Ja, gekozen door de jury (die haar op de derde plek had staan.)quote:Op zaterdag 17 december 2005 23:21 schreef Maisnon het volgende:
maar ze is dus door?
Jij hebt toch ooit met je piano het bereik van alle kandidaten aan ons uit proberen te leggen?quote:Op zondag 18 december 2005 11:02 schreef Christine het volgende:
D'r makeup was een beetje overdone he. Maar verder was ze wel erg goed.
ohquote:Op zondag 18 december 2005 11:06 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
Jij hebt toch ooit met je piano het bereik van alle kandidaten aan ons uit proberen te leggen?
Doe je dat dit jaar weer?. Is leuk!
Dat was marky's conclusie waarschijnlijkquote:Op zondag 18 december 2005 11:11 schreef Tom_Tom- het volgende:
Jim ofzo.
quote:Op donderdag 11 september 2003 00:26 schreef marky het volgende:
[..]
Jim had tijdens Idols een bereik van 10 noten Hind van 11 en Yuli en Zosja 13 de andere zaten gelijk aan de 10 of eronder.
quote:
quote:Op zondag 18 december 2005 11:35 schreef Tom_Tom- het volgende:
iedereen is dat kind alweer vergeten..
quote:"Ik word gek. Wat moet ik met jou?", vraagt Babette zich af als ze oog in oog staat met de zeer muzikale Ellen.
“Afgestudeerd muziekdocent, studeert jazz en zang aan het conservatorium, je speelt piano, gitaar, dwarsfluit en zit in een funkband... Ik word gek, wat moet ik met jou?” roept Babette uit. “Luisteren en commentaar geven”, glimlacht Ellen.
Als ze haar liedje heeft gezongen, zegt Babette: “Qua zang zit je wel goed. Dat hoor ik meteen. Het is te gek en je hebt een enorm talent. Ik vind dat je een waanzinnig geluid hebt. Je bent je heel bewust van dat je dat kan. Dat komt er op allerlei manieren uit. Alleen er is iets dat me irriteert: het lijkt wel alsof je er geen lol in hebt. Je komt heel onverschillig over. Dat zeg ik express, omdat dat op televisie wordt uitvergroot en zoiets kan verkeerd opgevat worden.”
Ellen legt uit dat ze het eigenlijk vreselijk vindt om met de CD mee te zingen. “Misschien is dat het. Ik wil graag iets anders doen dan wat er nu op staat en ik vind dat best wel moeilijk.”
Babette zet de CD-speler uit en laat Ellen opnieuw zingen. “Ik snap het wel”, zegt ze na afloop. “Het wordt nu al beter. Blijft dat ik iets geslotens in je zie. Misschien is het wel je onzekerheid. Je mag je best wel iets breekbaarder opstellen. Dan komt het namelijk lieflijker over.”
Ellen vraagt hoe ze dat in het liedje kan verwerken. “Laat jezelf zien!”, adviseert Babette. “In plaats van heel technisch en verantwoord bezig zijn, wil ik Ellen zien. Gewoon puur als persoon. Dat zingen kun je wel, maar de zaken daar omheen worden nu belangrijk. Ga terug naar het meisje dat met een haarborstel voor de spiegel stond te zingen. Het moet geen afgetrainde zangerestrip worden.”
Ver?????? Die ligt er gelijk uit samen met Renskequote:Op maandag 19 december 2005 18:46 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Ik denk dat ze hiermee gewoon ff wou patsen..
zo van
"Behalve dat ik goed kan zingen heb k ook nog smaak in muziek"
Ik zie dr iig ver komen
quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 22:41 schreef Molluck het volgende:
[..]
Ze deed mij vooral denken aan de niet-crackhoer versie van Cindy Pielstroom (die is op zich niet lelijk, maar die heeft zo'n sleazy uitstraling)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |