Wanneer was dat?quote:Op vrijdag 17 februari 2006 12:29 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
[..]
Oke. Maar hij kan het wel brengen als het wordt gevraagd. Hij scoort er rustig op los dan. Soms wel 3x in een uitwedstrijd.
Het staat me vaag bij ergens. Iemand die het nog weet? Het was in een lelijk stadion, dat is het enige wat ik nog weet.quote:
hij kan op een wk bijv ook een speler behoorlijk voor de voeten lopen en constant kleine irritante overtredingen maken zodat diegene totaal niet meer in de wedstrijd zit. Denk dat je van zo een spelers op een wk er nooit genoeg in je selectie kan hebbenquote:Op vrijdag 17 februari 2006 12:26 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Mits de club die aanvallende impulsen nodig heeft ja. Daarbij gaan aanvallende impulsen vaak ten koste van de verdedigende kwaliteit. Dat is mijn argument.
Ook weer zo'n hele fijne redenering: hij heeft 1 wedstrijd 3 keer gescoord 1 wedstrijd dussssss hij staat er als het nodig is. Als je nou echt op zoek bent naar een speler die het verscil kan maken zou ik nog steeds zeggen: Davids. Oud, dwaas, maar nog niet versleten. Kost een paar kaarten maar dan heb je ook wat. Beter dan die plechtmatige tikkies breed van Van B uit B. Dat laffe gedoe is typisch nederlands heeft ons al genoeg wks en eks gekost.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 12:29 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
[..]
Oke. Maar hij kan het wel brengen als het wordt gevraagd. Hij scoort er rustig op los dan. Soms wel 3x in een uitwedstrijd.
Volgens mij ging de discussie erover of van Bommel goed genoeg voor Barcelona is. Beetje jammer van dit zwaktebod....quote:Op zondag 19 februari 2006 03:04 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
10/02/2000 PSV Ajax 4-0 1 goal
26/10/2003 PSV Ajax 2-2 1 goal
15/05/2005 PSV Feyenoord 4-2 1 goal
20/03/2005 Ajax PSV 0-4 3 goals
26/9/2000 PSV - MU 3-1 1 goal
18/10/2000 MU - PSV 3-1 1 goal
25/08/2004 PSV Rode Ster Belgrado 5-0 2 goals
06/12/2001 PSV PAOK Saloniki 4-1 1 goal
21-03-2002 Feyenoord-PSV 1-1 1 goal
25-03-2004 PSV-AJ Auxerre 3-0 1 goal
Lang niet slecht voor een Limburgse boer
Ik vind Van Bommel goed genoeg. Aanvallend sterk, organisatorisch goed met veel diepgang. Ik zeg niet dat ie altijd in de basis hoort, maar hij hoort wel bij de selectie.quote:Op maandag 20 februari 2006 10:34 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Volgens mij ging de discussie erover of van Bommel goed genoeg voor Barcelona is. Beetje jammer van dit zwaktebod....
Als hij niet in de basis speelt is hij niet goed genoeg toch? Als hij alleen maar bij de selectie hoort, is het meer een speler voor de breedte..quote:Op maandag 20 februari 2006 10:50 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Ik vind Van Bommel goed genoeg. Aanvallend sterk, organisatorisch goed met veel diepgang. Ik zeg niet dat ie altijd in de basis hoort, maar hij hoort wel bij de selectie.
Maar goed genoeg voor Barcelona is toch wat anders dan goed genoeg voor de basis?quote:Op maandag 20 februari 2006 10:51 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Als hij niet in de basis speelt is hij niet goed genoeg toch? Als hij alleen maar bij de selectie hoort, is het meer een speler voor de breedte..
En dat deed ie niet alleen met PSVquote:Op zondag 19 februari 2006 12:10 schreef the_legend_killer het volgende:
Deze Limburger legde wel Ajax over de knie.
Weet ikquote:Op maandag 20 februari 2006 13:35 schreef Evertje het volgende:
[..]
En dat deed ie niet alleen met PSV
In een centraal van Bommel topic lopen er meerdere gesprekken.quote:Op maandag 20 februari 2006 13:37 schreef unclespam het volgende:
Hallo, gaan we weer. Ajax? PSV? Ging toch over Van Bommel en het Nederlands Elftal?
In mijn ogen niet. Een basisplek is iig wat ik bedoel als ik het heb over goed genoeg zijn voor Barca.quote:Op maandag 20 februari 2006 10:55 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Maar goed genoeg voor Barcelona is toch wat anders dan goed genoeg voor de basis?
Dan verschillen we daarover van mening. Maar goed, jij vindt Van Bommel te slecht voro Oranje, ik vind hem in de basis horen. Kunnen we drie weken over praten, die mening houden we toch.quote:Op maandag 20 februari 2006 15:38 schreef aldostuta het volgende:
[..]
In mijn ogen niet. Een basisplek is iig wat ik bedoel als ik het heb over goed genoeg zijn voor Barca.
PSV - Fortuna!quote:Op maandag 20 februari 2006 20:32 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Van Bommel was ook al de eerste speler ooit die rood kreeg zonder in het veld te staan
Huh, het ging over Barca hoor.......quote:Op dinsdag 21 februari 2006 12:58 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Dan verschillen we daarover van mening. Maar goed, jij vindt Van Bommel te slecht voro Oranje, ik vind hem in de basis horen. Kunnen we drie weken over praten, die mening houden we toch.
Vind ik wel meevallen hoor. Maar goed, zal ook wel iets te maken hebben met onze uitgangspositiequote:Op donderdag 23 februari 2006 12:19 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Ik ben niet met je eens dat Landzaat het beter deed. Beide ondermaats dan. Landzaat speelt altijd matig in Oranje.
Welke uitgangspositie dan?quote:Op donderdag 23 februari 2006 12:23 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Vind ik wel meevallen hoor. Maar goed, zal ook wel iets te maken hebben met onze uitgangspositie
Jouw lampjes statusquote:Op donderdag 23 februari 2006 12:24 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
[..]
Welke uitgangspositie dan?![]()
hou toch op, hij was net zo matig als de rest!!quote:Op woensdag 1 maart 2006 23:26 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Man of the match ook inderdaad.![]()
Grapje.quote:Op donderdag 2 maart 2006 10:40 schreef aldostuta het volgende:
[..]
hou toch op, hij was net zo matig als de rest!!
Preciesquote:Op donderdag 2 maart 2006 15:54 schreef the_legend_killer het volgende:
Gister nog 1 van de beteren
Maar niet de man die het verschil maakt.quote:Op donderdag 2 maart 2006 15:54 schreef the_legend_killer het volgende:
Gister nog 1 van de beteren
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |