ongetwijfeld bij de hogere cc klassenquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 10:14 schreef super-muffin het volgende:
Zit er nou ook een mirrormode in MarioKart DS?
Oke dan zag ik het dus toch goed bij dat filmpjequote:Op zaterdag 15 oktober 2005 14:19 schreef mordradead het volgende:
[..]
ongetwijfeld bij de hogere cc klassen
Weet ik...ik ben een AW1 en AW2 veteraanquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 17:36 schreef Yankee_One het volgende:
Strolie, als je gewoon 'slim' speelt en geen domme fouten maaktkomt het wel goed. verder niet alleen dezelfde units eruit stampen anders is je technique-rating lager.
En hoe bevalt het spel? Ik wou hem vandaag kopen maar twijfelde door al die reviews die zeggen dat hij tegen valt.quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 14:15 schreef -Yuna- het volgende:
Ik heb lunar dragon song vandaag ontvangen. Nu kan ik eindelijk zelf testen of die reviews kloppenIk vind trouwens die amerikaanse doosjes veel mooier, dan worden wij in europa maar afgescheept zeg.
Dat zuigt behoorlijk, nu begin in toch wel even te twijfelen of ik sowieso Mario Kart ga halen want ik ben niet van plan om zo'n usb adaptertje te halenquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:47 schreef Ruzbeh het volgende:
WPA is niet ondersteund met Nintendo WFC. WEP wel.
Das wel jammer dus!
Ja, laat het even weten. Ik wilde hem bestellen, maar een vriend van mij zei dat er niets aan was...quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 14:15 schreef -Yuna- het volgende:
Ik heb lunar dragon song vandaag ontvangen. Nu kan ik eindelijk zelf testen of die reviews kloppenIk vind trouwens die amerikaanse doosjes veel mooier, dan worden wij in europa maar afgescheept zeg.
Ik zie hier geen probleem. Over een maand (?) speel ik lekker online in me huis & waarschijnlijk ook op school.quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 19:23 schreef gamecube_master het volgende:
[..]
Dat zuigt behoorlijk, nu begin in toch wel even te twijfelen of ik sowieso Mario Kart ga halen want ik ben niet van plan om zo'n usb adaptertje te halen
Er was veel kritiek op Sony door alleen WEP beveliging te ondersteunen maar dat hebben ze nu ook veranderd, waarom doet Nintendo dat nou ook niet![]()
Geen flauw idee, maar WPA is softwarematig dacht ik. Dus dat kan misschien alsnog ondersteund worden later ofzo.quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 19:23 schreef gamecube_master het volgende:
[..]
Dat zuigt behoorlijk, nu begin in toch wel even te twijfelen of ik sowieso Mario Kart ga halen want ik ben niet van plan om zo'n usb adaptertje te halen
Er was veel kritiek op Sony door alleen WEP beveliging te ondersteunen maar dat hebben ze nu ook veranderd, waarom doet Nintendo dat nou ook niet![]()
Ja had in plaats van een van beide beter Meteos kunnen halen imoquote:Op zondag 16 oktober 2005 00:35 schreef Ardenlyn het volgende:
Vandaag even wezen kijken voor puzzel spelletjes.
Heb Polarium voor 19.99 bij Nedgame kunnen krijgen en zag bij de Bart Smit Zoo Keeper staan voor 22 euro.
Zeer geslaagde puzzel games!!!![]()
Ziet er netjes uitquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 22:55 schreef Dj_Day-V het volgende:
Wi-Fi pics
http://www.flickr.com/photos/apreche/sets/1139761/show/
Offtopic: Jij komt uit Gouda? Ik uit Alphen! Volgens mij had jij toch ook Nintendogs?quote:Op zondag 16 oktober 2005 11:04 schreef Cutie het volgende:
Ach, ZooKeeper speel ik nu vanaf kerst zo ongeveer dagelijks. Lijkt mij geen weggegooid geld.
Trouwens, de Intertoys hier in Gouda heeft us versies van Kirby's Canvas Curse liggen voor 45 euro.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |