Meestal is het 4 jaar, en bij Atos dus 4.5.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 11:01 schreef blieblie het volgende:
Een normale leasetermijjn is toch 36 maanden?
Bij de grote IT Dienstverleners is iedereen voorzien van leasebak. Zelfs de secretaresses.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 11:16 schreef daNpy het volgende:
Wat moet een interne medewerker met een leasebak?
(Of ben je een buiten-de-deur-programmeur?)
Klopt, ex-collega van de Para woont ook in België en rijdt nu in een Alfa GTquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 11:08 schreef blieblie het volgende:
Een kerel die net bij CMG begonnen is heetf een passat uitgekozen.
Een nieuwe.
Maar dat komt omdattie in België least (maar in Nederland werkt, beetje vreemd) en de prijzen daar veel lager zijn.
Kut BPM.
Bij Atos moet je mobiele medewerker zijn om een laptop, auto en gsm te krijgen. Het is dan wel weer zo dat +/- 80% van de medewerkers mobiel is en dus bij klanten zit.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 11:17 schreef blieblie het volgende:
[..]
Bij de grote IT Dienstverleners is iedereen voorzien van leasebak. Zelfs de secretaresses.
Hey die gast ken ik. Wat is z'n naam ook alweer? Hij heeft een leuke vriendin trouwensquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 11:08 schreef blieblie het volgende:
Een kerel die net bij CMG begonnen is heetf een passat uitgekozen.
Een nieuwe.
Maar dat komt omdattie in België least (maar in Nederland werkt, beetje vreemd) en de prijzen daar veel lager zijn.
Kut BPM.
Oepsquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 11:23 schreef FlowDesign het volgende:
[..]
Hey die gast ken ik. Wat is z'n naam ook alweer? Hij heeft een leuke vriendin trouwens
Toen m'n broer in de "alles-kan, niets is te gek binnen de IT" jaren bij Cap Gemini ging werken had ie gewoon een Impreza GT Turbo als leasebakquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 11:01 schreef blieblie het volgende:
Een normale leasetermijjn is toch 36 maanden?
Ik heb het toch ook tegen Okke?quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 11:24 schreef Mex_ het volgende:
[..]
Volgens mij hebben we het niet over dezelde![]()
My badquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 11:25 schreef FlowDesign het volgende:
[..]
Ik heb het toch ook tegen Okke?
Ene Peter, heeft Hi gedaan.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 11:23 schreef FlowDesign het volgende:
[..]
Hey die gast ken ik. Wat is z'n naam ook alweer? Hij heeft een leuke vriendin trouwens
Blond kort haar toch?quote:
Jij bent wel lief in IRL....quote:Op donderdag 13 oktober 2005 21:43 schreef Inu het volgende:
Sow, hadden jullie niks te doen vandaag ofzo??
Heb vandaag Prodentjes uitgedeeld in Nijmegen en een doosje mee naar huis genomenHeb genoeg tandpasta voor een jaar nu
Christianusquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 12:07 schreef FlowDesign het volgende:
[..]
Dat is niet m'n volledige naam bitch
Weet ik veulquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 11:43 schreef FlowDesign het volgende:
[..]
Blond kort haar toch?
Ik had laatst bij kibje gegeten ter ere van de verjaardag van een chinese huisgenoot. En die Chinees had stage bij hem gelopen. Vandaar. Small world.
We hadden het er toen idd nog over. Hij wilde een A4 of een Passat. Maar de A4 vond hij te duur. A4 en Passat met dezelfde opties, dan betaal je voor de A4 z'on 10K meer.
M'n broer heeft nu hetzelfde "dilemma". Ik denk dat hij ook voor de nieuwe Passat gaat. De stationwagon wilde hij eigenlijk maar die vond ie weer te lomp.
Dat zeggen ze allemaal.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 12:47 schreef blieblie het volgende:
[..]
Tuurlijk... Ik val/viel niet op "niet" lieve meisjes/vrouwen![]()
.
Ik ben onschuldig. Ik was niet eens in Den Haag vandaag.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 13:12 schreef blieblie het volgende:
Ja maar ik heb altijd gelijk.
Het gaat weer lekke in Den Haag: [update] Zeven terreurverdachten aangehouden
Den Haag Vandaagquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 13:13 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Ik ben onschuldig. Ik was niet eens in Den Haag vandaag.
Ik zit nu ook met Maple wat Wiskunde te doen hoorquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 15:39 schreef FlowDesign het volgende:
Huiswerk?! Op vrijdagmiddag?
Ga eens gauw GTL spelen jongeman! * kijkt streng
Daar is Okke heer en meester in, iets zeggen zonder dat je nu eigenlijk weet wat hij nu zegtquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 21:14 schreef FlowDesign het volgende:
Hoe bedoel je Okke?
Volvoquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 23:43 schreef daNpy het volgende:
Volvo 240 Turbo die even speelt op Explosive CarTuning Event 2005 te Landgraaf
Ja meneer.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 23:44 schreef blieblie het volgende:
Zo duidelijk genoeg?
Topquote:
Zwart?quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 23:47 schreef blieblie het volgende:
[..]
Top.
Ik ga maar eens een voorstel doen om 80% te automatiseren.
Dat wil ik wel ff zwart regelen voor 25 euro per uur.
Wat is het voor ketel en wat is er aan de hand?quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 23:53 schreef blieblie het volgende:
Ow noooo!!!
Hey, mijn CV ketel is aan het overlijden... Kost ook geld.
Een AWB gaat op zich wel. En een ketel uit 1988 is idd niet een van de jongste, maar als hij goed onderhouden is zou hij nog wel even mee kunnen en dan kun jij ondertussen gaan sparen voor een anderequote:Op zaterdag 15 oktober 2005 00:12 schreef blieblie het volgende:
Nouw... De ketel is uit 1986.
Dus dattie aan het overlijden is blijkt vooralsnog niet uit acties maar wel uit euh... leeftijd.
Ik vraag me af of het rendabel is om em te vervangen.
Het is een: AWB (nooit van gehoord) L309UT, goh verrek! hijs uit 1988 volgens AEK.
quote:Tiener stuurt 8000 mailtjes per maand
Gepost door Peter (oldenzaaltjuh) - Bron: De Telegraaf
Gepubliceerd: vrijdag 14 oktober 2005 @ 23:16
In Schotland wordt een negentienjarige jongen behandeld voor zijn sms- en e-mailverslaving. In een jaar tijd heeft hij voor zevenduizend euro gesmst via zijn mobiel. Ook nam hij ontslag bij zijn werkgever toen hij door zijn bazen werd betrapt op het sturen van achtduizend e-mails per maand.
Volgens de Britse omroep BBC is dit zeer waarschijnlijk het eerste geval van dien aard in Schotland. Een spelletje Pingpong: zo zag hij het sms'en en het e-mailen. Ongeveer zevenhonderd smsjes per week verstuurde hij, onder wie de meeste aan zijn inmiddels ex-vriendin. Hij is door een vakbond doorverwezen naar een specialist.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |