Wie weet wil hij haar voor zichzelf houden.quote:Op woensdag 19 oktober 2005 22:25 schreef SlimShady het volgende:
Hij is echt niet zo ziek dat hij haar wil palen.
maar jij bent toch ook een manquote:Op donderdag 20 oktober 2005 00:44 schreef Maikuuul het volgende:
Ik vind het nogal smerig eerlijk gezegd, ik zou het nooit bij mijn broer doen iig
quote:
Jij dus ookquote:Op zondag 16 oktober 2005 04:20 schreef SuperMOM het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wat een walgelijk topic! Dat er mensen zijn die hierop ingaan!
![]()
![]()
![]()
dat is nog steeds vreemd...maar opzich minder erg omdat je dus eigenlijk geen familie van elkaar bentquote:Op donderdag 20 oktober 2005 18:01 schreef dan_niet het volgende:
Even wat nieuwe kolen op het vuur:
Als we "zus" nou eens veranderen in "schoonzus(je)"..![]()
moeilijk he, ja of nee replyenquote:
Aha, 20 en een half dusquote:Op dinsdag 18 oktober 2005 22:06 schreef geennaamnodig het volgende:
[..]
mijn " vriendin " is halverwege de 20 .
Maar als je de klok terug zou kunnen draaien had je dan een koekje gestolen ?quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 01:48 schreef SHE het volgende:
Ik heb 2 broers...en tuurlijk dat ik er weleens BIJ STIL heb gestaan ...icm sex dan...maar weet ook dat de hel dichtvriest alvorens dat ooit werkelijkheid zal worden.
gewone gezonde fantasie...niet eens fantasie, maar meer iets wat door je hoofd schiet.
briljante typoquote:Op vrijdag 21 oktober 2005 02:05 schreef SHE het volgende:
Ik zie even de taboe niet...dat is toch niet meer dna normaal?
Echt? Meen je dat nou?quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 01:48 schreef SHE het volgende:
Ik heb 2 broers...en tuurlijk dat ik er weleens BIJ STIL heb gestaan ...icm sex dan...maar weet ook dat de hel dichtvriest alvorens dat ooit werkelijkheid zal worden.
gewone gezonde fantasie...niet eens fantasie, maar meer iets wat door je hoofd schiet.
Dat heb ik dus ook...geen zus maar wel zin om haar te neuken...kutouders die me alleen broers hebben gegeven.quote:Op donderdag 13 oktober 2005 13:29 schreef heiden6 het volgende:
Jammer dus dat ik geen zus heb.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |