Wat heeft Menno gedaan dan? Heb het twee dagen niet kunnen volgenquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 01:35 schreef P1mp1mm3rs het volgende:
[..]
Wat denk je van Menno, wat die geflikt heeft gaat die voor boeten denk ik.![]()
Een echt leugenaar vind ik haar niettrouwens. Ze speelt wel een vals spel, maar een leugenaar wil ik haar niet noemen. En ja, ze bedoelde Menno toen ze meerdere keren zei dat ze dit keer niet meer op Lieske zou stemmen.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 01:38 schreef BBscanner het volgende:
[..]
Vertouw jij leugenaar ChantalMaar bedank me net dat Menno ook wel kans heeft om door haar genomineerd te worden. Verwachte vorige nominatie dat ze Rob zou nomineren maar dat was dus ook sluw van haar gespeeld.
Dat filmpie is nep manquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 01:28 schreef Splash het volgende:
[..]
http://rapidshare.de/files/6250855/Naamloos.avi.html
Wat hij geflikt heeft is ook al zeker een week geleden.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 01:41 schreef MaJo het volgende:
[..]
Wat heeft Menno gedaan dan? Heb het twee dagen niet kunnen volgen
Ik vind Chantal dus echt niet te vertrouwen. Die zegt het ene, manipuleert het andere en draait het dan zo dat zij volledig onschuldig lijkt, maar in feite wel de aansticher is. Ik vind het echt een vreselijk onbetrouwbaar mens.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 01:41 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Een echt leugenaar vind ik haar niettrouwens. Ze speelt wel een vals spel, maar een leugenaar wil ik haar niet noemen. En ja, ze bedoelde Menno toen ze meerdere keren zei dat ze dit keer niet meer op Lieske zou stemmen.
Joost op zijn hoofd tuffen? Maar wat heeft dat met Chantal te maken? Of snap ik er echt niets meer van en is het tijd om mijn bed op te zoeken?quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 01:42 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Wat hij geflikt heeft is ook al zeker een week geleden.
Hij heeft tegen Chantal gelogen over z'n sexuele geaardheid...quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 01:41 schreef MaJo het volgende:
[..]
Wat heeft Menno gedaan dan? Heb het twee dagen niet kunnen volgen
Verrassend = Roelquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 01:44 schreef bloodymary het volgende:
Dido zei gisteren dat ze verrassend ging nomineren. Ik moest meteen aan Chantal denken.
Maar als Roel een keer wel bij Lieske in bed gaan liggen, kan het zo maar weer Lieske zijn.
Hij heeft Chantal misbruikt in zijn missie om een aantal mensen te overtuigen dat hij de homo is. Chantal ging heel erg mee in zijn leugens en achteraf neemt ze het hem heel erg kwalijk wat hij geflikt heeft.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 01:43 schreef MaJo het volgende:
[..]
Joost op zijn hoofd tuffen? Maar wat heeft dat met Chantal te maken? Of snap ik er echt niets meer van en is het tijd om mijn bed op te zoeken?
dit filmpje heb ik eigenhandig uit de uitzending gekniptquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 01:42 schreef PC eend het volgende:
[..]
Dat filmpie is nep man
Had je zelf veel beter gedaan
Bedanktquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 01:43 schreef Sonique het volgende:
[..]
Hij heeft tegen Chantal gelogen over z'n sexuele geaardheid...
ja het gaat idd. te traag, moeten we nou weer een week wachten tot ze gaan nomineren?quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 01:45 schreef BBscanner het volgende:
Hoop dat de nominaties & exits elkaar nu wat sneller op zullen gaan volgen. Beetje actie in de hut! Waarschijnlijk nog een 'slome exit' daarna wekelijks!![]()
Precies vind ik ook, direct 3 eruit en een paar nieuwe erinquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 01:45 schreef BBscanner het volgende:
Hoop dat de nominaties & exits elkaar nu wat sneller op zullen gaan volgen. Beetje actie in de hut! Waarschijnlijk nog een 'slome exit' daarna wekelijks!![]()
Tja stom, had het eigenlijk moeten weten. Volg het de laatste tijd een stuk minder ivm hele drukke tijden dus zit er wat minder goed in helaas.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 01:45 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Hij heeft Chantal misbruikt in zijn missie om een aantal mensen te overtuigen dat hij de homo is. Chantal ging heel erg mee in zijn leugens en achteraf neemt ze het hem heel erg kwalijk wat hij geflikt heeft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |