Gaelic is dan ook bijna niet te verstaanquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 21:45 schreef VoreG het volgende:
Goed om te horen DIGGER
Máire uitspreken als Morja is vrij lastig. Het klinkt wel lekker Iers
Die moet binnenkort weer geopereerd worden.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 21:40 schreef golfer het volgende:
Fijn dat Kady het zo goed doet, DIGGER.
Hoe is het trouwens met Anna?
Wat moet ik doen voor de hattrick?quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 21:28 schreef just me het volgende:
godsamme.. DIGGER 2e keer dat je me aan het janken hebt vandaag![]()
Alleen je spelling gaat er op achteruit, zal ik dus maar stoppen?quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 22:04 schreef clauwheee het volgende:
Ik wordt blij van je berichies DIGGER
Super man!quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 21:20 schreef DIGGER het volgende:
Nou, maar weer even een update dan: Kady doet het geweldig.
Ze heeft een paar uur aan de zuurstofbril gelegen om haar wat te helpen met ademen (vergelijk het met de sparta-met). Zodoende kon ze niet ineens uitgeput raken van het feit dat ze het plotseling helemaal zelf moest doen.
Maar vanmiddag was dat al geheel niet meer nodg, het ademen gaat prima op 100% eigen kracht
Ze heeft een bloedtransfusie gehad, nodig vanwege de infectie die Anna had, om te zorgen dat ze genoeg rode bloedlichaampjes heeft, allemaal geen probleem.
Ivm de infectie krijgt ze ook een antibiotica kuur, gaat ook prima en ze krijgt ietwat extra suikers ivm een net ff ietwat laag suikerpijl.
Allemaal minor details, totaal niet zorgwekkend, zaken die rap vanzelf over zullen gaan, het meiske moet natuurlijk gewoon ff wennen aan de buitenwereld en dat ze het zelf moet gaan doen.
Ze ziet er geweldig uit, lijkt heel erg sterk op moeders, geniet al lekker van de voeding die ze via een sonde krijgt (op deze leeftijd is de combinatie drinken, slikken en ademhalen nog niet combineerbaar voor zo'n wurmpie) en doet het volgens de artsen op de IC gewoon fantastisch.
Zo goed zelfs dat ze eigenlijk verwachten dat ze morgen van de IC afmag naar een HC, en dat dit waarschijnlijk Dordt wordt, wat dichter in de buurt.
Verder zou ik nog veel kunnen vertellen, maar dat laat ik maar ff, ik denk nl. dat een foto veel meer zegt.
Nah, genoeg nieuws voor mij vandaag, ik gaat pitten en lekker dromen over m'n nieuwe aanwinstquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 22:27 schreef Againzender het volgende:
Fijn om te horen DIGGER!
En voor de liefhebbers: over een paar minuten op BBC1 een nieuwe aflevering van Have I got news for you
Het is nu toch 3-3 of ontbreekt er nog een mascotte naast Kady in de OP ?quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 22:39 schreef Dylan Dog het volgende:
Goed dat de damesmascottes weer in de meerderheid zijn!
Jaquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 22:09 schreef DIGGER het volgende:
[..]
Alleen je spelling gaat er op achteruit, zal ik dus maar stoppen?
Ik heb 5 minuten lang naar de banners zitten kijken, tellen, nagaan of ik niemand vergeten was e.d.quote:
Ik had ook zoiets, alleen was ik dus iets sneller, maar je had je reactie van mij niet hoeven te edittenquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 22:51 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik heb 5 minuten lang naar de banners zitten kijken, tellen, nagaan of ik niemand vergeten was e.d.![]()
De oudste mascotte geeft, bij gelijke stand, de doorslagquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 22:45 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Het is nu toch 3-3 of ontbreekt er nog een mascotte naast Kady in de OP ?
Lijkt zo lullig. Een bijdehante opmerking plaatsen die 2 minuten eerder ook al gemaakt was.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 22:52 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ik had ook zoiets, alleen was ik dus iets sneller, maar je had je reactie van mij niet hoeven te editten
Daar heb je weer gelijk inquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 22:57 schreef pfaf het volgende:
[..]
Lijkt zo lullig. Een bijdehante opmerking plaatsen die 2 minuten eerder ook al gemaakt was.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |