Nee, die trap is zo steil....quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 11:09 schreef E.T. het volgende:
Is de trap nou zo steil, of lijkt dat zo op de foto?
Vind de foto's trouwens onwijs leuk steeds
Ja, graagquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 22:01 schreef Brighteyes het volgende:
Zo, nu even de foto'tjes van vandaag resizen en het verslagje schrijven.
Wat een heerlijk stel zijn jullie, he?quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 22:14 schreef stinkie het volgende:
BE heeft de gaten die ik er in heb gevallen trouwens mooi weggewerkt
we hebben hier meer kastjes, en al haar keukenzooi en mijn spul uit het de flat, dus we verdelen het wel. Enige eis die ik er aan stel is dat het in de keuken staat. Waar boeit niet.quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 22:21 schreef Reese het volgende:
[..]
Ja, graag
[..]
Wat een heerlijk stel zijn jullie, he?![]()
![]()
Hebben jullie trouwens de indeling van de keukenkastjes al bepaald?
kopen?quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 12:05 schreef Moonah het volgende:
Al vind ik die 'hoerenkranen' eigenlijk nog best meevallen...
Kijk BE, heb je gelijk je antwoord...quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 22:27 schreef stinkie het volgende:
[..]
we hebben hier meer kastjes, en al haar keukenzooi en mijn spul uit het de flat, dus we verdelen het wel. Enige eis die ik er aan stel is dat het in de keuken staat. Waar boeit niet.
Mooi, dat subtiele waardeoordeelquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 22:27 schreef stinkie het volgende:
haar keukenzooi en mijn spul
quote:het de flat
quote:Op zondag 16 oktober 2005 08:44 schreef Brighteyes het volgende:
Klaar is niet helemaal het woord.
We gaan verhuizen in het weekend van 29-30 Oktober (we moeten het huurhuis de 31e opleveren.
Voordat we verhuizen willen we iig klaar zijn met de woonkamer (witten, verven, vloer) en de gang (witten, verven en evt. vloer). We hadden gezegd dat onze slaapkamer wel zou komen als we erin zitten, maar dat gaat nu zo hard dat we die eigenlijk iig ook behangen, gelatext en bevloerd willen hebben. Dan kan ons bed meteen daarin bij de verhuizing.
En dan is er daarna boven op de overloop nog heel veel te verven, maar dat kan ook wel als we erin zitten.
De schuur moet ook nog wit worden en geisoleerd, dat moet iig voor de winter gebeuren...
ik denk er even over na, ik zoek nog iemand om het bier uit het keldertje te halenquote:Op zondag 16 oktober 2005 18:38 schreef Dirkh het volgende:
grmbl, ben ik niet eens uitgenodigd voor de bruiloft, stinkie? Hoe zit dat?
Maar gefeliciteerd met z'n beide, leuke foto's.
stinkie, wat leuk, heb je eindelijk toegang tot het keldertje!quote:Op zondag 16 oktober 2005 22:06 schreef stinkie het volgende:
[..]
ik denk er even over na, ik zoek nog iemand om het bier uit het keldertje te halen
de kranen niet, maar die hoerige deurklinkenquote:
We hebben er zat! Ik denk zeker een stuk of 7.quote:Op zondag 16 oktober 2005 23:45 schreef Adelante het volgende:
de kranen niet, maar die hoerige deurklinken
quote:verder zie ik dat BE beter foto's kan maken dan verfen
Dat hadden we gehoord van kennisen idd. Dus we gingen voor rubberen handschoenen.quote:Op maandag 17 oktober 2005 02:01 schreef innepin het volgende:
Wordt mooi!!![]()
Had je niet ongelooflijk last van dat glasvezelbehang? Toen wij dat gebruikten werd ik helemaal gestoord van de jeuk... wat een rotspul zeg. Overal kleine glasvezeltjes
Topicvervuilingquote:Op donderdag 13 oktober 2005 19:08 schreef Duderinnetje het volgende:
Mooi Be!!!
Als je aan de granito vloer toe bent geef je maar een gilPost ik wat tips.
inderdaadquote:Op maandag 17 oktober 2005 10:51 schreef shmoopy het volgende:
Ik wou maar even zeggen dat ik dit topic op de voet volg en dat dit dus geen tvp is, het idee.
Echt heel leuk al die foto's, jongens!![]()
Ik ben ook superlurker hierquote:Op maandag 17 oktober 2005 22:21 schreef clauwheee het volgende:
BE! Stinkie!Wat leuk! Kom ik ff laat achter dit topic! Ik ga lekker meegluren, wat zijn jullie goed bezig zeg!
Snel, hoop ik!quote:Op maandag 17 oktober 2005 22:26 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ik ben ook superlurker hier
wanneer kunnen we jouw paleizentopic verwachten clau
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |