Lieske en niet slank... Jij bent echt knettergek.quote:Op maandag 17 oktober 2005 16:01 schreef LekkerSimpel het volgende:
Hebben ze Lieske eindelijk contactlenzen gegeven. Want ze weet nu eindelijk dat ze niet slank is. Ze zal haarzelf wel haten, dat ze de spiegels zo goed heeft gepoetst.
Hier nog 1quote:Op maandag 17 oktober 2005 16:13 schreef scanman01 het volgende:
3 schepjes suiker voor Tanja in de koffie...
Ach, als je haar afzet tegen een heroinehoertje met anorexia is ze best molligquote:Op maandag 17 oktober 2005 16:14 schreef Taurus het volgende:
[..]
Lieske en niet slank... Jij bent echt knettergek.![]()
Is dat de standaard die LekkerSimpel voor ogen heeft dan?quote:Op maandag 17 oktober 2005 16:19 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Ach, als je haar afzet tegen een heroinehoertje met anorexia is ze best mollig.
Menno wil dat ALLE vrouwen van Nederland een afknapper van z'n witte sportsokken krijgen, gewoon alleen aantrekken is niet genoeg, hij gaat er gewoon een tijdje mee in zijn muil staan, zodat ook echt iedereen het opvalt.......de sukkelquote:
En dat terwijl onze Tan als enige ook daadwerkelijk geweldig is !!quote:Op maandag 17 oktober 2005 15:23 schreef Day het volgende:
[..]
Deze groep vindt zich (op een paar uitzonderingen na, waaronder Tanja) zo geweldig.
Ho ho, driekwart van de uitzending is voor onze Tan hè! Dus de uitleg van de verloskundigen zal wel zo'n beetje integraal in beeld komen, met tussenshotjes van een symphatiek lachende Tanja.quote:Op maandag 17 oktober 2005 16:38 schreef Bocaj het volgende:
Ik vraag mij af of ze wel genoeg materiaal hebben voor de uizending van half acht want een half uur breien in beeld lijkt mij killing voor de kijkcijfers....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |