Ik ben het hier compleet niet mee eensquote:Op maandag 17 oktober 2005 22:27 schreef Morthill het volgende:
[..]
Ik vind de besturing onwijs ruk, ik vind het echt een verslechterde VT. En dan de carreer mode, hoe fucking slecht is die uitgewerkt. Daarnaast zit er een rare geluksfactor in.
Top Spin staat echt nog een paar treden onder Virtua Tennis, zeker de laatste voor de PSP. Die was werkelijk meesterlijk, de beste tennis game ooit![]()
Er word eindelijk is gemod, dat kan je beter zeggenquote:
Maar dat zeg ik niet.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 12:36 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Er word eindelijk is gemod, dat kan je beter zeggen
Maar die krijg je dus niet in de luxe premium super bundelquote:Op dinsdag 18 oktober 2005 13:14 schreef Fillipe het volgende:
Zo ik had die Universal Media Remote nog niet gezien, erg mooi:
http://media.teamxbox.com/dailyposts/xbox360/faq/remote.jpg
huiliequote:Op dinsdag 18 oktober 2005 13:18 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Maar die krijg je dus niet in de luxe premium super bundel
Jeeeeetje! Wat een hoop knopjes!quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 13:14 schreef Fillipe het volgende:
Zo ik had die Universal Media Remote nog niet gezien, erg mooi:
http://media.teamxbox.com/dailyposts/xbox360/faq/remote.jpg
Tsja, maar hij blijft wel mooiquote:Op dinsdag 18 oktober 2005 13:18 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Maar die krijg je dus niet in de luxe premium super bundel
quote:8. Will the Xbox 360 Universal Media Remote come with the Xbox 360?
The Xbox 360 Premium Edition will include throughout the holidays an Xbox 360 universal media remote, but after Christmas, you’ll have to buy it as an additional accessory.
nummerknoppen zijn voor de bediening van je TVquote:Op dinsdag 18 oktober 2005 14:26 schreef twi het volgende:
Als ik de keuze zou hebben tussen die met meer knopjes en die met minderknopjes, dan zou ik toch de laatste kiezen. Ik heb die nummer-knoppen van m'n DVD speler echt nog nooit gebruikt Voor de rest zal 'ie toch wel niet compatible zijn met m'n apparatuur, dus heb ik liever een kleinere dan een grotere afstandsbediening. Er liggen er al 5 op een rij namelijk hier....
neequote:Op dinsdag 18 oktober 2005 14:34 schreef twi het volgende:
He pkwarts, verander dat icon van je es in een andere kleurIk denk telkens dat je kepler bent
Zie het als een oplader voor je mobiele telefoon. Terwijl je telefoon aan het opladen is kan je nog steeds bellen. Als je 2 dezelfde telefoons hebt heb je dus ook maar 1 oplader nodig, tenzij je ze allebei tegelijkertijd wilt opladen. Een extra batterij is gewoon een extra batterij.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 15:55 schreef The_Verve het volgende:
Kan iemand me uitleggen hoe zo'n Play & Charge Kit werkt? Want dat is me nog niet helemaal duidelijk. Ik ben van plan 2 draadloze controllers te kopen, heb ik dan ook 2 Play & Charge Kits nodig?
quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 14:41 schreef pkwarts het volgende:
Roy, alsjeblieft, nu niet meer huilen he?
[afbeelding]
zit er dan ook een versterker in de 360 ingebakken?quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 19:09 schreef H.Flick het volgende:
Ik neem aan dat de Xbox360 net als de huidige Xbox een optische uitgang heeft, dan kan het dus zonder problemen.
Al moest je er bij de Xbox wel een andere SCART-kabel bij kopen om die optische uitgang te krijgen, maar dat zal denk ik bij de Xbox360 niet meer zo zijn.
onzin, er zijn duizenden dvd spelers die een ingebouwde versterker hebben.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 19:21 schreef H.Flick het volgende:
Ja, je moet het natuurlijk wel eerst op een versterker aansluiten. Maar dat moet natuurlijk altijd, met DVD spelers etc ook.
wat het ook is.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 19:54 schreef H.Flick het volgende:
Bij een 5.1 setje hoort toch ook een versterker... althans daar ging ik wel vanuit. En met die DVD spelers heb je opzich wel gelijk, maar dat zie ik dan meer als een versterker met een ingebouwde DVD-speler.
Misschien moet je even geduld hebben? En anders bestaat de website google.nl ook nog.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 21:02 schreef grasmat het volgende:
maar mijn vraag is nog steeds niet beantwoord...
Kun je niet van die 5.1 computersetjes op de xbox360 aansluiten?
Ik dacht in ieder geval dat het wel kon op de ps2, zonder versterker..
correct me if i wrong...
Ja dat kan want een 5.1 pc-setje heeft vaak zelf een versterkerquote:Op dinsdag 18 oktober 2005 21:02 schreef grasmat het volgende:
maar mijn vraag is nog steeds niet beantwoord...
Kun je niet van die 5.1 computersetjes op de xbox360 aansluiten?
Ik dacht in ieder geval dat het wel kon op de ps2, zonder versterker..
correct me if i wrong...
en heeft de xbox360 daar dan een aansluiting voor?quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 21:29 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ja dat kan want een 5.1 pc-setje heeft vaak zelf een versterker.
De xbox 360 heeft zelf weer geen optische digitale uitgang (en ook geen coaxiale). Hiervoor heb je wederom een advanced scart adapter nodig o.i.d. Als je een 5.1 setje wilt aansluiten, moet die hoe dan ook een optische ingang hebben, een ingebouwde versterker en een decoder. Lang niet alle 5.1 pc-setjes hebben dat, aangezien de meeste geluidskaarten in pc's al meerdere uitgangen hebben voor de verschillende boxjes en deze setjes dus gewoon meerdere stekkertjes hebben.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 21:37 schreef grasmat het volgende:
en heeft de xbox360 daar dan een aansluiting voor?
en bedankt voor je reactie![]()
Ik heb pas 4 ab's liggenquote:Op dinsdag 18 oktober 2005 14:14 schreef pkwarts het volgende:
Waar je dus alles mee kan behalve je TV bedienen.
Dirk, een DVD speler met versterker heet een cinemasetje, en het geluid van die speakers is negen van de tien keer ronduit bedroevend...quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 19:32 schreef grasmat het volgende:
[..]
onzin, er zijn duizenden dvd spelers die een ingebouwde versterker hebben.
Een pc sluit je toch ook niet eerst op een versterker aan? waar zit die versterker dan? juist ja, de geluidskaart... zoiets kan de xbox toch ook wel hebben?
Mijn vraag was: Is een 5.1 setje ook RECHTSTREEKS aan te sluiten op de xbox360?
Ja, weinig indrukwekkend, maar ja EA he...quote:
1st gen en pushed releases enzoquote:Op woensdag 19 oktober 2005 01:40 schreef Dennisskyscrapers het volgende:
console ziet er erg goed uit, controller ook, alleen jammer dat de games van EA eruit zien als PS2 spellen
Idd amen to thatquote:Op woensdag 19 oktober 2005 01:49 schreef Fliepke het volgende:
gelukkig is de controller wel superfijn
Helemaal mee eens.quote:Op woensdag 19 oktober 2005 01:49 schreef Fliepke het volgende:
gelukkig is de controller wel superfijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |