quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 18:50 schreef Electro-Worm het volgende:
Dames en heren. Ik maak deze vast zodat de ander het niet meer hoeft te doen. Mirage, je mag deze sluiten of weg zetten maar als 27 vol is, wil je hem er dan weer opzetten ??
Greetszz EW
@Mirage.... denk je dat hij die monsterverhalen van je niet leest?quote:
Sh*t, ja........ Zal hem als ie wakker wordt vragen of ie dat nog even wilt corrigeren voor we weg gaan.quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 22:31 schreef BarraCupraCuda het volgende:
Ey EW!!!! WTF!!!!! WAAR IS GARY!!!???!!!
Moeder en zoon zijn over minder dan een uur verdwenenquote:Op zaterdag 29 oktober 2005 08:53 schreef Dromenvanger het volgende:
Goede morgen!!!!
Ahhh ik zie dat hier zoon en moeder ook aanwezig isGrappig!!!!!
Lekker dagje schijnt het te worden, buiten mooie lucht!! Denk dat ik ff foto's ga maken van de hemel, ziet er kleurrijk uit.
Tijd voor koffie nu en peukie en ik was meteen wakker, werd uit de slaap gerukt door dromen die heftig werden. Altijd hetzelfde maar het voordeel is dat ik nu wakker ben
Wat gaan jullie doen?quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 09:13 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Moeder en zoon zijn over minder dan een uur verdwenen
Dagje bij vrienden in Den Haag die ik met een beetje mazzel 2x per jaar zie. Was heerlijk gezelschap. Had pas in de gaten hoe zeer ik het nodig had toen we er waren. EW was er het liefst gebleven.quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 09:53 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Wat gaan jullie doen?
Ik was ff lopen met de hond en wassen en scheren. Mooie dag om eruit te gaan idd
Ik heb niet gelijk gepost toen ik wakker werd. Ik dacht dat ik om half 9 wakker was. Bleek half 8 te zijn.quote:Op zondag 30 oktober 2005 10:37 schreef Enyalius het volgende:
vroeg? ik was om half 9 wakker terwijl ik dacht dat het half 10 was
quote:Op zondag 30 oktober 2005 10:41 schreef Marietje_34 het volgende:
ik dacht net ook dat ik om 11 uur opstond, zie ik op teletekst dat t nog maar 10 uur was.
Zit nu ernstig te overwegen om nog een uurtje terug te gaan
Da´s vast heel goed voor jequote:Op zondag 30 oktober 2005 10:49 schreef Enyalius het volgende:
ik ben beetje doof van gisteravond. heb een concert dvd van Hammerfall zitten kijken...hard met koptelefoon op. me ouders hoorden een verdieping lager nog de muziek
ah ja, af en toe moet een mens even 'restylen'quote:Op zondag 30 oktober 2005 10:55 schreef nokwanda het volgende:
[..]Dat deed ik straks ook. Maar toen kreeg ik opeens in mijn hoofd dat ik vond dat mijn bed niet in een prettige positie stond. Voor ik het wist was ik mijn slaapkamermeubilair aan het verslepen. Ga daar zo ook eens poetsen.
Maar eerst eten. Eieren en witte bonen in tomatensaus en rijst. Ik kan me zo voorstellen dat veel mensen al bij de gedachte over hun nek gaan. Heb de laatste tijd weer de onweerstaanbar behoefte om dat zo ongeveer iedere dag te eten.
quote:Op zondag 30 oktober 2005 11:04 schreef Metro2005 het volgende:
Mogguh mensen![]()
Ik moet echt eens wat meer ontspannen, ik kon gisteravond amper in slaap komen, mijn gedachten waren echt superdruk.
Geen idee, druk weekje op mijn werk, tot 's avonds laat bezig geweest met mijn laptop ed. Ik denk dat het daarmee te maken heeft.quote:Op zondag 30 oktober 2005 11:10 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
goeiemorgen! hoe komt dat, dat je zulke drukke gedachten had?
* bookmarkedquote:Op zondag 30 oktober 2005 12:46 schreef Enyalius het volgende:
http://www.drachenhort.com/Katalog/katalog.html
WOW die heeft mooie dingen. zeker die drink hoornen en bekers gemaakt van hoornen
Is je drang dan zo groot?quote:Op zondag 30 oktober 2005 17:06 schreef coz het volgende:
aargh .. had ik eindelijk zo'n lekker uurtje over , kan ik hem besteden aan het bijlezen van alles wat er in twee dagen gepost is![]()
dat vraag ik mij nou altijd af als ik 15 potjes nagellak, 8 verschillende tinten lippenstift en een koffer poedertjes en kleurtjes waar je u tegen zegt bij medefemales in hun kast zie staan.quote:Op zondag 30 oktober 2005 16:49 schreef RSH11 het volgende:
Wat móét je d'rmee?
Ik heb ze ook. Gekregen enzo. Maar ik gebruik het niet.quote:Op zondag 30 oktober 2005 17:24 schreef Mirage het volgende:
[..]
dat vraag ik mij nou altijd af als ik 15 potjes nagellak, 8 verschillende tinten lippenstift en een koffer poedertjes en kleurtjes waar je u tegen zegt bij medefemales in hun kast zie staan.
om dat allemaal te lezen ?quote:
De wintertijd is toch de 'echte' tijd? Dan heeft dat afschaffen ook niet zoveel zin.quote:Op zondag 30 oktober 2005 18:50 schreef nokwanda het volgende:
pfff...... nog geen 7 uur en ik heb al zin om mijn bed in te kruipen. Dit is erg. Zal wel door het terugzetten van de klok komen. Hoop echt dat ze dat afschaffen.
Het een of het ander maakt me ook niks uit. Alleen om het half jaar de verandering irriteert me.quote:Op zondag 30 oktober 2005 18:54 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
De wintertijd is toch de 'echte' tijd? Dan heeft dat afschaffen ook niet zoveel zin.
Maar ik zit ook te knikkebollen achter de pc momenteel
Mij ook, temeer omdat het ook geen ene donder uitmaakt voor de energie rekening. Of je nou 's avonds je licht een uur eerder aandoet of 's ochtendsquote:Op zondag 30 oktober 2005 19:22 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Het een of het ander maakt me ook niks uit. Alleen om het half jaar de verandering irriteert me.
's avonds doe je toch kaarsjes aan !quote:Op zondag 30 oktober 2005 19:32 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Mij ook, temeer omdat het ook geen ene donder uitmaakt voor de energie rekening. Of je nou 's avonds je licht een uur eerder aandoet of 's ochtends
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |