"minder tegenstanders gehad" of zo..ik weet ook niet meer precies wat ik er mee bedoelde, in ieder geval niet verdedigdquote:Op zaterdag 19 november 2005 13:23 schreef girllover het volgende:
[..]
Wat bedoel je met "Hij heeft minder tegenstanders verdedigd [...]"?
quote:Op zaterdag 19 november 2005 16:30 schreef Norrage het volgende:
[..]
"minder tegenstanders gehad" of zo..ik weet ook niet meer precies wat ik er mee bedoelde, in ieder geval niet verdedigd
En het ligt eraan of hij gevrijwaard blijft van ernstige blessures. Hij heeft in ieder geval wel de potentie om meer dan 10 slams te winnen. Hij is al over de helft.quote:Op zaterdag 19 november 2005 22:28 schreef nickybol het volgende:
Ik weet niet of hij de grootste ooit gaat worden wat betreft hele carriere. Het ligt eraan of hij de concentratie en motivatie nog op kan brengen.
Nee, zeker niet. En dan te bedenken dat hij vorig jaar 'first to fifty' was: toen hij zijn 50e wedstrijd won had hij er pas 4 verloren. Nu heeft hij er 4 verloren en 81 gewonnen.quote:Op zondag 20 november 2005 17:03 schreef komrad het volgende:
federer nu dus 81-4 nog niet gek
Ik zag het, dus ik was meteen op de site van Norman wezen kijken. Weer allemaal mooie verhalen.quote:Op zaterdag 19 november 2005 20:27 schreef mitt het volgende:
Sluiter is helemaal los.
Finale in DPrjrdjprpdprrjotvsk
tegen Dick Normane, IR
Topgozer is het ook.quote:And last but not least begin juni heb ik jullie beloofd dat ik een feestje geef met meerdere vaten gratis bier als ik mijn beste ranking verbeter (95atp) dit jaar. Nog even afwachten wat mijn nieuwe ranking morgen wordt ! Waarschijnlijk is het al zover. Ik hou jullie zeker op de hoogte
Zal hij nog een jaartje doorgaan IR?quote:Op zondag 20 november 2005 18:02 schreef I.R.Baboon het volgende:
Oh, hij heeft al gewonnen. En dit zegt ie op z'n site:
[..]
Topgozer is het ook..
Oh, hij gaat absoluut door. Zeker als ie nu z'n beste ranking ooit heeft.quote:Op zondag 20 november 2005 22:14 schreef mitt het volgende:
[..]
Zal hij nog een jaartje doorgaan IR?
hij gaat al richting de 35.
McEnroe had ook een keer een begin van 39-0 van een seizoen. Misschien dat Federer dat zou kunnen evenaren.quote:Op maandag 21 november 2005 22:17 schreef Leatherface het volgende:
Gemiste kans voor Federer. Betwijfel of hij ooit nog in de buurt gaat komen van dat 82 - 3 seizoensrecord van McEnroe.
2-6 5-7.quote:Op maandag 21 november 2005 14:18 schreef mitt het volgende:
speelt ook nog deze week een challanger, eerste ronde tegen Marcos Baghdatis.
piece of cake uiteraard.
Sluit heeft zin in Safin en Davydenko in Februariquote:
Goed bezigquote:Op zondag 27 november 2005 14:13 schreef I.R.Baboon het volgende:
Rogier Wassen staat in de dubbelfinale in Luxemburg.
Simpel antwoord: neequote:Op zondag 27 november 2005 14:09 schreef kraaitje22 het volgende:
Ik gun de Sluit zo erg, maar is hij de aansluiting met de wereldtop niet gewoon definitief kwijt? Ik bedoel ik de top 70 top 60 nog haalbaar voor hem met de moordende concurentie?
Dat die nog tennist.quote:Jelena Dokic wil in de nabije toekomst weer onder Australische vlag spelen. De voormalige nummer vier van de wereld speelde voorheen ook voor Australie, maar koos er in 2001 voor om uit te komen voor haar oorspronkelijke thuisland Servie en Montenegro.
Dokic nam haar beslissing bijna vijf jaar geleden nadat haar vader in januari 2001 veel heibel schopte tijdens de Australian Open. Volgens pa Dokic was zijn dochter, die bijzonder zwaar lootte, het slachtoffer van een complot. Dokic heeft inmiddels gebroken met haar vader en wil nu weer voor Australie spelen.
Dokic, inmiddels afgezakt naar de 349e positie op de wereldranglijst, verhuisde in 1994 met haar familie vanuit Servie naar Australie. Ze speelde twee keer voor het Australische team in de Fed Cup en tijdens de Olympische Spelen in Sydney kwam ze eveneens uit voor Australie.
En daarbij,quote:Op woensdag 30 november 2005 21:55 schreef nickybol het volgende:
Het meisje kan echt wel tennissen,
Deze week heeft ie in de eerste ronde in Orlando gewonnen van hetzelfde koppel.quote:Op zondag 27 november 2005 18:51 schreef Roel_Jewel het volgende:
Wassen verliest
Lindstedt (SWE) / Wassen (NED) - Butorac (USA) / Drake (USA) 6:4, 3:6, 4:6
Dokic heeft in challengers gespeeld, daar hoor je niet zoveel over.quote:Op vrijdag 2 december 2005 20:18 schreef mitt het volgende:
whe he.
Vind het wel een raar nieuwtje, want qua tennis hoor je echt al maaaaaaanden niks van der.
Lekker belangrijk zou je dan zeggen
quote:Op vrijdag 2 december 2005 22:02 schreef komrad het volgende:
Die Dokic, is toch best om aan te zien niet?
quote:Op zondag 4 december 2005 18:12 schreef okee6 het volgende:
Ondertussen wint Haarhuis de finale van The Masters in Londen van Jim Courier 6-3 7-6 (2)
Hij is nog topfit. Als je dat vergelijkt met hoe uitgezakt Kafelnikov nu isquote:Op zondag 4 december 2005 20:37 schreef nickybol het volgende:
haarhuis heeft tot een jaar geleden nog gewoon meegedraaid op de tour. Zo gek is het niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |