Ik wou net zeggenquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 16:55 schreef gras het volgende:
[..]
Geld voor aankopen kan bijzonder goed gemist worden. Noem eens wat fatsoenlijke aankopen van de laatste drie jaar?
Verdomd moeilijk he om antwoord te geven op zo'n doodsimpele vraag? Maakt niet uit hoor. Zonder geld kom je ook een eind: Babel, De Jong, Emanuelson, Heitinga, Pienaar, Sneijder, Stekelenburg, Van der Vaart, Vermaelen, Maduro, Schilder, etcetera.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 16:59 schreef fernando_redondo het volgende:
Farfan, Kuyt, Robben, Alex, Gomes, Mathijssen, Cocu, Kone, Arveladze
Dat Ajax slechte aankopen doet wil nog niet zeggen dat je met geld geen goede spelers kan kopen.
Verder is het een feit dat je op PSV vorig jaar na nooit geen kampioen kan worden als je 4 a 5 basisspelers verliest
Robbert Schilder. Sterke verdediger. Kan ook voor de verdediging spelen. Maakt z'n debuut dit jaar. Blind is erg gecharmeerd van hem. Hij zat trouwens al eens op de bank!quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 17:14 schreef Jajong het volgende:
Ja wie is die Schilder trouwens.. nog nooit van gehoord.
Nee hoor genoeg voorbeelden van Nederlandse clubs die met beperkte middelen goede spelers kunnen kopenquote:Verdomd moeilijk he om antwoord te geven op zo'n doodsimpele vraag?
We zitten hier toch in het Ajax-topic en niet in die van willekeurige provincieclub?quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 17:31 schreef fernando_redondo het volgende:
[..]
Nee hoor genoeg voorbeelden van Nederlandse clubs die met beperkte middelen goede spelers kunnen kopen
quote:Boerrigter bij selectie, Harry ontbreekt
Ajax-trainer Danny Blind heeft vandaag Jong Ajax-speler Derk Boerrigter bij de training gehaald, omdat Edgar Manucharyan geblesseerd is en morgen niet kan spelen.
Een invalbeurt morgen in de Amsterdam ArenA zou een mooi verjaardagskado zijn voor Boerrigter, die pas sinds afgelopen zomer in het Ajax-shirt is te bewonderen. Zondag wordt de man uit Oldenzaal negentien jaar oud.
Het is nog niet zeker of Boerrigter morgen op de bank zit bij Ajax als er tegen Heracles gespeeld moet worden. De voetballer afkomstig van FC Twente/Heracles, kan het beste als linkervleugelaanvaller uit de voeten.
Charisteas
Volgens de Amsterdamse televisiezender AT5 kan Ajax ook niet beschikken over Angelos Charisteas. De Griekse aanvaller heeft nog last van de hersenschudding die hij op liep in de wedstrijd tegen Arsenal.
Dat shirt was het idd, dankquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 10:44 schreef JaWi het volgende:
[..]
Denk dat je gelijkt hebt, moest er ook aan denken.
Cape Town heeft geloof ik Total als sponsor, dus die zal het niet zijn.
http://www.suriprofs.nl/pics2005/thuisshirt_groot.jpg
http://www.suriprofs.nl/pics2005/uitshirt_groot.jpg
Een overwinning voor Ajax met minstens drie doelpunten verschil.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 23:32 schreef Zapper het volgende:
Hoe kijken de ajacieden naar deze wedstrijd? Wat wordt er verwacht?
In Eindhovenquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 01:17 schreef fernando_redondo het volgende:
Hoe vaak ben je de afgelopen 3 jaar dan teleurgesteld?
Waar is het goede aanvallende, met 3 aanvallers, een nummer 10 en dominante voetbal gebleven?
Ja, is bekend.quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 01:22 schreef fernando_redondo het volgende:
Daar verliest Ajax in de regel meestal.
Dat zou je eigenlijk mogen verwachten, marAjax speelt altijd matig tegen felle en fysiek sterke teams als de goal een tijdje uitblijft, zodra die valt is de tactiek van Heracles weg en kunnen er veel meer vallen.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 23:34 schreef Radegast het volgende:
[..]
Een overwinning voor Ajax met minstens drie doelpunten verschil.
Juistquote:14/10/2005 - Blind wil eerste week van december duidelijkheid van spelers met aflopend contract
(Gepost door RvN)
Op de officiele website heeft Danny Blind laten weten dat alle spelers wiens contract afloopt aan het einde van het seizoen en waarmee Ajax verder wil, inmiddels een aanbieding hebben gekregen. 'Uiteindelijk zijn er twee partijen nodig om tot overeenstemming te komen. In de eerste week van december moet wat mij betreft alles duidelijk zijn.'
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |