Dat is een aanname die je niet echt hard kunt maken, zeker niet voor hier in Nederland.quote:Op maandag 10 oktober 2005 21:51 schreef HiZ het volgende:
[..]
Voor 1% van de vrouwen die zo'n ding dragen. En die groep wil ik best pesten met een verbod. De rest draagt zo'n ding alleen omdat ze anders het risico lopen afgemaakt te worden omdat ze de zogenaamde eer van hun vader of man besmetten als ze normaal gekleed naar buiten gaan.
Nou, dat is lang!quote:Op maandag 10 oktober 2005 21:55 schreef erodome het volgende:
Wat is er nu zoooooooooooo afschuwelijk erg aan die burqa, serieus, ze komen hier al heel erg lang voor, zolang als dat er moslims zijn zo'n beetje
Het is geen vereiste. Ik zou alleen graag een beargumenteerde onderbouwing willen zien, waarom die burqa draagsters zo fundamenteel zijn. Of beter gezegd waarom we ze zouden moeten verbieden. Bovenstaande kan een voorbeeld zijn van zo een onderbouwing: Burqa draagsters zijn fundamenteel terrorostsich islamitisch kijk maar naar de vrouwen en dochters van bewezen terroristen, die zich met deze symbolen hebben (moeten) omgeven.quote:
Wat een grote waarheid is, dus over de burqa vindt je niets...quote:Op maandag 10 oktober 2005 21:49 schreef HiZ het volgende:
[..]
Er is al nauwelijks bewijs te vinden in de Koran dat vrouwen een hoofddoek moeten dragen.
Nee, die hier in nederland vallen voornamelijk in het type dat ik best wel en passant de voet wil dwarszetten.quote:Op maandag 10 oktober 2005 21:57 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat is een aanname die je niet echt hard kunt maken, zeker niet voor hier in Nederland.
Maar gelukkig komt het verbod er niet, zou ik waan zin zijn.
Al dat islamgebash is wel weer mooi geweest. Verdonk
De ene fundamentalistische stroming is natuurlijk de andere niet. Bewezen terroristen menen vaak dat zij de vrijheid hebben om te leven als een zigeuner, om de vijand niet te alarmeren. Dat gaat gepaard met callgirls en dronkenschap. Dit wil echter niet zeggen dat mensen die zich strenger kleden, daarom niet gevaarlijk zouden zijn. Ieren die lid zijn van de IRA, bezoeken kerken die er iets anders uit zien dan die van de KKK, maar dat wil niet zeggen dat ze niet allebei schadeloos zijn.quote:Op maandag 10 oktober 2005 22:01 schreef Zemi77 het volgende:
kijk maar naar de vrouwen en dochters van bewezen terroristen, die zich met deze symbolen hebben (moeten) omgeven.[/i]
Meer dan 30 jaar en al die tijd, geen enge burqa's die zomaar ineens mensen besprongen, geen overvallen gepleegd in burqa(alhoewel, is dat wel waar?????) enz enz enz...quote:
Zoals hier staat, ben ik alleen gekant tegen de burka wanneer het dragen ervan indruist tegen wetsregels die voor iedereen gelden. Daarmee bedoel ik de regel dat iedereen herkenbaar en aanspreekbaar moet zijn. Mocht blijken dat dit niet met elkaar vloekt, dan heb ik er niet zo gek veel tegen, althans; van mij hoeft het dan niet verboden te worden.quote:Op maandag 10 oktober 2005 22:10 schreef erodome het volgende:
[..]
Meer dan 30 jaar en al die tijd, geen enge burqa's die zomaar ineens mensen besprongen, geen overvallen gepleegd in burqa(alhoewel, is dat wel waar?????) enz enz enz...
Dus waar zijn we zo bang over(voor degene die zo zwaar tegen de burqa zijn).
Maar vooral, leg eens uit waarom je zo gekant bent tegen de burqa als je tot de tegenstanders behoort, leg het eens goed onderbouwt uit.
Vrouwenonderdrukking????
Niet waar als iemand er zelf voor kiest, ook al zou het jouw keuze niet zijn.
Daarbij, worden die vrouwen die onderdrukt worden dat ineens niet meer als de burqa verboden is, welnee, ze mogen gewoon helemaal niet meer buiten komen, oftewel, het leven van de evt onderdrukte vrouw zal alleen maar erger worden door deze kunstgreep, het haalt het onderdrukkende van manlief namelijk niet weg.
Radicaal, tja, zit dat in een kledingstuk, stel dat er radicale burqa dragende vrouwen zijn, houden die dan ineens op met radicaal zijn als je hun burqa afpakt, of zal het alleen maar erger worden wat ze denken?
voor de zekerheid ik ben ook tegen Burka´squote:Op maandag 10 oktober 2005 21:45 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Is steeds op F5 rammen een Got-tic?
Verder zijn kale hoofden niet verboden. Je hullen in iets dat grenst aan een masker wel.
[..]
En hoeveel gaan die kinderen daaraan bijdragen, als ze in een gezin van zes terechtkomen? Weet je hoeveel studeren kost?
[..]
Ja, goed argument. Zeg ook nog even dat ze sexueel gefrustreerd is..
]
Hoezo zijn die geholpen ? Die komen nooit weer buiten. Het is ook een flauwekul argument van Verdonk dat het verbieden van burkha's de vrouwen ten goede komt. Degene die het vrijwillig draagt raakt die vrijheid kwijt, en degene die het verplicht draagt raakt nog meer in een isolement. Een vrij overbodige maatregel, enkel om te scoren lijkt het. Over hoeveel burkha dragende vrouwen hebben we het eigenlijk, en is er niks nuttigers te doen of verzinnen op het gebied van vrouwenemancipatie binnen de Islam ?quote:Op maandag 10 oktober 2005 23:46 schreef Tarot het volgende:
* vrouwen die daadwerkelijk onderdrukt worden door hun man en burka's _moeten_ dragen zijn er wel mee geholpen
Ik heb geen enkele behoefte om een islamitisch land te bezoeken, brrrrrrrrrr, ik moet er niet aan denken om naar Mekka te gaan. Dan ga ik liever naar de noordpool om ijspegeltjes te pissen.quote:Op maandag 10 oktober 2005 23:32 schreef Frances het volgende:
Goeie aktie van Verdonk![]()
Eindelijk is de tijd van samen thee drinken voorbij![]()
![]()
De dames die het er niet eens mee zijn kunnen verhuizen wat mij betreft naar Saoedie Arabie. Overigens mogen wij, niet moslims, daar ook niet zonder hoofddoek lopen, Wij westerlingen mogen zelfs niet naar mekka. Tijd dus dat de regeltjes wat gaan veranderen.![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |