quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:24 schreef teamlead het volgende:
[..]
Onze Hummie, die in Aalsmeer zijt
Uw BB worde geheiligd
Uw streams komen
Uw wil geschiede in het huis
zoals op internet
Geef ons heden onze dagelijkse streams
En vergeef ons onze tanja-haat
zoals ook wij aan anderen vergeven
en leidt ons niet naar RTL4
en verlos ons van de publieken
je kan mij neit vertellen dat er maar 1 iemadn daar zit die neit voor dat geld gaat.quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:26 schreef Bocaj het volgende:
Ing heeft wel gelijk... Menno speelt een spel! Onnatuurlijk!
Ingruid laat zich heel makkelijk beinvloeden door anderen. Dat is al een aantal keren eerder gebeurd. Als je een beetje op Ingrid inpraat, kun je haar zo een volgende nominatie aanpraten.quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:25 schreef style het volgende:
Ingrid weet niet eens wat er aan de hand is.
"Ik weet het niet, je bent gewoon een spel aan het spelen"
zolang ze niet praat, is er helemaal niks mis mee....quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:27 schreef tjCherryman het volgende:
Eigenlijk.... Ik ben geen ingrid Fan... maar.. lerkker figuurtje..humor... en een beetje dom... oja én blond... maar niet te beroerd om iets uit te praten... Wat is er ook alweer tegen? Kan iemand me opfrissen voordat ik ban haar ga dromen... ; -)
Okeeeeee dannnnnnnnnnnnnnnn.quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:26 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
eeeeegggggggggggggggggggg wellllllllllllllllllllllllllll![]()
quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:28 schreef versabommie het volgende:
dit menno bashen mag van mij doorgaan tot donderdag :
rob en menno op de bank, rob met zwaar overwicht pleite en alle bewoners knielen voor Menno
Ik vind het zo schattig als ze praat met haar duim nog in de mond.quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:27 schreef teamlead het volgende:
[..]
zolang ze niet praat, is er helemaal niks mis mee....
Wicked.....quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:28 schreef Wickedangel het volgende:
Wij posten al vrijwel de hele avond vrijwel identiek, Scan.
HELP
Ongelooflijk idd. Ik vind juist Ingrid in deze de zwakke, want ze praat dus echt niet voor zichzelf, ze heeft het alleen maar over de groep. Een simpele vraag van Menno: HOe ben ik nu anders dan? Daar kan Ingrid geen antwoord opgeven.quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:27 schreef style het volgende:
[..]
Hou nu toch een keer op. Je verdraait tot nu toe alle verhalen zodat ze negatief overkomen voor Menno.
Je vergeet blijkbaar dat wij zelf ook meekijken en weten dat het niet waar is wat je schrijft.
Ja!quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:24 schreef teamlead het volgende:
[..]
Onze Hummie, die in Aalsmeer zijt
Uw BB worde geheiligd
Uw streams komen
Uw wil geschiede in het huis
zoals op internet
Geef ons heden onze dagelijkse streams
En vergeef ons onze tanja-haat
zoals ook wij aan anderen vergeven
en leidt ons niet naar RTL4
en verlos ons van de publieken
zoiets?
ik ga het toch vragenquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:30 schreef versabommie het volgende:
Ik zou zo graag nu in de schoenen van Menno willen staan ...ik had die blonde teef echt heel duidelijk verteld dat ze zalf kon gaan kopen!
En Ingrid is helemaal zichzelf. Vormt geheel zelfstandig haar eigen mening en laat zich nooit door iemand omlullen. Zal ook nooit haar vrienden verraden. Nope! Heel verstandige en aardige meid die Ingrid, die zich totaal laat misleiden door die gemene Menno. Yepquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:27 schreef riri het volgende:
Ingrid zegt het goed,hij is zo met het winnen bezig dat hij zichzelf niet wil en kan zijn....dat winnen staat bij hem op de eerste plaats
Ingrid is heel onzeker en wilt erg graag in de groep blijvenquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:29 schreef Utwodublin het volgende:
[..]
Ongelooflijk idd. Ik vind juist Ingrid in deze de zwakke, want ze praat dus echt niet voor zichzelf, ze heeft het alleen maar over de groep. Een simpele vraag van Menno: HOe ben ik nu anders dan? Daar kan Ingrid geen antwoord opgeven.
quote:
quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:30 schreef Day het volgende:
[..]
En Ingrid is helemaal zichzelf. Vormt geheel zelfstandig haar eigen mening en laat zich nooit door iemand omlullen. Zal ook nooit haar vrienden verraden. Nope! Heel verstandige en aardige meid die Ingrid, die zich totaal laat misleiden door die gemene Menno. Yep![]()
als ik menno was geweest had ik der meteen verteld dat ze lekker meost opflikkeren. gare kanslooze sletquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:30 schreef versabommie het volgende:
Ik zou zo graag nu in de schoenen van Menno willen staan ...ik had die blonde teef echt heel duidelijk verteld dat ze zalf kon gaan kopen!
je bent te soft....... droog die poeperd in en soepel rammen die handelquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:31 schreef tjCherryman het volgende:
[..]
VasalineEn dan Brúút.... verder zeg ik niets ; -)
yeps!quote:
Knap dat je kunt volgen wat Ingrid zegt uuuh jaa ze zeggen roel zegt ze vinden nat zegtquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:29 schreef riri het volgende:
Goed zo Ingrid,je ziet het goed
Ik hou wel van wicked angelsquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:28 schreef Wickedangel het volgende:
Wij posten al vrijwel de hele avond vrijwel identiek, Scan.
HELP
Hij verzint zijn eigen streams, verdraait verhalen, alles om Menno maar te bashen.quote:
Ik denk óók aan mijzelf... maar als dat jou voorkeur is... een beetjer van dit?quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:31 schreef teamlead het volgende:
[..]
je bent te soft....... droog die poeperd in en soepel rammen die handel
quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:32 schreef tjCherryman het volgende:
[..]
Ik denk óók aan mijzelf... maar als dat jou voorkeur is... een beetjer van dit?![]()
Niet doenquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 00:33 schreef versabommie het volgende:
...gegarandeerd dat ik er 40 euro aan stemmen doorjaag om menno erin te houden !
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |