Schijnheil! Ik weet niet wanneer de verkiezingen eraan komen maar hij lijkt zieltjes aan het winnen te zijn. Alhoewel we hem nog niet op werk bezoek zien bij protestanten of katholieken of joden of wat dan ook. Het ene geloof is natuurlijk het andere niet: Ze hebben eerst het woord God uit de troonrede heeft gekregen, maar Bosje zal spoedig wijdbeens mekkerend zijn 5e collone aansporen Allah erin te verwerkenquote:PvdA-fractievoorzitter Wouter Bos gaat volgende week dinsdag een dagje mee vasten met de moslims tijdens hun ramadan.
De Nederlandse Moslim Omroep heeft de sociaal-democraat gevraagd of hij zijn medewerking hieraan wilde verlenen. Zijn vastendag zal op video worden vastgelegd en worden uitgezonden.
Nou wat een populist; zomaar ingaan op een verzoek. Waar je je al niet druk om kunt makenquote:De Nederlandse Moslim Omroep heeft de sociaal-democraat gevraagd of hij zijn medewerking hieraan wilde verlenen.
quote:Op donderdag 20 oktober 2005 13:30 schreef desiredbard het volgende:
Het gaat erom dat de socialisten zogenaamd anti religie zijn,
Hij is ervoor gevraagd! Het lijkt mij kwalijker als een politicus zich niet bezighoudt met de bevolking en hun cultuur/geloof.quote:tegen de drie K's Kroeg Kapitaal en Kerk, nu is moskee ook geen kerk natuurlijk, het getuigt geoon weer van de pappen en nathouden politiek van de PVDA.
Waar gaat dat heen in Nederland. Altijd maar die moslims.
Goed ze hebben ramadan big deal zal mij een worst wezen zolang hun productiviteit er niet onder leid. Maar krijgen de Joden met Chanoucka ook deze bijzondere belangstelling, om maar eens een voorbeeld te noemen
Die passage is allang geschrapt uit het nieuwe beginselmanifestquote:Ne het miolsimschap zal iedere nederlander door de strot geduwd worden met behulp van de 5e Collone geleid door de PVDA
Lees eerst eens even voordat je zo gefrusreerd gaat blaten, Wouter Bos is voor de actie gevraagt en heeft daarop geantwoord graag een dagje mee te doen.quote:De bevindingen van de fractieleider van de PvdA zullen worden vastgelegd op video door de Nederlandse Moslim Omroep (NMO). De omroep vroeg Bos om een dagje te vasten omdat ze daar een uitzending aan willen wijden.
Ach, de meeste moslims kunnen ondertussen al beter spellen dan de Nederlandse onderlaag van de bevolking, zo blijkt maar weer. Ga gewoon je moeder uitschelden, in plaats van vloekende openingsposts te plaatsen op fok.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 13:30 schreef desiredbard het volgende:
Ne het miolsimschap zal iedere nederlander door de strot geduwd worden met behulp van de 5e Collone geleid door de PVDA
quote:Op donderdag 20 oktober 2005 13:06 schreef desiredbard het volgende:
Nou de grote held de opperleider van het front van het links rapalje gaat nu een dagje
Ramadanen
[..]
Schijnheil! Ik weet niet wanneer de verkiezingen eraan komen maar hij lijkt zieltjes aan het winnen te zijn. Alhoewel we hem nog niet op werk bezoek zien bij protestanten of katholieken of joden of wat dan ook. Het ene geloof is natuurlijk het andere niet: Ze hebben eerst het woord God uit de troonrede heeft gekregen, maar Bosje zal spoedig wijdbeens mekkerend zijn 5e collone aansporen Allah erin te verwerken
Het schijnheilige ook van die moslims bij de NMO: om te ramadanen moet je moslim zijn, maarhet is natuurlijk wel mooie propaganda voor de pygmeeen van Allah
quote:Op donderdag 20 oktober 2005 13:30 schreef desiredbard het volgende:
Het gaat erom dat de socialisten zogenaamd anti religie zijn, tegen de drie K's Kroeg Kapitaal en Kerk, nu is moskee ook geen kerk natuurlijk, het getuigt geoon weer van de pappen en nathouden politiek van de PVDA.
Waar gaat dat heen in Nederland. Altijd maar die moslims.
Goed ze hebben ramadan big deal zal mij een worst wezen zolang hun productiviteit er niet onder leid. Maar krijgen de Joden met Chanoucka ook deze bijzondere belangstelling, om maar eens een voorbeeld te noemen
Ne het miolsimschap zal iedere nederlander door de strot geduwd worden met behulp van de 5e Collone geleid door de PVDA
quote:Op donderdag 20 oktober 2005 13:57 schreef desiredbard het volgende:
Ja en prima je wenst ook fijne kerst pasen weet ikwat zie ik niets mis mee
De PVDA kon jarenlang niet hard genoeg tegen de christenen schoppen, maar dit natuurlijk ?
de huichelarij van de PVDA, .... en van de moslim omroep, je kan namelijk jiet aan de ramadan doen zonder moslim te zijn: Kortom dit is een leuk kijk eens wat we domme westerling kunnen laten doen , of kijk eens hoe goed we het voor elkaar hebben zelf de a-religieuze partijleiders eten uit onze hand
Dus het is geen populistische actie? Mooi, hebben we dat bij deze ook vastgesteld.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 14:14 schreef lionsguy18 het volgende:
Dat gaat Woutertje stemmen kosten
Ik zou het graag geloven maar ik weet het nog zo net niet, dit is volges mijquote:Op donderdag 20 oktober 2005 14:37 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Als het initiatief van Bos kwam zou ik hem uitmaken voor populist, maar nu ligt dat wat genuanceerder.
Niet vóór zonsondergang hoor, tijdens Ramadan is dat geheel niet Ha'lal ...quote:Op donderdag 20 oktober 2005 15:54 schreef du_ke het volgende:Wat een drukte weer om niets. Is het leuk om op elke moslimslak zout te leggen?
Misschien moeten ze hem daar dan maar eens voor uitnodigen.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 20:20 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Eerlijk gezegd vind ik het een storm in een glas water al heeft TS wel een punt. Ik heb nooit een bericht gezien waarin Bos meedoet met bv. het vasten van de Christenen.
Daar heb je absoluut een punt. Bij het updaten heb ik daar even overheen gelezen.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 20:25 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
Misschien moeten ze hem daar dan maar eens voor uitnodigen.
Toen ik een jaar of 10 geleden raadslid was werd ik jaarlijks uitgenodigd door moslimorganisaties om het Ramadan-eindfeest mee te vieren, maar van een katholieke of protestante organisatie heb ik nooit een dergelijke uitnodiging gehad.
Heb uw naaste lief? Ik heb werkelijk waar geen idee. Vraag het ze.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 20:28 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Waarom zouden christelijke organisaties rooien uitnodigen?
Ik weet het antwoord al hoor.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 20:35 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Heb uw naaste lief? Ik heb werkelijk waar geen idee. Vraag het ze.![]()
Min of meer, de christenen hebben al wezelijk macht binnen de rijke democratische traditie van Nederland, moslims hebben een Nederlandse judas nodig om invloed te krijgen.quote:In dat kader kan je je ook afvragen waarom een moslim-organisatie Bos uitnodigt. Zou het er iets mee te maken hebben dat de ene groep zich politiek al georganiseerd heeft en de andere in veel mindere mate?
Waarom zou het niet mogelijk zijn moslimorganisaties hieraan doen? Call me crazy, maar ben jij echt zo'n persoon die zich afvraagt wat het nut is van "die valbijl" als je in een guillotine vastligt?quote:
quote:Op donderdag 20 oktober 2005 13:06 schreef desiredbard het volgende:
opperleider van het front van het links rapalje...Bosje zal spoedig wijdbeens mekkerend zijn 5e collone aansporen Allah erin te verwerken...pygmeeen van Allah...5e Collone geleid door de PVDA...kut PVDA...kutmoslims.
Luc. 6:27-31 "Maar tot u, die Mij hoort, zeg Ik: heb uw vijanden lief, doet wel degenen, die u haten; zegent wie u vervloeken; bidt voor wie u smadelijk behandelen."quote:Op donderdag 20 oktober 2005 21:03 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Waarom zou het niet mogelijk zijn moslimorganisaties hieraan doen? Call me crazy, maar ben jij echt zo'n persoon die zich afvraagt wat het nut is van "die valbijl" als je in een guillotine vastligt?
Misschien een leuke site voor jou: www.dhimmiwatch.org Niet te vaak lezen, anders word je zo gek als een deur.
Voor wat het waard is, ik vind Rita Verdonk en Wouter Bos allebei wel aardig populistisch.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 22:36 schreef sizzler het volgende:
En als Verdonk het nu eens had gedaan? Was zij dan ook een populist?
Als ze, zwaar gedecolleteerd, alle imams een handje had willen geven ter ere van de ramadan, dan zou het misschien wel populistisch zijn van haar.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 22:36 schreef sizzler het volgende:
En als Verdonk het nu eens had gedaan? Was zij dan ook een populist?
Is het überhaupt "verstandig" om zo de culturele verschillen te benadrukken? De Ramadan is een typisch uiting van de Islamitische cultuur. Zijn het niet zij die in onze cultuur moeten integreren in plaats van andersom?quote:Op donderdag 20 oktober 2005 22:43 schreef OllieA het volgende:
[..]
Als het voornamelijk een dagje vasten zou zijn, dan was het slechts opportunistisch in de zin van: verstandig in haar geval.
Worden wij allemaal verplicht deel te nemen aan de ramadan? Daar merk ik niks van.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 22:48 schreef sizzler het volgende:
[..]
Is het überhaupt "verstandig" om zo de culturele verschillen te benadrukken? De Ramadan is een typisch uiting van de Islamitische cultuur. Zijn het niet zij die in onze cultuur moeten integreren in plaats van andersom?
Met ruim 1 miljoen moslims is het ook onderdeel van onze cultuur lijkt me zo. En het is toch niet verkeerd om een Wouter Bos ook eens kennis te laten maken met een vrij aardig en positief punt van de Islam?quote:Op donderdag 20 oktober 2005 22:48 schreef sizzler het volgende:
[..]
Is het überhaupt "verstandig" om zo de culturele verschillen te benadrukken? De Ramadan is een typisch uiting van de Islamitische cultuur. Zijn het niet zij die in onze cultuur moeten integreren in plaats van andersom?
Vasten is toch ook onderdeel van de katholieke subcultuur? Met dit onderwerp zie ik nou net het probleem niet.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 22:48 schreef sizzler het volgende:
Is het überhaupt "verstandig" om zo de culturele verschillen te benadrukken? De Ramadan is een typisch uiting van de Islamitische cultuur. Zijn het niet zij die in onze cultuur moeten integreren in plaats van andersom?
Inderdaad, ik heb weinig met religies maar het vasten is juist een van die punten die ik wel als positief zie.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 23:03 schreef LodewijkNapoleon het volgende:
[..]
Vasten is toch ook onderdeel van de katholieke subcultuur? Met dit onderwerp zie ik nou net het probleem niet.
Oh, nee, dat zeg ik ook niet. En eigenlijk is er verder niets op tegen dat hij eraan meedoet. Leuk voor hem. Maar aan de andere kant zit je met een integratievraagstuk. Zou je niet de meer progressieve moslims in beeld moeten brengen ipv de conservatieve SGP equivalent.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 22:57 schreef OllieA het volgende:
[..]
Worden wij allemaal verplicht deel te nemen aan de ramadan? Daar merk ik niks van.
[...]
Volgens mij is de Nederlandse Moslim Omroep voor moslimbegrippen redelijk liberaal en progressief. Dus wat bedoel je eigenlijk met 'SGP equivalent'?quote:Op donderdag 20 oktober 2005 23:36 schreef sizzler het volgende:
[..]
Oh, nee, dat zeg ik ook niet. En eigenlijk is er verder niets op tegen dat hij eraan meedoet. Leuk voor hem. Maar aan de andere kant zit je met een integratievraagstuk. Zou je niet de meer progressieve moslims in beeld moeten brengen ipv de conservatieve SGP equivalent.
quote:Frank William is sinds 1997 directeur van de NMO. Hij wordt beschouwd als een uitgesproken liberale moslim en de programma's van de NMO zouden daarvan een weerslag zijn. Opiniemakers als Ayaan Hirsi Ali en Theo van Gogh werden in NMO-programma's in de gelegenheid gesteld om hun kritiek op de islam te uiten. De positie van de NMO wordt daarom door conservatieve moslims regelmatig ter discussie gesteld en onder degenen die in de nasleep van de moord op Theo van Gogh doodsbedreigingen ontvingen, was ook Frank William. William verklaarde in november 2004 dat degene die hem telefonisch bedreigde de liberale koers van de NMO hekelde.
Bij de behandeling van de mediabegroting 2005 stelde de VVD voor om de zendmachtiging van de NMO af te nemen omdat de omroep niet representatief zou zijn voor de Nederlandse moslimgemeenschap. Uiteindelijk heeft dit ertoe geleid dat de NMO vanaf september 2005 de voor de islam beschikbare zendtijd moet gaan delen met de nieuwe Nederlandse Islamitische Omroep.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Nederlandse_Moslim_Omroep
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |