Wat jij zegt geldt alleen als je bij dezelfde bank bankiert.quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 19:27 schreef Locusta het volgende:
Ja, als je het meteen op je rekening wilt hebben, moet je internetbankieren gebruiken
Als je het overschrijft, is het ook beteen bijgeschreven bij iemand op de rekening.
(erg handig als student wanneer je even zonder geld zit en vader zo gewillig is om wat over te maken)
Hehehe, ja, dat klopt. Maar gelukkig zitten we met z'n allen wel bij dezelfde bank.....quote:Op zaterdag 22 oktober 2005 19:32 schreef Mike het volgende:
Wat jij zegt geldt alleen als je bij dezelfde bank bankiert.
Overigens heb je weinig aan internetbankieren als je contant geld hebt en het moet op je rekening komen.
Dat hangt af van de automaten die gebruikt worden. Als ik geld stort bij de meest gebruikelijke automaat, staat het er inderdaad meteen op. Er zijn ook nog andere stortingsautomaten, waarbij dat niet meteen gebeurt. Meestal staat het er dan wel tegen het einde van de middag op, maar het is geen zekerheid dat het gestorte geld meteen op je rekening staat.quote:Op zondag 23 oktober 2005 01:24 schreef Vava het volgende:
Welke bank was het dan? Als ik bij de Rabobank wat stort staat het er gelijk op!
Ook bij de Rabobank zijn twee soorten machines. Bij sommige Rabobanken staat het er meteen op, bij andere banken staat het er op z'n vroegst 's avonds op en soms pas de volgende dag.quote:Op zondag 23 oktober 2005 01:24 schreef Vava het volgende:
Welke bank was het dan? Als ik bij de Rabobank wat stort staat het er gelijk op!
Stortingen op een spaarrekening krijgen de valutadatum een dag later. Is volgens mij trouwens bij elke bank zo.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 23:06 schreef pentas het volgende:
Laat die hulde maar even buiten beschouwing, de contante stortingen bij de Rabobank die direct worden bijgeschreven kan je niet dezelfde dag gebruiken, bijvoorbeeld bijschrijven op een spaarrekening. Als je dit wel doet, dan betaal je debetrente over je eigen geld, dit geldt alleen voor contante storingen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |