als ze er alledrie tegelijk opzitten is het geen droombank... dan zou je bij welke exit ook, nog steeds teleurgesteld zijn dat dequote:Op donderdag 13 oktober 2005 22:37 schreef regenworm het volgende:
[..]
Lieske niet omdat rob nog in het huis zit.
rob menno chantal gelijk een droombank
Vergeet vooral Hummie niet... Die wil Menno kwijt en dat zal haar ook gaan lukken....quote:Op donderdag 13 oktober 2005 22:40 schreef Falco het volgende:
Het is echt sneu. De enige bewoners die overgebleven zijn en die ik kan pruimen zijn nu Joost en een beetje Menno, Ingrid, Roel en Lieske. Alle jofelerds (Rikkert, Ralph en Linda) zijn weg. Erg jammer dat het zo moet lopen, maar ja.
Ik hoop op Scanmans bank (Menno, Rob en Chantal), ik kan me haast ook niet voorstellen dat Menno het huis dan zou moeten verlaten.
Rikkert was een dooie, Ralph iets minder maar ook nog een hele stille, tja je kijkt niet naar BB om dooie mensen te zien.quote:Op donderdag 13 oktober 2005 22:40 schreef Falco het volgende:
Het is echt sneu. De enige bewoners die overgebleven zijn en die ik kan pruimen zijn nu Joost en een beetje Menno, Ingrid, Roel en Lieske. Alle jofelerds (Rikkert, Ralph en Linda) zijn weg. Erg jammer dat het zo moet lopen, maar ja.
Rikkert was relaxed en idd rustig, maar ik waardeerde hem wel. En Ralph was helemaal tof, kwam pas in de laatste week lekker los.quote:Op donderdag 13 oktober 2005 22:41 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Rikkert was een dooie, Ralph iets minder maar ook nog een hele stille, tja je kijkt niet naar BB om dooie mensen te zien.
Ralph was wél leuk....quote:Op donderdag 13 oktober 2005 22:41 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Rikkert was een dooie, Ralph iets minder maar ook nog een hele stille, tja je kijkt niet naar BB om dooie mensen te zien.
quote:Op donderdag 13 oktober 2005 22:38 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Hoe weten we dan dat ie uberhaupt spelletjes speelt![]()
Het wordt steeds slechter de val is ingezet na het menno kapsel.quote:Op donderdag 13 oktober 2005 22:31 schreef scanman01 het volgende:
Verschrikkelijke live uitzending. Ze moeten echt de naam veranderen in "De Tanja Show". Iedere week hoop je dat het beter wordt, maar het wordt steeds erger. En ik geef jullie op een briefje: als de baby er straks is, gaat iedere live uiyzending over de baby. Kadootjes enzo...
Linda eruit. De persoon die ieder weekend als enige weer voor spektakel zorgde, is er nu uit. Een groot deel van de boeiende van deze BB is weg. Voor mij een absoluut diepte punt. De produktie maakt fout na fout na fout...
Dit gaat niet meer goedkomen... en gezien het aantal stemmen op Tanja... en de reacties in het publiek, gaat Tanja of Joost winnen. Weinig positiefs te melden dus
Zijn hele achterban wilde hem weer naar huis hebben. Omdat hij een spelleteje speelt.quote:Op donderdag 13 oktober 2005 22:39 schreef cuall het volgende:
Rob: mijn kinderen zullen trots zijn![]()
Echt nietRob je bent toch een looser
![]()
Die wens had ik al tijdje geleden geuit. En tijdens rantsoenweek: GEEN PIJNSTILLERS en zonder verdoving de hechtingen erin na de knipquote:Op donderdag 13 oktober 2005 22:43 schreef cuall het volgende:
Ik wens Tanja een HEEL lange en uitermate pijnlijke bevalling toe, hoop dat ze ernstig gaat inscheuren![]()
ik moet even mijn ergernis van me afschrijven
Ja dat vond ik ook, maar ja, ik denk dat de meeste hem toch te stil vonden.quote:
Ik krijg het vermoeden dat de hersencapaciteit van Naat niet groot is....quote:Op donderdag 13 oktober 2005 22:44 schreef -Delta- het volgende:
Naat: Ik vond het zo leuk om mezelf te zien
Joh
Viel me op dat ze zaten te gillen van het lachen tijdens de live, niet zozeer vanwege dat stip-gedoe maar omdat ze erop kickten zichzelf te zienquote:Op donderdag 13 oktober 2005 22:44 schreef -Delta- het volgende:
Naat: Ik vond het zo leuk om mezelf te zien
Joh
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |