploeg.quote:Op maandag 31 oktober 2005 17:18 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Op basis van die 1-6 van afgelopen weekendArsenal heeft het moeilijk gehad tegen Thun, Sparta Praag had er geen kans en Ajax won ook niet zo overtuigend van ze.
Verder is de vorm van Ajax echt beneden peil en zie ik ze echt op het moment er niet 1,2,3 inleggen. Mijn teleurstelling zal alleen maar groter zijn mocht Ajax er niet winnen, wanneer ik er ook nog geld aan verlies.
wed liever niet op een club die niet kan scorenquote:Op maandag 31 oktober 2005 17:26 schreef cultheld het volgende:
[..]
Arsenal is een topclub, maar zonder Henry geen topploeg.
Sparta is ook gewoon brandhout.
Ajax zal zegevieren in Zwitserland met 0-1 of 0-2 en als ik een beetje geluk heb, dan scoort Ajax al in de eerste helft door een doelpunt van Babel of Sneijder.
Ajax wist niet te scoren tegen subtopper Heerenveen, maar Sneijder deed dan ook niet mee.
Als je niet wedt op Ajax, dan ben je een dief van je eigen portemonnee.
Dat is zo simpel redeneren. Als je zo redeneert, dan scoort Ajax dit seizoen dus niet meer.quote:Op maandag 31 oktober 2005 17:35 schreef raz0r1986 het volgende:
[..]
wed liever niet op een club die niet kan scorenals je al niet van degradatie kanidaat heracles kan winnen wat moet het dan wel niet worden tegen degradatie kanidaat fc thun
Blij dat je zoveel vertrouwen hebt in mijn club, misschien ben je dan toch voor de verkeerdequote:Op maandag 31 oktober 2005 17:26 schreef cultheld het volgende:
[..]
Arsenal is een topclub, maar zonder Henry geen topploeg.
Sparta is ook gewoon brandhout.
Ajax zal zegevieren in Zwitserland met 0-1 of 0-2 en als ik een beetje geluk heb, dan scoort Ajax al in de eerste helft door een doelpunt van Babel of Sneijder.
Ajax wist niet te scoren tegen subtopper Heerenveen, maar Sneijder deed dan ook niet mee.
Als je niet wedt op Ajax, dan ben je een dief van je eigen portemonnee.
dit is toch een eigen wed-forum? en anders is er altijd nog het BA-forum. ik zie niet in wat er nou eigenlijk schort aan fok-wedden op sport.quote:Op maandag 31 oktober 2005 18:40 schreef Jordi16 het volgende:
Zijn hier mensen misschien geinteresseerd in een "eigen" wed-forum ? Een vriend van mij werkt namelijk momenteel aan een heel simpel forummetje , en aangezien hij zelf ook meespeelt op betfair , dacht hij dat jullie er misschien wel interesse in hadden.
Van Unibet.com:quote:Op maandag 31 oktober 2005 18:44 schreef Da_Sandman het volgende:
Maar wat is dat handicap verhaal nou ?
quote:Handicap wedden, hoe werkt dat?
Unibet biedt handicap weddenschappen aan onder het menu "Handicap Lijst". In deze lijst zijn handicaps aan bepaalde deelnemers toegewezen.
Handicap weddenschappen kunnen zeer interessant zijn wanneer een deelnemer veel sterker wordt geacht dan zijn tegenstander. De handicap brengt de deelnemers in evenwicht en geeft de mogelijkheid om een betere notering te verkrijgen op een uitgesproken favoriet, en/of het vergroten van de kans om met een zwakkere tegenstander te winnen.
Wanneer een weddenschap is geplaatst op de wedstrijd Arsenal -1.5 tegen Derby +1.5 en de uitslag is 3-0, dan zal het volgende gebeuren: Weddenschappen op Arsenal zijn winnend en zullen uitbetaald worden want 3 min 1.5 = 1.5. Dat is dus nog 1.5 meer doelpunten dan Derby.
Jij redeneert ook erg simpel met je sneijder argument en dat sparta brandhout is (ajax speelde gelijk tegen dat brandhout, hieruit volgt..................quote:Op maandag 31 oktober 2005 17:38 schreef cultheld het volgende:
[..]
Dat is zo simpel redeneren. Als je zo redeneert, dan scoort Ajax dit seizoen dus niet meer.
ja. Dat gebeurt wel vaker, dat je dan hele rare odds hebt.quote:Op maandag 31 oktober 2005 19:02 schreef Apie74 het volgende:
Wie wed er hier wel eens op Oost europese clubs? Zou het kunnen zijn dat clubs (of spelers) uit deze landen vanwege een gebrek aan controle (en geld) op bookmakers kunnen inzetten om zo wat bij te verdienen?
En dat je dus 'rare' uitslagen kan verwachten?
Er is nog niet zolang geleden een wed-forum opgericht, maar dit sloeg niet genoeg aan..quote:Op maandag 31 oktober 2005 18:40 schreef Jordi16 het volgende:
Zijn hier mensen misschien geinteresseerd in een "eigen" wed-forum ? Een vriend van mij werkt namelijk momenteel aan een heel simpel forummetje , en aangezien hij zelf ook meespeelt op betfair , dacht hij dat jullie er misschien wel interesse in hadden.
Dat is een tijdje geleden al geprobeerd op sportwedden.tk, maar er was te weinig animo voor. Te weinig mensen die actief deelnemen of echt iets zinnings posten ipv hun picks achteraf. Denk dus niet dat het gaat werken, maar goed.....succes ermeequote:Op maandag 31 oktober 2005 18:40 schreef Jordi16 het volgende:
Zijn hier mensen misschien geinteresseerd in een "eigen" wed-forum ? Een vriend van mij werkt namelijk momenteel aan een heel simpel forummetje , en aangezien hij zelf ook meespeelt op betfair , dacht hij dat jullie er misschien wel interesse in hadden.
Haha check mijn post van gisteren of kijk anders op http://www.bethelp.nl/phpbb2quote:Op maandag 31 oktober 2005 18:40 schreef Jordi16 het volgende:
Zijn hier mensen misschien geinteresseerd in een "eigen" wed-forum ? Een vriend van mij werkt namelijk momenteel aan een heel simpel forummetje , en aangezien hij zelf ook meespeelt op betfair , dacht hij dat jullie er misschien wel interesse in hadden.
Mooi gemaakt forum.quote:Op maandag 31 oktober 2005 19:29 schreef Triep het volgende:
[..]
Haha check mijn post van gisteren of kijk anders op http://www.bethelp.nl/phpbb2
Misschien is er toch genoeg markt voor.....
Vooruit, ik ga mee, toch niks te doenquote:Op maandag 31 oktober 2005 20:52 schreef Boomlaars het volgende:
30 Euro op Man. City. vanavond @ 1.8
Aston Villa is hopeloos uit vorm en Man City speelt de laatste weken ijzersterk, + het thuisvoordeel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |