Maar wat is je hoofdargument waarom je dit vind? De jochies worden te snel voor de leeuwen gegooid, of hebben ze nog geen ervaring genoeg?quote:Op maandag 10 oktober 2005 14:26 schreef SCH het volgende:
[..]
Nee, het gaat om de grote lijn. Om het beleid en de visie. Ik ben het pertinent oneens met het inzetten van spelers die net drie wedstrijden in de Eredivisie hebben gespeeld.
Uitgangspunt: vast systeem en daar spelers bij zoeken. Werkt tot nu toe erg goed.quote:Op maandag 10 oktober 2005 14:27 schreef SCH het volgende:
[..]
Dan niet joh. Ik heb een helder verhaal met een heldere lijn, ik vind de visie en de uitgangspunten van Van Basten niet goed en ben ook bang dat het daarop stuk gaat lopen. Net als bv. Jan Mulder dat vindt. Maar die wordt ook weggezet als een boze ouwe man net als dat ik voor gek wordt verklaard. Kan mij wat schelen Max.![]()
Ik denk dat je het niet kan hebben dat vBasten gelijk heeft door die spelers op te stellen, en vervolgens laten zien dat ze het internationale niveau aan kunnen.quote:Op maandag 10 oktober 2005 14:26 schreef SCH het volgende:
[..]
Nee, het gaat om de grote lijn. Om het beleid en de visie. Ik ben het pertinent oneens met het inzetten van spelers die net drie wedstrijden in de Eredivisie hebben gespeeld.
Het gevaar is dat ze snel opbranden. Dat zie je bij Babel al een beetje en Maduro ook enigszins. Laat die jongens eerst bij hun eigen club een stevige positie verwerven. Dat komt dan uiteindelijk Oranje ook ten goede. Natuurlijk is het jeugdige elan gezellig en verfrissend maar op het moment dat er echt om gaat, moeten ze er nog steeds staan. Nederland heeft nog geen test-case gehad, we halen punten maar spelen tot nu vrijwel constant heel matig en zonder flair en bezieling dus ik zie nog weinig terug van die zogenaamde verfrissing. Ik vind dat spelers de kans moeten krijgen om zich te bewijzen, dat gebeurt nu niet. Zo'n Emanuelson wordt veel te snel gebracht. Echt zonde.quote:Op maandag 10 oktober 2005 14:31 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Maar wat is je hoofdargument waarom je dit vind? De jochies worden te snel voor de leeuwen gegooid, of hebben ze nog geen ervaring genoeg?
Dat vind ik een merkwaardige redenering. Maar goed: als ze voor elkaar door het vuur gaan (waar is dat trouwens op gebaseerd, dat is zo'n kreet die een eigen leven is gaan leiden), mag ik dat dan een keer in het veld terugzien?quote:Ik ben het eens met de gang van zaken, er staat nu eindelijk eens een groep die echt voor elkaar door het vuur gaat, de bovengenoemde zaken vind ik er niet toe doen. Het gaat om de kwaliteiten van de spelers.
Je hebt een mening, prima, maar je onderbouwt hem alleen met vage beschuldigingen over voortrekkerij van Ajax- en AZ-spelers, het voor de leeuwen gooien van jeugd en het beschadigen van spelers die het net niet gehaald hebben. Je bekijkt alleen de negatieve kanten (zoals wij misschien wel alleen de positieve kanten zien). Het zou je verhaal sterker maken als jij erbij zou vertellen hoe het wél zou moeten, ipv alleen te verkondigen hoe het niet moet. Dat is namelijk wel heel makkelijk.quote:Op maandag 10 oktober 2005 14:27 schreef SCH het volgende:
[..]
Dan niet joh. Ik heb een helder verhaal met een heldere lijn, ik vind de visie en de uitgangspunten van Van Basten niet goed en ben ook bang dat het daarop stuk gaat lopen. Net als bv. Jan Mulder dat vindt. Maar die wordt ook weggezet als een boze ouwe man net als dat ik voor gek wordt verklaard. Kan mij wat schelen Max.![]()
Na het EK moest bijna de hele spelersgroep vervangen worden, dat vonden zowel het publiek, de media als sommige spelers zelf. En voor sommige posities zijn de jonkies gewoon een beter alternatief dan anderen. Dat is een keuze van de bondscoach. Zou hij daardoor verliezen, geef ik je groot gelijk. Maar hij wint. En dus heeft hij gelijk.quote:Op maandag 10 oktober 2005 14:36 schreef SCH het volgende:
[..]
Het gevaar is dat ze snel opbranden. Dat zie je bij Babel al een beetje en Maduro ook enigszins. Laat die jongens eerst bij hun eigen club een stevige positie verwerven. Dat komt dan uiteindelijk Oranje ook ten goede. Natuurlijk is het jeugdige elan gezellig en verfrissend maar op het moment dat er echt om gaat, moeten ze er nog steeds staan. Nederland heeft nog geen test-case gehad, we halen punten maar spelen tot nu vrijwel constant heel matig en zonder flair en bezieling dus ik zie nog weinig terug van die zogenaamde verfrissing. Ik vind dat spelers de kans moeten krijgen om zich te bewijzen, dat gebeurt nu niet. Zo'n Emanuelson wordt veel te snel gebracht. Echt zonde.
*kuch* Kromkamp die een gele kaart pakt om een fout van een ander te herstellen en zo Macedonië mist.quote:[..]
Dat vind ik een merkwaardige redenering. Maar goed: als ze voor elkaar door het vuur gaan (waar is dat trouwens op gebaseerd, dat is zo'n kreet die een eigen leven is gaan leiden), mag ik dat dan een keer in het veld terugzien?
Ik dacht dat je wel wist dat ik vind dat je bijvoorbeeld niet om een speler als Van Bommel heen kan. Dat heb ik al zo vaak gezegd hier.quote:Op maandag 10 oktober 2005 14:38 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Je hebt een mening, prima, maar je onderbouwt hem alleen met vage beschuldigingen over voortrekkerij van Ajax- en AZ-spelers, het voor de leeuwen gooien van jeugd en het beschadigen van spelers die het net niet gehaald hebben. Je bekijkt alleen de negatieve kanten (zoals wij misschien wel alleen de positieve kanten zien). Het zou je verhaal sterker maken als jij erbij zou vertellen hoe het wél zou moeten, ipv alleen te verkondigen hoe het niet moet. Dat is namelijk wel heel makkelijk.
Dat moet nog blijken hoor. Sommigen vinden dat we het op het vorige EK heel slecht gedaan hebben met een halve finale dus ik neem aan dat we perse de finale moeten halen nu?quote:Op maandag 10 oktober 2005 14:43 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Na het EK moest bijna de hele spelersgroep vervangen worden, dat vonden zowel het publiek, de media als sommige spelers zelf. En voor sommige posities zijn de jonkies gewoon een beter alternatief dan anderen. Dat is een keuze van de bondscoach. Zou hij daardoor verliezen, geef ik je groot gelijk. Maar hij wint. En dus heeft hij gelijk.
I.d.d. von Bommel moet eerst maar eens zorgen dat ie een basisplaats heeft bij z'n club, pas dan kan hij mogelijk aanspraak maken op een plek in Oranje. Tot die tijd geen issue dus.quote:Op maandag 10 oktober 2005 14:47 schreef SocialDisorder het volgende:
niet om vBommel heen kunnenRijkaard heeft er anders weinig moeite mee.
Jij bent wel tevreden over een halve finale met slechts 1 goede (verloren) wedstrijd? Ik dacht dat jij vooral op het vertoonde spel lette? Resultaat was toch ondergeschikt?quote:Op maandag 10 oktober 2005 14:45 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat moet nog blijken hoor. Sommigen vinden dat we het op het vorige EK heel slecht gedaan hebben met een halve finale dus ik neem aan dat we perse de finale moeten halen nu?
De redenering had ik inderdaad even in wat meer zinnen moeten gieten.quote:Op maandag 10 oktober 2005 14:36 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat vind ik een merkwaardige redenering. Maar goed: als ze voor elkaar door het vuur gaan (waar is dat trouwens op gebaseerd, dat is zo'n kreet die een eigen leven is gaan leiden), mag ik dat dan een keer in het veld terugzien?
Liefst natuurlijk de cup, maar het gaat in eerste instantie om intentie, daarna uitvoering en resultaat.quote:Op maandag 10 oktober 2005 14:45 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat moet nog blijken hoor. Sommigen vinden dat we het op het vorige EK heel slecht gedaan hebben met een halve finale dus ik neem aan dat we perse de finale moeten halen nu?
Ik was helemaal niet tevreden maar jullie zijn blijkbaar wel tevreden met al die lamlendige wedstrijden tot nu toe dus snap ik dat gezeur over het EK niet.quote:Op maandag 10 oktober 2005 14:50 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Jij bent wel tevreden over een halve finale met slechts 1 goede (verloren) wedstrijd? Ik dacht dat jij vooral op het vertoonde spel lette? Resultaat was toch ondergeschikt?
Ik niet.quote:Op maandag 10 oktober 2005 14:51 schreef -Vaduz- het volgende:
Het groepsgevoel is uitstekend en dat zie ik ook in het veld terug.
Mark van Bommel is inderdaad een leuk discussiepunt. Ik vind persoonlijk dat hij nog geen goede wedstrijd in Oranje heeft gespeeld. Ook niet onder Advocaat. Ik vind persoonlijk dat zolang het spel van Oranje progressie vertoont en de resultaten goed zijn dat Van Basten het vertrouwen verdient. Dat hij daarbij fouten maakt zoals de persconferentie die jij aanhaalt, en het in zijn beginperiode selecteren van verkeerde spelers accepteer ik. Het gros van de selectie staat toch al vast, en het is nu een kwestie van naar de juiste vorm toewerken.quote:Op maandag 10 oktober 2005 14:44 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik dacht dat je wel wist dat ik vind dat je bijvoorbeeld niet om een speler als Van Bommel heen kan. Dat heb ik al zo vaak gezegd hier.
Er is deze campagne slechts 1 echt lamlendige wedstrijd gespeeld, en dat was Macedonie uit. De rest van de wedstrijden was niet altijd goed, maar de wedstrijdmentaliteit was in ieder geval beter dan die onder Advocaat was.quote:Op maandag 10 oktober 2005 14:53 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik was helemaal niet tevreden maar jullie zijn blijkbaar wel tevreden met al die lamlendige wedstrijden tot nu toe dus snap ik dat gezeur over het EK niet.
Dat van die persconferentie vind ik persoonlijk een symbool. Ik vond zijn functioneren als bondscoach al niet zo denderend (heeft niks met zijn persoon te maken, ik ken hem niet behalve dat hij een keer op de baan naast mij squashte en hij helaas al weg was toen ik ging douchenquote:Op maandag 10 oktober 2005 14:54 schreef MaxPower het volgende:
Dat hij daarbij fouten maakt zoals de persconferentie die jij aanhaalt, en het in zijn beginperiode selecteren van verkeerde spelers accepteer ik.
quote:Op maandag 10 oktober 2005 14:55 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Er is deze campagne slechts 1 echt lamlendige wedstrijd gespeeld, en dat was Macedonie uit. De rest van de wedstrijden was niet altijd goed, maar de wedstrijdmentaliteit was in ieder geval beter dan die onder Advocaat was.
quote:Op maandag 10 oktober 2005 14:57 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat van die persconferentie vind ik persoonlijk een symbool. Ik vond zijn functioneren als bondscoach al niet zo denderend (heeft niks met zijn persoon te maken, ik ken hem niet behalve dat hij een keer op de baan naast mij squashte en hij helaas al weg was toen ik ging douchen) maar de manier waarop hij op die pc sprak, dat is voor mij echt een brug te ver. Los van het feit of hij Van Bommel selecteert of niet. De bewuste speler heeft zich tot nu heel groot gehouden en behoorljik gedragen en om als bondscoach dan op die manier van leer te trekken, dat vind ik echt beneden alle peil en ik zet me daar niet zo gemakkelijk over heen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |