abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 25 oktober 2005 @ 09:58:23 #201
19297 stinkie
Homo Tampeloeris Collosalus
pi_31674829
quote:
Op dinsdag 25 oktober 2005 08:42 schreef Brighteyes het volgende:
We hebben 2 katten. Je hebt wel gelijk over die kleine stukjes hoor. Bij kennissen van ons was het hun peuter die ze er letterlijk vanaf peuterde... Ik zal stinkie wel op het spijkertje wijzen.
Ja, wijs jij me maar op de spijkers, dan weet ik waar ik ze op kan ruimen

Geen spijkers in mijn plinten
Het ligt zo strak dat ie beesten er toch niks mee kunnen. En zowel, dan ligt er vast wel ergens een schoen in de buurt
Dat wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat een ander aan, voor hij het ziet
  dinsdag 25 oktober 2005 @ 09:59:24 #202
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31674842
***
pi_31674874
BE, die bank!!! Ik ben vlieft!!!
pi_31675841
quote:
Op dinsdag 25 oktober 2005 09:56 schreef stinkie het volgende:
[..]
Geen overzetplinten. Die had ik in mijn flat, maar springen teveel in het oog, ookomdat we hier al gewone plinten tegen de muur hadden zitten
De overzet plint gaat juist over de oude plint heen, bij mij zitten er "goedkope" MDF plinten, sommigen hadden een tik gekregen door het plaatsen van laminaat.
  dinsdag 25 oktober 2005 @ 11:22:41 #205
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31676343
Ja die gaan er idd overheen, maar het wordt er vaak niet mooier op, althans... dat vinden wij. Ik vind vooral eigenlijk die vreselijke hoekjes een eind doppen afschuwelijk. Bij ons zijn de plinten nog redelijk ok en zijn ze gewoon geverfd.
***
pi_31676787
true, heb je gelijk in. Toch heb ik redelijk bijpassende hoeken kunnen vinden, ach en voor het meren deel van de binnen hoeken komt toch iets te staan.

Wat mijn vader wel geprobeerd heeft is het verstek zagen van de overzet plint, maar de afkort zaag was happig en sloopte de plint :-)

Dit heb ik liggen:
http://ranzigepad.cjb.net/huis/vloer/kleine_kamer_plakplinten.jpg
http://ranzigepad.cjb.net/huis/vloer/plinten.jpg

De overzet plinten moet ik nog een plaatje van schieten, had ik gisteravond geen zin meer in na een dag werken en nog even het laaste stukkie vloer leggen in de hal(bijna klaar). 22:00 uur moet je toch wel stoppen vind ik zelf:-)
  dinsdag 25 oktober 2005 @ 13:05:51 #207
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_31678470
Be, ik dacht dat er platen tegen het plafond zaten. Die er later op gezet zijn dus. Ik zou die er vanaf slopen om het oorspronkelijke plafond weer te herstellen. Maar dat kan nog een hele klus zijn als er barsten in zitten trouwens. Dan kun je het beter door een vakman laten stucen en dat kost dan wel weer een bom duiten
Snobs have more fun!
KLIK!
  dinsdag 25 oktober 2005 @ 13:22:17 #208
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31678740
Ziet er netjes uit Pad!

Dude... dikke kans dat dit tamelijk origineel is... Als we deze gipsplaten weghalen zit er hoogstwaarschijnlijk of nog een gipsplaat onder of meteen rieten matten aangesmeerd met troep en dat is pas echt afgrijselijk om weg te halen. Alle muren zijn nu heel mooi gestuct en ik vrees dat bij een plafond-klus je ook de muren weer mee moet nemen. We hebben er eigenlijk niet eens over nagedacht.
Kan het wel eens vragen aan de oud bewoner als ik hem nog eens spreek of zij ooit iets aan het plafond gedaan hebben al.
***
  dinsdag 25 oktober 2005 @ 14:13:51 #209
19297 stinkie
Homo Tampeloeris Collosalus
pi_31679433
Wat ik heb kunnen zien zitten er nog gipsplaten onder. Daaronder waarschijnlijk het originele houten plafond of idd riet
Dat wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat een ander aan, voor hij het ziet
  dinsdag 25 oktober 2005 @ 14:52:52 #210
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_31679998
quote:
Op dinsdag 25 oktober 2005 14:13 schreef stinkie het volgende:
Wat ik heb kunnen zien zitten er nog gipsplaten onder. Daaronder waarschijnlijk het originele houten plafond of idd riet
Er zal toch wel een 'gewoon' gestuct plafond zitten ergens? In de jaren '30 deden ze dat zeker nog. Gipsplaten zijn van veel later meen ik. Die zetten veel mensen zelf op hun gestucte plafond toen de karakteristieke randjes (omlijsting van het plafond - knap stucwerk) 'uit' waren en men strakke plafonds wenste. In dezelfde tijd dat men ook paneeldeuren, suitedeuren en klapdeuren naar de vuilstort bracht

Maar hoe dan ook, als er over riet gestuct is eertijds, dan zal het stucwerk wel veel barsten vertonen. In mijn huidige huis (wat destijds een goedkoop arbeiderswoninkje was, dus hop: op het riet stucen. Gek genoeg dan wel weer inclusief mooie randjes, maar dat was standaard toen.) zitten er ook barsten in. Als ik er zou blijven wonen had ik het wel laten herstellen. Ik had al een offerte liggen: zo'n 1.300 euro voor een kamer ensuite, en dan dus met herstel van de randjes. Tamelijk kostbaar dus.
In ons nieuwe oude huis is er bij de bouw gestuct op hout (denk ik? Geen riet in elk geval). Geen barsten (Ik heb geen idee wat er buiten de woonkamer op de vloer ligt, welke apparaten er in de keuken zitten, of hoe het toilet eruitziet, maar er zaten geen barsten in het plafond - waar een mens al niet op let bij een bezichtiging )

O en ik vind de bank erg gaaf Gedurfd
Snobs have more fun!
KLIK!
  dinsdag 25 oktober 2005 @ 17:19:26 #211
122508 Stefan026
Alle Dagen Heel Druk!
pi_31682477
Zelf woon ik ook in een jaren '30 huur (boven)woning.

Gelukkig zitten er overal nog paneeldeuren in!!! En granieten vensterbanken, brede plinten, orginele deurscharnieren, balustrade, houten trapleuning.
Helaas is het huis heel erg uitgewoond en door vorige buren verpest....("ergernissen vd vorige bewoners")

Maar wat een crime om die paneeldeuren te opknappen en zeker die randen!!! ... Heb ze allemaal (20!!) deuren moeten verfafbranden.... Er zaten overal wel stukjes verf af (zogenaamde springlagen) en veelal gewoon verflagen over verflagen (zonder tusen te lagen te schur
en vooraf!?)... Dus ikke allemaal afbranden en gronden en lakken. Ben wel weken/maanden zoet mee.

Over de plafonds...... Die sierranden en die randen van 10 CM waarover Duderinnetje heeft...

Ik heb op aanraden van een kennis gewoon gipsplaten genomen. Simpele goedkoopste, doch stevig. En dan stroken van 10cm gesneden (RUSTIG) en steeds weer... en dan met montagekit vastgeplakt, en hier en daar voor alle zekerheid met gipsplaatschroeven vastgemonteerd. Als er toch nog kieren/naden waren... gewoon acryllaat of beetje stuckmiddel in slagroomspuit doen en die opvullen! Latexen en je ziet er nix van! Veel goedkoper dan houten latten/planken nemen.

(Klein risico is dat die stroken tijdens het monteren wel eens doormidden willen breken, dus 2 paar extra handen zijn wel handig tijdens het vastzetten van die stroken!)

JA, helaas zijn er mensen die in de jaren 70 al die paneeldeuren, suite enzo naar de stort hebben gebracht. Gelukkig hebben we Marktplaats nog en zijn er mensen die rare prijzen voor vragen!
Zelf heb ik twee glas-in-lood deuren gekocht, in dezelfde plaats, voor 10 euro per stuk! En elders in arnhem, 2-vaks paneeldeuren van een kerk (!) gratis gekregen.....

Zo is het ook goedkoop verbouwen in huis

En ik ga graag langs huizen "te koop" in de buurt, en veelal staan er op den duur wel een container voor de deur waar je veel schatten uit kan vissen!!!

- Schoorsteenmantel, houtsnijwerk/ornamenten gered vd sloop!!!
- 40m2 massief grenen vloerdelen, met V-groef, 2cm dik, niets mis mee!
- paar paneeldeuren, 4 vaks en 2 vaks
- jaren30 wastafels met opzetranden
- marmeren planchets, achterwand voor wastafel.
- 7x7 cm tegels, zwarte en witte vierkante matte
- 40cm doorsnee gipsen plafondornament )klein stukje afgebroken, kan hersteld worden!


Echt wel gestoord dat er mensen zijn die zomaar al die mooie spullen wegdonderen.

Wat ook een goed tip is, van ander gehoord..... af en toe op makelaarssites kijken, en jaren30 woningen bekijken om tips op te doen qua orginele authentieke details en die toepassen in huis. Bv doorgebroken kamers terugbrengen in voor- en achterkamers, en eventueel plafonds.

Die lelijke naden van later aangebrachte gipsplafondplaten (tussen de platen in) kan je opvullen met geelband, en die latexen... Zie je ook niets van!

Ik koop me blauw bij Action, voor klusmaterialen! Wat een winkel en goedkoop!

BE, erg gaaf huis en ik volg je vorderingen zeker ook!!!! Succes verder!!!
Alle dagen heel druk!
  dinsdag 25 oktober 2005 @ 18:37:55 #212
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_31683906
Stefan wat goed dat je zo veel tijd in je huis hebt gestoken!! Twintig paneeldeuren opknappen, damn!

Ik begrijp alleen je plafondtip niet... heb je nu allemaal stroken van tien centimeter? Of strak, en langs de muurkanten een rand (plafondsierlijst) van ongeveer 10 cm? (dat bedoelde ik namelijk).

[ Bericht 2% gewijzigd door Duderinnetje op 25-10-2005 19:09:52 ]
Snobs have more fun!
KLIK!
  dinsdag 25 oktober 2005 @ 19:02:05 #213
122508 Stefan026
Alle Dagen Heel Druk!
pi_31684186
Duderinnetje. Ja, Gipsplaten van 60 cm breed standaard bij Praxis, Gamma... en dan stroken van 10cm snijden.... Met metalen lat en stanleymes (mesje regelmatig vervangen, kan snel bot worden hierdoor) en dan snijden maar... paar keer hele lengte en dan omdraaien en weer snijden. Zelf eerst goede kant *witte* en vouwen op laatst andere kant door donkere kant snijden. En als er toch hier en daar stukje af is of ongelijk is... opschuren met schuurpapier.
Evt alvast een laag latexen vóórdat je het gaat monteren op plafond.
Evt. beetje montagekit uitstrijken hier en daar en daarna met gipsplaatschroeven vastboren.

Meestal zijn er al gipsplatenplafonden op (zoals je zelf zei, over de orginele riet/stuckplafonden).
Zoja, dan zijn er toch altijd houten balkjes tussen nieuwe en oude plafonden.

Zet de gesneden stroken vast met gipsplaatschroeven (of gewone spaanplaatschroeven, maakt niets uit) óp / tegen die houten balken. Meestal kan je die houten balken wel zien (in een kiertje tussen muur en gipsplaat..)

Het is al met al wel meer werk dan kant en klaar houten planken nemen.....
Alle dagen heel druk!
  dinsdag 25 oktober 2005 @ 19:19:07 #214
122508 Stefan026
Alle Dagen Heel Druk!
pi_31684333
Effe vergeten bij te zetten.... Het gaat inderdaad om die randen langs de muren, plat op plafond.
Kieren/naden tussenin kan je opvullen met acryllaatkit (goedkoop bij Action), schroefgaten dicht plamuren of stucken. Tandapasta is ook handig om te gebruiken om die gaten op te vullen.

Als je ernaast nog een sierrand (ribbels) wil nemen, dan is houten profiel- of gewone latten wel mooier/beter. (of die kant en klare van Praxis/Gamma).

Je hoeft heus niet heel de plafond te gaan stucken, alleen die randen tussen de plafondplaten opvullen met stuck en strak met plamuurmes. Latexen/witten overheen.. zie je niets van.

Zelf heb ik die stroken gipsplaat ook toegepast tegen de houten lat die eventueel je gebruikt voor gordijnrail vast te zetten.
Staat ook mooier omdat dat rand dan ook doorloopt vóór de gordijnrail (die je van binnenaf ziet).

Nog niet gedaan, kom nu pas op... ben nu even verzinnen hoe je die randen maakt aan de binnenkant/onderkant van de trap..... Dacht aan buigzaam MDF strook vastzetten.... of een smal lat natmaken en vastzetten op 10 afstand en extra lat tegen de muurzijde aan en tussenin stucken (afreien)... en later die latten afhalen en die "open" later opvullen met stuck.
Alle dagen heel druk!
  dinsdag 25 oktober 2005 @ 19:57:09 #215
117860 B.A.Trix
Met dank aan MaGNeT
pi_31684917
Ik snap t nog niet....
Topic van het jaar!! Sara Raats' eigen huisjes-topic :P
  dinsdag 25 oktober 2005 @ 23:15:08 #216
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31689150
Even een snelle update van vanavond.

Stinkie heeft 'even' laminaat gelegd in de slaapkamer!
Zo mooi! Die is dus ook bijna klaar.

(beetje wazige foto zie ik nu)

En hij heeft het zeil op het kelderluik (door mijn vader gemaakt) vastgeniet. Daar staan nu wat spullen uit de bijkeuken zodat hij die morgen kan gaan witten.


Ik heb het laatste stukje plint tegen het plafond geverfd, de vensterbank een 2e laag (in de juiste kleur) gegeven en de lat tegen het achterkozijn geverfd:

(ook wazig. )

En toen heb ik nog even de keukendeur en deurstijl geverfd. Nu is al het verfwerk in de woonkamer af en is de woonkamer dus gewoon klaar!

(Het kattenluik gaat er weer op).

En ik heb de drempel naar de bijkeuken ook maar even geverfd:




We zijn er trouwens ook achter wat er nou mis gegaan is met de kleur van de trap.
Die klopt namelijk wel met de kleur op het kleurkaartje.
Blijkbaar heeft de jongen bij de praxis (ik werk hier nog maar net) mij dus in eerste instantie niet de juiste kleur meegegeven.
Ze hebben daar nog een 'ouderwetse' machine waarbij ze het labeltje van de verf zelf moeten schrijven en ik gok dat hij met zijn vingertjes 87 ipv 77 in de computer heeft ingetikt.

Op zich geen probleem, want ik vind dit dus mooier dan de echte '77' maar nu moeten we dus nog wel uit zien te vinden welke kleur er dan wel op de deuren zit. De verf is namelijk bijna op en er moeten wat deuren aan de binnenkant gedaan worden.

Nou ja goed, hopen dat de echte verfwinkel een scanner heeft om de kleur te bepalen.
***
pi_31689317
quote:
Op dinsdag 25 oktober 2005 23:15 schreef Brighteyes het volgende:

Ze hebben daar nog een 'ouderwetse' machine waarbij ze het labeltje van de verf zelf moeten schrijven en ik gok dat hij met zijn vingertjes 87 ipv 77 in de computer heeft ingetikt.
Bij de verfwinkel op de hoek hebben ze een machine staan waar je ook de orderhistorie kan zien; oftewel welke types verf er allemaal zijn gemaakt de afgelopen week. Als de praxis ook zo'n soort machine heeft scheelt je dat een hoop gedoe. Moet de praxisjongen niet een complete n00b zijn, en wel weten hoe ie daarbij komt in 't menutje

(bij de gamma had ik je sowieso geen kans gegeven )

[ Bericht 6% gewijzigd door joshus_cat op 25-10-2005 23:35:07 ]
  dinsdag 25 oktober 2005 @ 23:27:29 #218
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31689507
Heb ik ook nog aan zitten denken, of dat niet stiekem uit zo'n machine gehaald kan worden. Ga ik gewoon even vragen morgen.
***
pi_31689988
Mooi dat laminaat, en de rest ook
Kattenluikje
  dinsdag 25 oktober 2005 @ 23:48:47 #220
53708 ondeugend
Lost in Sound
pi_31690100
Jullie zijn echt hard bezig.... turbo aan ?
And everything under the sun is in tune
But the sun is eclipsed by the moon.
And Prince is still here!
pi_31690159
Ziet er goed uit tot nu toe! Alleen die bank.....afgrijselijk! Die stinkie....handig in huis. Dat had ik nou nooit gedacht
Back in business.
pi_31694890
jullie gaan hard zeg! de bank is echt super. wel ben ik niet zo gecharmeerd van dat grijs. maar dat kan er aangekleed met alle meubels/gordijnen etc heel anders uitzien natuurlijk. dus ben benieuwd.

hoe staat t trouwens met de granieten vloer?
Life's a bitch and then U marry one... ;-)
  woensdag 26 oktober 2005 @ 09:49:04 #223
30488 coolbabe
My little pwny
pi_31695066
Meelurkpost
Ik vind jullie bank mooi van lelijkheid Geweldig!
Aan de manier waarop zij op haar bezem zat, zag ik dat ik met een nymfomane heks te maken had.
pi_31695427
jah het ziet er allemaal strak uit en jullie gaan snel als je na gaat dat ik nu 1,5maand de sleutel heb.

En de bank, tjah niet helemaal mijn smaak denk ik :-P
pi_31696260
Een ska-kelderluik!
Mijn heeft datzelfde zeil in zijn gangetje gelegd (alleen lang niet zo netjes hahahaha).
Hij heeft nog over, mag ik hebben voor in mijn nieuwe woonst (ooit).
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
  woensdag 26 oktober 2005 @ 11:07:04 #226
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_31696285
quote:
Op dinsdag 25 oktober 2005 09:58 schreef stinkie het volgende:

[..]

Ja, wijs jij me maar op de spijkers, dan weet ik waar ik ze op kan ruimen

Geen spijkers in mijn plinten
Het ligt zo strak dat ie beesten er toch niks mee kunnen. En zowel, dan ligt er vast wel ergens een schoen in de buurt
Ach, ach, ach, wat lief naief. Jij bent ook 's nachts continu in de buurt? Of overdag de hele dag? Katten krijgen dat los, heus.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_31696665
Wow!!!!! Dat schiet mooi op!
ik zou er trots op zijn
Voices tell me I'm the shit.
  woensdag 26 oktober 2005 @ 12:30:39 #228
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31697949
quote:
Op woensdag 26 oktober 2005 11:05 schreef Syrena het volgende:
Een ska-kelderluik!
Mijn heeft datzelfde zeil in zijn gangetje gelegd (alleen lang niet zo netjes hahahaha).
Hij heeft nog over, mag ik hebben voor in mijn nieuwe woonst (ooit).

Ik had het hier in mijn oude huis op de overloop en in het washok liggen en nog heel veel over.
In mijn vorige huis lag het ook in de gang en op het toilet... het hoort er wel een beetje bij hè. Al is het maar een klein stukje!

Ja, dat tempo. We hebben dat vorige week ergens ingezet en het bevalt blijkbaar wel. Iig zijn we verder dan ik zelf gedacht had. Bijvoorbeeld onze slaapkamer. Dat zouden we wel doen als we erin zaten. En nu is die gewoon zo goed als af en zaterdag zeker weten af. Bedje erin en slapen maar. Er zit alleen nog niks voor de ramen.
***
  woensdag 26 oktober 2005 @ 12:48:58 #229
19297 stinkie
Homo Tampeloeris Collosalus
pi_31698335
quote:
Op dinsdag 25 oktober 2005 23:50 schreef Shirley het volgende:
Ziet er goed uit tot nu toe! Alleen die bank.....afgrijselijk! Die stinkie....handig in huis. Dat had ik nou nooit gedacht
Dat wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat een ander aan, voor hij het ziet
  woensdag 26 oktober 2005 @ 23:46:38 #230
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31711685
quote:
Op dinsdag 25 oktober 2005 23:50 schreef Shirley het volgende:
[...]
Die stinkie....handig in huis. Dat had ik nou nooit gedacht
En kijk een... hij kan nog schoonmaken ook!

***
  woensdag 26 oktober 2005 @ 23:52:06 #231
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31711880
De laatste loodjes... En ze wegen als vanouds het zwaarst.
Morgen is het 2 weken geleden dat we de sleutel kregen... En we hebben zo veel gedaan sindsdien!
Zaterdag gaan we verhuizen!

Vandaag heeft stinkie de bijkeuken gewit, alleen blijft die rottige beits er doorheen komen. Morgen nog een keertje dus.


Ik heb boven op de slaapkamer en op het kleine kamertje de latjes langs het plafond geverfd en in het kleine kamertje de plintjes.
En de trapleuning! (Mijn moeder: Oh? Toch wel? )


En ik heb de trap opnieuw geverfd in wat het meest leek op de kleur die er in de rest van het huis zit. Al pratende met de mevrouw van de verfwinkel denken we te weten wat er mis gegaan is bij de Praxis. Waarschijnlijk heeft die lieve jongen de kleurstoffen voor 1 liter verf bij 2,5 liter verf gedaan. En dan wordt het idd een heel stuk lichter. Nou ja goed, ik ben hem dankbaar want ik vind dit veel mooier:


(bovenste helft is de verf zoals hij hoort te zijn)

Ik weet niet helemaal zeker of hij overal goed gedekt is, ik hoop van wel, want liever ga ik de trap niet voor een 3e keer verven.

Morgen gaat mijn moeder mss nog wat verven en anders alvast beginnen met schoonmaken van de keuken. Mijn vader gaat planken maken in de trapkast op de overloop zodat daar straks de handdoeken en het beddengoed in kunnen.

Ik zit inmiddels een beetje ziekig thuis dus ga morgen hier alvast maar het een en ander inpakken.
***
pi_31711962
Toch die trapleuning schilderen hè!
  woensdag 26 oktober 2005 @ 23:58:32 #233
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31712069
Jij was tegen?
Ik heb jouw mening dan gemist... anders had ik die uiteraard niet genegeerd!
Mijn moeder boeit me niet, maar jouw deskundige mening... damn... Ik ga morgen een verfbrander huren.

Sorry... ik irriteerde me mateloos aan dat stukje hout.
Hoewel hij wel mooi was toen hij geschuurd was.
***
  woensdag 26 oktober 2005 @ 23:59:46 #234
117860 B.A.Trix
Met dank aan MaGNeT
pi_31712101
quote:
Op woensdag 26 oktober 2005 23:55 schreef Dirkh het volgende:
Toch die trapleuning schilderen hè!
Topic van het jaar!! Sara Raats' eigen huisjes-topic :P
pi_31712145
Die trapleuning MOET geschilderd

Zaterdag al verhuizen
Ik ben zoooooooo dying benieuwd

sterkte
pi_31712196
Stoer wijf ben je ook!

Ben keitrots op je én op je kersverse echtgenoot.


stinkie, die pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiintjes
Eeuwig vijfentwintig
pi_31712248
quote:
Op woensdag 26 oktober 2005 23:58 schreef Brighteyes het volgende:
Jij was tegen?
Ik heb jouw mening dan gemist... anders had ik die uiteraard niet genegeerd!
Mijn moeder boeit me niet, maar jouw deskundige mening... damn... Ik ga morgen een verfbrander huren.

Sorry... ik irriteerde me mateloos aan dat stukje hout.
Hoewel hij wel mooi was toen hij geschuurd was.
Ik heb geschreven dat je die mahonie moet lakken. Niet in een passende kleur. Dat staat niet, een leuning moet breken, zeker in een woning zoals jullie hebben.
  donderdag 27 oktober 2005 @ 00:12:20 #238
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31712497
Sorry Dirkh...
Ik wilde zelf voor het donkergrijs gaan idd vanwege de 'breking' maar het advies was licht... en ik wilde hem per se geverfd hebben. Heb het niet zo op houtjes...
Nou ja goed...
***
  donderdag 27 oktober 2005 @ 00:22:53 #239
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_31712821
quote:
Op woensdag 26 oktober 2005 23:52 schreef Brighteyes het volgende:
De laatste loodjes... En ze wegen als vanouds het zwaarst.
Morgen is het 2 weken geleden dat we de sleutel kregen... En we hebben zo veel gedaan sindsdien!
Zaterdag gaan we verhuizen!


Ik zit inmiddels een beetje ziekig thuis dus ga morgen hier alvast maar het een en ander inpakken.
Zaterdag al?
Wouw wat gaaf!
Jullie hebben echt ongelofelijk hard gewerkt zeg! En beterschap
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
pi_31713643
Je kunt hem altijd nog een keertje mahonie verven BE

't Wordt steeds mooier!
  vrijdag 28 oktober 2005 @ 17:42:02 #241
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31759791
Gisteren geen verbinding, nu even tussen de bedrijven door met de laptop op mijn knieeen op een doos zittend.

Jullie hebben nog een paar foto'tjes tegoed... Maar die komen morgen of zondag, samen met de na-foto's van de verhuizing.

In het oude huis is alles boven ingepakt, ik ga morgen terwijl de mannen verhuizen de woonkamer doen samen met mijn zusje.

Mijn schoonmoeder staat nu de keuken te poetsen en mijn moeder heeft vandaag nog weer een paar deuren geverfd boven!

Tot morgen of tot zondag!
***
  vrijdag 28 oktober 2005 @ 17:43:06 #242
62215 qu63
..de tijd drinkt..
pi_31759808
suc6 BE!
It's Time To Shine
[i]What would life be like without rhethorical questions?[/i]
  vrijdag 28 oktober 2005 @ 17:49:40 #243
11458 ivetje
To infinity...and beyond!!
pi_31759953
Ben je niet bang dat je die trap binnen no time weer opnieuw kan doen?? Of komen er nog van die stoffen tredes op ofzo? Als je het alleen geverfd laat is het er denk ik erg snel weer af...merk dat hier met de dorpel tussen 1 kamers nl al
To infinity…and beyond!
  vrijdag 28 oktober 2005 @ 19:57:31 #244
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31763137
Er zit speciale vloerverf op de trap. Sikkens Rubbol Satura. Dat heb ik in mijn eervorige huis ook op de trap en vloer gehad. Blijft prima zitten.
***
pi_31763203
van die stoffen tredes zijn niet mooi, maar uitglijden kan je ook niet meer. hebben wij thuis ook. vind t niet staan, maar erg nuttig zijn ze wel.

gaat wel erg snel, Brighteyes! Nu al verhuizen. ben benieuwd hoe de bank in de aangeklede huiskamer er uit ziet.
Life's a bitch and then U marry one... ;-)
  vrijdag 28 oktober 2005 @ 20:11:40 #246
11458 ivetje
To infinity...and beyond!!
pi_31763445
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 19:57 schreef Brighteyes het volgende:
Er zit speciale vloerverf op de trap. Sikkens Rubbol Satura. Dat heb ik in mijn eervorige huis ook op de trap en vloer gehad. Blijft prima zitten.
Ow ok Ik d8 al...heb hier dus gewone verf op de dorpels gebruikt en dat gaat idd slijten, maar vind dat niet zo heel erg

Maar het schiet al aardig op zeg!! En morgen spannende dag dus Veel plezier alvast!!
To infinity…and beyond!
pi_31764085
Heel veel plezier en vooral sterkte gewenst
Verhuizen is vreeeeeeeeeeeeselijk, maar áls het allemaal in je nieuwe huis staat en je gaat doos voor doos uitpakken is het !!!!!
  vrijdag 28 oktober 2005 @ 23:18:05 #248
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31768266
De bank duurt helaas nog 10 weken...

En over de trap... ik vraag me af of die antislipstripjes ergens te koop zijn, dat we die erop kunnen plakken...

Goed... toch nog een paar foto'tjes.

Gisteren ging mijn vader de goudkleurige inbouwspotjes in de keuken vervangen door rvs look.
En dit zit er onder het keukenplafond:

(Ik heb geen foto van het resultaat. )

Het laatste stukje dat geverfd moest geworden in de gang is ook af:

Met nieuwe deurkruk en slot!

De trapleuning er weer op, als verhuishulpje, anders blijven we constant aan die beugels hangen. Van de week gaat hij er weer af en ga ik hem donkergrijs maken.


Alle deuren op de overloop zijn ook klaar!
Nu alleen nog de binnenkant van de kastdeur en de binnenkant van de deur op het kleine kamertje. Maar verder zit alles in de verf!


En... we zijn net wat spullen uit stinkies flat gaan halen en in de tussentijd heeft mijn vader de boekenplanken opgehangen en heeft mijn moeder de boeken er alvast op gezet!



Het wordt gewoon een echt huis!
***
  vrijdag 28 oktober 2005 @ 23:20:58 #249
62215 qu63
..de tijd drinkt..
pi_31768346
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 23:18 schreef Brighteyes het volgende:

Het wordt gewoon een echt huis!
heel veel suc6 dit weekend!
It's Time To Shine
[i]What would life be like without rhethorical questions?[/i]
pi_31768651
Wauw die boekenplanken
pi_31774341
Veel succes met de verhuizing!!

Of, als je dit erna leest, proost op jullie nieuwe huis!! Wat is er veel gebeurd dat afgelopen 14 dagen.
pi_31774665
Be! Wat mooi!

En die bank Ik heb er ook serieus over nagedacht, maar ik weet zeker dat Crookkie hem niet mooi vind

Succes met de verbouwing!!

ps: mooie trouwfoto's
Jouw kleine handje grijpt
mijn grote vinger vast
mooi toch dat mijn vinger
zo in jouw handje past
  zaterdag 29 oktober 2005 @ 11:32:15 #253
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_31775647
volgens mij hebben ze van die antislip-stripjes voor de trap bij Ikea. (daar hadden ze ze voorheen tenminste).

Ziet er verder allemaal goed uit! Sterkte met verhuizen dit weekend!
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
pi_31779928
BE en stinkie
Hoe is het gegaan vandaag???

Als je dit leest zijn jullie verhuisd !
  zaterdag 29 oktober 2005 @ 20:22:24 #255
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31789938
Moe, gesloopt...
Maar alles is over. Alleen nog wat losse rommeltjes en de tuintafel morgen en dan is alles hier.
De poezen zijn al op ontdekkingstocht.

Ik heb wel een paar foto'tjes maar even niet echt de puf...
En sowieso staat nog niks waar het moet staan.

Stinkie vroeg net om een handdoek... Goede vraag!
Ik ga zo wel even spitten. Alleen de keuken is zo goed als klaar. Die hebben mijn moeder en zus ingeruimd!
En ons bed staat. Strakjes lekker slapen!

Eerst nog even naar een halloweenfeestje straks.
***
  zaterdag 29 oktober 2005 @ 20:23:09 #256
62215 qu63
..de tijd drinkt..
pi_31789969
mooi zo BE!

lekker snel allemaal!

hulde voor je hulpers ook
It's Time To Shine
[i]What would life be like without rhethorical questions?[/i]
  zaterdag 29 oktober 2005 @ 20:37:11 #257
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31790451
Echt wel hulde!
***
pi_31795569
En hoe hebben jullie geslapen?
  zaterdag 29 oktober 2005 @ 23:29:06 #259
62215 qu63
..de tijd drinkt..
pi_31795664
quote:
Op zaterdag 29 oktober 2005 23:26 schreef Bluezz het volgende:
En hoe hebben jullie geslapen?
ik geloof dat ze nog moeten
It's Time To Shine
[i]What would life be like without rhethorical questions?[/i]
  zondag 30 oktober 2005 @ 08:56:47 #260
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31801920
Bluezz! Je avatar! Wat doe je! Ik herkende je niet!

Ik heb geslapen als een blok. Maar goed, leg mij ergens horizontaal en ik slaap, dat maakt niks uit. stinkie is tig keer wakker geweest vannacht. Die ligt nu ook nog gewoon lekker in bed.
Ik ga zo maar eens broodjes bakken en een klein beeje puinruimen.

M'n schoonvader komt om 12 uur en dan gaan we de laatste rotzooi uit het andere huis halen. Even overal stofzuigen, het zeil eruit, borstel door de plee en dan geloof ik het allemaal wel. Dan hoef ik alleen nog maar morgen daarheen voor de sleuteloverdracht.

[ Bericht 1% gewijzigd door BE op 30-10-2005 10:53:48 ]
***
  zondag 30 oktober 2005 @ 08:57:33 #261
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31801926
Oh shit... ik zie nu pas aan de tijd op het forum dat de klok vannacht een uur teruggegaan is. Dat was ik straal vergeten.
***
  zondag 30 oktober 2005 @ 10:36:17 #262
62215 qu63
..de tijd drinkt..
pi_31803019
quote:
Op zondag 30 oktober 2005 08:57 schreef Brighteyes het volgende:
Oh shit... ik zie nu pas aan de tijd op het forum dat de klok vannacht een uur teruggegaan is. Dat was ik straal vergeten.
waar fok allemaal niet goed voor is
It's Time To Shine
[i]What would life be like without rhethorical questions?[/i]
pi_31803287
quote:
Op zondag 30 oktober 2005 08:57 schreef Brighteyes het volgende:
Oh shit... ik zie nu pas aan de tijd op het forum dat de klok vannacht een uur teruggegaan is. Dat was ik straal vergeten.
Idem.
  zondag 30 oktober 2005 @ 19:12:18 #264
43624 Martijn_77
It was a good year
pi_31817115
@BE. Hoe lang denken jullie nog nodig te hebben om alles echt helemaal op orde te krijgen?
Experience is what you get when you don't get what you wanted
Take my advice ... I don't use it anyway...
Een goede Fok! Search
Een goede Fok! Search
  maandag 31 oktober 2005 @ 09:17:32 #265
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31830647
Ik ga vandaag lekker verder met uitpakken en inruimen. En ik vermoed dat we aan het eind van de week toch wel zo goed als op orde zijn. Er moeten nog wat lampen opgehangen worden enzo. En het dak van de schuur geisoleerd enzo.

19 Nov. hebben we ons housewarming-trouwfeest hier, dus dan moet het toch wel aan kant zijn. Maar dat gaat wel lukken hoor!
***
  maandag 31 oktober 2005 @ 10:35:56 #266
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31832060
De zooi in de vrachtwagen zaterdag:



Mijn uitzicht links op dit moment:


Mijn uitzicht rechts:


Ik ga maar eens wat doen!
***
  maandag 31 oktober 2005 @ 10:37:17 #267
11458 ivetje
To infinity...and beyond!!
pi_31832084
Leuke hoera-ballon van T-mobile heb je daar Wij hadden hem hangen bij onze house-waming
To infinity…and beyond!
pi_31833100
zo, de cactus staat op de vensterbank. dat fleurt lekker op. gefeliciteerd met jullie nieuwe paleisje BE & stinkie. wat een werk hebben jullie verzet! fijn dat de verhuizing achter de rug is.
(en de kleuren van de bank vind ik heel leuk, alleen jammer van die kussens, net iets te druk m.i.)
succes met het uitpakken en installeren.
  maandag 31 oktober 2005 @ 12:45:49 #269
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31834983
Een klein beetje orde in de chaos:





Nu nog op zoek naar een leuk kastje dat die dozen kan vervangen. Er zijn nog wat spulletjes die een plekje zoeken.
Oh, en die gele stoel onderin beeld gaat eruit!
Als de nieuwe bank er komt willen we daar sowieso niet nog een extra stoel bij en deze staat nu zo vreselijk dik en lomp te zijn.
Dus die wandel ik van de week even naar het grof vuil
***
pi_31835095
Wat een grappige fauteuils.
pi_31835113
Ow, wat zonde.
pi_31835151
quote:
Op maandag 31 oktober 2005 12:50 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ow, wat zonde.
Ja, het eerste wat ik dacht: *kuch... Vraag & Aanbod [Te Geef!] Maar wel zelf ophalen...
Steeds als ik tegen de lamp loop,
neem ik een stukje licht mee.
Knibbel, Knabbel etc met veel foto's! IV
pi_31835200
'k Heb geen ootoo...
  maandag 31 oktober 2005 @ 12:59:47 #274
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31835320
Ik heb ook wel aan V&A zitten denken hoor, en dan in combinatie met de bank, alleen duurt de bank nog eventjes, en ik denk niet dat iemand zegt 'ik kom de stoel alvast halen en dan over 3 maanden kom ik de bank wel halen.

Hmmm... maar goed, ik ga er toch nog even over nadenken dan... ergens is het wel zonde. Ze zijn niet meer zo goed als nieuw, maar toch nog wel heel mooi.
***
  maandag 31 oktober 2005 @ 13:00:39 #275
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31835337
Lupa, waar woon je ergens?
*hoopt niet aan de andere kant van het land...
***
pi_31835352
Ik vind ze echt leuk, maar jullie wonen te ver. Anders zou ik bank en stoelen graag willen hebben en dan zou het me ook niet uitmaken, die tijd.
pi_31835359
Ik woon in Friesland.
  maandag 31 oktober 2005 @ 13:03:39 #278
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31835397
Oef!
Ik dacht nog, anders gooi ik dat ding op de aanhanger en kom ik hem even brengen, maar Friesland is me net even een stapje te ver weg. Sorry...
***
pi_31835459
Ja, is ook te ver. Waarom woon ik altijd te ver? Ik moet naar de Randstad verhuizen.
  maandag 31 oktober 2005 @ 13:22:59 #280
19297 stinkie
Homo Tampeloeris Collosalus
pi_31835814
quote:
Op maandag 31 oktober 2005 13:03 schreef Brighteyes het volgende:
Oef!
Ik dacht nog, anders gooi ik dat ding op de aanhanger en kom ik stinkie hem even brengen, maar Friesland is me net even een stapje te ver weg. Sorry...
Dat wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat een ander aan, voor hij het ziet
  maandag 31 oktober 2005 @ 13:23:51 #281
19297 stinkie
Homo Tampeloeris Collosalus
pi_31835841
quote:
Op maandag 31 oktober 2005 12:50 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Wat een grappige fauteuils.
quote:
Op maandag 31 oktober 2005 12:50 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ow, wat zonde.
Dat wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat een ander aan, voor hij het ziet
pi_31835845
Oh, dus jij wilt 'm wel brengen?
  maandag 31 oktober 2005 @ 13:25:35 #283
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31835875
quote:
Op maandag 31 oktober 2005 13:22 schreef stinkie het volgende:

Van de week mocht ik er nog wel mee rijden?
En jij wil hem toch ook kwijt?
En als ik er dan iemand blij mee kan maken...

Nou ja goed, ik ga iig nu een V&A topiekje openen.
***
pi_31835911
Doe dan even een linkje hier zodat ik ze goed kan bekijken en kan treuren dat ik in Friesland woon.
  maandag 31 oktober 2005 @ 13:47:40 #285
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31836384
quote:
pi_31836924
quote:
Op maandag 31 oktober 2005 12:45 schreef Brighteyes het volgende:

Oh, en die gele stoel onderin beeld gaat eruit!
Als de nieuwe bank er komt willen we daar sowieso niet nog een extra stoel bij en deze staat nu zo vreselijk dik en lomp te zijn.
Dus die wandel ik van de week even naar het grof vuil


Krijg je er nu toch nog centjes voor...

Jullie huisje schiet trouwens wel op.
Steeds als ik tegen de lamp loop,
neem ik een stukje licht mee.
Knibbel, Knabbel etc met veel foto's! IV
  maandag 31 oktober 2005 @ 14:13:13 #288
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31837002
Jup!
Hij is al weg ook!

En ja, het schiet op. Hoewel mijn tempo vandaag lager ligt dan gepland, maar goed, ik heb verder geen andere plannen deze week, dus het kan op mijn eigen tempo.
Nu eerst boodschappen doen. HONGER!
***
pi_31837049
Dat is snel.
pi_31837151
geen gelul, ik wil foto's
pi_31838299
Wat een heeeeeeeerlijke teringbende
Heerlijk in je eigen tempo nu BE, dit is na het opknappen het leukste
HW je bank/stoel helemaal goed

Stinkie ben jij ook nog vrij deze week?

En meer meer meer foto's
Onverzadigbaar zijn we hier
  maandag 31 oktober 2005 @ 15:02:30 #292
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31838369
Ik heb eerlijk gezegd de afgelopen 2 uur weinig meer gedaan.
Ik zal zo maar weer eens in beweging komen. En dan later mss foto's van de chaos boven.
***
pi_31838436
Oh en heb je de nieuwe kleur voor de trap/leuning al uitgeprobeerd?
  maandag 31 oktober 2005 @ 15:05:06 #294
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_31838439
quote:
Op maandag 31 oktober 2005 14:13 schreef Brighteyes het volgende:
Jup!
Hij is al weg ook!

En ja, het schiet op. Hoewel mijn tempo vandaag lager ligt dan gepland, maar goed, ik heb verder geen andere plannen deze week, dus het kan op mijn eigen tempo.
Nu eerst boodschappen doen. HONGER!
Staat ie er al dan? .
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
  maandag 31 oktober 2005 @ 15:07:39 #295
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31838502
quote:
Op maandag 31 oktober 2005 15:05 schreef HeatWave het volgende:
Staat ie er al dan? .

Zoals ik gisteren tegen stinkie zei: 'Ik kan niet heksen'.
We zijn even aan het bedenken of het niet toch handiger is om alles in 1 keer af te leveren, maar dat gaat wrsch niet passen in en op 1 aanhangwagentje.

* Brighteyes gaat maar weer eens een doosje uitruimen.
***
pi_31838824
quote:
Op maandag 31 oktober 2005 14:13 schreef Brighteyes het volgende:

Nu eerst boodschappen doen.
Je woont nu in een hele andere wijk toch?
Dus de boodschappen doe je ook ergens anders, vind ik ook altijd een groot voordeel, leuk, weer andere winkels
  † In Memoriam † maandag 31 oktober 2005 @ 15:34:04 #297
77924 Skaai
I am beyond coffee.
pi_31839258
Oooh ik ga zo lekker slapen daar
Is er al een logeerkamer gereed?

Wat is het nu al een fijn huisje geworden zeg, en het is nog niet eens klaar!
En ik ben helemaal wild van die bank, wat een ontzettend tof ding zeg!
Fat bikers bounce better.
I'm not confused brother! I just took picture of my face, is defo not my confused face!
  maandag 31 oktober 2005 @ 15:38:28 #298
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_31839371
Bluezz, ik kan nu weer boodschappen doen waar ik vroeger ook altijd ging.
En het is op loopafstand! Rugzakje om en gaan! Zo lekker. Ik krijg er gewoon een vakantiegevoel van!

Ik mag de oude fiets van een vriendinnetje hebben, dus ik ben straks ook weer mobiel. Mijn fiets is 6 weken geleden gejat en ik had nog geen andere gehaald. Dus straks kan ik gewoon op mijn fietsje naar de stad enzo.
Donderdag naar de markt, kijken of ik gordijnstof kan vinden.

Skaai, er is plek voor je bedje hoor!
Jammer genoeg zal de bank er nog niet zijn met het feestje, maar goed, ik zal wel foto's posten als het zover is!
***
  maandag 31 oktober 2005 @ 15:41:58 #299
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_31839475
Als iedereen maar voorzichtig doet met mijn bank tijdens het feestje dan .
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_31839533
quote:
Op maandag 31 oktober 2005 15:41 schreef HeatWave het volgende:
Als iedereen maar voorzichtig doet met mijn bank tijdens het feestje dan .
We gaan erop springen, neuken, kotsen en hangen
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')