Ik vind Saidi hét voorbeeld van een no-nonsens spijkerharde verdediger, imo een aanwinst voro Feyenoord.quote:Op dinsdag 1 november 2005 19:53 schreef TC03 het volgende:
Wat vinden jullie nou van het geval Saïdi? Dit is toch een behoorlijke verdediger, die volgens mij nog geen minuut heeft gespeeld.Vind het maar gek, alhoewel ik me kan voorstellen dat Bahía de voorkeur boven Saïdi krijgt.
Denk dat Koeman alleen spelers achterin wil hebben die redelijk tot goed nederlands kunnen spreken. Dat kan Saidi niet, die kan alleen de standaard zinnen, maar moet er er meer gecommuniceerd worden krijgt die het toch lastig. Misschien ook een weekje klooster voor hemquote:Op dinsdag 1 november 2005 19:53 schreef TC03 het volgende:
Wat vinden jullie nou van het geval Saïdi? Dit is toch een behoorlijke verdediger, die volgens mij nog geen minuut heeft gespeeld.Vind het maar gek, alhoewel ik me kan voorstellen dat Bahía de voorkeur boven Saïdi krijgt.
Neuh, itt joden en psv geef ik geen zak om CL. Wil liever landskampioen worden elk jaar dan in de halve finale CL eruit liggen. Als je CL speelt doordat je lamdskampioen bent geworden OK, maar CL spelen als je 2des was, belachelijk.quote:
Jah alleen van de namen die jij noemt is alleen Greene een goede rechtsback. En Greene wil je juist in het centrum hebben.quote:Op woensdag 2 november 2005 01:17 schreef Erasmusch het volgende:
Bahia, Greene en Saidi horen allemaal in de basis, itt die fuckin ostlund. moetdr maar ff geschovven worden
quote:Op woensdag 2 november 2005 00:56 schreef TC03 het volgende:
Bahía kan wel goed Nederlands? Die paar lesjes die hij genomen heeft zullen vooralsnog echt geen wereld van verschil maken.
Dat zeker, en het zal er zeker niet slechter op geworden zijn.quote:Op woensdag 2 november 2005 09:51 schreef Luni het volgende:
Daar zouden anderen eens een voorbeeld aan moeten nemen!
Greene zou denk ik wel uit de voeten kunnen op het middenveld, hij is opbouwend erg sterk.quote:Op woensdag 2 november 2005 09:57 schreef snabbi het volgende:
Ik vind ook dat Saidi hoort te spelen. Van mij mag hij er in voor bijvoorbeeld Paauwe. Greene of Saidi iets meer als verdedigende middenvelder zetten. Paauwe is voor mij te traag.
Greene kan inderdaad ook middenveld spelen, alleen is hij op dit moment gewoon erg waardevol in het centrum van de verdediging.quote:Op woensdag 2 november 2005 10:31 schreef Luni het volgende:
[..]
Greene zou denk ik wel uit de voeten kunnen op het middenveld, hij is opbouwend erg sterk.
Dat staat er los van. Sowieso mogen we dan wel weer eens kampioen worden...quote:Op woensdag 2 november 2005 06:25 schreef Kaap het volgende:
[..]
Neuh, itt joden en psv geef ik geen zak om CL. Wil liever landskampioen worden elk jaar dan in de halve finale CL eruit liggen. Als je CL speelt doordat je lamdskampioen bent geworden OK, maar CL spelen als je 2des was, belachelijk.
quote:SC Heerenveen dreigt in de winterstop, of anders aan het eind van het seizoen, Petter Hansson te verliezen aan Feyenoord. Dat meldt het AD woensdag.
Hansson staat hoog op het verlanglijstje van Feyenoord. De Rotterdammers houden de verdediger al langer in de gaten, maar willen dit jaar een serieuze poging wagen om Hansson los te weken. Feyenoord hoopt daarbij, volgens het AD, op een coulante houding van Heerenveen-voorzitter Riemer van der Velde. Die gunt zijn aanvoerder een stap hogerop en zal daarom niet heel erg dwarsliggen.
Petter Hansson zelf is blij met de belangstelling: ,,Bij een topclub spelen is mijn streven. Daar hoef ik niet omheen te draaien. Blijkbaar ben ik de laatste tijd opgevallen. Dat is mooi.'' Trainer Gertjan Verbeek is iets minder blij. ,,Het zijn altijd je beste spelers die door de topclubs worden weggehaald'', weet Verbeek. ,,Voor een trainer is dat niet altijd even prettig, maar een club als Heerenveen is nu eenmaal niet in de positie om iedereen te behouden. Je weet dat dit kan gebeuren, kijk ook naar de belangstelling voor Huntelaar. Of Petter klaar is voor de top? Ja.''
Petter Hansson speelt sinds het seizoen 2002-2003 voor SC Heerenveen. Dat nam hem over van het Zweedse Halmstads BK. Na een moeilijke start werd Hansson door de supporters drie keer op rij uitgeroepen tot Speler van het Jaar. Verder won Hansson in 2003-2004 de zilveren schoen en werd hij afgelopen seizoen vierde in het landelijke Voetballer van het Jaar-klassement.
Bron : Abelenstra.com
Vlaar naar ajax, Hansson naar feyenoord en Luirink naar PSVquote:
Hebben jullie ook een keer een topperquote:Op woensdag 2 november 2005 12:16 schreef Cart_man het volgende:
Goed idee, wij de topper, jullie de twee jongelingen die het niet gaan maken.
Die werd in een Zweedse krant aan PSV gelinkt, zou een leuk duo vormen samen met Stam achterin, daar wordt je als spits denk ik niet vrolijk van.quote:Op woensdag 2 november 2005 12:38 schreef Cart_man het volgende:
Geef mij maar Mastorovic...
Nee, daar wordt je als spits niet blij van. Wel een mooie achterhoede.quote:Op woensdag 2 november 2005 12:48 schreef PyTh het volgende:
[..]
Die werd in een Zweedse krant aan PSV gelinkt, zou een leuk duo vormen samen met Stam achterin, daar wordt je als spits denk ik niet vrolijk van.
Luirink wordt misschien wel een beetje gehypt maar heeft wel heel veel potentie.
Wat wil Feyenoord dan met Saidi en Bahia doen als ze Hansson aantrekken?
Want?quote:Op woensdag 2 november 2005 13:26 schreef Cart_man het volgende:
We hebben een groot backprobleem dat opgelost moet worden. De huidige backs voldoen niet...
Kan je dus beter Greene en Bahia op de backs plaatsen en een centrale verdediger kopen. Ipv twee nieuwe backs.
Heb je ergens een lijstje wat dat die nummers precies inhouden?quote:Op woensdag 2 november 2005 15:43 schreef methodmich het volgende:
Bahia zou best linksback kunnen spelen hoor. En Greene is opgeleid als een nummer 2 en 3 bij Ajax.
Zou best kunnen ja (Alex zou ook best rechtsback kunnen staan) maar dan misbruik je hem in mijn ogen en profiteer je niet optimaal van zijn kwaliteiten.quote:Op woensdag 2 november 2005 15:43 schreef methodmich het volgende:
Bahia zou best linksback kunnen spelen hoor. En Greene is opgeleid als een nummer 2 en 3 bij Ajax.
Ik denk dat we Derijck terug moeten halen en een nieuwe linksback halen. Ik zie Bahia liever in het centrum dan op linksback.quote:Op woensdag 2 november 2005 13:26 schreef Cart_man het volgende:
We hebben een groot backprobleem dat opgelost moet worden. De huidige backs voldoen niet...
Kan je dus beter Greene en Bahia op de backs plaatsen en een centrale verdediger kopen. Ipv twee nieuwe backs.
Snoys die heb ik de afgelopen wedstrijden een pass over 3 meter fout zien geven, dat heeft wel niks met verdedigen te maken, maar dat vind ik ronduit schandalig als je in Feyenoord 1 speelt.quote:Op donderdag 3 november 2005 08:31 schreef Kaap het volgende:
[..]
Ik denk dat we Derijck terug moeten halen en een nieuwe linksback halen. Ik zie Bahia liever in het centrum dan op linksback.
Alhoewel ik Snoyl het daar toch niet verkeerd zie doen.
Maar goed, Luirink staat op de kerstwensenlijst zag ik.
Ik ben zelf ook voorstander van 3-4-3 alleen dan geen ruit.quote:Op donderdag 3 november 2005 08:37 schreef Coencordia het volgende:
Derijck speelt toch in jong-feyenoord/het 2e?
Ik denk dat we gewoon met Bahia, Greene en Saidi moeten spelen als 3 mans blok.
En dan 1 man meer op het middenveld in een verdedigende rol (Zuiverloon)
Snoyl is een leuke speler, ja. Maar dan meer voor een ploeg als RKC...quote:Op donderdag 3 november 2005 09:09 schreef Luni het volgende:
[..]
Snoys die heb ik de afgelopen wedstrijden een pass over 3 meter fout zien geven, dat heeft wel niks met verdedigen te maken, maar dat vind ik ronduit schandalig als je in Feyenoord 1 speelt.
Hoeft toch ook niet in een ruit?quote:Op donderdag 3 november 2005 09:34 schreef Kaap het volgende:
[..]
Ik ben zelf ook voorstander van 3-4-3 alleen dan geen ruit.
Koeman heeft even bij Hiddink afgekeken : even wat talentjes erbijquote:Royston Drenthe heeft vandaag voor het eerst meegetraind met de selectie van Feyenoord 1. De 19-jarige linksback tekende afgelopen maandag een meerjarig contract. Drenthe was niet het enige talent dat donderdag tijdelijk Varkenoord voor het trainingsveld naast De Kuip verruilde. Sammuel, Evander Sno en Diego Biseswar volgden zijn voorbeeld.
Patrick Lodewijks heeft donderdag voluit getraind. De doelman was voor het eerst in dagen weer op het trainingsveld te vinden, nadat hij afgelopen zondag tijdens het duel met Willem II opnieuw last kreeg van de knie. Lodewijks gaf donderdag aan nog wel wat last te hebben, maar hoefde zich desondanks niet te sparen bij de training van keeperstrainer Pim Doesburg.
Karim Saidi verliet vandaag voortijdig het veld met een op het eerste gezicht niet ernstige hamstringblessure.
Je bedoelt dat ie klaar is voor een stappie omhoog?quote:Op donderdag 3 november 2005 09:35 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Snoyl is een leuke speler, ja. Maar dan meer voor een ploeg als RKC...
Onzin natuurlijk, maar dit bericht mag niet ontbreken hier.quote:'Salomon Kalou naar Arsenal'
Eurosoccer weet u vandaag exclusief te melden dat Salomon Kalou mogelijk al deze winter naar Arsenal verkast, dit hebben wij vernomen uit een zeer betrouwbare bron binnen Feyenoord. Kalou moet in Londen Thierry Henry gaan opvolgen.
Kalou brak vorig seizoen definitief door bij Feyenoord en was al dichtbij transfers naar Valencia en PSV, beide ketsten echter af. Kalou zelf wilde niet naar Valencia omdat hij graag naar PSV verhuisde. Feyenoord's technisch directeur stak daar echter een stokje voor omdat hij een concurrent niet sterker wenste te maken.
Nu lijkt Kalou dus toch zijn toptransfer te hebben verdiend. Voor een bedrag van maarliefst 19 (!) miljoen euro plus het Nederlandse talent Quincy Owusu-Abeyie twee jaar op huurbasis zal de 19-jarige Ivoriaan de overstap naar Londen gaan maken. Clubs schijnen er al uit te zijn, alleen de speler en Arsenal zelf moeten nog tot een akkoord komen. Het is echter niet bekend of de transactie in de winter of in de zomer tot wordt voltooid.
Ook zouden beide clubs al een oplossing hebben gevonden voor de in het Premiership van toepassing zijnde regel dat een speler van buiten de EU de laatste 2 jaar 70% van de wedstrijden als international moest spelen te kunnen omzeilen. Kalou is namenlijk nog geen 20 jaar en dan kan er via de FIFA een oplossing voor worden gevonden zodat Kalou toch kan spelen. Bovendien wordt verwacht dat de Ivoriaan na het WK van komende zomer in Duitsland de Nederlandse identiteit zal ontvangen.
Kalou is nog geen 20 jaar?quote:Op donderdag 3 november 2005 19:34 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Onzin natuurlijk, maar dit bericht mag niet ontbreken hier.
Zou het overigens wel goed vinden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |