Weet je zeker dat je je niet gewoon verschuilt achter dit? Want hoe weet jij hoe het is om een vriendin te hebben? Niet.quote:Op woensdag 26 oktober 2005 13:59 schreef Boschjesman het volgende:
* Boschjesman meldt.
Ik ben 20 en ik heb zelf ook nog nooit een 'echte' vriendin gehad. Ook geen seks gehad.
Ook ben ik veel te laks om een vriendin te zoeken, vind ik het uitgaan drie keer niets, ook ben ik niet sociaal aangelegd en ik ben lelijk..
Al die eigenschappen zorgen er waarschijnlijk voor dat ik geen vriendin heb, maar het is waarschijnlijker aan dat ik weinig zin heb in een relatie. Ik voel er weinig voor om constant het gezeur van een vriendin aan te moeten horen, ik wil zelf mijn vrije tijd indelen en geen rekening hoeven te houden met Vriendin, ik wil af en toe helemaal asociaal doen, zonder gezeur van haar.
, etc etc.
Dat vraag ik me ook af.quote:Op woensdag 26 oktober 2005 14:02 schreef GF het volgende:
Weet je zeker dat je je niet gewoon verschuilt achter dit? Want hoe weet jij hoe het is om een vriendin te hebben? Niet.
Constant gezeur van je vriendin? Zelf vrije tijd indelen? Rekening houden met de ander?quote:Op woensdag 26 oktober 2005 13:59 schreef Boschjesman het volgende:
* Boschjesman meldt.
het is waarschijnlijker aan dat ik weinig zin heb in een relatie. Ik voel er weinig voor om constant het gezeur van een vriendin aan te moeten horen, ik wil zelf mijn vrije tijd indelen en geen rekening hoeven te houden met Vriendin, ik wil af en toe helemaal asociaal doen, zonder gezeur van haar.
, etc etc.
Maar dat doen diegenen die als "nice-guy" gezien worden ook een beetje. Of diegenen die zeggen verlegen te zijn, etc etc.quote:Op woensdag 26 oktober 2005 14:02 schreef GF het volgende:
[..]
Weet je zeker dat je je niet gewoon verschuilt achter dit? Want hoe weet jij hoe het is om een vriendin te hebben? Niet.
Succesverhaal: Joey 15 jaar, verlegen. Joey draait knop om en doet alsof hij niet verlegen is. Joey 25, allang niet meer verlegen en nog steeds in luvvvvvvvvvvvquote:Op woensdag 26 oktober 2005 14:11 schreef dawg het volgende:
[..]
mensen zonder dat je succesverhalen leest.
quote:Op woensdag 26 oktober 2005 14:05 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat vraag ik me ook af.
Het lijkt wel of je heel halsstarrig vasthoudt aan alle (eventueel) negatieve aspecten van een relatie om het voor jezelf te verantwoorden dat je relatie- en seksloos bent.
Een relatie is niet alleen kommer ende kwel. En seks al helemaal niet.
Jaja, lul het voor jezelf maar goedquote:Op woensdag 26 oktober 2005 15:09 schreef Boschjesman het volgende:
Maar zolang ik niet weet wat ik mis, en alleen maar één vreselijke (brugklas-)liefde heb gehad, weet ik niet wat ik zou moeten missen, en omdat ik de slagingskansen van een relatie bij mezelf redelijk nihil schat, is dat maar goed zo.
Ik kom er gewoon eerlijk voor uit dat ik dat nogal mis jaquote:Op woensdag 26 oktober 2005 15:12 schreef Copycat het volgende:
[..]
Jaja, lul het voor jezelf maar goed.
Maar je maakt mij niet wijs dat je nooit eens bepaalde aspecten van een relatie mist, ook al heb je dat zelf nooit aan den lijve ondervonden. Het delen, de genegenheid, seks.
Kun je natuurlijk wel weer de hand aan jezelf slaan, maar je bent op zijn minst toch wel nieuwsgierig naar hoe het met een partner zou kunnen zijn?
Nah sorry niet mijn ding. Wat dat betreft ben ik net een wijfquote:Op woensdag 26 oktober 2005 13:38 schreef illusions het volgende:
[..]
Veel mensen zijn op hun 19e nog nooit verliefd geweest hoor... gewoon beetje rondneuken kan ook.Ben nu pas verliefd voor de 1e keer na bijna 20 jaar, en ze woont ook nog aan de andere kant van de wereld.
Aspecten mist omdat je ze niet hebt ervaren... juistem.quote:Op woensdag 26 oktober 2005 15:12 schreef Copycat het volgende:
Maar je maakt mij niet wijs dat je nooit eens bepaalde aspecten van een relatie mist, ook al heb je dat zelf nooit aan den lijve ondervonden.
Ik neem aan dat je wel masturbeert? Dan lijkt het me niet meer dan logisch dat je op zijn minst nieuwsgierig bent naar hoe het met een ander is en dat aspect, zonder dat je er ervaring mee hebt, wel mist in je huidige leven. Hetzelfde geldt voor het missen van een relatie. Ook al heb je die nog nooit gehad.quote:Op woensdag 26 oktober 2005 15:54 schreef Mr_Belvedere het volgende:
Aspecten mist omdat je ze niet hebt ervaren... juistem.
Dat heb ik nou ook altijd met dingen zoals beroemd filmster, zanger, minister-president, miljardair, god, dictator, geheim agent, porno ster, massamoordenaar, zelfkastijder, heroinehoer, cocainejunk, romanschrijver, schilder, etc.
Daar moet je HEEEEL ver van weg blijvenquote:Op donderdag 27 oktober 2005 02:29 schreef RogerR het volgende:
Jup, das de 'lets just be friends' zone...
Je doet nu net of iedereen een relatie heeft alleen maar om sex. Niet iedereen is zo sexgek als jij en ik hoorquote:Op woensdag 26 oktober 2005 14:05 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat vraag ik me ook af.
Het lijkt wel of je heel halsstarrig vasthoudt aan alle (eventueel) negatieve aspecten van een relatie om het voor jezelf te verantwoorden dat je relatie- en seksloos bent.
Een relatie is niet alleen kommer ende kwel. En seks al helemaal niet.
Ik had in een vorig topic een stukje geschreven over cognitieve dissonantie dat hier perfect op past. Na even zoeken heb ik het teruggevonden...quote:Op woensdag 26 oktober 2005 13:59 schreef Boschjesman het volgende:
* Boschjesman meldt.
Ik ben 20 en ik heb zelf ook nog nooit een 'echte' vriendin gehad. Ook geen seks gehad.
Ook ben ik veel te laks om een vriendin te zoeken, vind ik het uitgaan drie keer niets, ook ben ik niet sociaal aangelegd en ik ben lelijk..
Al die eigenschappen zorgen er waarschijnlijk voor dat ik geen vriendin heb, maar het is waarschijnlijker aan dat ik weinig zin heb in een relatie. Ik voel er weinig voor om constant het gezeur van een vriendin aan te moeten horen, ik wil zelf mijn vrije tijd indelen en geen rekening hoeven te houden met Vriendin, ik wil af en toe helemaal asociaal doen, zonder gezeur van haar.
, etc etc.
quote:Op maandag 22 augustus 2005 13:04 schreef Hooghoudt het volgende:
[..]
Dat denken van deze groep (mezelf incluis) kan natuurlijk ook mooi verklaard worden met de Cognitieve Dissonantietheorie. Je vindt jezelf de moeite waard en speciaal, en je doet je best om een vrouw te vinden. Desondanks lukt dat niet, waardoor dissonantie optreedt ("ik doe mijn best om een vrouw te vinden én ik ben leuk, hoe kan het dan dat het niet lukt?").
Die dissonantie kan je verminderen door te denken dat er maar weinig geschikte vrouwen zijn ("Er zijn er maar heel weinig voor mij, dus de kans is heel klein dat ik er eentje vind is heel klein, dus het is niet raar dat het niet gebeurd, ook al doe ik mijn best en ben ik leuk.") Een andere optie is denken dat je je best niet doet ("Ik ben er nu niet mee bezig" of "Ik doe nog niet genoeg mijn best"), of denken dat je onaantrekkelijk bent ("Ik ben niet leuk", usw.).
Dit wil overigens niet zeggen dat mensen die gedachtes niet kunnen hebben zonder dat ze op deze manier ontstaan (iemand kan zichzelf ook zonder deze gedachtengang lelijk vinden).
Ik moet bekennen dat ik me op al de gedachtes, die uit m'n theorietje naar voren komen, weleens betrap.
Ik weet bijna zeker dat ze mij nog wel zag zitten. Vrij onverwachts vraagt ze me om nog bij haar wat te gaan drinken, terwijl ze echt wel moe was. Eenmaal bij haar op de bank klapte ze helemaal dicht en was er een merkbare spanning. Ik heb wel sterk het vermoeden dat het een uitnodiging was om met haar de nacht door te brengen.quote:Jup, das de 'lets just be friends' zone...
Balen, maar meer kan je ook niet verwachten van een ex lijkt me...
Oeh, een hele psycho-analysequote:Op donderdag 27 oktober 2005 15:14 schreef Hooghoudt het volgende:
[..]
Ik had in een vorig topic een stukje geschreven over cognitieve dissonantie dat hier perfect op past. Na even zoeken heb ik het teruggevonden...
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |