Kleine verbetering!quote:Op maandag 24 oktober 2005 08:55 schreef Rekkie het volgende:
Ik vond de wedstrijd topper-onwaardig. De uitslag vind ik overigens wel terecht.
Omdat Ajax in mijn ogen nooit de wedstrijd had mogen uitspelen met 11 spelers. De strafschop was een dwaling, dat ben ik helemaal met je eens, maar wat dat betreft was hij vrij consequent in zijn dwalingen want zowel Ajax als PSV werden de dupe van het fluiten van deze scheids en het optreden van zijn "assistenten"quote:Op maandag 24 oktober 2005 09:05 schreef Robar het volgende:
[..]
Kleine verbetering!
Hoe kun je de uitslag terecht noemen na zo een dwaling van de scheidsrechter?
Een gelijkspel had een terechte uitslag geweest.
Verder ben ik het met je eens
Ajax had het grootste gedeelte van de wedstrijd de overhand . . .quote:Op maandag 24 oktober 2005 09:15 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Omdat Ajax in mijn ogen nooit de wedstrijd had mogen uitspelen met 11 spelers. De strafschop was een dwaling, dat ben ik helemaal met je eens, maar wat dat betreft was hij vrij consequent in zijn dwalingen want zowel Ajax als PSV werden de dupe van het fluiten van deze scheids en het optreden van zijn "assistenten"
Overigens vind ik PSV de terechte winnaaar op basis van de wedstrijd en niet alleen op basis van een pingel die onterecht is gegeven.
En ondanks dat Ajax "wellicht" de overhand zou hebben gehad, vind ik dat ze nooit aanspraak maakten op de overwinning. Ik vond PSV dat wel doen. Op basis daarvan heb ik mijn mening gevormd. En zoals het met Ajax al dit hele seizoen en de de hele voorbereiding is, het is telkens net niet!quote:Op maandag 24 oktober 2005 09:20 schreef Robar het volgende:
[..]
Ajax had het grootste gedeelte van de wedstrijd de overhand . . .
En kom nou niet met de verklaring dat PSV achterover leunde en Ajax de wedstrijd liet maken, want dat zou ik een belediging voor het PSV publiek vinden, zeker in eigen huis. Daarnaast getuigd het van armoe en gebrek aan creativiteit. PSV speelde gewoon ook bagger, net als Ajax. Niemand verdiende het te winnen.
In de toppers komt toch de ware aard van PSV boven . . . . . . . .quote:Op maandag 24 oktober 2005 09:25 schreef Rekkie het volgende:
[..]
En ondanks dat Ajax "wellicht" de overhand zou hebben gehad, vind ik dat ze nooit aanspraak maakten op de overwinning. Ik vond PSV dat wel doen. Op basis daarvan heb ik mijn mening gevormd. En zoals het met Ajax al dit hele seizoen en de de hele voorbereiding is, het is telkens net niet!
En met die ware aard halen ze 3 puntenquote:Op maandag 24 oktober 2005 09:30 schreef Robar het volgende:
[..]
In de toppers komt toch de ware aard van PSV boven . . . . . . . .
Ja, dat viel mij ook op. Die was z'n ADHD pillen weer eens vergeten volgens mij. Liep openlijk te solliciteren naar een rode kaart.quote:Op maandag 24 oktober 2005 08:52 schreef Dylan Dog het volgende:
Sneijder een vat buskruit.
Inhoudelijk echt een topopmerkingquote:Op maandag 24 oktober 2005 09:33 schreef Rekkie het volgende:
[..]
En met die ware aard halen ze 3 punten![]()
Ja de waarheid is hard he..... en welk topic zou ik dan heen moeten volgens jou?quote:Op maandag 24 oktober 2005 10:01 schreef Robar het volgende:
[..]
Inhoudelijk echt een topopmerking![]()
En nu weer terug naar je eigen topic . . . .
vort, ben je er nu nog?
Ik ben niet bevooroordeeld, ik ben het totaal niet eens met je stelling en om nu in het Ajax topic ongefundeerd je pro PSV stelling te deponeren en daarna nog een aantal nietszeggende posts neer te zetten vind ik alleen maar bevuiling van dit topic!quote:Op maandag 24 oktober 2005 10:09 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Ja de waarheid is hard he..... en welk topic zou ik dan heen moeten volgens jou?
Laat maar eens horen hoe bevooroordeeld je bent.
quote:Op maandag 24 oktober 2005 09:24 schreef snellejelle het volgende:
wat een k*tweekend
hopelijk maken we het vrijdagavond een beetje goed tegen die rare friezen![]()
Dilemma:quote:
En jouw opmerking over de ware aard van PSV is goed beargumenteerd wil je zeggen?quote:Op maandag 24 oktober 2005 10:20 schreef Robar het volgende:
[..]
Ik ben niet bevooroordeeld, ik ben het totaal niet eens met je stelling en om nu in het Ajax topic ongefundeerd je pro PSV stelling te deponeren en daarna nog een aantal nietszeggende posts neer te zetten vind ik alleen maar bevuiling van dit topic!
Ik lees alleen maar: PSV heeft verdiend gewonnen, PSV maakte meer aanspraak op de overwinning, maar ik lees geen enkele argumentatie.
Je kunt wat dat betreft dus beter je mening in het PSV topic doneren, want daar zullen ze dat graag horen.
en mijn hoop spat uiteen . . . .quote:Op maandag 24 oktober 2005 10:36 schreef SCH het volgende:
KJ gaat naar Feyenoord - in augustus.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |