Ben ik het op zich helemaal mee eens. Maar ik ben wel van mening dat Ajax steeds verder van het voetballende vlak wegglijd. John Jaakke hebben we nog niet op een gedurfde zet kunnen betrappen, en ik kan me voorstellen dat het voor Nuninga ongelovelijk frustrerend is om te werken met iemand die weinig tot geen binding heeft met het voetbal. Feit blijft dat de organisatie vanaf het vertrek van Van Gaal ronduit belabberd is geweest. Feit is ook dat we dat steeds meer gaan merken in de prestaties van het team.quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 11:54 schreef twi het volgende:
[..]
Op zich een aardig stuk, maar zoals zo vaak zijn er gewoon geen alternatieven. Sorry, maar iemand die opstapt als bestuurslid vind ik niet van genoeg ballen getuigen om ook daadwerkelijk voorzitter te worden. Bovendien blijkt uit dit stuk dat hij Arie van Eijden hoger heeft zitten dan die cricketer. Nog geen paar maanden geleden was iedereen beter dan Arie en hij is nog niet weg of er beginnen alweer mensen terug te denken aan hoe goed het wel niet was toen hij Algemeen Directeur was. Eerst uitkotsen, daarna ophemelen. Past prima in het rijtje thuis:
- Ibrahimovic
- Adriaanse
- Van der Vaart
- De Ridder
- Mido
en daar komen binnenkort nog wel anderen bij, wellicht Rosenberg zodra hij vertrekt en begint te scoren.
			
			
			
			het lijkt me niet dat AZ nog een verdediger nodig heeft.quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 11:58 schreef sweet_love het volgende:
[..]
De kwaliteiten van deze topverdediger zijn nog veel belangerijker natuurlijk. Ervaring en leiderschap vind je bij elke subtopper in Nederland ook wel.
Vreemd bericht dit trouwens, want volgens mij kan AZ hem ook wel betalen. Feyenoord alleen als ze K2 verkopen.
			
			
			
			
			
			
			
			Dat heeft niks te maken met het geluk hoor, maar als je bijna elk seizoen meestal 6 punten pakt tegen Ajax valt er ook voor ons niet veel eer meer te behalen. We wennen eraan om van jullie te winnen.quote:Op maandag 24 oktober 2005 22:10 schreef Nashje het volgende:
Zo, internet doet het weer gelukkig.
Weinig psv'ers hebben me na zondag trollend aangesproken. Toch een heel stuk minder dan andere jaren. Ze weten zelf dondersgoed dat ze ontiegelijke ontiegelijke ontiegelijke geluk hebben gehad.
Moet psv nog tegen Sparta? Go Rachid Go Rachid dan maar.
			
			
			
			Overdrijven is ook een vak he!quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 12:13 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Dat heeft niks te maken met het geluk hoor, maar als je bijna elk seizoen meestal 6 punten pakt tegen Ajax valt er ook voor ons niet veel eer meer te behalen. We wennen eraan om van jullie te winnen.
			
			
			
			Oh, pak je daar ook punten voor de competitie dan?quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 12:23 schreef Robar het volgende:
[..]
Overdrijven is ook een vak he!
*JC schaal*
Of telt dat nu opeens niet mee
			
			
			
			Toch is achterin wel degelijk een probleem, als je ziet hoeveel goals we tegen hebben gehad. We hebben bijvoorbeeld 15 goals gemaakt, en 11 tegen geloof ik. In een kampioensseizoen zaten we daar in maart nog niet op.quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 12:12 schreef Everett het volgende:
Het probleem van Ajax ligt niet echt achterin
Ik denk dat spelers als Sarpong, Goossens en Anita sinds U17 gewoon zo opgehemeld zijn dat heel Nederland denkt dat ze al klaar zijn voor het grote werk. Dat een speler als Boerrigter op de bank zit bij Ajax 1 en niet Goossens wil denk ik wel genoeg zeggen over 't feit dat Goossens nog niet klaar is en nog wel een jaar of twee nodig zal hebben. Het is echt niet zo dat je gewoon zonder enig risico een jeugdspeler in kan brengen. Boerrigter kan inderdaad wel eens een keer gebracht worden. Het liefst als basisspeler, zodat hij altijd gewisseld kan worden, dat ben ik met je eens.quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 12:12 schreef frenzy2003 het volgende:
verder nog ff een reactie op een post van de vorige pagina. ik vind dat als aissati bij psv kan invallen in San Siro door gebrek aan spitsen,dan kan een jongen als john goossens ook zeker debuteren bij ajax door gebrek aan ajax kwaliteit in de spits
Natuurlijk, dat kan ik me voorstellen. Zo denken wij ook over wedstrijden tegen Feyenoord, een slippertje her en der kan helaas gebeuren. Maar wat ik dan niet begrijp is dan dat PSV'ers zulke reacties plaatsen tussen het gecalimero door dat Ajacieden arrogant zijn. Kan jij me dat misschien uitleggen? Want hier druipt de arrogantie toch ook vanaf, of niet?quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 12:13 schreef Zwansen het volgende:
Dat heeft niks te maken met het geluk hoor, maar als je bijna elk seizoen meestal 6 punten pakt tegen Ajax valt er ook voor ons niet veel eer meer te behalen. We wennen eraan om van jullie te winnen.
			
			
			
			Neuh, maar je vergeet alleen dat PSV pas geleden nog verloren heeft van Ajax.quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 12:25 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Oh, pak je daar ook punten voor de competitie dan?
			
			
			
			Ach, als ik eerlijk ben kunnen die onbenullige overwinningen me gestolen worden. Wat boeit mij het wanneer we winnen in de strijd om een kutprijs, of wanneer we eens een keertje winnen voor de beker. Ik wil verdomme punten pakken tegen PSV in de competitie. Het is beschamend genoeg dat we uit al 11 keer op rij niet hebben kunnen winnen, dan geven we ook nog eens ons thuisvoordeel prijs omdat we nauwelijks weten te winnen in eigen huis?quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 12:29 schreef Robar het volgende:
[..]
Neuh, maar je vergeet alleen dat PSV pas geleden nog verloren heeft van Ajax.
Dus gewent raken aan winnen is een overdrijving!
			
			
			
			Amen!quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 12:34 schreef twi het volgende:
[..]
Ach, als ik eerlijk ben kunnen die onbenullige overwinningen me gestolen worden. Wat boeit mij het wanneer we winnen in de strijd om een kutprijs, of wanneer we eens een keertje winnen voor de beker. Ik wil verdomme punten pakken tegen PSV in de competitie. Het is beschamend genoeg dat we uit al 11 keer op rij niet hebben kunnen winnen, dan geven we ook nog eens ons thuisvoordeel prijs omdat we nauwelijks weten te winnen in eigen huis?
Het is leuk als je een vriendschappelijk potje kan winnen, maar ik win liever wanneer het er echt toe doet.
			
			
			
			Het gaat me ook niet om de JC schaal op zich, maar het gaat me om het feit dat Ajax weldegelijk van PSV gewonnen heeft dit seizoen. En dan kun je zeggen dat het er in die wedstrijd niet om gaat, PSV heeft Ajax iig niet laten winnen. Ze hebben er zelfs alles aan gedaan om te winnen van Ajax, alleen ze zijn toen weggespeeld. OK, ik win ook veel liever in de competitie, maar het is wel degelijk een wedstrijd op niveau gespeeld. Een goede krachtmeting waar Ajax toen als winnaar uitkwam.quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 12:34 schreef twi het volgende:
[..]
Ach, als ik eerlijk ben kunnen die onbenullige overwinningen me gestolen worden. Wat boeit mij het wanneer we winnen in de strijd om een kutprijs, of wanneer we eens een keertje winnen voor de beker. Ik wil verdomme punten pakken tegen PSV in de competitie. Het is beschamend genoeg dat we uit al 11 keer op rij niet hebben kunnen winnen, dan geven we ook nog eens ons thuisvoordeel prijs omdat we nauwelijks weten te winnen in eigen huis?
Het is leuk als je een vriendschappelijk potje kan winnen, maar ik win liever wanneer het er echt toe doet.
			
			
			
			Ik was er toen ook heel blij mee. Maar we kopen er nu geen flikker voor...quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 12:40 schreef Robar het volgende:
[..]
Het gaat me ook niet om de JC schaal op zich, maar het gaat me om het feit dat Ajax weldegelijk van PSV gewonnen heeft dit seizoen. En dan kun je zeggen dat het er in die wedstrijd niet om gaat, PSV heeft Ajax iig niet laten winnen. Ze hebben er zelfs alles aan gedaan om te winnen van Ajax, alleen ze zijn toen weggespeeld. OK, ik win ook veel liever in de competitie, maar het is wel degelijk een wedstrijd op niveau gespeeld. Een goede krachtmeting waar Ajax toen als winnaar uitkwam.
			
			
			
			Ja die was ook enigszins arrogant, maar dat was dan ook een antwoord op een belachelijke post...quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 12:29 schreef twi het volgende:
Natuurlijk, dat kan ik me voorstellen. Zo denken wij ook over wedstrijden tegen Feyenoord, een slippertje her en der kan helaas gebeuren. Maar wat ik dan niet begrijp is dan dat PSV'ers zulke reacties plaatsen tussen het gecalimero door dat Ajacieden arrogant zijn. Kan jij me dat misschien uitleggen? Want hier druipt de arrogantie toch ook vanaf, of niet?
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Da's allemaal heel leuk, maar ik ben Ajax supporter. Ik ga echt niet stil in een hoekje zitten omdat we toevallig vijfde staan en het gaat niet zo goed. Ik ben arrogant over Ajax en blijf arrogant over Ajax, alhoewel ik zeker wel redelijk objectief en kritisch kan zijn. Mensen die alleen dingen roepen wanneer het goed gaat, da's niet mijn stijl. Bovendien irriteren supporters van PSV en Feyenoord zich eraan, dus dan doen we het alleen maar meer.quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 13:09 schreef sweet_love het volgende:
@Twi : het verschil is dat PSVers alleen "arrogant" zijn als ze daar het recht toe hebben. PSV is momenteel beter en stabieler dan Ajax, dat kan gewoon niemand ontkennen. Als PSV vijfde had gestaan en Ajax eerste dan had geen enkele PSVer geroepen dat ze de beste van Nederland waren. Maar veel Ajaxfans in mijn omgeving zijn er gewoon van overtuigd dat ze kampioen worden en met afstand de beste van Nederland zijn, en sterker nog : er zijn er zelfs een paar die durven te beweren dat Ajax met een goede spits de champions league zal winnen. Het verschil dus : PSVers en Feyenoorders roepen alleen dat ze de beste zijn als ze dat ook echt zijn, bij Ajax roepen ze het nog tegen beter weten in nog als ze zesde staan en met 4-0 van PSV verliezen.
			
			
			
			Het onderbreekt de overwinningsreeks van PSVquote:Op dinsdag 25 oktober 2005 12:45 schreef D1 het volgende:
[..]
Ik was er toen ook heel blij mee. Maar we kopen er nu geen flikker voor...![]()
			
			
			
			quote:Nigel de Jong: "Niets gehoord van HSV"
Ajacied Nigel de Jong laat op de website Dipo.tv weten dat hij nog niets heeft gehoord van Hamburger SV, de club van zijn collega-internationals Rafael van der Vaart en Khalid Boulahrouz. In de media werd de middenvelder onlangs met HSV in verband gebracht, maar De Jong zegt van niets te weten.
"Ik heb er niets van gehoord", vertelt de Amsterdammer, wiens contract bij Ajax aan het eind van het seizoen afloopt. "Ze hebben mij niet benaderd, ik heb het vernomen van de pers. Ik weet er zelf niks van. Niemand is naar mij toe gekomen: de club niet, niemand niet. We zullen wel zien hoe het gaat lopen."
Op de vraag of hij HSV als een reële optie ziet, wilde De Jong niet ingaan. "Ik ben nu bezig met Ajax. Het is pas oktober, het seizoen is nog lang en er kan nog veel gebeuren." Overigens zou de twintigjarige rechtshalf ook gevolgd worden door Arsenal.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Idd, iedereen heeft het wel over een goede spits maar het probleem is veel omvangrijker. Ik kan me ook niet voorstellen dat er een Ajacied is die achter Jaakke ofzo staat. Tijd voor een grote schoonmaak bij Ajax, het is eigenlijk sinds de Arena niks meer.quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 13:46 schreef PyTh het volgende:
Ik denk (en dat is niet grappig bedoeld) dat als er niet ingegrepen wordt binnen ajax het wel eens flink naar de kloten kan gaan.
			
			
			
			
			
			
			
			idd, helemaal gelijkquote:Op dinsdag 25 oktober 2005 14:06 schreef S-Two het volgende:
Dat bericht over Stam is heel mooi, maar de kans dat hij komt is natuurlijk heel klein.
En laten we vooral nu gewoon rustig blijven, en niet weer overhaaste beslissingen gaan maken en derderangs spelers gaan halen, dat is op dit moment wel het laatste waar we behoefte aan hebben.
Ik hoor mensen over Jenner, ja leuk, hoeveel wedstrijden heeft hij nu in NAC1 gespeelt? Daarnaast kan je mij niet wijsmaken dat een Rosales of een Roserberg totaal niet kan voetballen en geen bal raakt. Ze zijn echt niet voor niets gehaald.
Het is op dit moment gewoon kut maar laten we vooral kalm blijven.
			
			
			
			Helemaal mee eensquote:Op dinsdag 25 oktober 2005 14:06 schreef S-Two het volgende:
Dat bericht over Stam is heel mooi, maar de kans dat hij komt is natuurlijk heel klein.
En laten we vooral nu gewoon rustig blijven, en niet weer overhaaste beslissingen gaan maken en derderangs spelers gaan halen, dat is op dit moment wel het laatste waar we behoefte aan hebben.
Ik hoor mensen over Jenner, ja leuk, hoeveel wedstrijden heeft hij nu in NAC1 gespeelt? Daarnaast kan je mij niet wijsmaken dat een Rosales of een Roserberg totaal niet kan voetballen en geen bal raakt. Ze zijn echt niet voor niets gehaald.
Het is op dit moment gewoon kut maar laten we vooral kalm blijven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |