Moge dat duidelijk zijn.quote:Op woensdag 25 januari 2006 17:32 schreef Dos37 het volgende:
Vanavond winnen we even.
Dan is de eerste beker binnen.
quote:Man Utd (from): Van der Sar, Howard, Neville, Ferdinand, Brown, Silvestre, Vidic, Pique, Evra, Fletcher, Giggs, Richardson, Van Nistelrooy, Rooney, Saha, Rossi.
Blackburn (from): Friedel, Neill, Khizanishvili, Nelsen, Matteo, Bentley, Tugay, Savage, Pedersen, Kuqi, Enckelman, Emerton, Bellamy, Gray, Peter, Todd, Reid.
Volgens mij als Manchester vanavond wint dan is het zeker voor WIgan...quote:Op woensdag 25 januari 2006 17:48 schreef Ricky_ het volgende:
Speelt Wigan nu volgend seizoen Europees?
quote:Op woensdag 25 januari 2006 18:05 schreef Skwish het volgende:
[..]
Volgens mij als Manchester vanavond wint dan is het zeker voor WIgan...
Leuk voor Wiganquote:Op woensdag 25 januari 2006 18:05 schreef Skwish het volgende:
[..]
Volgens mij als Manchester vanavond wint dan is het zeker voor WIgan...
Slecht nieuws. Ik las dat Wigan de cup moet winnen om Europees te mogen spelen. Nu maar hopen dat ze Man Ure gewoon pakken in de finale.quote:Op woensdag 25 januari 2006 18:05 schreef Skwish het volgende:
[..]
Volgens mij als Manchester vanavond wint dan is het zeker voor WIgan...
quote:Op donderdag 26 januari 2006 12:45 schreef Barnet_Bee het volgende:
[..]
Slecht nieuws. Ik las dat Wigan de cup moet winnen om Europees te mogen spelen. Nu maar hopen dat ze Man Ure gewoon pakken in de finale.
quote:
quote:Op donderdag 26 januari 2006 12:53 schreef Doc het volgende:
[..]Of er Europees voetbal van afhangt of niet: je hoopt so wie so dat SCUM verliest - just liken any normal person would
quote:Op donderdag 26 januari 2006 12:45 schreef Barnet_Bee het volgende:
[..]
Slecht nieuws. Ik las dat Wigan de cup moet winnen om Europees te mogen spelen. Nu maar hopen dat ze Man Ure gewoon pakken in de finale.
Dat komt omdat de verliezers van de tweede cup van het land niet meer mogen deelnemen aan Europees voetbal. Als dit de FA Cup Final was geweest, was Wigan wel geplaatst.quote:Op donderdag 26 januari 2006 21:42 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
wrom ? eerst wat dat niet
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/funny_old_game/4650142.stmquote:
quote:Finale: De Zeeuw is klaar voor Van The Man
24/2/2006 10:33
Met Portsmouth behaalde Arjan de Zeeuw in 2003 het kampioenschap van de First Division, de League Cup moet de tweede grote prijs uit zijn loopbaan worden. Voetbal International blikt met de aanvoerder van Wigan Athletic vooruit op de finale van de League Cup tegen Manchester United, die komende zondag op het programma staat in het Millennium Stadium van Cardiff.
Kijkt er nog iemand op van de verrassende prestaties van Wigan Athletic dit seizoen?
'In het Premiership presteren we nog steeds ver boven verwachting. Daar houdt iedereen inmiddels wel rekening mee. Maar een finale hebben ze hier nog nooit meegemaakt; dit leeft ontzettend in de stad. Al weken worden we overladen met media-aandacht en sponsorverplichtingen.'
Hoe gaat de ploeg hiermee om?
'Tot voor kort was het vrij rustig binnen de groep, maar inmiddels begint het meer te kriebelen. Natuurlijk is de League Cup niet te vergelijken met de FA Cup, die teruggaat naar de grassroots van het voetbal. Maar voor ons is dit een heel nieuwe ervaring.'
'Behalve Stéphane Henchoz is er niemand bij ons die een finale heeft gespeeld. Het lijkt me heel bijzonder, zo vaak krijg je die kans niet. En bij ons is er ook het besef dat het winnen van de League Cup een Europees ticket oplevert.'
Hoe blik je terug op de voorgaande League Cup-duels?
'Trots, want kleintjes hebben we na de derde ronde niet meer gehad. Bolton Wanderers, Newcastle United en ook Arsenal in de returnwedstrijd voetbalden in vrijwel hun sterkste opstelling. De fans zijn sowieso al dolblij dat we in de finale staan, wij nog niet. Een finale telt alleen als je hem wint.'
Jullie tegenstander Manchester United heeft weinig goede ervaringen met dit toernooi.
'Als United draait, is het nog steeds een van de beste teams van Europa. In de competitie verloren we met 4-0 van ze, dat was een van onze slechtste wedstrijden. Maar dit is een finale, tijdens zo'n duel komt er heel veel extra energie los. Iedereen verwacht dat zij ons zullen kloppen. Daarentegen hoopt iedereen in Engeland, op de United-fans na, dat Wigan wint.'
Is het extra speciaal voor jou dat je zondag twee landgenoten treft?
'Sowieso is het leuk dat Ruud van Nistelrooy en ik eindelijk tegen elkaar voetballen. In al die jaren is dat pas twee keer voorgekomen; bijna altijd ontbrak een van ons. Grappig is dat hij míj erop wees dat we ook in Nederland ooit tegen elkaar hebben gespeeld; ik zat nog bij Telstar, hij bij FC Den Bosch. Het mag duidelijk zijn dat hem afstoppen heel moeilijk is. Hij voetbalt altijd op de randje van buitenspel, is een sterk aanspeelpunt en dan komt Wayne Rooney nog eens bijsluiten… Vreselijk lastig voor een verdediging.'
is logisch.quote:
Oh fuck ja. Natuurlijk, de winnaar krijg europees voetbal.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 13:13 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
is logisch.
Ik ga er niet vanuit maar stel dat Arsenal geen CL haalt,ik hou er geen rekening mee maar het kan gebeuren.
Weet je wat er dan gebeurt als Wigan de LC wint en een andere club als Chelsea of Liverpool de FAC wint....
En ze zouden zomaar 6e kunnen worden,dan ben je de lul met dat scenario.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 13:19 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Oh fuck ja. Natuurlijk, de winnaar krijg europees voetbal.
Maar Arsenal wordt toch sowieso 5de en dus sowieso UEFA Cup toch?
Ain't we all, ain't we all ...quote:Op vrijdag 24 februari 2006 15:03 schreef Barnet_Bee het volgende:
Je bent gewoon stiekem een Man. Utd fan
quote:
Die mocht vogelvrij op de rand 16 aanleggenquote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |